5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon Aliver batana pro posílení růstu vlasů - 300 ml1 100,00 Kč/1l
330,00 Kč
Prodejce: Aliver

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 250 ml1 091,72 Kč/1l
286,93 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Redken Acidic Color Gloss Gentle Shampoo 300 ml
2 036,67 Kč/1l
611,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Volume Injection Shampoo posilující šampon pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml
1 799,72 Kč/1l
1 799,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Redken Šampon pro péči o vlasy All Soft Shampoo
1 930,72 Kč/1l
965,36 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon Redken Haircare Extreme
1 356,79 Kč/1l
1 356,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Redken - Amino Mint Shampoo 300ml
2 315,53 Kč/1l
694,66 Kč
Prodejce: somnia24

Posilující šampon pro navrácení pevnosti vlasů Acidic Bonding Concentrate (Shampoo), 300 ml
2 340,63 Kč/1kg
702,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Redken Color Extend Blondage Shampoo 300 ml
1 880,00 Kč/1l
564,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Extreme Length Shampoo vyživující šampon pro všechny typy vlasů 300 ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24

Redken All Soft Mega Curls Shampoo šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24

Schauma, Šampon pro barevný lesk, 400 ml
199,25 Kč/1l
79,70 Kč
Prodejce: LAVONIO

Echosline Discipline Shampoo uhlazující šampon proti krepatění vlasů 300 ml
464,97 Kč/1l
185,90 Kč
-46,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
139,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

SYOSS Color Shampoo, 440 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
1 111,95 Kč/1l
489,26 Kč
Prodejce: TR8

L'Oréal Paris Elvive Šampon Nutri Gloss (250 ml)
14 110,20 Kč/1l
827,36 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

PILEXIL šampon proti vypadávání vlasů 500 ml
1 964,84 Kč/1l
982,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Hydratační šampon s černým rejskem pro zdravé a lesklé vlasy, Venita Salon, 500 ml
407,98 Kč/1l
203,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo 1000 ml
390,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám šampon pro barvené vlasy Redken ACIDIC COLOR GLOSS 1 L Brightness Booster pomůže dosáhnout vašich cílů! Využijte výhod a předností produktů Redken a dalších kadeřnických doplňků od 100% originálních značek.
- Typ: Vlasy
- Vlastnosti: Složení pro vlasy s vysokým obsahem vlasů:
- Rozjasňovač
- Čistící prostředek
- Důležité informace: Bez sulfátů
- Pohlaví: Unisex
- Doporučené použití: Barvené vlasy
- Složení:
- Složení: polyquaternium-7
- Propylenglykol
- Kyselina salicylová
- Serin
- Benzoan sodný
- Chlorid sodný
- Hydroxid sodný
- Lauroylsarkosinát sodný
- Tokoferol
- Voda (Aqua)
- Alfa-isomethyl-ionon
- Amodimethicone
- Arginin
- Benzylsalicylát
- Karbomer
- Cetrimoniumchlorid
- Kyselina citronová
- Cocamide mipa
- Kokamidopropylbetain
- Kakaobetain
- Vůně (parfém)
- Kyselina glutamová
- Glycine soja oil / sójový olej
- Glykoldistearát
- Hexylenglykol
- Limonen
- Linalool
- Peg-150 distearát
- Benzylalkohol
- Glycerin
- Kyselina benzoová
- Trideceth-6
- Hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chlorid
- Peg-55 propylenglykol oleát
- C14-16 olefin sulfonát sodný
- Objem: 1 litr
Bezsulfátový šampon na barvené vlasy pro prodloužení barvy a lesku.
Nejnovější inovace v péči o barvené vlasy, šampon Redken Acidic Color Gloss, je revoluční šampon, který prodlužuje barvu a dodává jí lesk jako v salonu. Tento bezsulfátový šampon nabízí dlouhotrvající zářivost barvy až do 32 umytí* a uzamyká intenzivní lesk na molekulární úrovni pro až o 76 % lesklejší vlasy**. Používejte jako kompletní rutinní péči s přípravkem Acidic Color Gloss Activated Glass Gloss Treatment, kondicionérem a přípravkem Heat Protection Leave-In Treatment.
Zutaten: aqua / Wasser - Natrium c14-16 olefin sulfonate - Glycerin - cocamidopropyl betaine - glycol distearate - peg-.150 distearát - lauroylsarkosinát sodný - propylenglykol - cocamide mipa - hexylenglykol - parfum / vůně - kyselina citronová - hydroxid sodný - chlorid sodný - benzoan sodný - peg-55 propylenglykol oleát - coco-betain - hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chlorid - peg/ppg-4/12 dimetikon - kyselina salicylová - karbomer - amodimetikon - limonen - kyselina benzoová - polyquaternium-7 - tokoferol - linalool - benzylsalicylát - benzylalkohol - alfa-isomethylionon - trideceth-6 - glycinový olej ze sóji / sojový olej - arginin - serin - kyselina glutamová - cetrimoniumchlorid - pentaerythrityltetra-di-t-butylhydroxyhydrocinnamát (f.i.l. z70028037/1).
Bezsulfátový šampon ACIDIC COLOR GLOSS zvyšuje lesk vaší barvy. 1000 ml
Redken Acidic Color Gloss šampon bez sulfátů Boost Your Colour Shine 1000ml
- Hmotnost
- 1087 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- složky součásti ústavy (v politickém kontextu)
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474637173487
- Číslo produktu
- E40684
- Hmotnost
- 1087 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- složky součásti ústavy (v politickém kontextu)
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474637173487
- Číslo produktu
- E40684
K tomu se hodí také

