4,3



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pelet Premium Halibut Black 2.0 mm 9 kg80,67 Kč/1kg
726,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

TB Baits Boilie Monster Crab 10kg 20mm
69,90 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: Rybina

Korda Kiana Carp GOO Pineapple Supreme Bait Smoke 115ml
6 510,35 Kč/1l
748,69 Kč
Prodejce: MisterShopping

Shimano TX1 Boilie (banán a ananas)
184,80 Kč/1kg
924,00 Kč
Prodejce: Fishernator

Starbaits Boilies Hot Demon Hard Boilies 200g 24mm
895,00 Kč/1kg
179,00 Kč
Prodejce: Rybina

FeederBait Twister Mini Šlimak Wafters 10/7 mm 25 ml Banán/Oliheň
3 960,00 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: Rybina

TB Baits Boilie GLM Squid Strawberry 1 kg 24mm
349,00 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: Rybina

Korda Goo Kiana Carp Almond Bait Smoke 115Ml Kuličková návnada Dip Attractor
6 510,35 Kč/1l
748,69 Kč
Prodejce: MisterShopping

Starbaits Pro Boilies (Banana Nut)
223,75 Kč/1kg
179,00 Kč
Prodejce: Rybina

LK Baits Jeseter Special Boilies Beluga Halibut 18mm 1kg
246,69 Kč/1kg
246,69 Kč
Prodejce: Designo_Magia

TB Baits Boosterované Boilie Squid Strawberry 120 g 20mm
1 158,33 Kč/1kg
139,00 Kč
Prodejce: Rybina

A-Prime Boilie Banana Pineapple 5kg 20mm
250,00 Kč/1kg
1 250,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

Chytil Boilies Pandemia 20mm Chiméra Red
1 300,00 Kč/1kg
156,00 Kč
Prodejce: Rybina

CCe Pro-Stim (Liver)
359,00 Kč/1kg
359,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

TB Baits Boilie Orient Shrimp 1kg 24mm
299,00 Kč/1kg
319,00 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,00 Kč
Prodejce: Rybina

TB Baits Boilie Red Crab 1kg 20mm
299,00 Kč/1kg
299,00 Kč
Prodejce: Rybina

Starbaits Boilie Red Liver 800g 24mm
299,00 Kč
Prodejce: Rybina

FeederBait Burger Wafters 9 mm Mango
3 280,00 Kč/1l
82,00 Kč
Prodejce: Rybina

Dynamite Baits Boilie 1 kg 20 mm Source Boilies
556,20 Kč/1kg
556,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sonubaits Pro Expander Pellets - 4mm
586,00 Kč/1kg
373,45 Kč
-80,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Boilie 20mm 10kg Mango Cream
- Výrobce
- Tasty Baits
- Hmotnost
- 10 kg
- Kód EAN
- 8718794210544
- Číslo produktu
- RAVRP012
- Výrobce
- Tasty Baits
- Hmotnost
- 10 kg
- Kód EAN
- 8718794210544
- Číslo produktu
- RAVRP012
K tomu se hodí také

Boilie 20mm 10kg Mulberry Magic
98,26 Kč/1kg
982,55 Kč
Prodejce: RavenIntl

Boilie 20mm 10kg Pineapple
115,00 Kč/1kg
1 150,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

TB Baits Boilie Monster Crab 10kg 20mm
69,90 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: Rybina

Boilie 20mm 10kg Killer Krill
115,00 Kč/1kg
1 150,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

MK Garlic Robin Red Boilies 20mm 5kg - Power Instant Boilie
119,00 Kč/1kg
595,00 Kč
Prodejce: Melchers_Digital_Commerce

Boilie 20mm 10kg Scopex
115,00 Kč/1kg
1 150,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

Deeper CHIRP+ 2 rybí vyhledávač 100m
9 815,08 Kč
Prodejce: MisterShopping

MK Creamy Scopex Boilies 20mm 5kg - Power Instant Boilie
119,00 Kč/1kg
595,00 Kč
Prodejce: Melchers_Digital_Commerce

Euro Booster XXL 1l Ananas x 2 ks
338,00 Kč/1l
338,00 Kč
Prodejce: TandemBaits

MK Boilie Strawberry 20mm 5kg Instantní aktivní návnady
595,00 Kč
Prodejce: Melchers_Digital_Commerce

