4,4



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g2 153,76 Kč/1kg
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá4 250,00 Kč/1kg
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g940,92 Kč/1kg
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore

Illy Espresso, 250 g, Středně pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 654,12 Kč/1kg
413,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
767,08 Kč/1kg
191,77 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
749,84 Kč/1kg
187,46 Kč
Prodejce: Zyrafka

LAVAZZA 121815000 LAVAZZA Caffé Decaffeinato Kaffee, gemahlen Arabica- und Robustabohnen mild 250,0 g
872,00 Kč/1kg
218,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.
2 334,76 Kč/1kg
583,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 049,80 Kč/1kg
524,90 Kč
Prodejce: somnia24

Café HAG 18279 Kaffee Hag Klassisch Mild 500g
609,08 Kč/1kg
304,54 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jacobs 4031790 Káva Krönung bez kofeinu 500 g
1 032,44 Kč/1kg
529,17 Kč
-12,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
516,22 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, Taška
515,56 Kč/1kg
155,52 Kč
-21,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,53 Kč
Prodejce: Caffarro

Mletá filtrovaná káva Melitta Harmonie bez kofeinu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, 5/10, Plechovka
781,00 Kč/1kg
288,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
751,22 Kč/1kg
375,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Café Intención CLÁSICO káva mega ekonomické balení, 12x500g mletá
1 361,30 Kč/1kg
680,65 Kč
Prodejce: somnia24

