4,0



Na základě 25 hodnocení
Bustella - Kapsle pro Zdraví a Vitalitu od NATURALNELEKI.cz
10%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 11. října
Poukaz je aktivovanýPouze do 11. října
Slevu poskytuje Activlab_Official_Store
Slevu poskytuje Activlab_Official_Store
225,56 Kč
4 177,00 Kč / 1l
plus 170,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Flexosamine Krém - 100 ml8 820,00 Kč/1l
882,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Další informace o reklamě
HondroLife Spray34 650,33 Kč/1l
1 039,51 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
Bodyotics Sada 5 silikonových dilatátorů pro ženy - Intimní wellness, odstupňované velikosti, tělu bezpečný silikon s diskrétním pouzdrem1 448,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Další informace o reklamě
Kompletní set pro výplach nosu, obsahující 90 sáčků solného roztoku pro výplach nosu2 413,33 Kč/1l
724,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DR-Commerce

Elektrická vakuová pumpa Bust Suction Bowls Masážní masáž prsou AB
2 439,97 Kč/1kg
853,99 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

Náplasti pro elektrostimulaci hýžďových a krčních svalů Shobock InnovaGoods
1 610,00 Kč/1kg
322,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu

Gel z listů vinné révy a kaštanu koňského 250 ml od Dr. Sacherse
720,48 Kč/1l
180,12 Kč
Prodejce: apohealth

Biomed krém na pavoučí žilky 90 ml
3 591,37 Kč/1kg
470,47 Kč
Prodejce: apohealth

DR.THEISS mast na zvlnění nohou
4 756,00 Kč/1l
475,60 Kč
Prodejce: apohealth

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks
4 455,71 Kč/1kg
3 119,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Evolsin Krém na ekzémy a neurodermatitidu 50 ml
4 413,50 Kč/1l
441,35 Kč
Prodejce: apohealth

Flexosamine Krém - 100 ml - 5 Může (500 ml)
5 980,00 Kč/1l
2 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Nuvinol odstraňovač bradavic tinktura bezbolestná 2 ml
173 939,99 Kč/1l
347,88 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Směs drahých kamenů - tělová souprava 200g
250,18 Kč/1kg
250,18 Kč
Prodejce: taleoo

Prsní vakuový kalíšek Masážní malý prsní zvedací kalíšek pro pokleslé poprsí Salon krásy
2 182,32 Kč/1kg
395,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24

Sorion Creme, 10 g Creme
10 876,00 Kč/1kg
217,52 Kč
Prodejce: apohealth

Masážní pás na záda K-Pro Luffa
2 858,00 Kč/1kg
242,93 Kč
Prodejce: Tadima-GmbH

Koňský balzám SWISS hřejivý 500 ml + 50 ml
875,42 Kč/1l
481,48 Kč
Prodejce: MBORetail

