5,0



Na základě 3 hodnocení
SONAX Clean&Drive Turbo tkanina do interiéru 40 x 50 cm
82,71 Kč
413,55 Kč / 1m²
plus 183,69 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
57m 38s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kouzelný pěnový čistič - SPRAYSOFF2 490,00 Kč/1l
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Další informace o reklamě
Uszczelniacz Wysokotemperaturowy Kominkowy 280Ml 1500C1 199,97 Kč/1l
371,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sika Blackseal-Bt Bitumiczny Uszczelniacz Dekarski 300Ml1 326,63 Kč/1l
397,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Uszczelniacz Dekarski Czarny 280Ml1 042,82 Kč/1l
291,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Klima-Power čistič klimatizace Ocean Fresh100ml
4 160,50 Kč/1l
416,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Odstraňovač skvrn Performance 300ml
845,87 Kč/1l
253,76 Kč
Prodejce: KOKA

Meguiar's G181302, Osvěžovač ve spreji, 1 kusů
418,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Osvěžovač klimatizace Carlson 150ml
860,00 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: Filsonstore

Univerzální čistič 400ml
322,50 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: Filsonstore

Tkanina ze syntetické kůže 43 x 32 cm Typ 9811
104,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

vůně do auta Areon Leather Collection
571,05 Kč
-171,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
399,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Brait, Fresh Linen Odświeżacz Powietrza Spray, 300ml
1 747,67 Kč/1l
524,30 Kč
Prodejce: somnia24

Přípravek na odstranění olejových a mastných skvrn 400ml
312,50 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: Filsonstore

Ambi Pur, Odświeżacz powietrza do łazienki Bavlna Flower, 7,5 ml
14 252,00 Kč/1l
106,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Silikonový olej 200ml
385,00 Kč/1l
77,00 Kč
Prodejce: Filsonstore

Areon Černý Autoparfém, 50ml -> Osvěžovač Vzduchu s Vůní Černého Lesa, 50ml
7 336,20 Kč/1l
366,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

ArmorAll ORACLE RedBull F1 - Žlutá formule závěsná
88,00 Kč
Prodejce: pronepo

Aroma car SUPREMEAnti-Tobacco, 39,5 mm, 22,5 mm, 29 mm
11 620,00 Kč/1l
92,96 Kč
Prodejce: Amracing

Vůně do auta "Fruit", oranžová, LITTLE JOE 7640186840415
99,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Parfm do auta AREON PERFUME NEW Gold 50 ml
5 400,00 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: MISURA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jemně a důkladně čistí všechny hladké i drsné povrchy v interiéru, například palubní desku, strop, plastové díly, koberec, sedadla, čalounění a kůži. Kvalitní utěrka z mikrovlákna v kombinaci se speciálními čisticími složkami zajišťuje čistotu bez šmírů a skvrn. Čisticí utěrka Clean+Drive TurboInterior je ideální pro rychlé čištění a lze ji snadno a rychle použít kdekoli. Jedna utěrka (40 x 50 cm) stačí na kompletní vozidlo. Lze prát.
Vlastnosti produktu
- Rychlé a snadné čištění interiéru
- Čistota a svěžest bez nutnosti následného otírání
- Univerzální použití: jedna utěrka pro všechny materiály
- Vystačí na kompletní vozidlo (40x50 cm)
- Kvalitní, pratelné utěrka z mikrovlákna
- Ideální pro rychlé čištění
Sonax Clean and Drive Turbo Interior Cloth 40x50cm pultový displej auta
Jemně a důkladně čistí všechny hladké i drsné povrchy v interiéru, např. kokpit, strop, plastové obložení, koberce, sedadla, čalounění a kůži. Vysoce kvalitní utěrka z mikrovlákna v kombinaci se speciálními čisticími složkami zajišťuje čistotu beze šmouh a rozmazání. Ideální na cesty. Jedna utěrka (40 x 50 cm) stačí na kompletní vozidlo.
SONAX GmbH
Münchener Str. 75
86633 Neuburg an der Donau
Označení podlenařízení (ES) č. 1272/2008:nepoužije se
Výstražné symboly nebezpečnosti:nepoužije se
Signální slovo:nepoužije se
Standardní věty o nebezpečnosti:nepoužije se
Pokyny pro bezpečné zacházení: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.Péče o vozidlo
- Vlhká utěrka z mikrovlákna pro rychlé a snadné čištění celého interiéru
- Pro všechny hladké i drsné povrchy, např. kokpit, strop, plastové obložení, koberce, sedadla, čalounění a kůži
- Zajišťuje čistotu beze šmouh a šmouh bez vytírání
- Ideální čisticí prostředek pro mezidobí
- Jeden hadřík stačí na celé vozidlo
- Velikost: 40 x 50 cm
Čistící hadřík SONAX "Clean&Drive TurboInnenTuch" z mikrovlákna se speciálními čisticími složkami Jemně a důkladně čistí všechny hladké i drsné povrchy v interiéru, např. kokpit, strop, plastové obložení, koberce, sedadla, čalounění a kůži. Zajišťuje čistotu beze šmouh a šmouh. Ideální na cesty. Poznámka: Od 24 kusů, dodávka je v pultovém stojanu!
- Výrobce
- Objem
- 0.031 l
- Hmotnost
- 0.24 kg
- Výška
- 0.01 m
- Šířka
- 12 cm
- Délka
- 25 cm
- Plocha
- 20 dm²
- Barva
- Zelená
- Materiálové složení textilu
- 100% mikrovlákno
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4064700413009
- Číslo produktu
- 04130000
- Výrobce
- Objem
- 0.031 l
- Hmotnost
- 0.24 kg
- Výška
- 0.01 m
- Šířka
- 12 cm
- Délka
- 25 cm
- Plocha
- 20 dm²
- Barva
- Zelená
- Materiálové složení textilu
- 100% mikrovlákno
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4064700413009
- Číslo produktu
- 04130000
Pozor
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P302 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/...
P333 + P313 Při podráždění kůže nebo vyrážce: vyhledejte lékařskou pomoc, ošetření.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Bezpečnostní pokyny
Věty o nebezpečnosti
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Tuga Chemie Alu-Teufel Speciální čisticí gel na ráfky pH neutrální 1 l
752,26 Kč/1l
752,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Klima-Power čistič klimatizace Ocean Fresh100ml
4 160,50 Kč/1l
416,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Nano sprej na odstranění škrábanců, nano sprej, oprava laku auta - CAREASE
2 075,00 Kč/1l
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