Káva mletá Vergnano Granaroma 250 g vacuum
1 172,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Espresso káva FairTrade - bez kofeinu mletá 250g
778,08 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objevte bohatou, klasickou chuť kávy "Classico", ale v bezkofeinové variantě. Káva "Classico Decaf" nabízí dokonale vyvážený nápoj s jemnou sladkostí a delikátními tóny karamelu, pomerančového květu a jasmínu. Tato bezkofeinová směs nabízí stejnou plnou chuť jako klasická káva, a přitom vám poskytuje hladkou a chutnou kávu bez kofeinu. Je to ideální volba pro ty, kteří ocení jemné chutě kávy, ale preferují bezkofeinovou variantu.
Složení: mletá, pražená, bezkofeinová káva.
Podmínky skladování: skladujte na suchém a chladném místě.
- Kapacita:
- 250 g
- Intenzita upražení kávy:
- Středně pražená
- Druhy nápojů:
- Espresso
- Bez kofeinu:
- Ano
- Trvanlivost:
- 24 měsíc/ů
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Šířka balení:
- 91,2 mm
- Hloubka balení:
- 91,2 mm
- Výška balení:
- 143 mm
- Typ balení:
- Plechovka
illy Espresso Decaf Decaffeinated - 250g mleté kávy, filtrovaná káva bez kofeinu, 100% Arabica (nový design)
Směs illy v optimální velikosti zrn zajišťuje dokonalé výsledky v každém jednotlivém šálku. U tohoto výrobku lze přizpůsobit množství a tlak.
DECAF
Jedinečná směs illy Blend rozvine svou plnou chuť i v bezkofeinové verzi. Jemné tóny karamelu, pomerančového květu a jasmínu se sladkou dochutí.
Více kvality v plechovce: proces přetiskování
Proces přetlačování je metoda balení, kterou vynalezl a patentoval Francesco Illy ve 30. letech 20. století. Díky přetlaku se v zrnkách udrží chuť mnohem déle: V plechovce o hmotnosti 250 g se čerstvost uchovává po dobu nejméně 2 let. Další výhoda: proces přetlaku nejenže zachovává chuť - dokonce umožňuje její zrání v plechovce. Plechovky jsou vyrobeny z pocínovaného plechu, recyklovatelného materiálu.
illy - káva s vášní
společnost illy nabízí jedinečnou kávovou směs čistých odrůd arabiky, nezaměnitelnou s trvale vysokou kvalitou, která každý den potěší miliony lidí po celém světě doma, v kanceláři, hotelu, restauraci, kavárně nebo kavárně. U kořenů tohoto úspěchu stojí zkušenosti a vášně téměř 80 let rodinné, kávové a firemní historie. Vášeň illy dávat vždy to nejlepší se odráží nejen ve výrobcích, ale také ve vztazích s pěstiteli kávy, včetně zlepšování životních podmínek ve Střední a Jižní Americe, Indii a Africe.
Objednejte si zde kávu illy Decaf mletou 250 g a získejte jedinečnou kávu.
Mletá káva Espresso bez kofeinu 250g - Illy
Pro ty, kteří milují chuť kávy, ale dávají přednost variantě bez kofeinu, je tu něco speciálního - Caffe Decaffeinato 250g kávy bez kofeinu od Illy! Nyní si budete moci vychutnat bohaté aroma a intenzivní chuť kávy bez další dávky kofeinu. Ideální volba pro večerní relaxaci nebo odpolední chvilku pro sebe.
Tato jedinečná káva bez kofeinu od společnosti Illy je směsí vysoce kvalitních kávových zrn, která byla pečlivě vybrána a namleta, aby vám poskytla nezapomenutelnou chuť a vůni. balení o hmotnosti 250 g vám poskytne dlouhodobou zásobu vašeho oblíbeného nápoje, který si můžete vychutnat v pohodlí domova nebo kanceláře. Navíc je hermeticky zabaleno, aby byla zajištěna čerstvost a dlouhá trvanlivost.
S kávou Caffe Decaffeinato 250 g - Illy bez kofeinu si nyní můžete vychutnat každý doušek bez obav z nežádoucích stimulačních účinků. Je ideální pro všechny milovníky kávy, kteří chtějí zachovat harmonii mezi chutí a klidem. Objednejte si ji ještě dnes a dopřejte si chvilku relaxace v každém šálku!
Illy Decaf Espresso je ideální volbou pro milovníky kávy, kteří si chtějí vychutnat plnou chuť a aroma bez kofeinu. Tato jedinečná směs nejkvalitnějších kávových zrn Arabica prošla speciálním procesem dekofeinizace , který zachovává její bohatou, intenzivní chuť a jemné aromatické tóny.
Káva Illy Decaf Espresso se středním stupněm pražení nabízí dokonale vyvážený chuťový profil s jemnými tóny karamelu a čokolády. Káva je jemně mletá, a proto je ideální pro přípravu v espresovačích, kávovarech i pro klasickou metodu.
Výrobek je balen v elegantní vzduchotěsné plechovce, která chrání čerstvost a chuť kávy. Je vynikající volbou pro ty, kteří ocení nejvyšší kvalitu a výjimečnou chuť bez kompromisů.
Výrobce: Illy
Typ: Mletá káva
Druh kávy: Arabica
Stupeň pražení: Středně pražená
Bez kofeinu: Ano
Hmotnost : 250 g
Iilly EspressoDecaffeinatose vyrábí výhradně z devíti druhů kávových zrn Arabica (100 %). Více než polovina zrn pochází z Brazílie, což je pro aroma samotné směsi nesmírně důležité.Zbývající zrna pocházejí z Afriky a Střední Ameriky - to umožňuje cítit v kávěIilly
EspressoDecaffeinato příjemný nádech sladkosti.ZrnakávyIlly EspressoDecaffeinatose vybírají před pražením, což je nesmírně náročná a zkušená operace, při níž se však dosahuje mnohem lepších výsledků, pokud jde o rovnoměrnost chuti a aroma, a také lepší kvality samotné kávy, která skvěle chutná v každém dalším šálku a balení.PlechovkakávyIlly Espresso Decaffeinatoobsahuje méně než 0,1 %kofeinu, což je zdraví mimořádně prospěšné.
