Výrobce:

Open Food

Open Food 8005510004113, Olivový olej, 100 ml, E, 828 kcal, 92 g, 14 g

196,89 Kč

146,13 Kč-50,76Kč

730,65 Kč / 1kg

plus 441,22 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Open Food, 8009923200407, Olivový olej, E, 822 kcal, 91,6 g, 14 g
Open Food, 8009923200407, Olivový olej, E, 822 kcal, 91,6 g, 14 g
300,27 Kč/1l
1 501,35 Kč
Prodejce: EDANTI
Obrázek produktu pro Open Food 8001302001322, Olivový olej, 1000 ml, E, 824 kcal, 3390 kJ, 91,6 g
Open Food 8001302001322, Olivový olej, 1000 ml, E, 824 kcal, 3390 kJ, 91,6 g
743,90 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
743,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Open Food 8007153005595, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 91,6 g, 14 g
Open Food 8007153005595, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 91,6 g, 14 g
639,20 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
639,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Open Food 8011845005190, Olivový olej, E, 824 kcal, 92 g, 13 g
Open Food 8011845005190, Olivový olej, E, 824 kcal, 92 g, 13 g
700,44 Kč/1l
700,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Monini Classico extra panenský olivový olej ze zralých oliv 1000ml
Monini Classico extra panenský olivový olej ze zralých oliv 1000ml
575,18 Kč/1l
575,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 8002470017702, Olivový olej, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
Open Food 8002470017702, Olivový olej, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
736,55 Kč/1l
147,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 8005510002256, Olivový olej, 1000 ml, E, 828 kcal, 92 g, 14 g
Open Food 8005510002256, Olivový olej, 1000 ml, E, 828 kcal, 92 g, 14 g
574,34 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
574,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 8001302001506, Olivový olej, 500 ml, D, 824 kcal, 91,6 g, 13,3 g
Open Food 8001302001506, Olivový olej, 500 ml, D, 824 kcal, 91,6 g, 13,3 g
1 034,58 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
517,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Open Food 0080441258383, Olivový olej, 15 ml, E, 800 kcal, 93,333 g, 13,333 g
Open Food 0080441258383, Olivový olej, 15 ml, E, 800 kcal, 93,333 g, 13,333 g
639,03 Kč/1l
1 917,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Open Food 4006040205548, Olivový olej, 1000 ml, E, 900 kcal, 100 g, 21 g
Open Food 4006040205548, Olivový olej, 1000 ml, E, 900 kcal, 100 g, 21 g
388,46 Kč/1l
388,46 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Open Food 8412602404704, Olivový olej, 500 ml, E, 900 kcal, 100 g, 14 g
Open Food 8412602404704, Olivový olej, 500 ml, E, 900 kcal, 100 g, 14 g
1 261,08 Kč/1l
630,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 8007153169990, Olivový olej, 250 ml, D, 824 kcal, 3388 kJ, 91,6 g
Open Food 8007153169990, Olivový olej, 250 ml, D, 824 kcal, 3388 kJ, 91,6 g
647,52 Kč/1l
161,88 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Open Food 8007153001016, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 3450 kJ, 91,6 g
Open Food 8007153001016, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 3450 kJ, 91,6 g
419,92 Kč/1l
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Open Food 8412602404216, Olivový olej, 750 ml, E, 900 kcal, 100 g, 14 g
Open Food 8412602404216, Olivový olej, 750 ml, E, 900 kcal, 100 g, 14 g
734,15 Kč/1l
577,40 Kč
-26,79 Kč
550,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 3445020220705, Olivový olej, 500 ml, C, 819 kcal, 91 g, 15 g
Open Food 3445020220705, Olivový olej, 500 ml, C, 819 kcal, 91 g, 15 g
486,42 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Open Food 8011845000188, Olivový olej, E, 828 kcal, 92 g, 13 g
Open Food 8011845000188, Olivový olej, E, 828 kcal, 92 g, 13 g
1 353,44 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
338,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Open Food 8011845000027, Olivový olej, E, 828 kcal, 92 g, 13 g
Open Food 8011845000027, Olivový olej, E, 828 kcal, 92 g, 13 g
397,35 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
397,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Open Food 4006040355335, Olivový olej, 500 ml, E, 900 kcal, 100 g, 15,6 g
Open Food 4006040355335, Olivový olej, 500 ml, E, 900 kcal, 100 g, 15,6 g
1 338,98 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
669,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Open Food 4024297211549, Olivový olej, C, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g, 14,8 g
Open Food 4024297211549, Olivový olej, C, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g, 14,8 g
681,18 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
340,59 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Nečekejte, objednejte si ještě dnes Monol ZOL Classic Spray a pocítíte úlevu! Kupte si ho hned teď a užijte si zdravé hrdlo!