Mentolová krabička mentolový kámen, migrénový kámen, osvěžující a chladivý mentolový macaron k rozetření na čelo a krk 2x6g
274 268,33 Kč/1kg
1 645,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Argital Vlaštovičníkový krém na bradavice 30 ml
13 959,00 Kč/1l
418,77 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
BUSTELLA je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro ženy. Složky přípravku jsou přírodního původu a jejich účinek je v podstatě založen na napodobování účinku estrogenů a současně na potlačování jejich aktivity. To je důležité i z hlediska prevence rakoviny, protože nadměrná aktivita estrogenů v těle může vést mimo jiné ke vzniku rakoviny prsu. Jinými slovy, složky přípravku BUSTELLA působí jako estrogeny a zajišťují větší a pevnější prsa, ale nemají negativní účinky tělu vlastních estrogenů.
Účinek složek doplňku stravy BUSTELLA:
- Chmelový extrakt (Humulus lupulus) - obsahuje flavonoidy, které mají estrogenní aktivitu, a proto soutěží s přirozenými estrogeny o vazbu na receptory. Ovlivňují také syntézu estrogenů tím, že inhibují aktivitu aromatázy.
- Extrakt z červeného jetele (Trifolium pratense) - je zdrojem fytoestrogenů, které mají podobnou strukturu jako estradiol a vážou se na jeho receptory stejným způsobem.
- Extrakt z fenyklu (Foeniculum vulgare) - obsahuje estrogenní složky, které mají v tkáních podobnou aktivitu jako jejich přírodní analogy.
- Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) - obsahuje saponiny, které se podílejí na hormonální regulaci a mohou se vázat na estrogenové receptory. Podobný účinek mají i složky extraktu z kořene kudzu (Pueraria montana) a palmy šavlozubé (Serenoa repens).
- Sója (Glycine Willd.) - je rostlina velmi bohatá na fytoestrogeny, které působí jako selektivní modulátory estrogenových receptorů (SERM). Sójové izoflavony vytěsňují tělu vlastní estrogeny z receptorů.
- Kyselina pantotenová přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů.
- Vitamin B6 - kromě četných pozitivních účinků na organismus přispívá také k regulaci hormonální aktivity.
DOPORUČENÝ DENNÍ PŘÍJEM:
2 tobolky denně se sklenicí vody
Doporučená denní dávka nesmí být překročena. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Obsahuje cukr a sladidlo. Pestrá a vyvážená strava je pro dobré zdraví nezbytná.
Může obsahovat deriváty: obilovin obsahujících lepek, sóji, mléka.
Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu a mimo dosah malých dětí.
NUTRIČNÍ HODNOTA: - V POTRAVINÁCH JE OBSAŽENO MLÉKO A MLÉČNÉ VÝROBKY:
Extrakt z chmelových šištic | 100 mg
Extrakt z květů jetele | 100 mg
Extrakt z plodů kopru | 100 mg
Extrakt ze semen pískavice řecké seno | 100 mg
Extrakt z kořene kudzu | 100 mg
Extrakt z plodů palmy sabalové | 100 mg
Extrakt ze semen sóji | 100 mg
Rostlinné steroly | 100 mg
Kyselina pantotenová (B5) | 6 mg 100 %* % RWS*
Vitamin B6 | 1,4 mg 100%* % RWS*
* - % referenční hodnoty pro příjem.
SLOŽENÍ:
Extrakt z chmele (Humulus lupulus), extrakt z květů jetele lučního (Trifolium pratense), extrakt z plodů kopru (Foeniculum vulgare), extrakt ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum), Extrakt z kořene kudzu (Pueraria montana), extrakt z plodů palmy sabalové (Serenoa repens), extrakt ze semen sóji (Glycine max), rostlinné steroly, vitaminy: D-pantothenát vápenatý (B5) a pyridoxin hydrochlorid (B6), protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin a oxid křemičitý.
BALENÍ:
BOX 60 kapslí
SPOLEČNOST:
Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Hmotnost
- 0.045 kg
- Objem
- 0.06 l
- Složení
- Kapsle Bustella obsahují tyto přírodní ingredience: bylinný extrakt, vitamíny, minerály, antioxidanty, zinek, hořčík, vápník, vitamín C, vitamín E, rostlinné extrakty aminokyselin, probiotika, omegové kyseliny, koenzym Q10, glutathion, bromelain, kurkuma, zázvor, echinacea, šípková bříza.
- Výrobce
- Activlab Pharma
- Obsah balení
- 60 kapslí
- Počet kusů
- 60
- Kód EAN
- 5903260901382
- Číslo produktu
- FR/115
- Hmotnost
- 0.045 kg
- Objem
- 0.06 l
- Složení
- Kapsle Bustella obsahují tyto přírodní ingredience: bylinný extrakt, vitamíny, minerály, antioxidanty, zinek, hořčík, vápník, vitamín C, vitamín E, rostlinné extrakty aminokyselin, probiotika, omegové kyseliny, koenzym Q10, glutathion, bromelain, kurkuma, zázvor, echinacea, šípková bříza.
- Výrobce
- Activlab Pharma
- Obsah balení
- 60 kapslí
- Počet kusů
- 60
- Kód EAN
- 5903260901382
- Číslo produktu
- FR/115
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Eveline Cosmetics Advance Volumiere 3w1 Serum do rzęs, 10 ml
12 051,00 Kč/1l
120,51 Kč
Prodejce: MANADA

Medica-Group BiggerBust Suplement diety na powiększenie i ujędrnienie piersi, 90 kapsułek
656 299,97 Kč/1l
656,30 Kč
Prodejce: somnia24

Brazilian Butt™ - 90 kaps.
1 023,26 Kč/1l
511,63 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
889,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 198,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

vidaXL Cestovní sada kufrů 5dílná černá
2 971,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Těhotenský test Clearblue s digitálním ukazatelem týdne
444,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Elektrický holicí strojek pro ženy, elektrický holicí strojek 4 v 1 pro ženy, bezbolestný intimní holicí strojek, nabíjení USB
583,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

FISCHER 85898 FISCHER řetězový zámek na kolo, délka: 900 mm, černý
688,60 Kč
-173,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
515,55 Kč
Prodejce: TR8

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Sada elektrických zubních kartáčků na cesty se svorkou, nástěnným držákem, 3 kusy, vhodná na cesty
852,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Topchances Dětské chytré hodinky hudebním přehrávačem, SOS hrami, kamerou, kalkulačkou, budíkem, a hlasovým chatem pro chlapce a dívky, Modrý
924,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

MEDION 100,3 cm (40 palců) Full HD televizor (trojitý tuner DVB-T2 DVB-C DVB-S2, 2 x HDMI, USB, časovač vypnutí, přehrávač médií, VESA, CI+, MD 840000)
7 299,90 Kč
-300,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 999,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Technowelt

UISEBRT Sprchová stolička Koupelnová stolička 360 ° otočná nastavitelná výška s protiskluzem se sprchovou pomůckou Grab Bar Chair + Grab Bar
826,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 misky/misek, Bílá, 20 min, Knoflíky, 200 mm
3 254,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

