4,7



Na základě 79 hodnocení
Příchuť:
Kola, Svízel vonný, Třešeň, Broskev, BorůvkaPodobné produkty

Další informace o reklamě
Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové125,19 Kč/1l
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinuJednorázové120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
125 kusů ledové tříště lžíce brčka papírová brčka kompostovatelná plastová 200 MM X 8 MM lžíce ledová kávaJednorázové737,84 Kč/1l
92,23 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rainbow Slush sirup jahoda 1 litr 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
217,83 Kč/1l
217,83 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Papírová lžička s brčkem smíšené barvy Ø 8 mm - 20 cm - 125 kusůJednorázové
1 029,92 Kč/1l
128,74 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sirup zelené jablko Teisseire 700 mlJednorázové
2 815,96 Kč/1kg
703,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

MONIN Ananasové pyré – 1 lJednorázové
284,49 Kč/1kg
366,99 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Fruttamax Hroznový sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Monin, ovocná pyré, příchuť marakuji, exotická, 1000 mlJednorázové
285,00 Kč/1kg
439,23 Kč
-40,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
399,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea

Koncentrát Sodastream s příchutí pomeranče 500 mlJednorázové
352,08 Kč/1l
183,83 Kč
-7,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
176,04 Kč
Prodejce: Katomix

Růžový sirup Teisseire 700 mlJednorázové
505,18 Kč/1kg
681,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

FruttaMax TONIC sirup 500 mlJednorázové
379,00 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

Syrop truskawkowy Teisseire 700 mlJednorázové
975,70 Kč/1l
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

SODASTREAM Příchuť ledový čaj broskev 440 MLJednorázové
649,86 Kč/1l
285,94 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Pomerančový sirup Herbapol 680 mlJednorázové
502,28 Kč/1kg
125,57 Kč
Prodejce: Katomix

FruttaMax SodaStream Tonic Syrup Set 2x 500ml Nápojový sirup bez cukruJednorázové
353,95 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924216490, Sirup pro výrobník sody, Citrus, 440 mlJednorázové
614,09 Kč/1l
270,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Barmanský sirup Monin Grenadine 700 mlVratné
717,54 Kč/1l
502,28 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Tato party sada slush sirupů obsahuje šest různých příchutí pro výrobu slush nápojů.
Součástí balení jsou také čtyři zelené slush palmy, které lze použít pro dekorativní úpravu nápojů.
Sada je vhodná pro přípravu ve slush strojích, s drceným ledem nebo pro frozen koktejly.
Díky tekuté konzistenci lze sirup rovnoměrně zpracovávat a dávkovat.
Vhodné pro gastronomii, akce a domácí použití.
Hlavní vlastnosti
- Kompletní sada se 6 druhy slush sirupů a 4 zelenými slush palmami
- Příchutě: višeň, cola, borůvka, broskev, woodruff a meloun
- 6 x 250 ml koncentrátu – až 9 litrů slush nápoje
- Míchací poměr 1:5 – nebo 1:6 pro méně sladký výsledek
- Vyrobeno s cukrem
- Bez AZO barviv a bez glycerinu
- Vhodné pro slush stroje, drcený led nebo frozen koktejly
- Použitelné pro gastronomii, eventy a domácí použití
Použití
250 ml koncentrátu smíchejte s 1250 ml vody.
Míchací poměr 1:5 (1 díl sirupu, 5 dílů vody).
Směs se zpracovává ve slush stroji.
Pro méně sladký výsledek lze poměr upravit např. na 1:6.
Před použitím dobře protřepejte.
Využití
Sirup lze použít pro výrobu slush nápojů.
Dále je vhodný pro přípravu chlazených nápojů s drceným ledem nebo jako základ pro frozen koktejly.
Přiložené palmy lze využít k dekorativnímu ozdobení nápojů.
Kombinace více příchutí umožňuje vytváření individuálních chuťových variant.
Upozornění na AI
Texty a obrázky mohou být zcela nebo částečně vytvořeny pomocí AI.
- Příchuť
- KolaSvízel vonnýTřešeňBroskevBorůvka
- Objem
- 1.5 l
- Seznam přísad
- Třešeň: Cukr, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, barviva: E162, E163.Cola: Cukr, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, barvivo: E150d.Borůvka: Cukr, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, barvivo: Brilantní modř FCF.Broskev: Cukr, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, barvivo: Světlicová žluť.Waldmeister: Cukr, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, barviva: E133, Světlicová žluť.Watermelon: Cukr, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, barviva: E162, E163.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 ml (připravené k pití) Energetická hodnota: 204 kJ / 48 kcal Tuky: 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g Sacharidy: 12 g z toho cukry: 11,9 g Bílkoviny: 0,1 g Sůl: 0,1 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 3360 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Sirup Slush
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 4260663355541
- Příchuť
- KolaSvízel vonnýTřešeňBroskevBorůvka
- Objem
- 1.5 l
- Seznam přísad
- Třešeň: Cukr, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, barviva: E162, E163.Cola: Cukr, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, barvivo: E150d.Borůvka: Cukr, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, barvivo: Brilantní modř FCF.Broskev: Cukr, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, barvivo: Světlicová žluť.Waldmeister: Cukr, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, barviva: E133, Světlicová žluť.Watermelon: Cukr, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, barviva: E162, E163.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 ml (připravené k pití) Energetická hodnota: 204 kJ / 48 kcal Tuky: 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g Sacharidy: 12 g z toho cukry: 11,9 g Bílkoviny: 0,1 g Sůl: 0,1 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 3360 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Sirup Slush
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 4260663355541
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Seeger SuperSlush, Výrobník mražených nápojů, Černá, 2 l, Frappé, Frozen cocktail, Milkshake, Ledová tříšť, 200 W, 220–240
5 725,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ninja FS301EU, 1,892 l, Modrá, Šedá, 0,8 m, 429,8 mm, 165,6 mm, 413,5 mm
8 862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
290,48 Kč/1kg
290,48 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Puluomis tříúrovňová stojací lampa stojací lampa stojací lampa, E27 interiérové osvětlení do ložnice obývacího pokoje dřevěná police černá 160cm
999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

