3,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Žvýkačky Wrigley's Big Red 150 kusů (10x15 proužků)2 000,00 Kč/1kg
980,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Tenisové míčky 4ks 1000g308,83 Kč/1kg
308,83 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees2 442,14 Kč/1kg
170,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Extra® 463354 Extra® Refreshers STRAWBERRY LEMON Kaugummis 35 Stück1 504,62 Kč/1kg
117,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

Miradent Xylitol žvýkačka skořice (30ks), 12193
4 698,67 Kč/1kg
140,96 Kč
Prodejce: apohealth

Žvýkačky s kuřáckým efektem 24 krabiček po 43 g 24 balení
6 116,97 Kč/1kg
270,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Airwaves 442846 Airwaves STRONG žvýkačky 50 pastilek
1 403,00 Kč/1kg
98,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Xylitolové žvýkačky - ovoce 17g
3 051,76 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Booom Vodní meloun 1100g
476,11 Kč/1kg
476,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačka – skořice
2 666,00 Kč/1kg
79,98 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Miradent Xylitol žvýkačky Spearmint 200 kusů
1 902,35 Kč/1kg
429,93 Kč
Prodejce: apohealth

Chupa Chups žvýkačka s vatou 11 g
3 340,00 Kč/1kg
34,83 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,40 Kč
Prodejce: Katomix

Žvýkačka Stimorol Wild Cherry, 30 x 14 g - 420 g ovocně-čerstvé žvýkačky
2 536,90 Kč/1kg
1 065,50 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sportlife Smashmint žvýkačka 102 g, bez cukru, osvěžující mátová příchuť
2 398,92 Kč/1kg
244,69 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mentos Gum 3 Fruit Jahoda Zelené jablko Malinová příchuť 33g
621,46 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stimorol Ice Intense Mint žvýkací guma 67 g - Osvěžující mátová příchuť
2 777,01 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Guma do żucia Orbit Spearmint bez cukru 21 sztuk
1 593 000,04 Kč/1kg
75,27 Kč
-36%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,79 Kč
Prodejce: Katomix