Monini Classico Extra panenský olivový olej ve spreji 200 ml - Vysoce kvalitní extra panenský olivový olej, získaný z pečlivě sklizených oliv v optimální úrovni zralosti. S harmonickou a vyváženou chutí, ideální pro vaření, smažení a rafinaci. Praktická lahvička s rozprašovačem umožňuje rovnoměrné dávkování. Ideální do salátů, zeleniny a středomořské kuchyně. Bohatý na vitamín E (17 mg na 100 ml, 142 % denní potřeby). Nutriční hodnoty na 100 ml: 828 kcal, 92 g tuků (z toho 14 g nasycených mastných kyselin), 0 g sacharidů, 0 g cukru, 0 g bílkovin, 0 g soli.
Objem
0.2 l
Seznam přísad
Složení: Extra panenský olivový olej.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 ml: Energie: 3 404 kJ (828 kcal) Tuk: 92 g z toho nasycené mastné kyseliny: 14 g Sacharidy: 0 g z toho cukr: 0 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0 g Vitamín E: 17 mg (142 % referenčního množství)
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
MONINI S.p.A., Maartensdijkseweg 7C, 3723LE Bilthoven, NL
Prodejní název
Monini Classico extra panenský olivový olej ve spreji
Výrobce
Open Food
Země původu
Itálie
Kód EAN
8005510004113

