Dallmayr Gold 200g, 200 g, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Sklenice
280,97 Kč
1 404,85 Kč / 1kg
plus 200,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá4 250,00 Kč/1kg
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Středně pražená, Káva, Taška24,65 Kč/1kg
279,34 Kč
-156,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,23 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mletý1 271,50 Kč/1kg
635,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Mövenpick Gold rozpustná instantní pražená káva Arabica 100g1 982,40 Kč/1kg
198,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
630,02 Kč/1kg
315,01 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr Classic 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 004,86 Kč/1kg
502,43 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr prodomo filtrovaná káva 12x500gr.
507,15 Kč/1kg
3 042,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 052,04 Kč/1kg
526,02 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs Kronung Arom Bonen 500g, 500 g, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
510,22 Kč/1kg
296,19 Kč
-41,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
255,11 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Dallmayr Prodomo Naturmild 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 123,18 Kč/1kg
561,59 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Club 250g, 250 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, 100% Arabica, 1 kusů, Plechovka
1 196,04 Kč/1kg
299,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lavazza Espresso Italiano Classico 250 g, 250 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, 100% Arabica, 1 kusů, Plechovka
1 049,96 Kč/1kg
262,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sonnentor SO_01086, 250 g, Americano (slabšíˌ větší objem), Káva, Espresso, Coffee 1 kusů
937 559,96 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Dallmayr Classic kräftig 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 004,86 Kč/1kg
502,43 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Qualità Rossa 250g, 250 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Arabica and Robusta, 1 kusů, Plechovka
763,69 Kč/1kg
274,93 Kč
Prodejce: VISO

Nestle Gold, 100 g, Americano (slabšíˌ větší objem), Světlé pražení, 1 kusů
3 179,50 Kč/1kg
317,95 Kč
Prodejce: Katomix

Tchibo 529244, 250 g, Medium-dark roast, Americano (slabšíˌ větší objem), Caffe crema, Caffe latte, Cappuccino, Káva, Espresso,...
588,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Lavazza Qualità Oro - Perfect Symphony 250, 250 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, 100% Arabica, 1 kusů, Taška
1 027,96 Kč/1kg
256,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lofbergs Magnifika Medium Roast mletá káva 500g
558,48 Kč/1kg
279,24 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lofbergs Medium Roast in Cup mletá káva Arabica 500g
580,04 Kč/1kg
290,02 Kč
Prodejce: Zyrafka
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Hmotnost:
- 200 g
- Druhy nápojů:
- Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso
- Intenzita upražení kávy:
- Středně pražená
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Typ balení:
- Sklenice
- Seznam přísad
- Není známo
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Dallmayr
- Prodejní název
- Instantní káva
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4008167270508
- Seznam přísad
- Není známo
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Dallmayr
- Prodejní název
- Instantní káva
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4008167270508
K tomu se hodí také

WOLTU Záclony s volánkovou páskou průhledná záclona lněný vzhled 140x245 cm Bílá
346,94 Kč/1m
850,00 Kč
Prodejce: TR8

Dallmayr Gold instantní zrnková káva aromatická jemná ve sklenici 200g
1 754,40 Kč/1kg
350,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 840,65 Kč/1kg
568,13 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustný 200 g
1 388,25 Kč/1kg
277,65 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Mövenpick Gold rozpustná instantní pražená káva Arabica 100g
1 982,40 Kč/1kg
198,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick GOLD Intense rozpustná káva, 200g
1 282,05 Kč/1kg
256,41 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
630,02 Kč/1kg
315,01 Kč
Prodejce: Zyrafka

Instantní káva GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
1 142,00 Kč/1kg
114,20 Kč
Prodejce: Zyrafka

Idea Coffee Gold Express
1 635,55 Kč/1kg
327,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Mormark

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Dallmayr Classic 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 004,86 Kč/1kg
502,43 Kč
Prodejce: somnia24

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
910,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

NESCAFÉ 12341557 Gold crema Instantkaffee, jemná, 200,0 g
2 840,65 Kč/1kg
568,13 Kč
Prodejce: somnia24

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
2 254,90 Kč/1kg
450,98 Kč
Prodejce: somnia24

COSTWAY 3v1 přenosná klimatizace 75 W, klimatizační jednotka se 3 stupni, včetně dálkového ovladače, 6l nádrž, 8hodinový časovač a 2 chladicí vložky, zvlhčovač vzduchu, čistička vzduchu, ventilátor, ochlazovač vzduchu
Použité
2 408,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Dallmayr prodomo filtrovaná káva 12x500gr.
507,15 Kč/1kg
3 042,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
8 192,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Klarstein

Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
16 827,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy Classico Espresso XXL 3 KG (Gastronomie)
6 130,53 Kč
-918,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 212,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 737,37 Kč/1kg

Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 497,82 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg

Káva z pampelišky ŁOPIAN AND LUKRECJA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg

Káva z pampelišky WANILIOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg

Káva z pampelišky CZEKOLADOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg