5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mrazem sušené maliny15 817,50 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ovocné želé Fresh&Fruity Waw 1 kg531,31 Kč/1kg
547,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti2 275,43 Kč/1kg
398,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g2 620,31 Kč/1kg
427,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Royal Family Custard Mochi - Malina 110g
722,00 Kč/1kg
79,42 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Mochi, Krémová příchuť kokosu, 8 kusů (120 g)
2 705,08 Kč/1kg
324,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Royal Family Mochi s příchutí čokolády 180g
662,56 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Mochi, rodinná příchuť "Mátová čokoláda", 8 kusů (120 g)
3 117,25 Kč/1kg
374,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Royal Family Mochi Vanilla Creme 180g
662,56 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Mochi, rodinná příchuť arašídového másla, 8 kusů (120 g)
3 077,25 Kč/1kg
369,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Royal Family Mochi Tiramisu & Cream příchuť 180g
662,56 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Mochi, rodinná receptura, příchuť slané karamelky, 8 kusů (120 g)
3 055,67 Kč/1kg
366,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
![Obrázek produktu pro [ 210g ] Bamboo House Green Tea Mochi | Matcha | Sticky Rice Cake with Green Tea | Japanese Style](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/bac783351246de81690ab56ec7a61b54.webp)
[ 210g ] Bamboo House Green Tea Mochi | Matcha | Sticky Rice Cake with Green Tea | Japanese Style
347,62 Kč/1kg
73,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Royal Family Mochi Maple Pancake 180g
662,56 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Royal Family Mochi Mint Chocolate Chip 180g
662,56 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Ovesné sušenky s brusinkami 150g Bez lepku BALVITEN
632,19 Kč/1kg
136,54 Kč
-29,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,84 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Roshen Milk Fudge 1 kg
117,08 Kč/1kg
117,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kůra Hershey's s mandlemi a solenými preclíky (12 x 87 g)
1 801,38 Kč/1kg
156,72 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Skawa smetana dragees Marynarz 70 g
5 530 571,28 Kč/1kg
387,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Royal Family Custard Mochi - Lemon 110g - jemně sladké mochi s čerstvým citronovým krémem
Royal Family Custard Mochi - Lemon 110g přináší ovocnou svěžest a jemnou krémovou chuť přímo z Tchaj-wanu do vaší svačinky. Tyto praktické mochyně kombinují tradiční lepivé těsto se sametově jemnou citronovou krémovou náplní, která potěší jemně vyváženým poměrem sladké a kyselé chuti.
Ideální pro milovníky asijských sladkostí, kteří je mají rádi ovocné, lehké a chuťově výrazné. Ať už jako sladký dezert, ke sdílení, nebo jako exotická svačinka mezi jídly - toto mochi je skutečným zážitkem pro chuťové buňky.
Čím je mochi Royal Family Lemon Custard tak výjimečné?
O svěžující citronová krémová náplň - jemně vyvážená, ne příliš sladká.
Autentické mochi z Tchaj-wanu - měkké, jemné a tradiční
110g balení - ideální na ochutnávku nebo na cesty
Asijské dezertní umění - ideální pro zvědavce a gurmány
Ideální jako dárek nebo suvenýr - upoutá pozornost svou chutí
Pro koho je toto citronové mochi vhodné?
Citronové mochi královské rodiny je ideální pro:
Milovníky asijských sladkostí se zálibou v čerstvých ovocných chutích
Lidem s chutí na sladké, kteří milují nové kombinace chutí
Znalce, kteří rádi podávají sladké občerstvení k čaji nebo kávě
Milovníci bonboniér a lovci dárků, kteří mají rádi exotické příchutě
Jemný nádech citronu vnáší do klasického mochi svěžest a lehkost - ideální pro teplé dny nebo jako ovocný akcent v každodenním životě.
Tip na servírování:
Nejlépe si je vychutnáte mírně vychlazené - tak ještě lépe vynikne svěží citronová chuť!
Kupte si Royal Family Custard Mochi - Lemon 110 g online a přineste si do svého domova kousek asijského cukrářského umění!
Složení: Složení: Tapiokový sirup, 28% lepkavá rýže, voda, cukr, modifikovaný škrob, krémový potravinářský přípravek s mléčnou příchutí (rafinovaný sójový olej, sladidlo (E420), cukr, rýžový škrob, zahušťovadlo (E420), cukr, rýžový škrob, zahušťovadlo (E420), cukr.škrob, zahušťovadlo (E406 E460), sušené sójové nápoj, antioxidant (E306)), 1,2 % citronového prášku, *trehalóza, palmový olej, aroma, sůl, emulgátor (E471), konzervant (E202), bramborový škrob.
*Trehalóza je zdrojem glukózy. Může obsahovat arašídy, nápoj, mandle, vlašské ořechy a semínka sezamu.
Alergeny: nápoj a sója
| Energetická hodnota: | 1633 kj / 386kcal |
| Tuk: | 8,3 g |
| z toho zdravé mastné kyseliny: | 2 g |
| Carbohydrates: | 77 g |
| z toho cukr: 77 g: | 20 g |
| Bílkoviny: 20 g: | 1 g |
| Sůl: | 0,12g |
| Země původu | Tchaj-wan |
- Seznam přísad
- Tapiokový sirup, 28 % lepkavé rýže, voda, cukr, modifikovaný škrob, krémový potravinový přípravek s mléčnou příchutí (rafinovaný sójový olej, sladidlo (E420), cukr, rýžový škrob, zahušťovadlo (E406 E460), sušené sójové mléko, antioxidant (E306)), 1,2 % citronového prášku, *trehalóza, palmový olej, aroma, sůl, emulgátor (E471), konzervant (E202), bramborový škrob. *Trehalóza je zdrojem glukózy. Může obsahovat arašídy, MLÉKO, MANDLE, VLAŠSKÉ OŘECHY a SÓJOVÁ semínka Alergeny: mléko a sója
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g Energie: 1633 kJ / 386 kcal Tuky: 8,3 g z toho nasycené tuky: 2 g Sacharidy: 77 g z toho cukry: 20 g Bílkoviny: 1 g Sůl: 0,12 g Země původu: Taiwan
- Hmotnost
- 110 g
- Potravinářský podnik
- Unicat Candy - Benzstr. 16c - 63457 Hanau
- Prodejní název
- Mochi s citronovou příchutí
- Výrobce
- Royal Family
- Kód EAN
- 4711931034373
- Seznam přísad
- Tapiokový sirup, 28 % lepkavé rýže, voda, cukr, modifikovaný škrob, krémový potravinový přípravek s mléčnou příchutí (rafinovaný sójový olej, sladidlo (E420), cukr, rýžový škrob, zahušťovadlo (E406 E460), sušené sójové mléko, antioxidant (E306)), 1,2 % citronového prášku, *trehalóza, palmový olej, aroma, sůl, emulgátor (E471), konzervant (E202), bramborový škrob. *Trehalóza je zdrojem glukózy. Může obsahovat arašídy, MLÉKO, MANDLE, VLAŠSKÉ OŘECHY a SÓJOVÁ semínka Alergeny: mléko a sója
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g Energie: 1633 kJ / 386 kcal Tuky: 8,3 g z toho nasycené tuky: 2 g Sacharidy: 77 g z toho cukry: 20 g Bílkoviny: 1 g Sůl: 0,12 g Země původu: Taiwan
- Hmotnost
- 110 g
- Potravinářský podnik
- Unicat Candy - Benzstr. 16c - 63457 Hanau
- Prodejní název
- Mochi s citronovou příchutí
- Výrobce
- Royal Family
- Kód EAN
- 4711931034373
K tomu se hodí také

