5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kracie Black-Ne Grape 23g24 851,49 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mrazem sušené maliny15 817,50 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti2 275,43 Kč/1kg
398,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ovocné želé Fresh&Fruity Waw 1 kg531,31 Kč/1kg
547,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mochi, Krémová příchuť kokosu, 8 kusů (120 g)
2 705,08 Kč/1kg
324,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Royal Family Custard Mochi - Citron 110g
722,00 Kč/1kg
79,42 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Mochi krémové Matcha Latte Royal Family 120 g
744,50 Kč/1kg
89,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Royal Family Mochi s příchutí čokolády 180g
662,56 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Royal Family Mochi Vanilla Creme 180g
662,56 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Mochi, rodinná příchuť arašídového másla, 8 kusů (120 g)
3 077,25 Kč/1kg
369,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Royal Family Mochi Tiramisu & Cream příchuť 180g
662,56 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
![Obrázek produktu pro [ 210g ] Bamboo House Green Tea Mochi | Matcha | Sticky Rice Cake with Green Tea | Japanese Style](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/bac783351246de81690ab56ec7a61b54.webp)
[ 210g ] Bamboo House Green Tea Mochi | Matcha | Sticky Rice Cake with Green Tea | Japanese Style
347,62 Kč/1kg
73,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Royal Family Mochi Maple Pancake 180g
662,56 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Royal Family Mochi Salted Caramel 180g
662,56 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Royal Family Mochi Mint Chocolate Chip 180g
662,56 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Pocky Double Chocolate Softpack 47g
1 011,49 Kč/1kg
47,54 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Roshen Milk Fudge 1 kg
117,08 Kč/1kg
117,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

Skawa smetana dragees Marynarz 70 g
5 530 571,28 Kč/1kg
387,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Kůra Hershey's s mandlemi a solenými preclíky (12 x 87 g)
1 801,38 Kč/1kg
156,72 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Royal Family Custard Mochi – Raspberry 110 g – ovocný mochi snack s malinovou krémovou náplní
Zažijte dokonalou kombinaci jemného lepkavého rýžového těsta a ovocné krémové náplně s Royal Family Custard Mochi – Raspberry 110 g. Tato tchajwanská delikatesa přináší plnou chuť zralých malin v měkkém, sametovém krému, obaleném typicky pružným mochi těstem. Výsledkem je sladká pochoutka, která harmonicky spojuje tradici a ovocnou chuť.
Ať už jako exotický dezert, sladký dárek nebo malá odměna mezi jídly – tento mochi nadchne jak fanoušky asijských sladkostí, tak zvědavé mlsouny, kteří chtějí objevovat nové chuťové zážitky.
Co dělá Royal Family Custard Mochi – Raspberry 110 g tak výjimečným?
Intenzivní malinová krémová náplň – sladká, ovocná a krémová
Tradiční mochi těsto z Tchaj-wanu – měkké, jemně sladké a autentické
Obsah 110 g – ideální porce pro sdílení nebo vlastní mlsání
Asijská sladkost s ovocnou příchutí – inovativní a trendy
Perfektní jako dárek, svačina nebo jako ozdoba balíčku sladkostí
Pro koho je tento malinový mochi vhodný?
Royal Family Raspberry Mochi je jako stvořené pro:
Milovníky asijských sladkostí s ovocným nádechem
Milovníky sladkostí, kteří ocení ovocné a krémové bonbóny
bonboniérám, dárkovým sadám nebo zvláštním svačinovým okamžikům
Gurmány, kteří si chtějí svůj čaj nebo kávu zpříjemnit něčím sladkým
Tato varianta je obzvláště oblíbená u všech, kteří milují malinovou příchuť a mají rádi jemně tající náplně.
Tip na podávání:
Mírně vychlazené Raspberry Custard Mochi rozvine svou plnou chuť – ideální pro teplé dny nebo jako svěží závěr asijského menu.
Kupte si nyní Royal Family Custard Mochi – Raspberry 110 g online a nechte se okouzlit sladkou ovocnou malinovou krémovou náplní v kombinaci s měkkým mochi těstem!
Složení: tapiokový sirup, lepkavá rýže, voda, cukr, modifikovaný škrob,
rostlinná smetana (rafinovaný sójový olej, sladidlo: E420 (sorbit), cukr, rýžový škrob, zahušťovadlo: E460 (celulóza), SOJOVÉ MLÉČNÉ PRÁŠEK, zahušťovadlo: E406 (agar-agar), antioxidant: E306 (tokoferoly)),
1,2 % malinový prášek, *trehalóza, palmový olej, aroma, kuchyňská sůl, prášek z černé mrkve (maltodextrin, černá mrkev, regulátor kyselosti: E330 (kyselina citronová)), emulgátor: E471 (mono- a diglyceridy mastných kyselin), konzervant: E202 (sorban draselný), bramborový škrob.
*Trehalóza je zdroj glukózy.
Alergeny
SÓJA, SÓJOVÉ MLÉKO
| Energie: | 300–330 kcal |
| Tuk: | 4,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 2,5 g |
| Sacharidy: | 65 g |
| z toho cukry: | 24 g |
| Bílkoviny: | 2,5 g |
| Sůl: | 0,12 g |
| Země původu | Tchaj-wan |
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis
- Hmotnost
- 110 g
- Potravinářský podnik
- Royal Family
- Prodejní název
- Mochi s malinovou příchutí
- Výrobce
- Royal Family
- Kód EAN
- 4711931034359
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis
- Hmotnost
- 110 g
- Potravinářský podnik
- Royal Family
- Prodejní název
- Mochi s malinovou příchutí
- Výrobce
- Royal Family
- Kód EAN
- 4711931034359
K tomu se hodí také