Balení obsahuje 250 g kávy.
| Informace: Složení obsahuje: 1: | |||
Datum spotřeby | Květen 2026 | Datum pražení | Květen 2024 |
Typ | Mletá káva | Stupeň pražení | 4/10 |
Vlastnosti | 100% arabica | Hmotnost | 250g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 2/10 | Sladkost | 6/10 |
Pěna | 7/10 | Obsah kofeinu | 1/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Espresso | 7/10 | Černá káva | 7/10 |
Cappuccino | 7/10 | Caffe Latte | 7/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Automatické kávovary | 8/10 | Kávovary | 9/10 |
Kávovary s filtrem | 7/10 | Kafetérie, Moka | 7/10 |
Od pěstování až po šálek kávy usilujeme o dokonalost v každém detailu. V úzké spolupráci s nejoddanějšími pěstiteli kávy vybíráme pouze 1 % nejkvalitnějších zrn kávy Arabica z celého světa. Tím zdokonalujeme náš proces a vytváříme jedinečnou směs illy: ideální rovnováhu devíti odrůd kávy Arabica z více než 30 zemí světa. Nejlepší 1 % není jen malý detail, ale základ pro historii kvality a udržitelnosti. Dokonalá rovnováha mezi kyselostí a hořkostí. Díky dokonalé rovnováze mezi kyselostí a hořkostí je aroma naší Classico z jedinečné směsi illy ze 100 % arabiky ideální pro všechny, kteří milují jemnou, sametovou chuť s obsahem kofeinu nižším než 0,1 %.
Illy 7187, Objem: 250 g, Stupeň pražení kávy: Středně pražená, Druhy nápojů: Espresso. Množství v balení: 1 ks, Šířka balení: 91,2 mm, Hloubka balení: 91,2 mm
Káva Illy DNG Decaf je káva bez kofeinu, kterou má Illy caffé ve svém sortimentu pro ty, kteří si rádi vychutnají kvalitní kávu, ale chtějí se vyhnout povzbuzení, které přináší káva s kofeinem.
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrační držákMoka konvička/Vařiče espressaFrenchpress
- Bez kofeinu
- Ano
- Seznam přísad
- Vychutnejte si plné, klasické aroma kávy "Classico" i ve variantě bez kofeinu. Káva "Classico Decaf" nabízí dokonale vyvážený nápoj s dlouhotrvající sladkostí a jemnými tóny karamelu, pomerančových květů a jasmínu. Tato směs bez kofeinu nabízí stejnou plnou chuť jako klasická pražená káva. Získáte tak jemnou a aromatickou kávu bez obsahu kofeinu. Je ideální pro všechny, kteří ocení jemné kávové chutě, ale preferují kávu bez kofeinu. Složení: mletá, pražená, káva bez kofeinu. Skladování: Skladujte v chladu a suchu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 290 g
- Region pěstování kávy
- Střední AmerikaIndieAfrika
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- illycaffè S.p.A. Niederlassung Deutschland Staffelseestr. 4, 81477 München Deutschland
- Prodejní název
- Vychutnejte si plné, klasické aroma kávy "Classico" i ve variantě bez kofeinu. Káva "Classico Decaf" nabízí dokonale vyvážený nápoj s dlouhotrvající sladkostí a jemnými tóny karamelu, pomerančových květů a jasmínu. Tato směs bez kofeinu nabízí stejnou plnou chuť jako klasická pražená káva. Získáte tak jemnou a aromatickou kávu bez obsahu kofeinu. Je ideální pro všechny, kteří ocení jemné kávové chutě, ale preferují kávu bez kofeinu. Složení: mletá, pražená, káva bez kofeinu. Skladování: Skladujte v chladu a suchu.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- IllyDecafGR250g
- Kód EAN
- 80037539004908003753148427
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrační držákMoka konvička/Vařiče espressaFrenchpress
- Bez kofeinu
- Ano
- Seznam přísad
- Vychutnejte si plné, klasické aroma kávy "Classico" i ve variantě bez kofeinu. Káva "Classico Decaf" nabízí dokonale vyvážený nápoj s dlouhotrvající sladkostí a jemnými tóny karamelu, pomerančových květů a jasmínu. Tato směs bez kofeinu nabízí stejnou plnou chuť jako klasická pražená káva. Získáte tak jemnou a aromatickou kávu bez obsahu kofeinu. Je ideální pro všechny, kteří ocení jemné kávové chutě, ale preferují kávu bez kofeinu. Složení: mletá, pražená, káva bez kofeinu. Skladování: Skladujte v chladu a suchu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 290 g
- Region pěstování kávy
- Střední AmerikaIndieAfrika
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- illycaffè S.p.A. Niederlassung Deutschland Staffelseestr. 4, 81477 München Deutschland
- Prodejní název
- Vychutnejte si plné, klasické aroma kávy "Classico" i ve variantě bez kofeinu. Káva "Classico Decaf" nabízí dokonale vyvážený nápoj s dlouhotrvající sladkostí a jemnými tóny karamelu, pomerančových květů a jasmínu. Tato směs bez kofeinu nabízí stejnou plnou chuť jako klasická pražená káva. Získáte tak jemnou a aromatickou kávu bez obsahu kofeinu. Je ideální pro všechny, kteří ocení jemné kávové chutě, ale preferují kávu bez kofeinu. Složení: mletá, pražená, káva bez kofeinu. Skladování: Skladujte v chladu a suchu.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- IllyDecafGR250g
- Kód EAN
- 80037539004908003753148427
K tomu se hodí také

