5,0



Na základě 2 hodnocení
Scitec Nutrition Amino 5600 200 tablet / Komplexní aminokyseliny / Aminokyseliny ze syrovátkového koncentrátu obohacené o kaseinát sodný a L-glutamin
509,76 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
445,42 Kč-64,34Kč
2 227,10 Kč / 1l
plus 79,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Universal Nutrition 100% Beef Aminos 400 tablet 182886 108,40 Kč/1l
1 221,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Kvalitní BCAA 1000 XXL 240 tablet - Pro regeneraci svalů a maximální výkon1 186 441,90 Kč/1kg
510,17 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
OstroVit | Glutamin 50001 990,57 Kč/1l
597,17 Kč
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
OstroVit BCAA 8-1-1 citron 400 g / OstroVit BCAA 8-1-1 citron 400 g854 604,19 Kč/1kg
410,21 Kč
Prodejce: FIT1EU

Výživový doplněk - Komplex aminokyselin ve formě 300 tablet
1 149 764,71 Kč/1kg
390,92 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Dexter Jackson Signature Series | Black Series | L-Arginine 1250 mg
3 081,67 Kč/1l
369,80 Kč
Prodejce: FIT1EU

AMINO LIQUID 1000ml - Tekuté aminokyseliny, BCAA, EAA, tekuté aminokyseliny - příchuť třešeň. Ideálně se hodí pro každý typ sportu. Se všemi 18 větvenými aminokyselinami + vitaminem B6. Povinnost pro každého vrcholového sportovce. Dále v této kategorii naleznete: anabolické steroidy, kreatin, testosteron booster, maca, L-arginin, zinek, guarana, ženšen, kofein, kreatin monohydrát, BCAA, EAA, aminokyseliny, kreatin, testosteron booster, tribulus terrestris, vitamíny, minerály, vitální látky, budování svalů,
710,30 Kč/1l
710,30 Kč
Prodejce: BPV-Sportnahrung

Scitec Nutrition BCAA 6400 375 tablet / BCAA aminokyseliny / Tabletov BCAA v pomru 2:1:1
1 383,04 Kč/1kg
822,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Scitec Nutrition L-Glutamine 600 g / Glutamin / 100% prkov L-glutamin
1 304,47 Kč/1kg
782,68 Kč
Prodejce: VISO

Scitec Nutrition Tyrosine 100 kapslí / Tyrosin / Neesenciální aminokyselina v kapslích
1 619,00 Kč/1l
169,48 Kč
-7,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
161,90 Kč
Prodejce: Katomix

Optimum Nutrition Glutamine Powder 630 g / Glutamin / Instantní 100% L-glutamin
1 627,63 Kč/1l
1 025,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

GymBeam L-Glutamine TABS 300 Tbl. bez pchuti
1 574,08 Kč/1kg
737,32 Kč
-170,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
566,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ostrovit bcaa + glutamin BI9160
2 424,75 Kč/1kg
484,95 Kč
Prodejce: FIT1EU

DYMATIZE Glutamin v prášku Mikonizovaná aminokyselina glutamin 100% L-glutamin 400 g
2 628,37 Kč/1kg
1 051,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

OstroVit Arginine 210 g prášek citron
1 286,81 Kč/1l
270,23 Kč
Prodejce: FIT1EU

Ostrovit glutamin BI9093
2 284,80 Kč/1l
456,96 Kč
Prodejce: FIT1EU

Kevin Levrone | Anabolické BCAA 4:1:1
1 879,45 Kč/1l
375,89 Kč
Prodejce: NutraBestBG

