5,0



Na základě 1 hodnocení
Objem:
0.42 l- 0.42 l
- 0.68 lZobrazit dostupné možnosti
Příchuť:
- MalinaZobrazit dostupné možnosti
- Třešeň
Podobné produkty

Další informace o reklamě
YUZU Grep 550 gJednorázové498,00 Kč/1l
390,00 Kč
-141,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,00 Kč
Prodejce: Yuzu

Další informace o reklamě
MycoMedica, sirup pro děti s obsahem ženšenu, 200 mlJednorázové770,97 Kč/1kg
231,29 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
YUZU Maracuja 550 gJednorázové498,00 Kč/1l
390,00 Kč
-141,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,00 Kč
Prodejce: Yuzu

Další informace o reklamě
Sirup Monin Waldmeister ideální pro koktejly a nápoje 1000 mlJednorázové156,97 Kč/1kg
265,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Malinowo-Jeżynowy Herbapol 420 gJednorázové
78,75 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Herbapol Doplněk stravy Malinový sirup 420 mlJednorázové
114,55 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Herbapol Doplněk stravy sirup s příchutí kiwi 420 mlJednorázové
150,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 mlJednorázové
76,83 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Malinovo-citronový sirup Herbapol 420 mlJednorázové
164,29 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: Katomix

Syrop Marakuja Herbapol 420 mlJednorázové
313,17 Kč/1l
131,53 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Syrop z orzecha laskowego Teisseire 700 mlJednorázové
975,70 Kč/1l
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Syrop Oshee o smaku owocowym 500 mlJednorázové
418,88 Kč/1l
218,66 Kč
-9,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
209,44 Kč
Prodejce: Katomix

Syrop cynamonowy Teisseire 700 mlJednorázové
505,18 Kč/1kg
681,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Sirup Aronia Herbapol 420 mlJednorázové
526,12 Kč/1kg
131,53 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kdoulový sirup 500ml GorWitJednorázové
314,00 Kč/1l
157,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Šípkový sirup 500ml GorWitJednorázové
326,00 Kč/1l
163,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop truskawkowy Teisseire 700 mlJednorázové
975,70 Kč/1l
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Malinový sirup 500ml GorWitJednorázové
324,00 Kč/1l
162,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop grenadyna Herbapol 3,1 lJednorázové
139,06 Kč/1l
431,09 Kč
Prodejce: Katomix