Riegelein Father Christmas mléčná čokoláda s dutým středem a kakaem 60g
631,50 Kč/1kg
37,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Victor Schmidt Rakouské Mozartovy kuličky 50 ks, 825 g
607,88 Kč/1kg
501,50 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ručně balená mléčná čokoláda Lindt Father Christmas 1000g
1 433,69 Kč/1kg
1 433,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WAWI Otec Vánoc s dárkem dutá mléčná figurka 60g
568,83 Kč/1kg
34,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sun Lolly vodní led pro samomrazení s jablečnou příchutí7er
138,31 Kč/1kg
73,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Premium Mastix Tränen | Řecká přírodní pryskyřice | Masticová guma - vhodná např. pro výrobu řeckého velikonočního chleba Tsoureki | Ideální pro pečení - 9 g
28 518,89 Kč/1kg
256,67 Kč
Prodejce: allerFeinst

Storz srdce bílá modrá jemné plnotučné mléko Spatzl 50s 450g
858,27 Kč/1kg
386,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fortuin - Peppermint Wilhelmina Box 200 kusů | Krabice po 200 kusech
672,74 Kč/1kg
639,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Roshen Milky Splash Toffeekonfekt 1kg
176,00 Kč/1kg
176,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Adventní kalendář Toblerone 200g
3 008,25 Kč/1kg
601,65 Kč
Prodejce: somnia24