Objem
0.2 l
Seznam přísad
Složení: Extra panenský olivový olej.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 ml: Energie: 3 404 kJ (828 kcal) Tuk: 92 g z toho nasycené mastné kyseliny: 14 g Sacharidy: 0 g z toho cukr: 0 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0 g Vitamín E: 17 mg (142 % referenčního množství)
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
MONINI S.p.A., Maartensdijkseweg 7C, 3723LE Bilthoven, NL
Prodejní název
Monini Classico extra panenský olivový olej ve spreji
Výrobce
Open Food
Země původu
Itálie
Kód EAN
8005510004113
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej s příchutí pomeranče 250 ml
Extra panenský olivový olej s příchutí pomeranče 250 ml
1 016,28 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
254,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Open Food 8005510001716, Olivový olej, 500 ml, C, Palmový olej, 828 kcal, 3404 kJ
Open Food 8005510001716, Olivový olej, 500 ml, C, Palmový olej, 828 kcal, 3404 kJ
682,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
532,50 Kč
-191,48 Kč
341,02 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Oliwa z oliwek Extra Vergine Monini Classico 250 ml
Oliwa z oliwek Extra Vergine Monini Classico 250 ml
501,05 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
285,33 Kč
-74,89 Kč
210,44 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Otevřít Jídlo 8005510005592, Olivový olej, E, 828 kcal, 92 g, 14 g
Otevřít Jídlo 8005510005592, Olivový olej, E, 828 kcal, 92 g, 14 g
1 012,36 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
253,09 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Monini Classico extra panenský olivový olej ze zralých oliv 1000ml
Monini Classico extra panenský olivový olej ze zralých oliv 1000ml
575,18 Kč/1l
575,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mletá káva Tchibo Barista Crema 500 g
Mletá káva Tchibo Barista Crema 500 g
1 450,02 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
725,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro vidaXL Závěsný klozet bez splachovacího okraje s funkcí bidetu Keramický bílý
vidaXL Závěsný klozet bez splachovacího okraje s funkcí bidetu Keramický bílý
3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5Počet hodnocení: 7
6 674,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
Obrázek produktu pro IDEE KAFFEE Coffee Cream AROMATISCH, 1000g Bohnen
IDEE KAFFEE Coffee Cream AROMATISCH, 1000g Bohnen
760,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
760,57 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro MK Cafe Crema kávová zrna 1 kg
MK Cafe Crema kávová zrna 1 kg
1 094,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 094,79 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lolex | Hračka - Model odstřelovače - Barevná - Se světlem a zvukem - Bezpečná pro děti
Lolex | Hračka - Model odstřelovače - Barevná - Se světlem a zvukem - Bezpečná pro děti
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 16
296,71 Kč
Prodejce: Lolex
Obrázek produktu pro Open Food 8002470017702, Olivový olej, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
Open Food 8002470017702, Olivový olej, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
736,55 Kč/1l
147,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante
Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante
507,41 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
507,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
679,64 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 32
365,03 Kč
-25,21 Kč
339,82 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Elektrický konvektor, 500 W, Stiebel Eltron, Cwm P Lcd ovládání
Elektrický konvektor, 500 W, Stiebel Eltron, Cwm P Lcd ovládání
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
3 739,05 Kč
3% poukaz
Prodejce: Nordaqua
Obrázek produktu pro Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
316,53 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
1 582,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 74
4 749,99 Kč
-1 000,00 Kč
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER
Obrázek produktu pro Elektrický konvektor, 3 Kw, Stiebel Eltron, Cwm P Lcd regulátor
Elektrický konvektor, 3 Kw, Stiebel Eltron, Cwm P Lcd regulátor
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
6 044,42 Kč
3% poukaz
Prodejce: Nordaqua
Obrázek produktu pro Závěsný konvektor STIEBEL ELTRON CWM 1500P
Závěsný konvektor STIEBEL ELTRON CWM 1500P
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
3 911,64 Kč
3% poukaz
Prodejce: Nordaqua
Obrázek produktu pro Elektronická Bezpečnostní Skříňka Na Mince, Bankovky, Hesla, Interaktivní
Elektronická Bezpečnostní Skříňka Na Mince, Bankovky, Hesla, Interaktivní
431,69 Kč
Prodejce: Lolex
Obrázek produktu pro HYGIE Kombinovaný klozet s umyvadlem, vertikální/horizontální vývod, bílý
HYGIE Kombinovaný klozet s umyvadlem, vertikální/horizontální vývod, bílý
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
7 411,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro Elektrický konvektor, 2,5 Kw, Stiebel Eltron, Cwm P Lcd regulátor
Elektrický konvektor, 2,5 Kw, Stiebel Eltron, Cwm P Lcd regulátor
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
5 156,98 Kč
3% poukaz
Prodejce: Nordaqua
Obrázek produktu pro Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
543,81 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
543,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro MK Cafe Premium kawa ziarnista 1 kg
MK Cafe Premium kawa ziarnista 1 kg
876 319,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
876,32 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Passalacqua Cremador Espresso Bar 1kg Kaffeebohnen
Passalacqua Cremador Espresso Bar 1kg Kaffeebohnen
753,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
753,92 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Oliwa z oliwek extra vergine Monini z bazylią 250 ml
Oliwa z oliwek extra vergine Monini z bazylią 250 ml
815,36 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
203,84 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Oliwa z oliwek extra virgin z czosnkiem i chili 250 ml
Oliwa z oliwek extra virgin z czosnkiem i chili 250 ml
473,19 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
222,40 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Bílá, Měkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Bílá, Měkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 554
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland
Obrázek produktu pro Pellini 1KG NO3 GRAN AROMA Z/6
Pellini 1KG NO3 GRAN AROMA Z/6
589,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
589,58 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 212
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 25. dubna 2025 na
Ověřený nákup
Výrobce Selgros
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Voliotis Nativní olivový olej „Green“ 5 l – z Řecka
Voliotis Nativní olivový olej „Green“ 5 l – z Řecka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 890,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
378,05 Kč/1l
Obrázek produktu pro Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
1 582,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
316,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - 5 litrů
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - 5 litrů
3 219,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
643,80 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food, 8009923200407, Olivový olej, E, 822 kcal, 91,6 g, 14 g
Open Food, 8009923200407, Olivový olej, E, 822 kcal, 91,6 g, 14 g
1 501,35 Kč
Prodejce: EDANTI
300,27 Kč/1l
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej Physis of Crete 5 l se zeleným silikonovým kartáčkem - prémiový olivový olej z Kréty, lisovaný za studena, dárková sada
Extra panenský olivový olej Physis of Crete 5 l se zeleným silikonovým kartáčkem - prémiový olivový olej z Kréty, lisovaný za studena, dárková sada
1 687,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
337,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro Voliotis Řecké olivové oleje EV Green 1 l PELION
Voliotis Řecké olivové oleje EV Green 1 l PELION
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
531,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
531,68 Kč/1l
Obrázek produktu pro Olivový olej 1 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
Olivový olej 1 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
508,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
508,26 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml a Parmigiano Reggiano DOP Cantarelli 30 měsíců
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml a Parmigiano Reggiano DOP Cantarelli 30 měsíců
1 789,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
2 385,33 Kč/1l
Obrázek produktu pro Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 6
1 629,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
325,84 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi o objemu 750 ml
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi o objemu 750 ml
1 919,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
1 279,33 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi po 500 ml
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi po 500 ml
1 759,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
1 759,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kleos Natives, extra panenský olivový olej, řecký prémiový olej, lisovaný za studena, 3 litry (3000 ml)
Kleos Natives, extra panenský olivový olej, řecký prémiový olej, lisovaný za studena, 3 litry (3000 ml)
969,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
323,22 Kč/1l
Obrázek produktu pro Extra panenský olivový olej Physis Of Crete 0,2 3l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
Extra panenský olivový olej Physis Of Crete 0,2 3l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
1 115,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
371,86 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food 8001302001322, Olivový olej, 1000 ml, E, 824 kcal, 3390 kJ, 91,6 g
Open Food 8001302001322, Olivový olej, 1000 ml, E, 824 kcal, 3390 kJ, 91,6 g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
743,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
743,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Pantaleo Olio 100% Italiano 750 ml italský extra panenský olivový olej
Pantaleo Olio 100% Italiano 750 ml italský extra panenský olivový olej
586,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
781,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante
Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
507,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
507,41 Kč/1l
Obrázek produktu pro Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
543,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
543,81 Kč/1l
Obrázek produktu pro Green Amour Extra panenské olivové oleje 500 ml, lisované za studena, kyselost 0,3 %
Green Amour Extra panenské olivové oleje 500 ml, lisované za studena, kyselost 0,3 %
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
535,00 Kč
30% poukaz
Prodejce: Exporgin
1 070,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml
1 039,00 Kč
Doprava zdarma20% poukaz
Prodejce: YESEATIS
1 385,33 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food 8007153005595, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 91,6 g, 14 g
Open Food 8007153005595, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 91,6 g, 14 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
639,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
639,20 Kč/1l