5,0



Na základě 1 hodnocení
Objem:
0.42 l- 0.42 l
- 0.68 lZobrazit dostupné možnosti
Příchuť:
- MalinaZobrazit dostupné možnosti
- Třešeň
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
MycoMedica, sirup pro děti s obsahem ženšenu, 200 mlJednorázové770,97 Kč/1kg
231,29 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové930 942,89 Kč/1l
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Sirup Monin Waldmeister ideální pro koktejly a nápoje 1000 mlJednorázové156,97 Kč/1kg
265,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Herbapol Doplněk stravy sirup s příchutí kiwi 420 mlJednorázové
150,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 mlJednorázové
76,83 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop Malinowo-Jeżynowy Herbapol 420 gJednorázové
78,75 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop MALINA Z DZIKĄ RÓŻĄ suplement diety 420mlJednorázové
150,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop Marakuja Herbapol 420 mlJednorázové
313,17 Kč/1l
131,53 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Malinový a brusinkový sirup Herbapol 420 mlJednorázové
131,65 Kč/1kg
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Herbapol Doplněk stravy Malinový sirup 420 mlJednorázové
114,55 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Herbapol Malinový sirup 3,1L - Malinový sirup Nápojový sirup pro vodu Vitamin CJednorázové
139,06 Kč/1l
431,09 Kč
Prodejce: Katomix

Nápojový koncentrát s Juvenilem - příchuť bezinka (500 ml)Jednorázové
1 140,00 Kč/1l
570,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

OSHEE kapky citron pomeranč vitamín+hořčík sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Malinový sirup s vitamínem C Herbapol 3,1 lJednorázové
175,71 Kč/1l
544,71 Kč
Prodejce: Katomix

Excellence Antioxidační doplněk stravy Aronie sirup 320 mlJednorázové
141,64 Kč/1kg
59,49 Kč
Prodejce: Katomix

Malina sirup ovocný nápojový koncentrát500 ml SONNENTORJednorázové
526,00 Kč/1l
263,00 Kč
Prodejce: Covitar

OSHEE Kapky Grapefruit Vitamin+Minerální sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Kdoulový sirup 500ml GorWitJednorázové
314,00 Kč/1l
157,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Malinový sirup 500ml GorWitJednorázové
324,00 Kč/1l
162,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rebarbora s příchutí jahod Doplněk stravy bez barviv 420 ml.
Doplněk stravy ve formě sirupu s příchutí rebarbory a jahod, pasterizovaný.
Tajemství lahodné chuti sirupů Herbapol spočívá v receptuře, která vychází z dlouholetých zkušeností a pečlivě vybraných surovin.
Vitamíny: C, B6, D a zinek přispívají k dobré funkci imunitního systému.
Pozitivní účinek vyplývající z uvedeného účinku se dostaví při požití 40 ml produktu.
Nepoužívejte u osob, které jsou alergické na některou ze složek produktu. Nevhodné pro diabetiky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt nesmí být používán jako náhrada (substituce) pestré stravy. Vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl jsou základem pro správné fungování organismu.
Skladujte v uzavřené nádobě při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí. Chraňte před světlem. Po otevření skladujte v dobře uzavřené láhvi v chladničce po dobu nejvýše 30 dnů. Změna barvy sirupu během skladování je způsobena přírodními složkami a nejedná se o vadu produktu.
Složení:
Cukr, voda, koncentrát rebarbory (0,1 %) s celkovým extraktem 65 %, koncentrát jahodové šťávy (0,1 %) s celkovým extraktem 65 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová, koncentrát černé mrkve, aroma, vitamin C, vitamin D, vitamin B6, zinek.
Příprava:
20 ml (2 polévkové lžíce) sirupu zředit vodou (200 ml) a vypít.
Skleněná láhev- Objem
- 0.42 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, rebarborová šťáva z koncentrátu (0,1 %) s celkovým extraktem 65 %, jahodová šťáva z koncentrátu (0,1 %) s celkovým extraktem 65 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová, černá mrkev z koncentrátu, aromata, vitamin C, vitamin D, vitamin B6, zinek
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Prodejní název
- Herbapol ovocný sirup doplněk stravy jahoda-rebarbora s vit. D, C, B6 a zinkem 420ml
- Výrobce
- Herbapol
- Kód EAN
- 5900956103723
- Objem
- 0.42 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, rebarborová šťáva z koncentrátu (0,1 %) s celkovým extraktem 65 %, jahodová šťáva z koncentrátu (0,1 %) s celkovým extraktem 65 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová, černá mrkev z koncentrátu, aromata, vitamin C, vitamin D, vitamin B6, zinek
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Prodejní název
- Herbapol ovocný sirup doplněk stravy jahoda-rebarbora s vit. D, C, B6 a zinkem 420ml
- Výrobce
- Herbapol
- Kód EAN
- 5900956103723
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Herbapol Doplněk stravy sirup s příchutí kiwi 420 mlJednorázové
150,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop Wiśniowy Herbapol 420 mlJednorázové
114,55 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop Imbirowy Wzmacniający Odporność Herbapol 420 mlJednorázové
313,17 Kč/1l
131,53 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Sirup Mango a ananas Herbapol 420 mlJednorázové
90,51 Kč/1kg
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Syrop Cola Herbapol 420 mlJednorázové
78,75 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 mlJednorázové
76,83 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop MALINA Z DZIKĄ RÓŻĄ suplement diety 420mlJednorázové
150,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Herbapol Doplněk stravy Sirup O Smaku Żurawinowym 420 mlJednorázové
114,55 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Herbapol Malinový sirup 680ml - Nápojový sirup do vody s vitamínem C B6 D zinkemJednorázové
502,28 Kč/1kg
125,57 Kč
Prodejce: Katomix

Syrop Malinowo-Jeżynowy Herbapol 420 gJednorázové
78,75 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop Marakuja Herbapol 420 mlJednorázové
313,17 Kč/1l
131,53 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Malinový a brusinkový sirup Herbapol 420 mlJednorázové
131,65 Kč/1kg
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové
930 942,89 Kč/1l
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Syrop do lemoniady Herbapol 420 mlJednorázové
181,69 Kč/1l
76,31 Kč
Prodejce: Katomix

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Malinovo-citronový sirup Herbapol 420 mlJednorázové
164,29 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: Katomix

Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
473,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Drink Syrup Pina Colada 0% 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
595,77 Kč/1kg
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Herbapol Doplněk stravy Malinový sirup 420 mlJednorázové
114,55 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
79 109,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Herbapol Malinový sirup 3,1L - Malinový sirup Nápojový sirup pro vodu Vitamin CJednorázové
139,06 Kč/1l
431,09 Kč
Prodejce: Katomix

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
9 415,94 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

UISEBRT síťové dveře proti hmyzu síťové dveře proti hmyzu 120 X 240 cm hliníkový rám zástěna proti mouchám síť proti mouchám magnetické uzavírací
1 478,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Stolní chladnička Merax 128 l s mrazicím prostorem a skleněnými dveřmi, chladnička na láhve s LED osvětlením a nastavitelnou policí, chladnička na nápoje 110 cm s funkcí chladničky a mrazničky, volně stojící
7 926,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 751,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: MERAX

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Teisseire Nápojový sirup Jahoda 600ml - Intenzivní chuť (1 balení)Jednorázové
482,88 Kč/1kg
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin Mangový sirup, exotická, tropická, ovocná, aromatická, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,25 Kč/1l
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ovocné
Objem 0,42 l
Velmi chutné s Proseccem
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomeranč oceánská modrá 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l