Redken Acidic Color Gloss Heat Protection Treatment ochranný sprej pro tepelnou úpravu vlasů 190 ml
3 573,68 Kč/1l
679,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-in Treatment bezoplachová péče pro posílení vlasů 150 ml
3 874,29 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Redken All Soft Mega Curls Conditioner 300 ml
2 036,67 Kč/1l
611,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken All Soft Mega Curls Shampoo šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24

Posilující šampon pro navrácení pevnosti vlasů Acidic Bonding Concentrate (Shampoo), 300 ml
2 340,63 Kč/1kg
702,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Rozjasňující kondicionér pro intenzivní výživu a dlouhotrvající barvu a lesk Acidic Color Gloss (Conditioner), 500 ml
2 062,98 Kč/1l
1 031,49 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Šampon pro péči o vlasy All Soft Shampoo
1 930,72 Kč/1l
965,36 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon Redken Haircare Extreme
1 356,79 Kč/1l
1 356,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Redken - Volume Injection Conditioner 300ml
2 629,00 Kč/1l
788,70 Kč
Prodejce: somnia24

Redken - Volume Injection Shampoo 300ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24

Redken - Amino Mint Shampoo 300ml
2 315,53 Kč/1l
694,66 Kč
Prodejce: somnia24

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Redken Acidic Color Gloss Gentle Shampoo 300 ml
2 036,67 Kč/1l
611,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Intenzivně pečující kondicionér Acidic Bonding Concentrate (Conditioner), 300 ml
2 166,67 Kč/1l
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hydratační kondicionér Redken All Soft, 250 ml
2 647,67 Kč/1l
794,30 Kč
Prodejce: somnia24

Kondicionér Redken Extreme 1000 ml
1 169,00 Kč/1l
1 169,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Redken Extreme Conditioner 500 ml
1 368,00 Kč/1l
684,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken - Acidic Color Gloss Conditioner - Rozjasňující kondicionér pro intenzivní výživu a dlouhotrvající barvu a lesk 300ml
2 652,13 Kč/1l
795,64 Kč
Prodejce: somnia24

Redken Acidic Color Gloss Gentle Color Shampoo rozjasňující šampon pro barvené vlasy 500 ml
1 410,71 Kč/1kg
790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidig Color Gloss Gentle Shampoo Refill 500 ml
1 856,68 Kč/1l
928,34 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Redken Color Extend Blondage Shampoo 300 ml
1 880,00 Kč/1l
564,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Extreme Length Shampoo vyživující šampon pro všechny typy vlasů 300 ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
4 007,92 Kč/1l
1 001,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Posilující šampon pro suché a poškozené vlasy Extreme (Fortifier Shampoo For Distressed Hair), 300 ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l