5,0



Na základě 1 hodnocení
Objem:
0.42 l- 0.42 l
- 0.68 lZobrazit dostupné možnosti
Příchuť:
- MalinaZobrazit dostupné možnosti
- Třešeň
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinuJednorázové120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
YUZU Grep 550 gJednorázové498,00 Kč/1l
390,00 Kč
-141,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,00 Kč
Prodejce: Yuzu

Další informace o reklamě
YUZU Maracuja 550 gJednorázové498,00 Kč/1l
390,00 Kč
-141,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,00 Kč
Prodejce: Yuzu

Další informace o reklamě
Sirup na nápoje Top Orange, mandarinková příchuť, ovocná a aromatická, 600 mlJednorázové209,50 Kč/1l
125,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup SodaStream Classics Cola (pro výrobníky perlivé vody SodaStream), 440 mlJednorázové
306,66 Kč/1l
134,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sonnentor Bio Kola Sirup 500mlJednorázové
1 093,14 Kč/1l
546,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Sirup Sodastream Cola bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

Syrop Marakuja Herbapol 420 mlJednorázové
313,17 Kč/1l
131,53 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Syrop do lemoniady Herbapol 420 mlJednorázové
181,69 Kč/1l
76,31 Kč
Prodejce: Katomix

Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 mlJednorázové
76,83 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop Truskawkowy Herbapol 420 mlJednorázové
114,55 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop MALINA Z DZIKĄ RÓŻĄ suplement diety 420mlJednorázové
150,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop grenadyna Herbapol 3,1 lJednorázové
139,06 Kč/1l
431,09 Kč
Prodejce: Katomix

Syrop z orzecha laskowego Teisseire 700 mlJednorázové
975,70 Kč/1l
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Malinový sirup 500ml GorWitJednorázové
324,00 Kč/1l
162,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Citronovo-medový sirup Herbapol 420 mlJednorázové
150,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop Malinowo-Jeżynowy Herbapol 420 gJednorázové
78,75 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Syrop cynamonowy Teisseire 700 mlJednorázové
505,18 Kč/1kg
681,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Syrop Malinowy z Lipą Herbapol 680 mlJednorázové
112,34 Kč/1l
129,81 Kč
-53,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,39 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
COLA sirup doplněk stravy 420ml
Doplněk stravy ve formě pasterizovaného sirupu s klasickou kolovou příchutí. Složení pro každodenní podporu imunity obsahuje vitaminy C, B6, D a zinek, které podporují správné fungování imunitního systému a přispívají k udržení dobré kondice.
Sirup je vyroben podle osvědčené receptury, neobsahuje žádná barviva a spojuje tradici s moderním přístupem k suplementaci. Pravidelná konzumace 40 ml výrobku denně představuje vhodný způsob doplnění stravy o složky podporující imunitní systém, navíc s pozoruhodnou, příjemnou kolovou chutí.
Výživové hodnoty výrobku ve 100 ml | |
|---|---|
Energetická hodnota | 1150 kJ 271 kcal |
Tuk | 0 g |
- z toho mastné kyseliny nasycené | 0 g |
Sacharidy | 68 g |
- z toho cukry | 67 g |
Bílkoviny | 0 g |
Sůl | 0,01 g |
Složení:
- cukr, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, barvivo: amoniakový karamel (oxid siřičitý a siřičitany), vitamin C, vitamin D, vitamin B6, zinek
Příprava:
po zředění vodou (200 ml) spotřebujte 20 ml (2 polévkové lžíce) sirupu. Konzumujte 2krát denně.
Uchovávání: Sušte v chladničce:
Skladujte v uzavřeném obalu při pokojové teplotě, mimo dosah malých dětí. Chraňte před světlem. Po otevření skladujte v těsně uzavřené lahvičce v chladničce nejdéle 30 dní.
Další informace:
Nepoužívejte u osob alergických na některou ze složek přípravku. Není vhodné pro diabetiky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nesmí být používán jako náhrada (substituce) pestré stravy. Vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl jsou základem správného fungování organismu. Změna barvy sirupu během skladování je způsobena přírodními složkami a není vadou výrobku.
Nie czekaj, zamów już dziś Herbapol Syrop Cola! Poczuj orzeźwienie i ciesz się smakiem lata!
- Objem
- 0.42 l
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Prodejní název
- Doplněk stravy Herbapol kolový sirup s vitamíny C,D, B6 a zinkem 420ml
- Výrobce
- Herbapol
- Kód EAN
- 5900956101606
- Objem
- 0.42 l
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Prodejní název
- Doplněk stravy Herbapol kolový sirup s vitamíny C,D, B6 a zinkem 420ml
- Výrobce
- Herbapol
- Kód EAN
- 5900956101606
Označování obalů podle zákona o obalech
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Sirup SodaStream Classics Cola (pro výrobníky perlivé vody SodaStream), 440 mlJednorázové
306,66 Kč/1l
134,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Herbapol ovocný sirup doplněk stravy jahoda-rebarbora s vit. D, C, B6 a zinkem 420mlJednorázové
90,51 Kč/1kg
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinuJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
473,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sirup Sodastream Cola bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

GTPLAYER herní židle Ergonomické herní křeslo Židle k psacímu stolu Závodní židle pro hráče PC s látkovým povrchem, péřový sedák s podnožkou černá
3 499,99 Kč
-500,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Sirup na nápoje Top Orange, mandarinková příchuť, ovocná a aromatická, 600 mlJednorázové
209,50 Kč/1l
125,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Clatronic DR 3653, Přenosný parní čistič, 0,25 l, Černá, Žlutá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
3 805,92 Kč/1l
951,48 Kč
Prodejce: PolisElectro

Teisseire Nápojový sirup Grenadina 0% - 600ml (1 balení)Jednorázové
325,63 Kč/1kg
509,44 Kč
-277,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

48 kusů nádob na skladování potravin s víkem, nádoby na oběd do mrazáku, krabička na oběd do mikrovlnné trouby, (24 nádob + 24 víček), plast, bez BPA, krabičky na přípravu jídla
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Herbapol Doplněk stravy sirup s příchutí kiwi 420 mlJednorázové
150,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Sodastream Sada 5 sirupů 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorázové
1 436,93 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
5 624,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

SodaStream 1524209490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 524,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

50cm LED osvětlení pod skříňku Světlo do skříňky s bezdotykovým senzorem Světelný pásek Kuchyňské světlo Osvětlení pod skříňku Led pásek pro skříňky, police, teplá bílá
394,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Cola, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s příchutí citronu a limetky 440 ml (balení 6 ks)Jednorázové
249,07 Kč/1l
657,55 Kč
Prodejce: esiteo

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Herní židle Ergonomická - bederním polštářem + opěrka hlavy - Výškově nastavitelná - černá a bílá
2 253,99 Kč
-54,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaBärMate sirup, 330 ml, maté čaj, voda, řepný cukr*, citronová šťáva*, maté čajový extrakt* (obsahuje přírodní kofein z maté), 44 kcal, 11 kJ, 2,5 gJednorázové
591,27 Kč/1l
195,12 Kč
Prodejce: Sodabaer

SodaStream 1524207490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Červená, Kola, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 2 kusyJednorázové
373,47 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7 up Free Zero Sugar , 440 ml, 6 kusůJednorázové
287,41 Kč/1l
758,75 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ovocné
Objem 0,42 l
Velmi chutné s Proseccem
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l