PRESTO Polyesterové jemné plnivo 250 g,

1 073,59 Kč

4 294,36 Kč / 1kg

plus 370,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – čt 8. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
10 899,52 Kč/1kg
54 497,61 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg
ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg
2 117,83 Kč/1kg
52 945,74 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 5kg Beutel
ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 5kg Beutel
3 208,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
16 043,09 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg
ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg
86,57 Kč/1kg
2 164,27 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Plnicí tmel s tužidlem 250g
Plnicí tmel s tužidlem 250g
1 056,28 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
264,07 Kč
Prodejce: KOKA
Obrázek produktu pro Presto Plastic Filler Polyesterový plnič s velmi dobrou přilnavostí 250g
Presto Plastic Filler Polyesterový plnič s velmi dobrou přilnavostí 250g
58,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
241,67 Kč
Prodejce: ZS2Radteile
Obrázek produktu pro Prestolith 2K plnivo ze skelných vláken Velmi dobrá přilnavost 1000g
Prestolith 2K plnivo ze skelných vláken Velmi dobrá přilnavost 1000g
657,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
657,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Presto 2K plnič hliníku velmi dobrá přilnavost snadná aplikace 250g
Presto 2K plnič hliníku velmi dobrá přilnavost snadná aplikace 250g
623,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
224,58 Kč
Prodejce: ZS2Radteile
Obrázek produktu pro Presto výplňový plnič Snadné broušení rychlá aplikace 500g
Presto výplňový plnič Snadné broušení rychlá aplikace 500g
595,28 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
297,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Molto Holz Schnell Spachtel, Pasta
Molto Holz Schnell Spachtel, Pasta
482,85 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
145,13 Kč
-48,56 Kč
96,57 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5
Obrázek produktu pro PUFAS Instantní tmel 0,400 KG, bílý, 400 g
PUFAS Instantní tmel 0,400 KG, bílý, 400 g
1 089,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
435,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Presto Prestolith plastový 2K polyesterový plnič okrový 250g
Presto Prestolith plastový 2K polyesterový plnič okrový 250g
710,00 Kč/1kg
177,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dewepro 104690
Dewepro 104690
46,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
938,00 Kč
Prodejce: MasterBau
Obrázek produktu pro Rychlý opravný tmel WILCKENS Premium Schnell Spachtel / 0,4 kg
Rychlý opravný tmel WILCKENS Premium Schnell Spachtel / 0,4 kg
85,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
85,68 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5
Obrázek produktu pro Decotric Decofill interiérová výplň na stěny a stropy 1000g
Decotric Decofill interiérová výplň na stěny a stropy 1000g
60,74 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
183,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Presto Glasfasermatte
Presto Glasfasermatte
620,44 Kč/1kg
223,36 Kč
Prodejce: ZS2Radteile
Obrázek produktu pro Kombinovaná výplň 100g
Kombinovaná výplň 100g
2 181,50 Kč/1kg
218,15 Kč
Prodejce: KOKA
Akemi Füll und Ziehspachtel Nr 4 Universell einsetzbar 1000g
Akemi Plnicí a rýsovací hmota č. 4 Univerzálně použitelná 1000g
605,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
605,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Presto polyesterová pryskyřice Snadné zpracování Dobrá přilnavost 250ml
Presto polyesterová pryskyřice Snadné zpracování Dobrá přilnavost 250ml
88,48 Kč/1kg
265,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Presto finish akrylátový sprej s plnidlem ve spreji s dobrou stříkací silou 400 ml
Presto finish akrylátový sprej s plnidlem ve spreji s dobrou stříkací silou 400 ml
752,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

presto polyesterové jemné plnivo

Vysoce elastický dvousložkový polyesterový jemný plnič pro vyplňování drobných nerovností a pro tenké jemné vyrovnávání předem upravených povrchů. Vhodný na podklady z kovu, dřeva, betonu nebo na podklady předem vyplněné plastickým plnivem prestolit. Rychlé vytvrzení umožňuje rychlé další práce. Mikrojemná plniva vytvářejí velmi hladký povrch. Lze použít univerzálně v celém automobilovém průmyslu, strojírenství a pro hobby práce na mnoha materiálech.