Syrop Teisseire belgijska czekolada 700 mlJednorázové
505,18 Kč/1kg
681,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Doplněk stravy Herbapol sirup s brusinkovou příchutí 420 ml
Pociťte sílu přírody s brusinkovým sirupem Herbapol - pro zdraví a energii každý den
Představte si, že otevřete láhev brusinkového sirupu Herbapol a ucítíte intenzivní přírodní vůni šťavnatého ovoce, které bylo uzavřeno v každé kapce. Není to jen lahodný nápoj - je to doplněk stravy, který vás uvede do harmonického rytmu dne a postará se o vaše zdraví. Brusinky, známé svými vlastnostmi posilujícími imunitu, jsou složkou, která se v této podobě stává ještě silnější. Sirup Herbapol je ideální pro ty, kteří o sebe chtějí pečovat, vychutnat si přírodní chuť a cítit se plní energie.
Brusinková síla - Herbapol sirup, přírodní způsob podpory organismu
Sirup Herbapol s příchutí brusinek je skvělým způsobem, jak se každý den starat o své zdraví. Brusinky, známé svými vlastnostmi podporujícími imunitní systém a močové cesty, se v této podobě stávají skutečnou superpotravinou. Přidejte si ji do vody, čaje nebo nápoje a pocítíte skutečný rozdíl ve své pohodě. Doplněk stravy Herbapol je odpovědí na vaše potřeby - přírodní, zdravý a plný chuti. S každým douškem dodáváte svému tělu cenné složky, které pomáhají udržovat rovnováhu.
Herbapol brusinkový sirup - přírodní podpora pro každou denní dobu
Herbapol brusinkový sirup je vaše každodenní porce zdraví. Jeho chuť a síla je víc než jen obyčejný nápoj - je to doplněk stravy, který nejen podporuje vaše zdraví, ale také dodává energii a osvěžení. Je ideální k samostatnému pití i k přidávání do různých nápojů. Každá láhev obsahuje cenné složky, které přirozeně ovlivňují fungování organismu, zlepšují vaši pohodu a podporují imunitní systém. Vyberte si Herbapol - vyberte si zdraví!
Objevte recepty od Mniam24
Při nákupu u Mniam24 obdržíte elektronickou knihu se 100 lahodnými recepty! Je to skvělá příležitost, jak objevit nové chutě a připravit jedinečné pokrmy ve vaší kuchyni. Užijte si kulinářskou inspiraci a využijte jedinečné recepty, které vám usnadní každodenní vaření!
Brusinková limonáda se sirupem HerbapolSložení: 1: 2 lžíce brusinkového sirupu Herbapol, 500 ml perlivé vody, 1 lžička medu, několik lístků máty, led
Způsob přípravy: 1: 1. Ve sklenici smíchejte brusinkový sirup Herbapol s perlivou vodou. 2. Přidejte lžičku medu, abyste nápoji dodali jemnou sladkost. 3. Vhoďte několik lístků máty pro osvěžení chuti a několik kostek ledu, aby nápoj zůstal chladný a ideální pro teplé dny. 4. Vychutnejte si lahodnou přírodní limonádu, která je nejen osvěžující, ale díky vlastnostem brusinek také podporuje vaše zdraví!
Shrnutí klíčových vlastností a výhod produktu:
- Bohatý obsah přírodních složek - brusinky známé svými vlastnostmi podporujícími imunitní systém
- Žádné umělé přísady - v každé lahvi jsou pouze přírodní složky
- Ideální k samostatnému pití nebo jako přídavek do jiných nápojů
- Příjemná, intenzivní brusinková chuť, která hýčká vaše smysly
- Pomáhá udržovat rovnováhu v těle a podporuje močový systém
- 1x Herbapol doplněk stravy sirup s brusinkovou příchutí 420 ml
Herbapol je značka, která již léta poskytuje produkty nejvyšší kvality na bázi přírodních surovin. Naše doplňky stravy jsou odpovědí na potřeby moderního člověka, který hledá zdraví, chuť a energii v jednom. Spoléháme na přírodu a naše výrobky jsou výsledkem naší vášně pro zdravý životní styl.
NEJČASTĚJŠÍ
1. Je sirup Herbapol vhodný pro děti?
Ano, sirup Herbapol mohou konzumovat děti, ale vždy upravte množství podle věku dítěte. Děti starší 3 let mohou tento doplněk stravy bezpečně užívat, ale před zahájením užívání doplňku stravy je vždy vhodné poradit se s lékařem.
2. Obsahuje Herbapol sirup cukr?
Herbapol sirup obsahuje cukr, ale je přírodního původu. Brusinky samy o sobě mají přirozenou sladkost, která dokonale vyvažuje chuť. Výrobek neobsahuje umělá sladidla ani konzervační látky.
3. Jak často by se měl sirup Herbapol konzumovat?
Sirup Herbapol lze konzumovat denně, nejlépe zředěný vodou nebo čajem. Doporučená dávka je 2-3 polévkové lžíce denně, ale je vhodné ji přizpůsobit individuálním potřebám organismu.
4. Pomáhá Herbapol sirup léčit infekce močových cest?
Brusinky jsou známé svými vlastnostmi podporujícími močové cesty a pravidelná konzumace sirupu Herbapol může pomoci udržet zdraví močových cest, ale při závažnějších infekcích byste se měli poradit s lékařem.
A - cukr nebo B - glukózo-fruktózový sirup;voda;regulátor kyselosti: kyselina citronová;koncentrát brusinkové šťávy;koncentrát šťávy z aronie;koncentrát šťávy z černého rybízu a mrkve;vitamin C;vitamin D;vitamin B6;zinek;aroma;Písmeno (A nebo B) u čísla šarže označuje složku použitou při výrobě
Doplněk stravy s brusinkami bez barviv 420 ml.
Doplněk stravy ve formě sirupu s příchutí brusinek, pasterizovaný.
Tajemství lahodné chuti sirupů Herbapol spočívá v receptuře, která vychází z dlouholetých zkušeností a pečlivě vybraných surovin.
Vitamíny: C, B6, D a zinek přispívají k hladkému fungování imunitního systému.
Pozitivní účinek vyplývající z uvedeného účinku se dostaví při požití 40 ml produktu.
Nepoužívejte u osob, které jsou alergické na některou ze složek produktu. Nevhodné pro diabetiky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt nesmí být používán jako náhrada (substituce) pestré stravy. Vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl jsou základem správného fungování organismu.
Skladujte v uzavřené nádobě při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí. Chraňte před světlem. Po otevření skladujte v dobře uzavřené láhvi v chladničce po dobu nejvýše 30 dnů. Změna barvy sirupu během skladování je způsobena přírodními složkami a nejedná se o vadu produktu.
Složení:
Cukr, voda, koncentrát brusinkového džusu (1,1 %) s celkovým extraktem 50 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová, koncentrát černého mrkvového džusu, vitamin C, vitamin D, vitamin B6, zinek, aroma; obsahuje koncentrát džusu z aronie a/nebo černého rybízu.
Příprava:
20 ml (2 polévkové lžíce) sirupu zředit vodou (200 ml) a vypít.
- Objem
- 0.42 l
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 550 g
- Potravinářský podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Prodejní název
- Nápojový sirup pro vodu
- Výrobce
- Herbapol
- Kód EAN
- 5900956102450
- Objem
- 0.42 l
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 550 g
- Potravinářský podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Prodejní název
- Nápojový sirup pro vodu
- Výrobce
- Herbapol
- Kód EAN
- 5900956102450
Bezpečnostní pokyny
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Herbapol ovocný sirup doplněk stravy jahoda-rebarbora s vit. D, C, B6 a zinkem 420mlJednorázové
90,51 Kč/1kg
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Herbapol Malinový sirup 680ml - Nápojový sirup do vody s vitamínem C B6 D zinkemJednorázové
502,28 Kč/1kg
125,57 Kč
Prodejce: Katomix