Kaugummi Instantkaffee 500g
1 639,82 Kč/1kg
819,91 Kč
Prodejce: Crownseller

Guma do żucia Orbit Peppermint bez cukru 10 drażetek
401,84 Kč/1kg
100,46 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Barkleys Intense Cinnamon Gum - Žvýkačky bez cukru 30g
Proč Barkleys Intense Cinnamon Gum?
Barkleys Intense Cinnamon Gum představuje výraznou skořicovou chuť, plnou svěžest a jasnou linii: bez cukru, vysoce kvalitní a ideální na cesty. Intenzivní skořicová příchuť poskytuje pikantní, svěží zážitek ze žvýkání, který je okamžitě patrný a dlouho vydrží.
Barkleys Intense Cinnamon Gum podrobněji
Každé balení obsahuje aromatické žvýkací pastilky s hladkým povrchem, které jsou příjemné v ústech a kousek po kousku uvolňují pikantní, horkou skořicovou příchuť. Krabička o hmotnosti 30 g je kompaktní, pevná a ideální do kapsy, kabelky nebo na pracoviště.
Pro koho je žvýkačka Barkleys Cinnamon Gum vhodná?
Tento výrobek je ideální pro každého, kdo dává přednost intenzivní svěžesti, je často na cestách nebo vědomě volí alternativy bez cukru. Na své si přijdou i milovníci výrazných skořicových chutí - ať už v každodenním životě, při sportu nebo pro rychlé osvěžení dechu v mezičase.
Nejlepší způsoby použití
Ať už po jídle, během práce nebo pro aromatické povzbuzení energie - žvýkačky Barkleys Cinnamon jsou vhodné pro každou chvíli, kdy potřebujete čistou hlavu a svěží dech. Skvěle se hodí také pro sdílení nebo jako malá, aromatická pochoutka mezi jídly.
Kupte si Barkleys Cinnamon Gum nyní
Vyzkoušejte plnou chuť žvýkaček Barkleys Intense Cinnamon - silnou, osvěžující a zcela bez cukru.
Objednejte si nyní a vychutnejte si silnou skořicovou svěžest!
P.O. Box 97
1243 ZH`s-Graveland (NL)Email:[email protected]
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Příchuť
- Skořice
- Seznam přísad
- Sladidla (isomalt, sorbitol, xylitol (10 %), malti sirup, aspartam, acesulfam-K), žvýkací hmota, aromata, zvlhčující látky (glycerin, arabská guma), červená řepa, potahovací látka (karnaubský vosk).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 694 kj 166 kcal Sacharidy: 68 g, z toho cukr: 0 g Bílkoviny: 66 g Tuky: > 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: > 0,1 g Sůl <0,01 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- Tuttle & CompanyP.O. Box 97 1243 ZH`s-Graveland (NL)
- Prodejní název
- Žvýkačky bez cukru se sladidly a skořicovou příchutí
- Výrobce
- Tuttle and Company
- Číslo produktu
- 745749
- Kód EAN
- 8717438745725
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Příchuť
- Skořice
- Seznam přísad
- Sladidla (isomalt, sorbitol, xylitol (10 %), malti sirup, aspartam, acesulfam-K), žvýkací hmota, aromata, zvlhčující látky (glycerin, arabská guma), červená řepa, potahovací látka (karnaubský vosk).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 694 kj 166 kcal Sacharidy: 68 g, z toho cukr: 0 g Bílkoviny: 66 g Tuky: > 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: > 0,1 g Sůl <0,01 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 30 g
- Potravinářský podnik
- Tuttle & CompanyP.O. Box 97 1243 ZH`s-Graveland (NL)
- Prodejní název
- Žvýkačky bez cukru se sladidly a skořicovou příchutí
- Výrobce
- Tuttle and Company
- Číslo produktu
- 745749
- Kód EAN
- 8717438745725
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(60)Počet hodnocení: 60Nejprodávanější




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(33)Počet hodnocení: 33




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(789)Počet hodnocení: 789




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(2190)Počet hodnocení: 2190




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(60)Počet hodnocení: 60




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(10)Počet hodnocení: 10





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(30)Počet hodnocení: 30





4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(10)Počet hodnocení: 10




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5


Žvýkačky Wrigley's Juicy Fruit 200 kusů (40x5 proužků)
1 688,96 Kč/1kg
844,48 Kč
Prodejce: kimport

Barkleys Mini Mints Pastilky s příchutí skořice bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pastilky v plechovce Zázvor a pomeranč v kovové plechovce 50g
1 023,80 Kč/1kg
51,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada 6 utěrek, 65 x 65 cm, 100 % bavlna, šedá kostkovaná
1 518,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Barkleys Chocolate Mint Dragees s hořkou čokoládovou náplní 50g
923,60 Kč/1kg
46,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Organic Ginger Mints Máta peprná se zázvorem 50g
1 198,40 Kč/1kg
59,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Chocolate Cinnamon Dragees s hořkou čokoládou a skořicí 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Žvýkačky Wrigley's Doublemint 200 kusů (40x5 proužků)
1 688,96 Kč/1kg
844,48 Kč
Prodejce: kimport

Žvýkačky Wrigley's Juicy Fruit 150 kusů (10x15 proužků)
1 593,14 Kč/1kg
842,77 Kč
Prodejce: kimport

Barkleys Pepper and Peach Dragees s pepřem a broskví 50g
963,60 Kč/1kg
48,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Anýzové pastilky s anýzovou příchutí v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Intense Spearmint Gum žvýkačky bez cukru 30g
1 826,67 Kč/1kg
54,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Miradent Xylitol žvýkačka skořice (30ks), 12193
4 698,67 Kč/1kg
140,96 Kč
Prodejce: apohealth