GreenFood Nutrition karnitin + arginin + maca 90 kapslí
681,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ostrovit eaa BI9113
3 030,00 Kč/1l
606,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Weider l-argininové kapsle, 100 kapslí 9966
2 629,95 Kč/1l
525,99 Kč
Prodejce: shaman-vitamine
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Scitec Nutrition Amino 5600 jsou aminokyseliny ze syrovátkového koncentrátu obohacené o kaseinát sodný a L-glutamin. Amino 5600 obsahuje široké spektrum aminokyselin, mimo jiné, všechny esenciální aminokyseliny a aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA). Esenciální aminokyseliny jsou pro nás nezbytné, naše tělo si je neumí samo „vyrobit“ a proto musí být dodávány v potravě nebo formou doplňků výživy. BCAA tvoří přibližně 35% esenciálních aminokyselin ve svalových bílkovinách. Amino 5600 je vyroben z koncentrátu syrovátkové bílkoviny nejvyšší kvality a je obohacen o kaseinát sodný a volnou formu L-glutaminu.
Výhody
- minimalizuje odbourávání proteinů
- zvyšuje syntézu bílkovin
- zlepšuje a urychluje regeneraci
- podporuje růst svalů
Doporučené dávkování
Užijte 1 dávku (4 tablety) kdykoli přes den: před, po tréninku nebo před spánkem.
Nutriční hodnoty
| Scitec Nutrition Amino 5600 200 tablet | |||
| Velikost 1 dávky: 4 tablety | |||
| Počet dávek v balení: 50 | |||
| Nutriční hodnoty | 1 dávka(4 tablety) | 100g | RVH% * |
| alanin | 160mg | 0mg | ** |
| arginin | 77mg | 0mg | ** |
| kyselina asparagová | 352mg | 0mg | ** |
| cystein | 66mg | 0mg | ** |
| kyselina glutamová | 627mg | 0mg | ** |
| Přidaná kyselina glutamová | 280mg | 0mg | ** |
| glycin | 48mg | 0mg | ** |
| histidin | 63mg | 0mg | ** |
| isoleucin | 210mg | 0mg | ** |
| leucin | 352mg | 0mg | ** |
| lysin | 316mg | 0mg | ** |
| methionin | 78mg | 0mg | ** |
| fenylalanin | 110mg | 0mg | ** |
| prolin | 209mg | 0mg | ** |
| serin | 162mg | 0mg | ** |
| threonin | 214mg | 0mg | ** |
| tryptofan | 46mg | 0mg | ** |
| tyrosin | 102mg | 0mg | ** |
| valin | 204mg | 0mg | ** |
| * RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| ** RVH není stanoveno | |||
| Složení | |||
| Hydrolyzovaný syrovátkový protein, plnidlo (mikrokrystalická celulóza), hydrolyzovaný kaseinát sodný, L-glutamin, protispékavé látky (mastek, koloidní oxid křemičitý, stearát hořečnatý). | |||
| Alergeny | |||
| Obsahuje mléko nebo výrobky z nich | |||
- Výrobce
- Scitec Nutrition
- Hmotnost
- 391 g
- Počet kusů
- 200
- Objem
- 200 ml
- Seznam přísad
- Hydrolyzovaný syrovátkový protein, plnidlo (mikrokrystalická celulóza), hydrolyzovaný kaseinát sodný, L-glutamin, protispékavé látky (mastek, koloidní oxid křemičitý, stearát hořečnatý).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 4 tablety / 100 g, Energetická hodnota: 14 kcal (58,6 kJ) / 0 kcal (0 kJ), Tuky: 0 g / 0 g, Sacharidy: 0 g / 0 g, Bílkoviny: 3,5 g / 0 g
- Doporučená spotřeba
- Užijte 1 dávku (4 tablety) kdykoli přes den: před, po tréninku nebo před spánkem.
- Potravinářský podnik
- Scitec Kft., 1134 Budapest, Váci út 49., Hungary
- Prodejní název
- Scitec Nutrition Amino 5600 200 tablet
- Kód EAN
- 5999100033832
- Výrobce
- Scitec Nutrition
- Hmotnost
- 391 g
- Počet kusů
- 200
- Objem
- 200 ml
- Seznam přísad
- Hydrolyzovaný syrovátkový protein, plnidlo (mikrokrystalická celulóza), hydrolyzovaný kaseinát sodný, L-glutamin, protispékavé látky (mastek, koloidní oxid křemičitý, stearát hořečnatý).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 4 tablety / 100 g, Energetická hodnota: 14 kcal (58,6 kJ) / 0 kcal (0 kJ), Tuky: 0 g / 0 g, Sacharidy: 0 g / 0 g, Bílkoviny: 3,5 g / 0 g
- Doporučená spotřeba
- Užijte 1 dávku (4 tablety) kdykoli přes den: před, po tréninku nebo před spánkem.
- Potravinářský podnik
- Scitec Kft., 1134 Budapest, Váci út 49., Hungary
- Prodejní název
- Scitec Nutrition Amino 5600 200 tablet
- Kód EAN
- 5999100033832
K tomu se hodí také

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Výživový doplněk - Komplex aminokyselin ve formě 300 tablet
1 149 764,71 Kč/1kg
390,92 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

AMINO LIQUID 1000ml - Tekuté aminokyseliny, BCAA, EAA, tekuté aminokyseliny - příchuť třešeň. Ideálně se hodí pro každý typ sportu. Se všemi 18 větvenými aminokyselinami + vitaminem B6. Povinnost pro každého vrcholového sportovce. Dále v této kategorii naleznete: anabolické steroidy, kreatin, testosteron booster, maca, L-arginin, zinek, guarana, ženšen, kofein, kreatin monohydrát, BCAA, EAA, aminokyseliny, kreatin, testosteron booster, tribulus terrestris, vitamíny, minerály, vitální látky, budování svalů,
710,30 Kč/1l
710,30 Kč
Prodejce: BPV-Sportnahrung