MK Boilie Monster Crab 20mm 5kg Instantní aktivní návnady
119,00 Kč/1l
595,00 Kč
Prodejce: Melchers_Digital_Commerce

Boilie 20mm 10kg Aardbei
115,00 Kč/1kg
1 150,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

MK Coco Banana Boilies 20mm 5kg - Power Instant Boilie
595,00 Kč
Prodejce: Melchers_Digital_Commerce

TB Baits Boilie Monster Crab 10kg 24mm
69,90 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: Rybina

GPS rybářská loď s návnadou, loď s návnadou, 180 polohovacích bodů, 800 vzdálenost dálkového ovládání, zatížení 6,6 libry, inteligentní plavba, automatický návrat, 20000 mAh
8 895,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

12000mAh GPS rybářský člun s návnadou se 3 nádobami na návnadu Bezdrátový člun s návnadou s funkcí automatického návratu
3 779,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

RC krmící člun s GPS, dálkově ovládaný rybářský člun s návnadou a funkcí automatického návratu
6 275,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Pelet Premium Halibut Black 2.0 mm 9 kg
80,67 Kč/1kg
726,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Krmení člun, rybářský návnada člun 2kg zatížení 500m dálkově ovládané návnada člun, rybářský člun vyhledávač ryb pro dospělé začátečníky
6 275,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Rybářský deštník rybářský stan voděodolný 240 cm
1 219,39 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Starbaits Boilies Hot Demon Hard Boilies 200g 24mm
895,00 Kč/1kg
179,00 Kč
Prodejce: Rybina

Korda Goo Liquids Kiana Carp Dip - atraktor pro ryby, příchuť: salámový kouř
6 239,08 Kč/1l
748,69 Kč
Prodejce: MisterShopping

GPS rybářské návnady člun, krmení člun, návnada člun, ryby návnada člun, rybářské RC člun, automatické plavby, 40 krmení bod, vyhledávač ryb, 2KG zatížení
4 213,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

ACRA Outdoor Shelter XXL, deštník 300 cm s bočnicemi a stabilizačními tyčemi
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ACRA

Nafukovací člun 24402, obsahuje pádlo, vzduchovou pumpu, přepravní tašku a sadu na opravu, 3,80 m
21 485,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

800 m GPS rybářský člun s návnadou, 9 rybářských revírů, 180 bodů, člun s návnadou, 6,6 liber podpory zatížení
8 895,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Hunter Inflatable Boat Sp 235 - nafukovací člun
7 300,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

FISH-XPRO Beach Set Pro deluxe 2-Rod
3 499,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

Korda Kiana Carp GOO Pineapple Supreme Bait Smoke 115ml
6 510,35 Kč/1l
748,69 Kč
Prodejce: MisterShopping

DAIWA Emblem Surf 45 SCW Type R, oboustranný, rybářský naviják pro surfcasting, přední brzda, 10711-456
6 143,00 Kč
Prodejce: Fishernator
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%17% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
17%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Nahoru
Ohodnoceno dne 7. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Boilie 20mm 10kg Mulberry Magic



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
982,55 Kč
Prodejce: RavenIntl
98,26 Kč/1kg

Boilie 20mm 10kg Scopex



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 150,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
115,00 Kč/1kg

Boilie 20mm 10kg Killer Krill



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 150,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
115,00 Kč/1kg

Boilie 20mm 10kg Aardbei



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 150,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
115,00 Kč/1kg

Pelet Premium Halibut Black 2.0 mm 9 kg
726,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
80,67 Kč/1kg

A-Prime Boilie kombinovaná sada Strawberry Scopex
875,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
875,00 Kč/1kg

Tunel + punčoška PVA široká/ silná síťovina 7m
228,00 Kč
Prodejce: TandemBaits

Method/Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies 8mm/20g Wędzony Łosoś
131,00 Kč
Prodejce: TandemBaits
6 550,00 Kč/1kg

Method/Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies 8mm/20g Kokosowa Słodycz
131,00 Kč
Prodejce: TandemBaits
6 550,00 Kč/1kg

Delphin Pop Up Nástraha D Snax Pop Sýr Játra 20 g 12mm
154,00 Kč
Prodejce: Fishernator
7 700,00 Kč/1kg