5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 55% poukaz






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1










5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
10% od 2 ks





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8

10% od 2 ks

Další informace o reklamě
Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g1 395,44 Kč/1kg
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g3 831,57 Kč/1kg
268,21 Kč
Prodejce: Fine-experience

Další informace o reklamě
Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G708,33 Kč/1kg
425,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mořská vločková sůl rozmarýnová 125g Falksalt1 032,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 125g
1,54 Kč/1l
192,39 Kč
Prodejce: artbook-service

Le Saunier de Camargue Sel Fin: Jemná mořská sůl z Camargue 250 gramů
532,96 Kč/1kg
133,24 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mořská sůl Fleur de Sel de Guérande.
1 539,12 Kč/1kg
192,39 Kč
Prodejce: artbook-service

Fleur de Sel 75g
2 141,33 Kč/1kg
160,60 Kč
Prodejce: taleoo

Fleur de Sel - Original 85g
534,20 Kč/1kg
120,73 Kč
Prodejce: taleoo

Herbamare® Bylinná sůl - pikantní 250g
533,44 Kč/1kg
133,36 Kč
Prodejce: taleoo

Le Saunier de Camargue Hrubá mořská sůl – přírodní sůl pro vynikající chuť
125,25 Kč/1kg
125,25 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Květ mořské soli Fleur De Sel CYPRESSIAN
1 009,20 Kč/1l
50,46 Kč
Prodejce: PHRoyal

Herbamare® bylinná sůl - Original 125g
1 008,88 Kč/1kg
126,11 Kč
Prodejce: apohealth

KALAS Himalájská jemná sůl, 300gr
453,33 Kč/1kg
136,00 Kč
Prodejce: Katorshop

Kamis Specialite mlýnek na jodizovanou mořskou sůl 90 G
1 706,78 Kč/1kg
153,61 Kč
Prodejce: Katomix

Guérande Sea Flower
2 525,67 Kč/1l
378,85 Kč
Prodejce: GOYU

Herbamare® bylinná sůl - Original 250g
616,40 Kč/1kg
154,10 Kč
Prodejce: apohealth

Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
4 385,43 Kč/1kg
306,98 Kč
Prodejce: somnia24

Sicilská mořská sůl se sušenými rajčaty a oreganem, 300 g
416,67 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

KALAS Květinová mořská sůl s oregánem z Řecka, 300gr
453,33 Kč/1kg
136,00 Kč
Prodejce: Katorshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel česneková petržel 125g
s česnekem a petrželkou kombinuje jemný, ručně mletý květ soli z Camargue v jižní Francii s pikantnímčesnekem a čerstvou petrželkou. Tato směs je ideální pro vylepšení grilovaných pokrmů, těstovin, zeleniny a salátů a přináší jemnou chuť a středomořskou rafinovanost do každé kuchyně.
Proč Le Saunier de Camargue Fleur de Sel s česnekem a petrželkou?
Protože jemná sůl je ještě lepší, když je přirozeně ochucená:
Fleur de Sel - ručně mletá, jemně křupavá a přírodní
Rafinovaná s organickým česnekem a petrželkou
Plná, harmonická a vyvážená chuť
Bez přídatných látek,veganská, z ho ho zemědělství
Přehled nejdůležitějších vlastností
Obsah: 125 g keramická dóza s korkovým víčkem - dekorativní a chuťově výrazná
Ideální na steaky, pečenou zeleninu, těstoviny, grilovaná jídla, dresinky a dipy
Pečlivě Camargue, Francie
Prémiová kvalita pro uvědomělé znalce
Objednejte si nyní česnek a petrželku fleur de sel vkvalitě - jemný, organický, aromatický
Zdokonalte své pokrmy ručně mletou mořskou solí a jemným bylinkovým kořením -
Kupte si nyní a poznejte středomořskou chuť!
| Ingredience | |
|---|---|
| Mořská sůl (90 %), česnek* (7 %), petržel* (3 %). *Původ nepochází z Camargue. Produkty ho zemědělství. | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Energetická hodnota (kilojouly): | 156 kJ |
| Energie (kilokalorie): | 37 kcal |
| Tuk: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Carbohydrates: | 6,1 g |
| of which sugar: | 2,3 g |
| Bílkoviny: 2,5 g: | 1,8 g |
| Sůl: 2,5 g, 2,5 g, 2,5 g: | 83,2 g |
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.125 l
- Seznam přísad
- Mořská sůl (90 %), česnek* (7 %), petržel* (3 %). *Původ nepochází z Camargue. Produkty ekologického zemědělství
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 125 g
- Potravinářský podnik
- Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KGAm Klingenweg 6A, 65396 Walluf
- Prodejní název
- Mořská sůl s česnekem a petrželkou
- Výrobce
- Importhaus Wilms/Impuls
- Číslo produktu
- 35695
- Kód EAN
- 3183280017290
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.125 l
- Seznam přísad
- Mořská sůl (90 %), česnek* (7 %), petržel* (3 %). *Původ nepochází z Camargue. Produkty ekologického zemědělství
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 125 g
- Potravinářský podnik
- Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KGAm Klingenweg 6A, 65396 Walluf
- Prodejní název
- Mořská sůl s česnekem a petrželkou
- Výrobce
- Importhaus Wilms/Impuls
- Číslo produktu
- 35695
- Kód EAN
- 3183280017290
K tomu se hodí také

