5,0



Na základě 2 hodnocení
Příchuť:
Pomeranč, Citron, Limetka, BroskevObjem:
2.2 l- 2.2 l
- 2.64 lZobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
SodaStream 22702992, 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

Sada 6 sirupů pro Sodastream (Pepsi, 7UP Zero, Pepsi a další)Jednorázové
1 609,43 Kč/1l
708,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupů 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorázové
1 436,93 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pomerančový 7UP, 440 ml, 2 kusyJednorázové
373,47 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Isotonic Pepsi , 440 ml, 2 kusyJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7UP , 440 ml, 6 kusůJednorázové
296,99 Kč/1l
784,05 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7UP + Pepsi Max + Mirinda bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorázové
354,39 Kč/1l
467,80 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7UP Pepsi Mirinda Pepsi Max , 440 ml, 4 kusyJednorázové
301,73 Kč/1l
531,05 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange 7 UP , 440 ml, 2 kusyJednorázové
373,47 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi Cola , 440 ml, 3 kusyJednorázové
363,98 Kč/1l
480,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Mirinda nápojový sirup bez cukru, 440 ml, 2 kusyJednorázové
459,72 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Bezovyery? , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi , 440 ml, 6 kusůJednorázové
335,32 Kč/1l
885,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Lemon Lime , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Cola bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Cola, 440ml, 3 kusy, 440ml, 3 kusyJednorázové
344,81 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
5x SODASTREAM SYROP
- 7Up 440 ml
- Pepsi 440 ml
- Mirinda 440 ml
- Pepsi Max 440 ml
- Lipton Ice Tea Brocade ZERO
Saturační koncentrát SodaStream vám umožní připravit až 9 l nápoje. Sirup je třeba rozpustit v předem zplynované vodě, což zaručuje nefalšovanou chuť ikonických nápojů.
Jak se používá: Vložte do zásobníku na sycenou vodu a nechte ji vychladnout.
- Do kávovaru SodaStream napěňte čerstvou studenou vodu.
- Nakloňte láhev SodaStream pod mírným úhlem a do probublané vody přidejte několik kapek sirupu.
- Jemně lahví zatřepejte, aby se chuť dobře promíchala, a ...osvěžte se bublinkami!
Koncentrovaný nápoj s příchutí 7UP
Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje cukr a sladidla
Složení: cukr, voda, kyseliny (kyselina citronová, kyselina jablečná), přírodní citronové a limetkové aroma s dalšími přírodními příchutěmi, regulátor kyselosti (citronany sodné), sladidla (sukralóza, acesulfam K), konzervant (benzoan sodný).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 44 kJ /10 kcal, ve 250 ml1 - 110 kj /26 kcal, (% na 250 ml **) - (1 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, ve 250 mll - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 2,4 g, v 250 ml1 - 6,0 g
- z toho cukry
ve 100 ml - 2,4 g, ve 250 ml1 - 6,0 g,(% na 250 ml **) - (7 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - <0,03 g, v 250 ml1- <0,07 g, (% na 250 ml **) - (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal)1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení.
Lipton Ice Tea Brocade ZERO Koncentrovaný ochucený nápoj
Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje sladidla
Složení: Buketový nápoj s příchutí bujónu, který je vhodný pro přípravu nápojů: Voda, okyselující látka (kyselina jablečná), extrakt z černého čaje** (2 %), regulátor kyselosti (citronany sodné), zahušťovadlo (pektin), sladidlo (steviol-glykosidy stévie, sukralóza), aroma, konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), komplexotvorná látka (hexametafosforečnan sodný), látka proti pěnění (dimethylpolysiloxan).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 4 kJ /1 kcal, ve 250 ml1 - 9 kJ /2 kcal, (% na 250 ml **) - (<1 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukry
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,03 g, v 250 ml1 - 0,08 g, (% na 250 ml **) - (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal).
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení.
Koncentrovaný nápoj s příchutí Pepsi
Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje cukr a sladidla
Složení: cukr, voda, potravinářské barvivo (amoniakový karamel), kyseliny (kyselina fosforečná, kyselina citronová), regulátor kyselosti (citronany sodné), sladidla (sukralóza, Acesfulam K), aroma (kofeinové aroma), stabilizátor (arabská guma), konzervant (benzoan sodný).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 57 kJ /14 kcal, ve 250 ml1 - 142 kJ /34 kcal, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 3,4 g, v 250 ml1 - 8,4 g
- z toho cukry
ve 100 ml - 3,3 g, ve 250 ml1 - 8,2 g, (% na 250 ml **) - (10 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,02 g, ve 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml **) - < (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal)1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení.
Koncentrovaný nápoj Pepsi MAX bez cukru.
Obsahuje sladidla. 440 ml
Složení: voda, barvivo (E150d), kyseliny (kyselina citronová), regulátory kyselosti (citronany sodné, citronany draselné), sladidla (acesulfam K, sukralóza, aspartam), aromata včetně kofeinu, konzervační látka (bezoát sodný), protipěnidlo (dimethylpolysiloxan). Obsahuje zdroj fenylalaninu.
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 1 kJ /0,3 kcal, ve 250 ml1 - 3 kj /0,8 kcal, (% na 250 ml **) - (<1 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - <0,1 g, v 250 ml1 - 0,2 g
- z toho cukry
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,02 g, v 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml **) - < (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal)1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení.
Koncentrovaný nápoj s příchutí Mirinda
Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje cukr a sladidla
Složení: cukr, voda, kyselina (kyselina citronová), stabilizátory (oktenylsukcinát sodný škrobu, glycerol a estery rostlinných pryskyřic), regulátory kyselosti (citronany sodné, citronany draselné), sladidla (acesulfam K, sukralóza), aroma, konzervant (benzoan sodný), barvivo (karoteny), antioxidant (kyselina askorbová).
Výživová hodnota (ředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 52 kJ /12 kcal, ve 250 ml1 - 130 kj /31 kcal, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0g, v 250ml1 - 0g, (% na 250 ml **) - (0%)
- Sacharidy
ve 100 ml - 2,9 g, v 250 ml1 - 7,3 g
- z toho cukry
ve 100 ml - 2,9 g, ve 250 ml1 - 7,2 g, (% na 250 ml **) - (8 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,02 g, ve 250 ml1 - 0,06 g, (% na 250 ml **) - (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal)1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení.
- Příchuť
- PomerančCitronLimetkaBroskev
- Objem
- 2.2 l
- Seznam přísad
- Seznam přísad v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Deklarovaná nutriční hodnota v popisu
- Hmotnost
- 2500 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sodastream
- Výrobce
- Obsah balení
- 2
- Kód EAN
- 5905701108183
- Příchuť
- PomerančCitronLimetkaBroskev
- Objem
- 2.2 l
- Seznam přísad
- Seznam přísad v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Deklarovaná nutriční hodnota v popisu
- Hmotnost
- 2500 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sodastream
- Výrobce
- Obsah balení
- 2
- Kód EAN
- 5905701108183
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 2260525, Lahev na sycení CO2, Černá, Bílá, PET, 1 l, Power, Source, Play, Spirit, Jet, Dynamo, Genesis, Cool, 3 kusů
674,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Kosmos 62100, Robotický pes, 8 rok/roky
992,88 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Canon PIXMA MG3650S, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Bílá
6 229,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: NovaMBSmart