Riegelein Father Christmas mléčná čokoláda s dutým středem a kakaem 60g
631,50 Kč/1kg
37,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Victor Schmidt Rakouské Mozartovy kuličky 50 ks, 825 g
607,88 Kč/1kg
501,50 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ručně balená mléčná čokoláda Lindt Father Christmas 1000g
1 433,69 Kč/1kg
1 433,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WAWI Otec Vánoc s dárkem dutá mléčná figurka 60g
568,83 Kč/1kg
34,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sun Lolly vodní led pro samomrazení s jablečnou příchutí7er
138,31 Kč/1kg
73,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Premium Mastix Tränen | Řecká přírodní pryskyřice | Masticová guma - vhodná např. pro výrobu řeckého velikonočního chleba Tsoureki | Ideální pro pečení - 9 g
28 518,89 Kč/1kg
256,67 Kč
Prodejce: allerFeinst

Storz srdce bílá modrá jemné plnotučné mléko Spatzl 50s 450g
858,27 Kč/1kg
386,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fortuin - Peppermint Wilhelmina Box 200 kusů | Krabice po 200 kusech
672,74 Kč/1kg
639,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Roshen Milky Splash Toffeekonfekt 1kg
176,00 Kč/1kg
176,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Adventní kalendář Toblerone 200g
3 008,25 Kč/1kg
601,65 Kč
Prodejce: somnia24

Mieszko Michaszki z Orzechami Cukierki 260 g
435,12 Kč/1kg
118,04 Kč
-4,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
113,13 Kč
Prodejce: Katomix

Lambertz Stollen Bites pečené jablko, ovocná náplň s jablky a skořicí, balení 350 g
266,74 Kč/1kg
127,44 Kč
-34,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fritt ovocné tyčinky žvýkací 6 různých žvýkacích bonbonů 30x70g
578,56 Kč/1kg
1 214,98 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Adventní kalendář s 24 figurkami z mléčné čokolády 75g
3 072,00 Kč/1kg
230,40 Kč
Prodejce: somnia24

Svatá sladká krabička | Poznávací krabička se 75 oblíbenými sladkostmi z USA a Koreje | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny
1 244,00 Kč/1kg
2 488,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Roshen Sladké kapky s mléčnou náplní 1 kg
133,19 Kč/1kg
133,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 5022782333959, 145 g, C, e102, e129, e133, e14xx, e330, e470b, E129, Cheese, Dairy, Jaune 5, E330, Modified Starch, Starch, E102, Blue Cheese, Corn Starch, Rouge..., 1682 kJ, 84 g
1 029,66 Kč/1kg
149,30 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

USA Box | Poznávací box s 12 oblíbenými sladkostmi z Ameriky | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti
785,71 Kč/1kg
550,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Spencer & Fleetwood - Pánský Candy Thong
1 120,10 Kč/1kg
235,22 Kč
Prodejce: VISO

Tony's Chocolonely - Vánoční velký kalendář 225gr
7 154,36 Kč/1kg
1 788,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Celá sušená jikra z mořského cejna (Bottarga di Muggine), cca 85 g
6 164,12 Kč/1kg
523,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)
623,75 Kč/1kg
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS

EAT & PLAY SNAIL APPEL - BIRNE MIT SPIELZEUG 20 g - BOB SNAIL
18 779,00 Kč/1kg
375,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wilhelmina Pepermunt 1000g – Čerstvé mátové bonbony, klasická chuť
319,31 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Niederegger Marcipán Classic Variations balená čokoláda 300g
1 129,00 Kč/1kg
338,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

100 tyček na cukrovou vatu 30 cm z borového dřeva 4 × 4 mm čtyřhranné tyčky
705,86 Kč/1kg
143,29 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Heinerle love pearls kojenecká láhev s potahovanými tabletami 100g
371,00 Kč/1kg
37,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 091,48 Kč/1kg
633,06 Kč
Prodejce: somnia24

Šneci Sabarot velmi velké balení 24, 212 g - Jemní francouzští šneci
1 606,75 Kč/1kg
340,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Jedlá ovocná brčka SORBOS - limeta (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - tropical (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

BAKO Italské kornoutky na zmrzlinu "Tulipán" | Polosladké wafle ve tvaru kornoutků, 12,6 cm / 4,9 cm | 546 kusů | Křupavé kornoutky na zmrzlinu, vhodné pro měkkou zmrzlinu a gelato



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 541,95 Kč
Prodejce: Bazko
5 139,83 Kč/1kg

Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 763,08 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - citrón (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - pomeranč (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - jahoda (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Kracie Black-Ne Grape 23g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
24 851,49 Kč/1kg

Display Komplett Seaworld Dolphin 12x Jelly Beans mit Licht und Sound



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
477,89 Kč/1kg

Przysnacki Chicken seasoning with sea salt 125 g
446,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg

Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
427,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 620,31 Kč/1kg

Riegelein Vánoční smíšený sáček lahodné mléčné čokolády 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
640,60 Kč/1kg

WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
399,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 496,50 Kč/1kg

WEEKSY Máslové sušenky 120g BOGUTTI



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
399,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 496,50 Kč/1kg

Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
398,20 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 275,43 Kč/1kg

Baileys Chocolate Collection Original Irish Cream Pralinen 227g
864,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 810,26 Kč/1kg

Henry Lambertz směs sušenek plechovka Tři dárky Klasické sušenky 785g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
898,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 137,86 Kč/1kg

Displej obsahující 15 kusů produktu "Sweet Flash Fire Killer XL Candy Spray", sladká sprejová pochoutka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
237,28 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
146,11 Kč/1kg

Ručně balená mléčná čokoláda Lindt Father Christmas 1000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 433,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 433,69 Kč/1kg