4,6



Na základě 40 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Flexosamine Krém - 100 ml8 820,00 Kč/1l
882,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Další informace o reklamě
HondroLife Spray34 650,33 Kč/1l
1 039,51 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
Bodyotics Sada 5 silikonových dilatátorů pro ženy - Intimní wellness, odstupňované velikosti, tělu bezpečný silikon s diskrétním pouzdrem1 464,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eBrandsGlobal

Další informace o reklamě
Depanten Krém - 100 ml - 2 Szt8 560,00 Kč/1l
1 712,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Depanten Krém - 100 ml - 3 Szt
7 906,67 Kč/1l
2 372,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Gel z listů vinné révy a kaštanu koňského 250 ml od Dr. Sacherse
677,32 Kč/1l
169,33 Kč
Prodejce: apohealth

DR.THEISS mast na zvlnění nohou
4 654,20 Kč/1l
465,42 Kč
Prodejce: apohealth

Depanten Krém - 100 ml
10 040,00 Kč/1l
1 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Steplex Forte krém - 100 ml - balení po 2 ks
6 895,00 Kč/1l
1 379,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Nautubone Krém - 100 ml
9 790,00 Kč/1l
979,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Depanten Krém - 100 ml - 5 Szt
6 404,00 Kč/1l
3 202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Biomed krém na pavoučí žilky 90 ml
3 494,89 Kč/1kg
457,83 Kč
Prodejce: apohealth

Intenskin Krém - 100 ml
10 040,00 Kč/1l
1 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Fleboxin krém - 100 ml - 2 dávky
7 460,00 Kč/1l
1 492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Promicil Krém - 100 ml
10 040,00 Kč/1l
1 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Bustella - Kapsle pro Zdraví a Vitalitu od NATURALNELEKI.cz
4 177,00 Kč/1l
250,62 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml
3 675,00 Kč/1l
551,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

Apivita Arnika gel pro úlevu od nepohodlí, 50ml
5 588,80 Kč/1kg
404,02 Kč
-124,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
279,44 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Artovitel
5 663,68 Kč/1kg
707,96 Kč
Prodejce: Natucap

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks
4 455,71 Kč/1kg
3 119,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Flexosamine Krém - 100 ml - 5 Může (500 ml)
ORIGINÁLNÍ produkt se složením ze Švýcarska.
Autentické optimální složení. Maximální bezpečnost a čistota;
Snadná aplikace vhodná pro muže i ženy: Aplikujte na požadované části těla, tolik, kolik potřebujete pro pohodlné používání. Opakujte 1-3krát denně.
️ NÁŠ ZÁVAZEK - 100% spokojenost nebo vrácení peněz: Pokud nejste spokojeni, můžete zboží do 30 dnů vrátit a dostanete zpět celou částku.
️ Jsme známí vynikajícím zákaznickým servisem a tisíci spokojenými zákazníky. Proto v případě jakékoliv vady nebo nespokojenosti garantujeme okamžitou výměnu nebo vrácení peněz, žádné kdyby, a nebo ale.
Návod k použití:
Nanášejte krém na požadované partie těla tolik, kolik potřebujete pro pohodlné použití a opakujte tak často, jak chcete.
Ingredience:
Aqua, Hydroxypropylcelulóza, Glycerin, Allantoin, EDTA, Sharomix EG 10
Bezpečnostní poznámka:
Vyhnout se očnímu kontaktu. Produkt pouze pro vnější použití. Skladujte při pokojové teplotě, 15 - 25°C. Nepoužívejte u dětí mladších 16 let.
- Barva
- Krémová
- Hmotnost
- 0.7 kg
- Objem
- 0.5 l
- Složení
- Voda, hydroxypropylcelulóza, glycerin, alantoin, EDTA, Sharomix EG 10
- Výrobce
- InterGuard AG
- Obsah balení
- 5 lahví s dávkovačem o obsahu 500 ml
- Počet kusů
- 5
- Kód EAN
- 4260674864421
- Číslo produktu
- flexoscre5x-24e1
- Barva
- Krémová
- Hmotnost
- 0.7 kg
- Objem
- 0.5 l
- Složení
- Voda, hydroxypropylcelulóza, glycerin, alantoin, EDTA, Sharomix EG 10
- Výrobce
- InterGuard AG
- Obsah balení
- 5 lahví s dávkovačem o obsahu 500 ml
- Počet kusů
- 5
- Kód EAN
- 4260674864421
- Číslo produktu
- flexoscre5x-24e1
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také
![Obrázek produktu pro Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitaminem C, zinkem a biotinem - Prvotřídní kolagenový hydrolyzát - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektní rozpustnost - Přírodní materiál](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitaminem C, zinkem a biotinem - Prvotřídní kolagenový hydrolyzát - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektní rozpustnost - Přírodní materiál
2 408,78 Kč/1l
1 083,95 Kč
Prodejce: WR-Products