VIST Kit R5 5600GT 32GB RX VEGA7 SSD 1TB WIFI W11 24"
23 702,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vist

Aga Domácí ventilátor 41 cm Bílý
1 499,00 Kč
Prodejce: Aga24

LEGO Minecraft The Abandoned Mine Building Set, Sada na stavění, 7 rok/roky, Plast, 248 kusů, 970 g
1 000,00 Kč
Prodejce: Capi-cap

Ninja AF300, Horkovzdušná fritéza, 7,6 l, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
3 846,81 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml +125 lžičkových brček 1:5 bez AZO bez glycerinuJednorázové
339,17 Kč/1l
508,75 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Makita DUB185Z, Ruční fukar, 192 m³/h, Černá, Modrá, Elektrický, Baterie, 18 V
1 799,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 263,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: NovaMBSmart

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
14 682,99 Kč
Prodejce: Technology-Germany

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Bluetooth FM vysílač 2x USB nabíječka Quick Charge 3.0, bezdrátové autorádio, handsfree sada, adaptér do zapalovače cigaret s displejem 2x USB5V Retoo
388,99 Kč
Prodejce: Retoo

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
1 072,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dse-one

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

125 kusů ledové tříště lžíce brčka papírová brčka kompostovatelná plastová 200 MM X 8 MM lžíce ledová kávaJednorázové
737,84 Kč/1l
92,23 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

IceBär prášek na točenou zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
432,99 Kč/1l
432,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
290,85 Kč/1l
290,85 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World, Nintendo Switch 2, Černá, Analogový/digitální, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Menu, Tlačítko napájení, Knoflíky, LCD
13 200,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EE-Shop

Fizz Eismaschine SlushPuppie Slusheis 1L blau mit Zapfhahn
2 287,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

IceBär prášek na točenou zmrzlinu jahoda 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
290,85 Kč/1l
290,85 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 124,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Nintendo Switch 2, Nintendo Switch 2, Černá, Analogový/digitální, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Menu, Tlačítko napájení, Knoflíky, LCD
12 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EE-Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%5% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
5%4% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
4%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Opravdu vynikající
Příchuť Svízel vonný, Třešeň, Broskev, Kola, Borůvka
Moji malí hosté jsou nadšení. Zejména třešně a lesní máta
Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dětská oslava se vydařila
Příchuť Kola, Borůvka, Svízel vonný, Broskev, Třešeň
Skvělá kvalita, vynikající chuť – na žádné dětské oslavě nesmí chybět!
Ohodnoceno dne 17. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výborná spolupráce.
Příchuť Kola, Borůvka, Svízel vonný, Broskev, Třešeň
Nikde jsem nemohla sehnat přišlo rychle a bez poškození.
Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělé
Příchuť Kola, Borůvka, Svízel vonný, Broskev, Třešeň
Skvělé I cena a chuť
Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Příchuť Kola, Borůvka, Svízel vonný, Broskev, Třešeň
Má velmi dobrou chuť
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Palec nahoru
Příchuť Kola, Svízel vonný, Třešeň, Broskev, Borůvka
Stále u vás objednáváme, jste skvělí
Ohodnoceno dne 8. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý servis a špičkové zboží
Příchuť Kola, Borůvka, Svízel vonný, Broskev, Třešeň
Skvělé zboží za výhodnou cenu
Ohodnoceno dne 22. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sirup Paryi, 6 příchutí
Příchuť Kola, Svízel vonný, Třešeň, Broskev, Borůvka
Jsem velmi spokojená, moc děkuji
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l