4,4



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Gusto Classico mletá káva 250 g, balení po 4 ks1 012,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g705,50 Kč/1kg
352,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Středně pražená, Káva, Taška24,65 Kč/1kg
279,34 Kč
-156,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,23 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
1 826,08 Kč/1kg
456,52 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
1 085,72 Kč/1kg
271,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Lofbergs Magnifika Medium Roast mletá káva 500g
558,48 Kč/1kg
279,24 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Espresso Italiano Classico mletá pražená káva 250 G
500 489,98 Kč/1kg
500,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lavazza Crema e Gusto, 250 g, Středně pražená, 6/10, 1 kusů
1 433,72 Kč/1kg
358,43 Kč
Prodejce: Katomix

Segafredo Espresso Classico 180 gemahlen 250g
919,72 Kč/1kg
229,93 Kč
Prodejce: Katomix

Espresso – bezkofeinové, mleté, 250 g | ALTOMAYO
833,24 Kč/1kg
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Jacobs Kawa Mielona Krönung 500 g
510,22 Kč/1kg
317,83 Kč
-62,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
255,11 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Manaresi bezkofeinová mletá káva, 250g
2 661,84 Kč/1kg
665,46 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bristot 100 % Arabica 250 g mletá káva
2 208,32 Kč/1kg
552,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lavazza Qualità Oro, 250 g, Středně pražená, Espresso, Moka, 5/10, Plechovka
1 171,96 Kč/1kg
292,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dallmayr prodomo filtrovaná káva 12x500gr.
507,15 Kč/1kg
3 042,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

LOFBERGS Kharisma Dark mletá káva 500g BOLD
570,56 Kč/1kg
285,28 Kč
Prodejce: Zyrafka

Bristot Espresso mletá káva 250g
558,48 Kč/1kg
139,62 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, 5/10, Plechovka
781,00 Kč/1kg
288,97 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Kávová kapsle
- Druhy nápojů:
- Espresso
- Intenzita upražení kávy:
- Medium-dark roast
- Míra intenzity:
- 10/13
- Počet kusů v balení:
- 50 kusů
Espresso Napoletano 50 ks sáčkové kávy. - Kimbo
Hledáte dokonalou kávu, která vám zpříjemní rána? Káva Cialde Espresso Napoletano 50ks v kapslích (sáčcích nebo polštářcích) od společnosti Kimbo je ideální volbou pro milovníky silného a aromatického espressa. Díky této kávě se budete cítit jako v nejlepší italské kavárně, aniž byste museli opustit dům!
Každá kapsle obsahuje pečlivě vybraná kávová zrna, která prošla tradičním procesem pražení. Právě tento jedinečný proces zaručuje hlubokou a intenzivní chuť, která jistě uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Dokonale vyvážená směs vám dodá dávku energie na celý den a zároveň vám umožní vychutnat si chvíle odpočinku.
Káva v kapslích je navíc připravena během několika okamžiků, takže je ideální volbou pro zaneprázdněné. S jedinou kapslí si můžete připravit lahodné espresso bez nepořádku a složitých postupů. Je ideální do práce i domů. Přesvědčte se sami, jak se 50ks kapslové kávy Cialde Espresso Napoletano od společnosti Kimbo může stát vaším každodenním malým em!
Kimbo, jako ambasador pravého espressa, šíří již více než 60 let neapolskou kávovou kulturu, dnes již ve více než 90 zemích po celém světě. Sledovatelnost, udržitelnost a zajištění kvality jsou známými pilíři poslání společnosti Kimbo. Důraz, který Kimbo klade na udržitelnost a kvalitu, se projevuje zejména v řadě padů díky kompostovatelným papírovým padům ESE, recyklovatelnému papírovému kartonu a recyklovatelným obalům pro uchování čerstvosti.
- Seznam přísad
- 80 % Arabica, 20 % Robusta
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 600 g
- Potravinářský podnik
- Kimbo
- Prodejní název
- Espresso Napoletano 50 ks sáčkové kávy. - Kimbo
- Výrobce
- Kimbo
- Obsah balení
- 1
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 014283
- Kód EAN
- 8002200142834
- Seznam přísad
- 80 % Arabica, 20 % Robusta
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 600 g
- Potravinářský podnik
- Kimbo
- Prodejní název
- Espresso Napoletano 50 ks sáčkové kávy. - Kimbo
- Výrobce
- Kimbo
- Obsah balení
- 1
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 014283
- Kód EAN
- 8002200142834
K tomu se hodí také