Kapesní váha 200 x 0,01g
124,00 Kč
Prodejce: FDC

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Flexosamine Krém - 100 ml - 3 Může
6 300,00 Kč/1l
1 890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth

Flexosamine Krém - 100 ml - 2 Může (200ml)
7 075,00 Kč/1l
1 415,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Bustella - Kapsle pro Zdraví a Vitalitu od NATURALNELEKI.cz
4 177,00 Kč/1l
250,62 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Antar AT51006, 136 kg, Sklopný, Hliník, Černá, Walker
7 048,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Fledox krém - 100 ml
8 890,00 Kč/1l
889,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

BYROKKO Shine Brown urychlující opalovací krém Original 190ml
2 614,19 Kč/1l
548,98 Kč
Prodejce: TanningParadise

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

OMNi-BiOTiC metabolické sáčky, 30 ks. Sáček
6 791,27 Kč/1kg
987,86 Kč
-23,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
964,36 Kč
Prodejce: apohealth

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzální pleť, 75 ml
34 666,67 Kč/1l
2 600,00 Kč
Prodejce: gg-market

Elektrický holicí strojek pro ženy, elektrický holicí strojek 4 v 1 pro ženy, bezbolestný intimní holicí strojek, nabíjení USB
583,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Ochranná podložka Hop-Sport z PVC o tloušťce 0,6 mm a ochranná podložka pro fitness a sportovní vybavení - 160x70 cm
689,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Flexosamine Forte
1 717 939,92 Kč/1kg
858,97 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml
3 675,00 Kč/1l
551,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

Matrace 7zónová pružinová matrace DIAMOND 140x200 23cm Oboustranná matrace
4 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Flexosamine Krém - 100 ml
8 820,00 Kč/1l
882,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Depanten Krém - 100 ml - 3 Szt
7 906,67 Kč/1l
2 372,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Depanten Krém - 100 ml - 2 Szt
8 560,00 Kč/1l
1 712,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Gel z listů vinné révy a kaštanu koňského 250 ml od Dr. Sacherse
677,32 Kč/1l
169,33 Kč
Prodejce: apohealth

Steplex Forte krém - 100 ml - balení po 2 ks
6 895,00 Kč/1l
1 379,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Depanten Krém - 100 ml
10 040,00 Kč/1l
1 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