XMaster akumulátorová příklepová vrtačka 3 v 1, akumulátorový šroubovák 21 V, sada akumulátorových vrtaček, příklepová vrtačka, s bateriemi 2x 2000 Ah
606,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Relaxdays – krabička na léky na 7 dní, 2 přihrádky, ráno, večer, týdenní krabička na léky pro použití doma i na cestách, bílá a modrá
488,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

PETEX 43930012 Lékárnička Obsah podle normy DIN 13164, červená
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

2x ochranné sklo ( displej + fotoaparát ) pro Samsung Galaxy A54 5G pancéřová fólie Full 9H
347,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES

Detektor kouře Detektor CO Detektor kouře a oxidu uhelnatého 2v1 Požární ochrana Senzor CO
599,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Sada na obnovu světlometů pro matné a slepé světlomety - POLISHLY
211,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Sillar Elektrický mopový nástavec pro Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložek a nádržka na vodu
1 244,00 Kč
-255,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
989,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Sonax 04172000 Polštářek na údržbu plastů
4 887,83 Kč/1m²
148,59 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Konferenční stolek VASAGLE, stolek do obývacího pokoje, 80 x 46 cm (Ø x V), mramor bílo-růžovo-černý
1 915,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hadříky na čištění čalounění Armor All
102,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Sonax 04162410, Auto, Suchý hadřík, Tělo, Červená, Polyamid, Polyester, 400 mm
1 264,06 Kč/1m²
202,25 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Sonax Mikrovláknová utěrka proti zamlžování
87 590,00 Kč/1l
87,59 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Swiffer 5410076291076, Modrá
406,95 Kč/1m²
329,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonasrath

Slunečník N19 Ø 3m sklopný polyester/hliník - krémový
2 330,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Design-shop

Dětská autosedačka FableKids MIKARůžová | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 698,15 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: AREBOS

heimtexland ® zatemňovací závěs tepelný závěs zatemňovací závěs závěs s očky závěs dekorační závěs neprůhledný zatemňovací závěs ochrana proti chladu ochrana proti slunci typ139 stříbrno-šedý
436,20 Kč
Prodejce: Heimtexland

Olympia Luna, Clamshell, Dual SIM, 6,1 cm (2.4"), Bluetooth, 600 mAh, Zlato
3 903,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

sinnlein vyhřívací polštářek elektrický antracitový na břicho a záda | vyhřívací pás se 3 nastaveními teploty a automatickým vypnutím | vyhřívací pás s nastavitelným popruhem a suchým zipem
Použité
928,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. října 2015 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dokonalá tkanina
Hadřík pro dokonalé čištění interiéru vozu. Dostatečný pro důkladné čištění bez velké námahy. Interiér zůstane mnohem déle čistý a bez prachu.
Ohodnoceno dne 13. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super a rychlé dodání všechno top
Velmi spokojen
Ohodnoceno dne 8. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kouzelný pěnový čistič - SPRAYSOFF



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
249,00 Kč
Prodejce: Mormark
2 490,00 Kč/1l

Klima-Power čistič klimatizace Ocean Fresh100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(21)Počet hodnocení: 21
416,05 Kč
Prodejce: everybuy_at
4 160,50 Kč/1l

Brait, Relaxing Lavender Odświeżacz Powietrza Spray, 300ml
473,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 579,97 Kč/1l

Odstraňovač skvrn Performance 300ml
253,76 Kč
Prodejce: KOKA
845,87 Kč/1l