Mieszko Michaszki z Orzechami Cukierki 260 g
435,12 Kč/1kg
118,04 Kč
-4,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
113,13 Kč
Prodejce: Katomix

Lambertz Stollen Bites pečené jablko, ovocná náplň s jablky a skořicí, balení 350 g
266,74 Kč/1kg
127,44 Kč
-34,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fritt ovocné tyčinky žvýkací 6 různých žvýkacích bonbonů 30x70g
578,56 Kč/1kg
1 214,98 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Adventní kalendář s 24 figurkami z mléčné čokolády 75g
3 072,00 Kč/1kg
230,40 Kč
Prodejce: somnia24

Svatá sladká krabička | Poznávací krabička se 75 oblíbenými sladkostmi z USA a Koreje | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny
1 244,00 Kč/1kg
2 488,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Roshen Sladké kapky s mléčnou náplní 1 kg
133,19 Kč/1kg
133,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 5022782333959, 145 g, C, e102, e129, e133, e14xx, e330, e470b, E129, Cheese, Dairy, Jaune 5, E330, Modified Starch, Starch, E102, Blue Cheese, Corn Starch, Rouge..., 1682 kJ, 84 g
1 029,66 Kč/1kg
149,30 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

USA Box | Poznávací box s 12 oblíbenými sladkostmi z Ameriky | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti
785,71 Kč/1kg
550,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Spencer & Fleetwood - Pánský Candy Thong
1 120,10 Kč/1kg
235,22 Kč
Prodejce: VISO

Tony's Chocolonely - Vánoční velký kalendář 225gr
7 154,36 Kč/1kg
1 788,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Celá sušená jikra z mořského cejna (Bottarga di Muggine), cca 85 g
6 164,12 Kč/1kg
523,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)
623,75 Kč/1kg
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS

EAT & PLAY SNAIL APPEL - BIRNE MIT SPIELZEUG 20 g - BOB SNAIL
18 779,00 Kč/1kg
375,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wilhelmina Pepermunt 1000g – Čerstvé mátové bonbony, klasická chuť
319,31 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Niederegger Marcipán Classic Variations balená čokoláda 300g
1 129,00 Kč/1kg
338,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

100 tyček na cukrovou vatu 30 cm z borového dřeva 4 × 4 mm čtyřhranné tyčky
705,86 Kč/1kg
143,29 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Heinerle love pearls kojenecká láhev s potahovanými tabletami 100g
371,00 Kč/1kg
37,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 091,48 Kč/1kg
633,06 Kč
Prodejce: somnia24

Šneci Sabarot velmi velké balení 24, 212 g - Jemní francouzští šneci
1 606,75 Kč/1kg
340,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Jedlá ovocná brčka SORBOS - limeta (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - tropical (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

BAKO Italské kornoutky na zmrzlinu "Tulipán" | Polosladké wafle ve tvaru kornoutků, 12,6 cm / 4,9 cm | 546 kusů | Křupavé kornoutky na zmrzlinu, vhodné pro měkkou zmrzlinu a gelato



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 541,95 Kč
Prodejce: Bazko
5 139,83 Kč/1kg

Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 763,08 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - citrón (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - pomeranč (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - jahoda (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Kracie Black-Ne Grape 23g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
24 851,49 Kč/1kg

Display Komplett Seaworld Dolphin 12x Jelly Beans mit Licht und Sound



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
477,89 Kč/1kg

Przysnacki Chicken seasoning with sea salt 125 g
446,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg

Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
427,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 620,31 Kč/1kg

Riegelein Vánoční smíšený sáček lahodné mléčné čokolády 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
640,60 Kč/1kg

WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
399,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 496,50 Kč/1kg

WEEKSY Máslové sušenky 120g BOGUTTI



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
399,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 496,50 Kč/1kg

Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
398,20 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 275,43 Kč/1kg

Baileys Chocolate Collection Original Irish Cream Pralinen 227g
864,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 810,26 Kč/1kg

Henry Lambertz směs sušenek plechovka Tři dárky Klasické sušenky 785g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
898,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 137,86 Kč/1kg

Displej obsahující 15 kusů produktu "Sweet Flash Fire Killer XL Candy Spray", sladká sprejová pochoutka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
237,28 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
146,11 Kč/1kg

Ručně balená mléčná čokoláda Lindt Father Christmas 1000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 433,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 433,69 Kč/1kg