DR.THEISS mast na zvlnění nohou
4 654,20 Kč/1l
465,42 Kč
Prodejce: apohealth

Nautubone Krém - 100 ml
9 790,00 Kč/1l
979,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Eroxel: Gel na erotogenní zóny - 200 ml
3 555,00 Kč/1l
711,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Depanten Krém - 100 ml - 5 Szt
6 404,00 Kč/1l
3 202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%8% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
8%3% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
3%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší krém na bolest kloubů
Objem 0,3 l
Konečně jsem našel něco, co mi dělá den snesitelný s mými bolestmi. Krém si nanesu na bolestivá místa na těle a už po 2-3 minutách pocítím úlevu. Samozřejmě se musí používat pravidelně. Objednávám si ho zde znovu a znovu.
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zdá se, že funguje
Objem 0,3 l
Krém velmi příjemně voní, snadno se vmasíruje, krátkodobě přináší mírnou úlevu, ale musíte se ho držet dlouhodobě.
Ohodnoceno dne 22. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bolest ustupuje!
Objem 0,2 l
Je to požehnání pro mé koleno, rychlý a dlouhotrvající účinek! Jasné doporučení ode mě.
Ohodnoceno dne 5. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Protizánětlivý a bolest tišící přípravek
Objem 0,5 l
Užitečný produkt pro problémy s artrózou mé téměř 80leté tety, která nachází velkou úlevu od bolesti.
Ohodnoceno dne 12. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi kvalitní výrobek za rozumnou cenu
Objem 0,3 l
Výborný produkt na bolesti svalů. Dodání bylo rychlé a včasné. Výborný nákup ze všech hledisek
Ohodnoceno dne 15. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý účinek
Objem 0,3 l
Velmi dobrý účinek. Výrazné zlepšení při použití na záda a ruce.
Ohodnoceno dne 27. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Objem 0,3 l
Jsem velmi spokojen s článkem cítil zlepšení po pouhém jednom týdnu
Ohodnoceno dne 18. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Osvědčený produkt
Objem 0,3 l
Mast mi pomáhá při osteoartróze kolen a kyčlí
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NU-GEL, 45 g gel
1 223,01 Kč
Prodejce: apohealth

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 442,27 Kč/1kg

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 570,01 Kč
Prodejce: Linomag

Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
660,69 Kč
Prodejce: apohealth
8 809,20 Kč/1kg

Moxibustion box, 3vrstvý filtrační přístroj, šetrný k pokožce, bez kouře, pro kloubní břicho
544,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 201,76 Kč/1kg

Flexosamine Krém - 100 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(13)Počet hodnocení: 13
882,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
8 820,00 Kč/1l

Vaseline - Čistá Kosmetická Vazelína Ochranná 212g - Original Healing Jelly



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
227,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 075,42 Kč/1l

Esemtan Balzám na suchou pokožku 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
319,33 Kč
Prodejce: apohealth
587,00 Kč/1kg

Allpresan Foot Special No.7 Tinktura na nehty 125 ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
349,92 Kč
Prodejce: apohealth
2 821,94 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 100 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
786,71 Kč
Prodejce: apohealth
7 867,10 Kč/1l

FORTAN dentální péče pro psy a kočky, 50 ml roztok
305,21 Kč
-9,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
295,84 Kč
Prodejce: apohealth
5 916,80 Kč/1l

Kneipp Muscle Active Gel 100 ml
190,62 Kč
Prodejce: apohealth
1 512,86 Kč/1kg

octeniderm bezbarvé kožní antiseptikum, 250 ml roztok
270,72 Kč
-8,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
262,56 Kč
Prodejce: apohealth
1 050,24 Kč/1l

Schülke esemtan® aktivní gel, podporuje krevní oběh, protikřečový, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
155,66 Kč
Prodejce: Shoproither
311,32 Kč/1l

Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
206,04 Kč
Prodejce: apohealth
824,16 Kč/1l

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
932,06 Kč
Prodejce: Provantis
2 452,79 Kč/1l

TEARS AGAIN Sensitive oční sprej, pro ošetření suchých očí, pro péči o oční okolí, s dexpanthenolem, 10 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
321,54 Kč
Prodejce: apohealth
32 154,00 Kč/1l

BRUBAKER sada 5 houbiček do vany - sprchová houba - peeling na záda s poutky na ruce - peelingová houba na záda - 80 g peelingová houba na záda



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
259,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER
3 249,88 Kč/1kg

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(15)Počet hodnocení: 15
551,25 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 675,00 Kč/1l

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
531,21 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 541,40 Kč/1l