4,9



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů1 586,43 Kč/1l
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy995,63 Kč/1l
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Björn Axén VOLUMIZING Volume pěna na vlasy v cestovní velikosti, 80 ml8 213,00 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy3 411,20 Kč/1l
852,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell Stylesign Objemová pěna pro objem 500 ml
3 445,60 Kč/1l
258,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
980,77 Kč/1l
294,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Tužící pěna pro objem vlasů se silnou fixací EIMI Extra Volume, 75 ml
3 445,60 Kč/1l
258,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lakmé K.Finish Boost Flexible Mousse pěnové tužidlo pro objem vlasů 300 ml
910,50 Kč/1l
305,12 Kč
-31,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
273,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume pěnové tužidlo pro silnou fixaci 300 ml
796,67 Kč/1l
239,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Objemová pěna Eimi Wella (300 ml)
1 502,50 Kč/1l
450,75 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Syoss Pure Volume Pěna pro Vytvoření Objemu Vlasů, 250 ml
831,92 Kč/1l
207,98 Kč
Prodejce: Katomix

Pantene Defined Curls 300ml pěna na vlasy
1 284,30 Kč/1l
385,29 Kč
Prodejce: somnia24

Objemová pěna Volume Boost (Perfect Foam) 150 ml
1 100,83 Kč/1kg
225,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Alcina Strong Styling Mousse pěnové tužidlo pro objem 300 ml
1 600,00 Kč/1l
480,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Pěna Decode Volume Hair Body Montibello (300 ml)
832,57 Kč/1l
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Redken Root Lifter Volumizing Spray Foam pěnové tužidlo pro objem vlasů 300 ml
1 590,36 Kč/1kg
528,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
863,33 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

GHD Total Volume Foam Pianka zwiększająca objętość włosów, 200ml
2 336,20 Kč/1l
467,24 Kč
Prodejce: PolisElectro

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Stylingová pěna s extra silnou fixací Montibello (320 ml)
752,41 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pěnové tužidlo dodává vlasům dlouhotrvající objem a poskytuje vlasům kontrolu, zejména vlasům hrubým či poškozeným. Tužidlo má lehkou pěnovou konzistenci a snadno se aplikuje.
Goldwell StyleSign Bodifying Control Mousse 500 ml
Dodává vlasům až o 100 % větší dlouhotrvající objem a plnost při fénování
VÝHODY:
" Dodává vlasům až o 100 % delší objem a plnost během fénování, s maximální kontrolou i u křehkých a poškozených vlasů
" Chrání před poškozením teplem
IDEÁLNÍ PRO VŠECHNY TEXTURY VLASŮ
ZVÝRAZNĚNÍ NA OBALU
" Použití 50 % PCR hliníku
" Obal se sníženou hmotností - nižší spotřeba surovin
" Redukce plastového uzávěru víčka
" Rozlišení udržovacího faktoru pomocí různých barevných stříkacích hlavic
HLAVNÍ BODY UDRŽITELNOSTI
" Dermatologicky testováno
" Žádné složky živočišného původu
" Bez sulfátů
" Bez minerálních olejů
OBSAH SEGMENTU
Okamžitě dodává vlasům větší objem a pružnost.
Až o 100 % větší objem a až 72hodinová ochrana proti vlhkosti a krepatění.
Použití:
- Nastříkejte na ručníkem vysušené kořínky vlasů.
Voda/voda/vodní voda, alkohol denat, Isobutan, VP/VA kopolymer, Propan, Disiloxan, Polyquaternium- 46, Polyquaternium-4, Trisiloxan, C12-13 Pareth-9, Laureth-4, Cetrimonium chlorid, Butan, Laureth-23, Kyselina citronová, Triglycerid kaprylový/kaprový, Fenylpropanol, Propandiol, Kaprylový glykol, Extrakt z Himanthalia Elongata, Fenoxyethanol, Vůně/Parfém, Limonen.
Pěna pro objem
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Tužidla na vlasy značky Goldwell z kolekce StyleSign byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.
Goldwell StyleSign Bodifying Control Mousse 500ml
- Rozměry
- 500 ml
- Hmotnost
- 550 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4021609520399
- Číslo produktu
- 56137
- Rozměry
- 500 ml
- Hmotnost
- 550 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4021609520399
- Číslo produktu
- 56137
K tomu se hodí také