Kvalitní BCAA 1000 XXL 240 tablet - Pro regeneraci svalů a maximální výkon
1 186 441,90 Kč/1kg
510,17 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Scitec Nutrition Amino 5600 500 tablet / Komplexní aminokyseliny / Aminokyseliny ze syrovátkového koncentrátu obohacené o kaseinát sodný a L-glutamin
1 063,33 Kč/1kg
865,55 Kč
Prodejce: VISO

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Aminokyseliny v tabletách s kompletním spektrem - 120 tablet
817,18 Kč/1l
176,51 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 729,75 Kč/1kg
745,95 Kč
Prodejce: VISO

Optimum Nutrition Glutamine Powder 630 g / Glutamin / Instantní 100% L-glutamin
1 627,63 Kč/1l
1 025,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Scitec Nutrition Amino 5600 1000 tablet / Komplexní aminokyseliny / Aminokyseliny ze syrovátkového koncentrátu obohacené o kaseinát sodný a L-glutamin
1 110,64 Kč/1l
1 110,64 Kč
Prodejce: Katomix

EAA Xtra Citron, 500 g / Sportovní doplněk stravy s esenciálními aminokyselinami a osvěžující chutí citronu pro optimální výživu a regeneraci po tréninku.
700,00 Kč/1kg
428,76 Kč
-78,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
350,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

POCO X7 Pro, 16,9 cm (6.67"), 2712 x 1220 px, 12 GB, 512 GB, 50 MP, Zelená
11 966,01 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: Shop-Mediarado

Dymatize BCAA 2200 - 400 kapsl
4 251,91 Kč/1kg
1 224,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Smartphone Xiaomi Poco X7 5G DS. 8/256 GB černá
13 107,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: NovaMBSmart

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Dexter Jackson Signature Series | Black Series | L-Arginine 1250 mg
3 081,67 Kč/1l
369,80 Kč
Prodejce: FIT1EU

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

POCO X7 Pro, 16,9 cm (6.67"), 2712 x 1220 px, 12 GB, 512 GB, 50 MP, Černá
12 565,81 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: Shop-Mediarado

Elektrická koloběžka s homologací ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická koloběžka s homologací eKFV skládací koloběžka EScooter - černá
7 475,00 Kč
-1 798,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 677,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Universal Nutrition 100% Beef Aminos 400 tablet 18288



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 221,68 Kč
Prodejce: Serica
6 108,40 Kč/1l

Kvalitní BCAA 1000 XXL 240 tablet - Pro regeneraci svalů a maximální výkon



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
510,17 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 186 441,90 Kč/1kg

Polleo Fat Burner, 90 kapslí
560,89 Kč
Prodejce: PolleoSport
11 217,80 Kč/1kg

Beta Alanin Xtra Jablko 300g - Kvalitní aktivní doplněk stravy s jablkem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,08 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
733,60 Kč/1kg

EAA Xtra Instant, jahodová a malinová příchuť, 500g
360,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
720,00 Kč/1kg

Aminokyseliny v tabletách s kompletním spektrem - 120 tablet
176,51 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
817,18 Kč/1l

OstroVit | Glutamin 5000
597,17 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 990,57 Kč/1l

OstroVit | BCAAdvanced | S citrulinem a elektrolyty Vodní meloun
466,45 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 036,56 Kč/1l

OstroVit | Citrulin 4400 | Citrulin malát Caps



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
344,97 Kč
Prodejce: FIT1EU
2 874,75 Kč/1l

OstroVit BCAA 8-1-1 citron 400 g / OstroVit BCAA 8-1-1 citron 400 g
410,21 Kč
Prodejce: FIT1EU
854 604,19 Kč/1kg

OstroVit | BCAA 2:1:1 v prášku Citron
372,97 Kč
Prodejce: FIT1EU
932,42 Kč/1l

Ostrovit Beta-alanina - přírodní aroma (200 g) BI9182



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,98 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 304,90 Kč/1l

ActivLab Marine Collagen s vitaminem C a biotinem, 20 šumivých tablet
69,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
1 744,75 Kč/1kg

Isostar Powertabs, Sportovní nápoj, Koncentrát, Tableta, 10 kusů, Brusinka, Izotonický
163,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 359,17 Kč/1kg

OstroVit | BCAA 8:1:1 prášek Orange
232,98 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 164,90 Kč/1l

Lefax intens tekuté kapsle, 20 kapslí
232,25 Kč
Prodejce: apohealth

OstroVit Arginin 210 g prášek oranžový
270,23 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 286,81 Kč/1l

OstroVit Arginine 210 g prášek citron
270,23 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 286,81 Kč/1l