- Brousitelné po cca 30 minutách
- Odolný vůči slabým kyselinám, slabým zásadám, hnacím plynům, rozpouštědlům, vodě a odmrazovacím solím
- Teplotně odolný do 120 °C s vytvrzeným materiálem
- Barva: bílá

Technické údaje:
Obsah: 250 g
Hmotnost: 316 g

Číslo položky: DVE4052800601211




- Vysoce elastický dvousložkový polyesterový jemný plnič
- pro vyplňování menších nerovností a pro tenké "jemné vyplňování" již předem upravených povrchů
- univerzálně použitelný v celém automobilovém průmyslu, strojírenství, pro hobby práce na mnoha materiálech
- vhodný na podklady z kovu, dřeva, betonu nebo na podklady předem vyplněné plniči presto. vhodný pro podklady z kovu, dřeva, betonu nebo na podklady předem vyplněné plnidlem presto
- rychlé vytvrzení umožňuje rychlou další práci
- mikrojemná plnidla poskytují velmi hladký povrch

Další technické vlastnosti:

- Barva: bílá, tužidlo červené

    • Vysoce elastický dvousložkový polyesterový jemný plnič pro vyplnění menších nerovností a pro tenké jemné vyplnění již předem upravených povrchů. Vhodná na podklady z kovu, dřeva, betonu nebo na podklady předvyplněné plastem prestolit. Díky rychlému vytvrzení lze rychle provádět další práce. Mikrojemné plnivo poskytuje velmi hladký povrch
      Hustota:1,700 g/cm³
      Rozsah použití:interiér a exteriér
      Barva:bílá
      Forma : bílý, bílý, bílý, bílý, bílý, bílý, bílý:Plechovka
      dvousložkový výrobek:ano
    Dokumenty: V případě potřeby je možné použít i jiné složky, např
    Bezpečnostní listPraktický list


PRESTO jemný tmel Článek: 601211





PRESTO jemný plnič 2složkový polyesterový plnič s tužidlem, bez styrenu, azbestu a silikonu, bílý Vysoce elastický, rychle vytvrzující, po vytvrzení odolný teplotám do 120 °C. K vyplňování drobných nerovností a k tenkému, jemnému vyrovnávání předem upravených povrchů. Vhodný na podklady z kovu, dřeva, betonu nebo na podklady předem vyplněné plnidlem presto. Mikrojemná plniva vytvářejí velmi hladký povrch. Brousitelný po cca 30 min, bod vzplanutí při cca 33 °C, přídavek tužidla 2 - 4 %.
Rozměry
75 mm x75 mm x73 mm
Hmotnost
0.25 kg
Kód EAN
4052800601211
Číslo produktu
601211
Výrobce