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů
1 586,43 Kč/1l
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Pěnové tužidlo pro objem a kontrolu vlasů Stylesign Volume (Bodifying Control Mousse), 300 ml
1 378,27 Kč/1l
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml
2 274,65 Kč/1l
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lak na vlasy pro silnou fixaci Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml
1 033,70 Kč/1l
516,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
979,93 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml
577,95 Kč/1l
577,95 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
980,77 Kč/1l
294,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Brita 1023120, 3 kusů, Brita, Kazeta
1 093,72 Kč
Prodejce: M_plus_L

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Goldwell - StyleSign Volume Bodifying Brilliance Mousse 300ml
413,48 Kč/1kg
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick Shampoo, 1 l
560,90 Kč/1l
560,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Remington CB4N, Kartáč na horký vzduch, Pára, Knoflíky, Růžová, Černá, AC, 330 mm
589,00 Kč
Prodejce: VISO

Glynt Volume Shampoo posilující šampon pro objem vlasů 1000 ml
3 059,60 Kč/1l
3 059,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Stylesign Objemová pěna pro objem 500 ml
3 445,60 Kč/1l
258,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wahl Vanish, Planžetový holicí strojek, Černá, Zlato, Knoflíky, Napájení/baterie, Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná baterie
4 022,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml
461,93 Kč/1kg
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
556,03 Kč/1kg
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
597,29 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
661,75 Kč/1l
661,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lak na vlasy pro extra silnou fixaci Stylesign Hairspray (Extra Strong Hairspray), 500 ml
1 126,03 Kč/1kg
516,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Londa Professional Layer Up Flexible Hold Spray 500 ml
450,00 Kč/1l
225,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů
1 735,86 Kč/1l
867,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Curls Bundling Gel 150 ml
2 256,87 Kč/1l
338,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Schwarzkopf Professional BlondMe Bond Repair Purple Spray Conditioner bezoplachový kondicionér pro blond vlasy 150 ml
2 358,20 Kč/1l
353,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell StyleSign Texture Roughman Texturizing Paste stylingová pasta pro matný efekt 150 ml
6 220,80 Kč/1l
933,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wahl Profi Detailer LI, Červená, Stříbrná, Obdélník, 3,8 cm, Baterie, 100 min, Zabudovaná baterie
4 645,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objemová pěna
Skvělý tužící prostředek, který dodává jemným vlasům pevnost a fixaci, příjemná vůně, lze používat střídmě.
Ohodnoceno dne 20. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hladký průběh
Pěnidlo, které dělá co má
Ohodnoceno dne 11. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní
Jsem velmi spokojen
Ohodnoceno dne 7. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Spokojený
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
867,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 735,86 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 3x10g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
67 893,00 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Zklidňující pěna na nohy 105 ml
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 387,52 Kč/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 586,43 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Flexible Mousse 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,72 Kč/1l

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
995,63 Kč/1l

Bezoplachový balzám pro poškozené vlasy 9 (Protein Perfume Silk Balm) 180 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 650,22 Kč/1l

Björn Axén VOLUMIZING Volume pěna na vlasy v cestovní velikosti, 80 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 213,00 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559 859,97 Kč/1kg

Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - lehký krém bez kondicionéru
1 162,90 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 629,00 Kč/1l

Groomen - Wind - Pudr na vlasy 20g
318,60 Kč
-16,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 160,00 Kč/1kg

Alfaparf Yellow Style Curl Creator 250ml
195,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
755,72 Kč/1l

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
360,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 440,00 Kč/1l

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
852,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 411,20 Kč/1l

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
755,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 889,72 Kč/1l

Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
276,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
552,00 Kč/1l

FARMONA JANTAR Volume Pěna na vlasy pro větší objem 150 ml
270,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 806,60 Kč/1l

KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
665,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 436,27 Kč/1l

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
620,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,37 Kč/1l