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g
1 627,68 Kč/1l
203,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Zitrone Thymian 125g
1 637,28 Kč/1l
204,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Tomate Basilikum 125g
1 631,44 Kč/1l
203,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 125g
1,54 Kč/1l
192,39 Kč
Prodejce: artbook-service

Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g
1 395,44 Kč/1kg
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
686,08 Kč/1kg
686,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Fleur de Sel de Guerande Bretagne plátěný sáček mořská sůl 250g
1 144,80 Kč/1kg
286,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le Saunier de Camargue Hrubá mořská sůl – přírodní sůl pro vynikající chuť
125,25 Kč/1kg
125,25 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Le Saunier de Camargue Sel Fin: Jemná mořská sůl z Camargue 250 gramů
532,96 Kč/1kg
133,24 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
700,83 Kč/1l
490,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Don Papa Small Batch Rum 7 let | 40 % obj. | 0,7 l
3 927,65 Kč/1l
3 259,67 Kč
-313,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 945,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Samsung Galaxy S26 , 16 cm (6.3"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 16.0, Černá
22 735,07 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Shop-Mediarado

Huawei P30 lite, 15,6 cm (6.15"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 9.0, Modrá
21 838,50 Kč
Prodejce: G-Electronics

Wiberg Grill Argentina Style směs koření v ochucovadle 550g
1 019,49 Kč/1kg
560,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Piranske Soline Piranská sůl s chráněným označením původu 1 kg - nemletá, nejodovaná sůl
414,51 Kč/1l
414,51 Kč
Prodejce: Fine-experience

Sada cestovních kufrů s pevnou skořepinou sada kufrů sada vozíků 3 ks. ABS šedá
2 692,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Herbamare® bylinná sůl - originální náplň 500g
371,02 Kč/1kg
185,51 Kč
Prodejce: apohealth

Cape Herb and Spice Rub Mediterranean Roasts Gewürzsalz 100g
438,60 Kč/1kg
109,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellma Solné tyčinky 750 porcí Formát tyčinek Porcovaná sůl 750g
567,80 Kč/1kg
425,85 Kč
Prodejce: somnia24

Kotanyi mořská sůl s chilli a česnekem nahrubo a najemno mletá 70g
1 418,43 Kč/1kg
99,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merax Manželská postel 140 x 200 cm Postel z masivu s čelem a roštovým rámem, vysoce kvalitní klasická postel Dřevěná postel Borovicový rošt, bílá barva
3 559,99 Kč
-176,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 383,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Alpen Jodsalz 500g
36,14 Kč/1kg
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H3 & H4 I Ergo Flex XXL
2 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Osram STAR, 2,4 W, 28 W, G4, 300 lm, 15000 h, Teplá bílá
170,55 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Ultramera

Krystalická stolní sůl - Himalaya a. d. Salt Range (Punjab) shaker 200g
456,25 Kč/1kg
91,25 Kč
Prodejce: taleoo

Prémiová lanýžová sůl s 5 % lanýžů | Gurmánské lanýžové koření Fleur de Sel | Pravý letní lanýž | Tuber aestivum - 50 g
5 133,40 Kč/1kg
256,67 Kč
Prodejce: allerFeinst

UISEBRT síťové dveře proti hmyzu síťové dveře proti hmyzu 120 X 240 cm hliníkový rám zástěna proti mouchám síť proti mouchám magnetické uzavírací
1 478,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Sůl s provensálskými bylinkami je lahodná, vhodná ke studeným pokrmům, jako jsou saláty, nebo k podávání teplých pokrmů (ryby, maso apod.).
Ohodnoceno dne 18. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




5% poukaz
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
5% poukaz







Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 395,44 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
6 316,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Sůl jemná 25 kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,52 Kč/1kg

Sada mořské soli Piranske Soline (3 x 75 g) Solný květ a tradiční mořská sůl
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 600,84 Kč/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Přírodní, ručně sbíraná, nerafinovaná mořská sůl 250 g kartonová plechovka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,07 Kč
Prodejce: Fine-experience
1 648,28 Kč/1kg

Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G
425,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
708,33 Kč/1kg

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
422,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant
704,20 Kč/1kg

Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg
400,43 Kč
Prodejce: SuperMerchant
400,43 Kč/1kg

O'sole Jodovaná stolní sůl 1 kg
397,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
389,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 125g Falksalt
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 032,00 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
268,21 Kč
Prodejce: Fine-experience
3 831,57 Kč/1kg

Murray River Salt nedotčená jemná solanka bohatá na minerály 250g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,76 Kč/1kg

Alpensalz 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
33,74 Kč/1kg

Alpen Jodsalz 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
36,14 Kč/1kg

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,56 Kč/1kg

Mořská sůl Aquasale s jódem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
36,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,30 Kč/1kg

Selská sůl s jódem a mořskou solí 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
28,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,36 Kč/1kg

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,87 Kč/1kg