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

Výrobník perlivé vody Sodastream Terra Black se 2 lahvemi a 6 příchutěmi Bolero
1 846,65 Kč
Prodejce: esiteo

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Sada 8 sirupů Sodastream + sáček Bolero 6 kusůJednorázové
2 414,43 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupů 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorázové
1 436,93 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1741260410, Lahev na sycení CO2, Černá, Průhledná, 1 l, 2 kusů, 170 mm, 85 mm
483,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

SodaStream 1032122410, Náplň, Zelená, 1 kusů, Krabice
589,61 Kč
Prodejce: Remedial

ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
609,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorázové
976,93 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 7UP, Citrón, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 2 kcal, 0,5 kJJednorázové
569,14 Kč/1l
250,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream DUO, Černá, Nerezová ocel, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 365 mm, 190 mm
7 757,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorázové
165,30 Kč/1l
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1042260410, Lahev na sycení CO2, Černá, Průhledná, PET, 1000 ml, 1 l, Power, Source, Play, Spirit, Fizzi, Jet, Dynamo, Genesis, Cool
445,03 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1047202410, Karafa pro bublinkovatá pití, Průhledná, Sklo, 1 l, 2 kusů, 195 mm
447,56 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Broskev, 1 kusů, Plastová láhev, Ovocný čajJednorázové
1 439,60 Kč/1kg
143,96 Kč
Prodejce: esiteo

ProfiCook PC-VK 1080, Černá, Nerezová ocel, Marinování, Nerezová ocel, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
1 602,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Výrobník perlivé vody Sodastream Terra Black Set se 3 lahvemi a sirupem
2 023,75 Kč
Prodejce: esiteo

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
849,43 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s příchutí citronu a limetky 440 ml (balení 6 ks)Jednorázové
249,07 Kč/1l
657,55 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi chutný sirup
Objem 2,64 l
Jsme velmi spokojeni a budeme objednávat ještě častěji. Například Ginger Ale se v obchodech téměř nedá sehnat.
Ohodnoceno dne 7. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Objem 2,2 l
Skvělý mix, pro každého něco
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l