Rozměry
75 mm x75 mm x73 mm
Hmotnost
0.25 kg
Kód EAN
4052800601211
Číslo produktu
601211
Výrobce
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 564
1 699,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 225
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH
Obrázek produktu pro Zabiják hmyzu Elektrická USB lampa proti komárům Lampy proti hmyzu Zabiják komárů Vnitřní Venkovní Kempování, bílá
Zabiják hmyzu Elektrická USB lampa proti komárům Lampy proti hmyzu Zabiják komárů Vnitřní Venkovní Kempování, bílá
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 23
811,70 Kč
15% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
Obrázek produktu pro Vrtací a sekací kladivo Makita HR2470 SDS Plus
Vrtací a sekací kladivo Makita HR2470 SDS Plus
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 45
3 739,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH
Obrázek produktu pro Plnicí tmel s tužidlem 250g
Plnicí tmel s tužidlem 250g
1 056,28 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
264,07 Kč
Prodejce: KOKA
Obrázek produktu pro HI Igloo stan Kempingový stan 205x150x105 cm pro 2 osoby 62259
HI Igloo stan Kempingový stan 205x150x105 cm pro 2 osoby 62259
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 40
699,00 Kč
Prodejce: Tradior
Obrázek produktu pro Intenso 3424480, 32 GB, MicroSD, Třída 10, UHS-I, Class 1 (U1), Odolnost proti výkyvům teplot, Odolný proti nárazům, Voděodolný, Odolnost vůči rentgenu
Intenso 3424480, 32 GB, MicroSD, Třída 10, UHS-I, Class 1 (U1), Odolnost proti výkyvům teplot, Odolný proti nárazům, Voděodolný, Odolnost vůči rentgenu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 191
461,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Diagnostický přístroj LAUNCH CRP 129EVO pro OBD2, určený pro diagnostiku 4 systémů s 8 servisními funkcemi, kompatibilní s více než 60 značkami automobilů, s bezplatnými aktualizacemi
Diagnostický přístroj LAUNCH CRP 129EVO pro OBD2, určený pro diagnostiku 4 systémů s 8 servisními funkcemi, kompatibilní s více než 60 značkami automobilů, s bezplatnými aktualizacemi
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 45
7 688,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Einhell 3405736 Příslušenství ke křovinořezu/strunovému vyžínači Nůž křovinořezu
Einhell 3405736 Příslušenství ke křovinořezu/strunovému vyžínači Nůž křovinořezu
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 48
885,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Vícenásobná zásuvková lišta s vypínačem Schuko s dětskou ochranou 4násobná 3m
Vícenásobná zásuvková lišta s vypínačem Schuko s dětskou ochranou 4násobná 3m
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
370,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Delphi Tools aku mini úhlová bruska 12 V, 75 mm – bezuhlíková, 2 aku 1,5 Ah, 7 kotoučů, kufr
Delphi Tools aku mini úhlová bruska 12 V, 75 mm – bezuhlíková, 2 aku 1,5 Ah, 7 kotoučů, kufr
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 13
1 299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iLogic
Obrázek produktu pro TolleTour 2x lešení kozlík pracovní kozlík 7násobný výškově nastavitelný skládací kozlík kovový kozlík 200kg
TolleTour 2x lešení kozlík pracovní kozlík 7násobný výškově nastavitelný skládací kozlík kovový kozlík 200kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 86
1 371,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Obrázek produktu pro Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 140 × 200
Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 140 × 200
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 875
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro 3 ks popelníků venkovních, větrných, s otočným víkem, na balkon, kovové, otočné
3 ks popelníků venkovních, větrných, s otočným víkem, na balkon, kovové, otočné
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 16
153,77 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro FISCHER 85098 Cyklistická duše FISCHER, automatický ventilek, 28" (71,12 cm)
FISCHER 85098 Cyklistická duše FISCHER, automatický ventilek, 28" (71,12 cm)
22 253,50 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 22
890,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Nike Everyday Cushion Crew 6Pak, ponožky, barva: SX7666-010, velikost: 42/46
Nike Everyday Cushion Crew 6Pak, ponožky, barva: SX7666-010, velikost: 42/46
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 169
908,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: topshoper
Obrázek produktu pro Tester těsnosti hlavy CO2 + 10 ml reakční kapaliny + adaptér 25-55 mm
Tester těsnosti hlavy CO2 + 10 ml reakční kapaliny + adaptér 25-55 mm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
213,07 Kč
Prodejce: Carmotion-PL
Obrázek produktu pro 125mm úhlová bruska na baterie s 2 bateriemi + nabíječka
125mm úhlová bruska na baterie s 2 bateriemi + nabíječka
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 39
1 594,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop
Obrázek produktu pro 48cm LED akvarijní svítidlo, podvodní osvětlení, s možností stmívání, 3 režimy osvětlení a časovačem
48cm LED akvarijní svítidlo, podvodní osvětlení, s možností stmívání, 3 režimy osvětlení a časovačem
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 66
557,25 Kč
-17,99 Kč
539,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
Obrázek produktu pro Makita D-42444 vrták Sada vrtáků 17 ks
Makita D-42444 vrták Sada vrtáků 17 ks
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 45
1 013,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro LED solární osvětlení se senzorem Solární lampa Solární světlo s detektorem pohybu Solární reflektor Reflektor s pohybovým čidlem IP65 108 LED Retoo
LED solární osvětlení se senzorem Solární lampa Solární světlo s detektorem pohybu Solární reflektor Reflektor s pohybovým čidlem IP65 108 LED Retoo
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 1110
298,99 Kč
-107,30 Kč
191,69 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Pekárna chleba MEDION (pekárna chleba, 550 W, až 1000 g, 19 programů pečení, 3 stupně propečení, funkce udržování teploty, časová předvolba MD 11011)
Pekárna chleba MEDION (pekárna chleba, 550 W, až 1000 g, 19 programů pečení, 3 stupně propečení, funkce udržování teploty, časová předvolba MD 11011)
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 170
2 762,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct
Obrázek produktu pro Vlhkotěsná trojzásuvka McPower Taff 250V/16A IP44 povrchová montáž šedá
Vlhkotěsná trojzásuvka McPower Taff 250V/16A IP44 povrchová montáž šedá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 13
1 353,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 242
242,92 Kč
-113,53 Kč
129,39 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 489
1 948,00 Kč
10% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion
Obrázek produktu pro Bluetooth FM vysílač 2x USB nabíječka Quick Charge 3.0, bezdrátové autorádio, handsfree sada, adaptér do zapalovače cigaret s displejem 2x USB5V Retoo
Bluetooth FM vysílač 2x USB nabíječka Quick Charge 3.0, bezdrátové autorádio, handsfree sada, adaptér do zapalovače cigaret s displejem 2x USB5V Retoo
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 281
388,99 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 366
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe
Obrázek produktu pro Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač  Špičkový výkon 4000W
Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 655
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 715
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 442
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Hodnocení zákazníků