Barkleys Spearmint s příchutí máty peprné v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Barkleys Intense Peppermint Gum žvýkačky bez cukru 30g
1 826,67 Kč/1kg
54,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Ginger Pastilles zázvorová příchuť v kovové plechovce 50g
570,58 Kč/1kg
49,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Liquorice Pastilles s lékořicí v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Skořicové pastilky se skořicí v kovové plechovce 50g
1 761,89 Kč/1kg
186,41 Kč
-27,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,57 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Miradent Xylitol žvýkačka spearmint (30ks), 12191
98,49 Kč/1kg
98,49 Kč
Prodejce: apohealth

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Barkleys Eukalyptové pastilky s mátovou příchutí bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Krem do smarowania o smaku batonika Snickers 350 g
675,31 Kč/1kg
236,36 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Booom Vodní meloun 1100g
476,11 Kč/1kg
476,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Wintergreen pastilky s příchutí eukalyptu 50g
1 573,96 Kč/1kg
177,61 Kč
-26,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
151,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Tri D`Aix Fini Dino Eggs Bubble Gum
388,00 Kč/1kg
1,94 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%100% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
100%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

hitparáda Bubble Gum Sticks 32x13 stojan na pult s žvýkačkami a cigaretami
808,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
574,17 Kč/1kg

Žvýkačky Wrigley's Big Red 150 kusů (10x15 proužků)



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(10)Počet hodnocení: 10
980,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 000,00 Kč/1kg

CB12 Boost xylitolové žvýkačky eukalyptus proti zápachu z úst s bělícím účinkem, 10 kusů žvýkaček
160,92 Kč
Prodejce: apohealth
6 189,23 Kč/1kg

CB12 Boost Strong Mint Xylitol žvýkačky, 10 ks žvýkaček
160,92 Kč
Prodejce: apohealth
6 189,23 Kč/1kg

Fini Bubble Gum Spinner Battle s tekutým jádrem 1000g displej
624,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
124 876,00 Kč/1kg

WAKEY Vitamin Caffeine Energy Pouch 100mg Mint 20 kusů
260,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
13 049,50 Kč/1kg

Tenisové míčky 4ks 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
308,83 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
308,83 Kč/1kg

Stojan Kompletní 12 x Mini žvýkačky Automat 13cm Plnitelné



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
321,24 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
265,49 Kč/1kg

CENTER SHOCK 139350009 Žvýkačky center shock apple 100 kusů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
315,66 Kč
Prodejce: M_plus_L
789,15 Kč/1kg

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
315,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
3,16 Kč/1kg

Displej, kompletní sada, 40 kusů, Fini Jumbo Tornado 6, příchuť: Sauer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
379,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
189,83 Kč/1kg

Žvýkačky Mentos Pure Fresh Strawberry v plechovce 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
78,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
909,19 Kč/1kg

Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
147,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
368,52 Kč/1kg

Žvýkačky Mentos s plnou ovocnou příchutí ve skvělé zakřivené plechovce 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
94,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 097,33 Kč/1kg

Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti Geschmack Kaugummiwürfel 27g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,22 Kč/1kg

Chupa Chups Big Babol Tongue Painter žvýkačky s příchutí 27g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
299,00 Kč/1kg

Mentos Kaugummi Pure White Fresh Bubble Geschmack in Curvy Dose 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
78,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
909,30 Kč/1kg

Mentos Kaugummi Pure White Sweet Mint Geschmack in Curvy Dose 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
77,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
906,74 Kč/1kg

Displej s 200 kusy žvýkaček "Vidal Blood Balls", hmotnost 5 g, příchuť jahodová, kyselá, s náplní
227,79 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
227,79 Kč/1kg

Mentos Gum 3 Fruit Jahoda Zelené jablko Malinová příchuť 33g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
621,46 Kč/1kg