Illy Espresso, 250 g, Středně pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 654,12 Kč/1kg
413,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
536,00 Kč/1kg
536,00 Kč
Prodejce: Alky

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Dallmayr 122500000 Dallmayr prodomo entcoffeiniert Kaffeebohnen Arabicabohnen 500,0 g
1 040,10 Kč/1kg
520,05 Kč
Prodejce: somnia24

Illy 7646, 250 g, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm, 91,2 mm
1 355,48 Kč/1kg
338,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Panenka Barbie v adventním kalendáři + 24 překvapení GYN37
2 287,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

HARIBO Adventní kalendář 10041344 300g
1 759,83 Kč/1kg
527,95 Kč
Prodejce: somnia24

Adventní kalendář pro kočky 380g TR
243,69 Kč
-30,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,54 Kč
Prodejce: VISO

Adventní kosmetický kalendář dětský Tlapková Patrola
790,99 Kč
Prodejce: Easytoys

Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
767,08 Kč/1kg
191,77 Kč
Prodejce: Zyrafka

BOXILAND® ovocné želé adventní kalendář 2026, 24 druhů, sladké & kyselé
755,24 Kč/1kg
1 283,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Kerbl Katzenspielzeug 2in1 Catch the TailFeather (70x53x5cm) gelb/grau 81666
699,22 Kč
Prodejce: TR8

Adventní kalendář Nobby StarSnack pro psy
516,43 Kč
Prodejce: Katomix

LEGO City Adventní kalendář 2023, Sada na stavění, 5 rok/roky, Plast, 0 kusů, 390 g
1 053,85 Kč
Prodejce: BrickTakeoverShop

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 005,20 Kč/1kg
1 005,20 Kč
Prodejce: somnia24

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.
2 334,76 Kč/1kg
583,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Barbie Dreamtopia HVK26, 3 rok/roky, 320 mm, Vícebarevný
1 516,00 Kč
Prodejce: INTEREST

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
1 073,72 Kč/1kg
536,86 Kč
Prodejce: somnia24

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g
940,92 Kč/1kg
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, 5/10, Plechovka
781,00 Kč/1kg
288,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Weetabix Original
544,26 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Oplatková roláda Oreo s čokoládou 54g
1 924,63 Kč/1kg
103,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

LEGO Adventní kalendář Spider-Man 2024, Sada na stavění, 7 rok/roky, Plast, 0 kusů, 380 g
1 000,00 Kč
Prodejce: Capi-cap

BOXILAND® zrnková káva adventní kalendář 2026, 24 druhů, Fairtrade
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
749,84 Kč/1kg
187,46 Kč
Prodejce: Zyrafka

Káva mletá Vergnano Granaroma 250 g vacuum
1 172,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Lavazza Qualità Oro, 250 g, Středně pražená, Espresso, Moka, 5/10, Plechovka
1 171,96 Kč/1kg
292,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

LEGO Friends Adventní kalendář ®, Sada na stavění, 6 rok/roky, Plast, 0 kusů, 422 g
747,00 Kč
Prodejce: Capi-cap
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%13% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
13%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré espresso
Vynikající espresso....jsem velmi spokojen
Ohodnoceno dne 14. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Velmi dobré! Super chuť
Ohodnoceno dne 1. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a spolehlivé
Káva bez kofeinu
Ohodnoceno dne 9. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše je v pořádku
všechno je v pořádku
Ohodnoceno dne 29. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy Classico Espresso XXL 3 KG (Gastronomie)
6 130,53 Kč
-918,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 212,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 737,37 Kč/1kg

Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 497,82 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg

Káva z pampelišky ŁOPIAN AND LUKRECJA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg

Káva z pampelišky WANILIOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg

Káva z pampelišky CZEKOLADOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
957,89 Kč/1kg