Didiesse Frog Revolution, Kávovar na kapsle, 2 l, Kávová kapsle, 650 W, Černá, Bílá
3 989,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 8.5/10, 5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
132 680,56 Kč/1kg
955,30 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Kimbo POMPEI - 44mm ESE Pads 50 Stück a 7,3g
1 684,14 Kč/1kg
614,71 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
125 208,34 Kč/1kg
901,50 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Caffè Borbone Miscela Rossa, ESE systémové kapsle, 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g
1 097,27 Kč/1kg
1 185,05 Kč
Prodejce: M_plus_L

Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 7.5/10, 6.5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
158 401,39 Kč/1kg
1 140,49 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

150 sáčků Lollo Caffè Argento Intense Blend Coffee - ESE 44 mm
300,00 Kč/1kg
600,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Caffè Borbone Miscela Nera, kávové podložky pro systém ESE, průměr 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g na kus
1 030,81 Kč/1kg
1 113,27 Kč
Prodejce: M_plus_L

Didiesse Frog Revolution, Espresso kávovar, 2 l, Kávová kapsle, 650 W, Černá, Slonovinová
3 829,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

Didiesse Frog Revolution, Espresso kávovar, 2 l, Kávová kapsle, 650 W, Černá
4 257,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Just Perfecto JL-999: béžová 11dílná sada nádobí s odnímatelnými rukojeťmi
1 954,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula

Kimbo Espresso Napoli, 1 kg, Espresso, Tmavě pražená, 10/13, Taška
1 084,07 Kč/1kg
1 084,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Didiesse Frog Revolution, Espresso kávovar, 2 l, Kávová kapsle, 650 W, Černá, Červená
4 304,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Caffè Borbone Miscela Oro, kávové podložky pro systém ESE, průměr 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g na kus
1 240,41 Kč/1kg
1 339,64 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Espresso stroj La Piccola pro ESE-pady Piccola Satinata z nerezové oceli
9 116,99 Kč
Prodejce: velmontask

Didiesse New Baby Frog, Kávovar na kapsle, 1,3 l, Kávová kapsle, 650 W, Bílá
3 129,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

Ergonomické matrace 160 × 200 pro klidný spánek – příjemná matrace z komfortní pěny
2 599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

GRAEF Kaffeemühle CM 500 silber
10 931,40 Kč
Prodejce: G-Electronics

Satch Schlamperbox blackjack
609,71 Kč
Prodejce: LANG-ON

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,64 Kč/1l
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Didiesse Frog Revolution, Espresso kávovar, 2 l, Kávová kapsle, 650 W, Černá, Červená
3 989,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 456,66 Kč
Prodejce: better-used
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%11% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
11%11% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
11%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
První objednávka
Článek je již znám. Velmi dobře!
Ohodnoceno dne 29. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlé dodání
Super
Ohodnoceno dne 3. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše proběhlo velmi dobře
Vše šlo velmi dobře
Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hliníkové balení
Káva chutná skvěle. Cena i dodání jsou skvělé. Ale: každá kapsle je zabalená v hliníkové fólii. To se musí změnit!
Ohodnoceno dne 26. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nehodí se do mého stroje Senso
Není tak dobrý
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zelená mletá káva 1kg Brat.pl



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
310,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
304,52 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
502,51 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 010,04 Kč/1kg

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico mletá káva 250 g, balení po 4 ks
1 012,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Káva bez kofeinu mletá 185 g - Pellini
657,57 Kč
-42,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
614,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 074,95 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg

Akumulátorová stříkací pistole elektrická 21V lithiová baterie dobíjecí 1000ml EU zástrčka 200?240V
2 319,30 Kč
Prodejce: Zanjo24