Ocean Spray Cranberry Classic 1000 g – 100% přírodní chuť, bez cukru
132,76 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Syrop Malinowo-Jeżynowy Herbapol 420 gJednorázové
78,75 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop Wiśniowy Herbapol 420 mlJednorázové
114,55 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Bols Sirup Brusinka 0,75L - Koktejly Mléčné koktejly Kávový sirup (1 balení)Jednorázové
803,00 Kč/1l
602,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Stropní ventilátor Jayseuw Ø 50 cm LED stropní světlo s osvětlením a dálkovým ovládáním Stropní světlo
2 355,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SA-WLONG

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

UISEBRT 360 X 300 cm markýza se sklopným ramenem hliníková markýza s upínacím mechanismem markýza proti slunci markýza na balkon ochrana proti slunci ruční klika tmavě šedá
5 438,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Konferenční stolek Gerd s dekorem divokého dubu - kovový X-rám - velká police - 110x60 cm
4 038,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Syrop Imbirowy Wzmacniający Odporność Herbapol 420 mlJednorázové
150,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

HOME DELUXE - Venkovní vířivka - SPLASH + polštářek, držák na nápoje a sluneční stříška - barva: šedá - ⌀ 208 cm, 130 vzduchových trysek - včetně krytu, opravné sady, filtrační sady I Venkovní lázně pro 6 osob
12 896,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Herbapol Doplněk stravy sirup s příchutí kiwi 420 mlJednorázové
150,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kultury pro výrobu kefíru – Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
11 344,67 Kč/1kg
170,17 Kč
Prodejce: taleoo

TRESKO® Elektrický krb s ohřevem a dálkovým ovládáním 2000W, aplikace WiFi | elektrický krb s efektem plamene LED a LCD displejem | krbový oheň s termostatem, časovačem | elektrická krbová kamna volně stojící ohřívač s ventilátorem
3 164,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
10 939,00 Kč
-725,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 214,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Home-Deluxe-GmbH

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ovocné
Objem 0,42 l
Velmi chutné s Proseccem
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l