350 ml Univerzální přenosný parní čistič, ruční parní čistič bez chemikálií
2 311,43 Kč/1l
809,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Highline dámské kalhoty do pasu černá/ břidlicová/zinek velikost 38
1 050,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

20W napájecí adaptér Apple USB-C + 2m kabel USB-C na Lightning
460,61 Kč
Prodejce: EssentialSolution

2 Piece Knee Support Sport Knee Brace Knee Support Knee Protection Fitness Knee Pad Grey L
348,60 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: StarCommerce

Licorne Bike Conseres Premium skládací kolo 20 palců - Kolo pro muže, chlapce, dívky a ženy - Shimano 6 rychlostí - Holandské kolo
7 050,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

XMaster akumulátorová příklepová vrtačka 3 v 1, akumulátorový šroubovák 21 V, sada akumulátorových vrtaček, příklepová vrtačka, s bateriemi 2x 2000 Ah
606,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Leicke Twin Mini New Generation, sluchátka Bluetooth, funkce handsfree, true wireless, Siri, Google Assistant, Bluetooth, detekce uší, ochrana proti ztrátě zvuku
1 206,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LEICKE-Leipzig

NEOMANN Waxer II Waxing Kit, ohřívač vosku pro epilaci chloupků s elektrickým ohřívačem | Profesionální sada s 300g kuličkami, 20 špachtlí
0,80 Kč/1l
799,00 Kč
Prodejce: neoruby

Epsomská sůl 3 kg Hořká sůl Síran hořečnatý Koupelová sůl Koupel nohou Peeling Zahrada GiDeli
116,66 Kč/1kg
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Strauss Home® Obilný polštář velký - tepelný polštář proti napětí v krku, ramenou a mnohem více. přírodní pšeničná zrna, 20x50cm
1 229,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
60% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
60%16% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
16%8% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
8%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%16% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
16%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi dobře zabaleno, velmi rychle doručeno
ještě to musím 3 měsíce testovat, doufám, že to vyjde
Ohodnoceno dne 1. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hrudník
Ve skutečnosti velmi spokojený. Prsa rostou. Pomalu, ale vytrvale.
Ohodnoceno dne 10. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Zvětšení prsou nástroj, který jsem používal po dobu 3 let jako transgender.
Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bustella
Koupil jsem si před pár měsíci 3 balení a nedávno další 3, takže jsem právě spotřeboval celkem 6 balení a upřímně řečeno, žádný výsledek, ani ta nejmenší změna, vůbec nic. Je to jen vyhozené peníze, nic víc. Jsem opravdu zklamaný.
Ohodnoceno dne 16. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špatný výrobek
Pilulky pro mě nic nedělají Od té doby, co jsem je začala užívat, se mi masivně zhoršila pleť a mám silné bolesti žaludku/břicha.
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 442,27 Kč/1kg

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 672,79 Kč
-102,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 570,01 Kč
Prodejce: Linomag

Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
673,32 Kč
Prodejce: apohealth
8 977,60 Kč/1kg

Moxibustion box, 3vrstvý filtrační přístroj, šetrný k pokožce, bez kouře, pro kloubní břicho
544,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 201,76 Kč/1kg

Flexosamine Krém - 100 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
882,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
8 820,00 Kč/1l

Vaseline - Čistá Kosmetická Vazelína Ochranná 212g - Original Healing Jelly



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
227,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 075,42 Kč/1l

Esemtan Balzám na suchou pokožku 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
331,75 Kč
Prodejce: apohealth
609,83 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 100 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
799,19 Kč
Prodejce: apohealth
7 991,90 Kč/1l

FORTAN dentální péče pro psy a kočky, 50 ml roztok
306,48 Kč
Prodejce: apohealth
6 129,60 Kč/1l

octeniderm bezbarvé kožní antiseptikum, 250 ml roztok
271,77 Kč
Prodejce: apohealth
1 087,08 Kč/1l

Schülke esemtan® aktivní gel, podporuje krevní oběh, protikřečový, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
155,66 Kč
Prodejce: Shoproither
311,32 Kč/1l

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
932,06 Kč
Prodejce: Provantis
2 452,79 Kč/1l

Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
220,94 Kč
Prodejce: apohealth
883,76 Kč/1l

TEARS AGAIN Sensitive oční sprej, pro ošetření suchých očí, pro péči o oční okolí, s dexpanthenolem, 10 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
333,36 Kč
Prodejce: apohealth
33 336,00 Kč/1l

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
551,25 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 675,00 Kč/1l

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
531,21 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 541,40 Kč/1l

200ks lékařských zubních sterilizačních sáčků se samolepícím uzávěrem
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
790,00 Kč/1l

Olej Kwan Loong s čínskými přírodními bylinami - 57 ml
714,91 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
12 542,28 Kč/1l

NU-GEL, 45 g gel
1 232,27 Kč
Prodejce: apohealth

Epilační přístroj pro depilaci elektronický ohřívač vosku, horký voskový stroj zelený
425,24 Kč
Prodejce: A_und_G
1 417,47 Kč/1kg