Na základě 8 hodnocení
Ohodnoceno dne 3. prosince 2020 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Podle očekávání dobré
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. ledna 2024 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. dubna 2023 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. září 2023 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. května 2023 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 5 kg Eimer
54 497,61 Kč
Prodejce: bauschnell
10 899,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg
ARDEX F 11 Fassadenspachtel 25 kg
52 945,74 Kč
Prodejce: bauschnell
2 117,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack
ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 25kg Sack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 927,12 Kč
Prodejce: bauschnell
77,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 5kg Beutel
ARDEX R 1 Renovierungsspachtel 5kg Beutel
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
16 043,09 Kč
Prodejce: bauschnell
3 208,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX F 11 Fassadenspachtel 5 kg
ARDEX F 11 Fassadenspachtel 5 kg
511,55 Kč
Prodejce: bauschnell
102,31 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Systém rychlých sádrových profilových sponek 100 ks.
Systém rychlých sádrových profilových sponek 100 ks.
365,71 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
731,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg
ARDEX A 46 Standfester Außenspachtel 25kg
2 164,27 Kč
Prodejce: bauschnell
86,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg
ARDEX B 10 Beton-Feinspachtel grau 25kg
2 120,18 Kč
Prodejce: bauschnell
84,81 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knauf AQUAPANEL SkyLite tmel na spáry a vyrovnávací hmota 15 kg
Knauf AQUAPANEL SkyLite tmel na spáry a vyrovnávací hmota 15 kg
2 440,66 Kč
Prodejce: MasterBau
162,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
ARDEX A 950 Flexspachtel grau 25kg - schnelltrocknend und einfach zu verarbeiten
1 556,49 Kč
Prodejce: bauschnell
62,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg
ARDEX B 12 Betonspachtel 25kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 462,22 Kč
Prodejce: bauschnell
58,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
1 219,33 Kč
Prodejce: bauschnell
48,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Silikonová omítka pro vnější fasády, šedá, 1,5 mm, Premium, 25 kg
Silikonová omítka pro vnější fasády, šedá, 1,5 mm, Premium, 25 kg
2 142,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
79,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg
KNAUF UNIFLOTT Gips-Spachtelmasse 25kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 240,47 Kč
Prodejce: bauschnell
49,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX K 39 Microtec Bodenspachtelmasse 25kg
ARDEX K 39 Microtec Bodenspachtelmasse 25kg
1 118,55 Kč
Prodejce: bauschnell
44,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
KNAUF Rotband Reno Pastöser Renovierungsspachtel 20kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell
53,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Silikonová omítka na fasády, světle béžová, 15 kg
Silikonová omítka na fasády, světle béžová, 15 kg
1 655,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
97,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hnědá mozaiková omítka z umělé pryskyřice, třída 1, mrazuvzdorná, 12,5 kg
Hnědá mozaiková omítka z umělé pryskyřice, třída 1, mrazuvzdorná, 12,5 kg
1 557,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
111,27 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg
KNAUF Multi-Finish Gips-Spachtelmasse u. Dünnputz 25kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
996,84 Kč
Prodejce: bauschnell
39,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schönox FPL Plus Bodenspachtelmasse 25kg
Schönox FPL Plus Bodenspachtelmasse 25kg
851,11 Kč
Prodejce: bauschnell
34,04 Kč/1kg