5,0



Na základě 27 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g940,92 Kč/1kg
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen1 085,72 Kč/1kg
271,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
IDEE Káva jemná aromatická mletá bez kofeinu 500g774,04 Kč/1kg
387,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese Mild, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 723,77 Kč/1kg
10 342,65 Kč
Prodejce: Store-Germany

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Jacobs 4031790 Káva Krönung bez kofeinu 500 g
1 035,24 Kč/1kg
529,17 Kč
-11,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
517,62 Kč
Prodejce: somnia24

Café HAG 18279 Kaffee Hag Klassisch Mild 500g
609,08 Kč/1kg
304,54 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jacobs - Krönung mletá káva - 12x 500g
487,42 Kč/1kg
2 924,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
1 053,90 Kč/1kg
526,95 Kč
Prodejce: somnia24

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
551,60 Kč/1kg
275,80 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jacobs 7040340 Káva Krönung jemná 500 g
751,92 Kč/1kg
375,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,96 Kč/1kg
422,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Illy 7187, 250 g, Středně pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 365,24 Kč/1kg
395,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Jacobs Krönung Kawa mielona 100 g
4 800,30 Kč/1kg
480,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Espresso káva FairTrade - bez kofeinu mletá 250g
778,08 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Dallmayr prodomo filtrovaná káva 12x500gr.
507,15 Kč/1kg
3 042,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Mount Hagen Bio Röstkaffee gemahlen entkoffeiniert 250g
1 873,68 Kč/1kg
468,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Gourmet káva - bez kofeinu mletá 250g
780,16 Kč/1kg
195,04 Kč
Prodejce: taleoo

LAVAZZA 121815000 LAVAZZA Caffé Decaffeinato Kaffee, gemahlen Arabica- und Robustabohnen mild 250,0 g
1 375,12 Kč/1kg
343,78 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Harmonie bez kofeinu je naše jemná káva. Ano, je tak jemná, že by vás mohla rozveselit. A je také nádherně aromatická. Jak toho dosahujeme? Použitím obzvláště jemné Zrn, z nichž šetrně odstraňujeme kofein. Získáme tak plnou a mimořádně jemnou chuť.
- DOKONALÉ PRAŽENÍ: Díky dokonalé době pražení, která je nastavena individuálně pro každý proces pražení kávy, vzniká více než 800 chutí pro tu nejlepší chuť
- CHLADNÉ MÍLENÍ: jemně namletá káva, která neucpává filtr a má rovnoměrný průtok pro optimální výsledky přípravy v ručním filtru, french pressu nebo kávovaru s filtrem
- MÍRNÝ STUPEŇ PRÁŽENÍ: pro obzvláště jemnou a plnou chuť jsou dokonale vyvážená kávová zrna šetrně pražena
- AROMA-PACKED: Vakuově balené balení uzavře všechny chutě v kávě a nedochází ke ztrátě chuti po celou dobu trvanlivosti
- INDIVIDUÁLNÍ RECEPTURA: Profily pražení a receptury speciálně vytvořené mistrem pražičem v Brémách zajišťují nejlepší chuť každého zrna
- PRÁŽENÁ V NĚMECKU: Pražená podle nejpřísnějších norem kvality a testů v Německu
- TRADICE OD ROKU 1908: V Melitta Kaffee se vše točí kolem kávy již více než 100 let - od filtrované kávy po celá zrna a speciální kávy
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Mletá pražená káva
- Hmotnost
- 6000 g
- Potravinářský podnik
- Melitta Europa GmbH & Co. KG
- Prodejní název
- Mletá pražená káva
- Výrobce
- Melitta
- Počet kusů
- 12
- Kód EAN
- 4002720050491
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Mletá pražená káva
- Hmotnost
- 6000 g
- Potravinářský podnik
- Melitta Europa GmbH & Co. KG
- Prodejní název
- Mletá pražená káva
- Výrobce
- Melitta
- Počet kusů
- 12
- Kód EAN
- 4002720050491
K tomu se hodí také

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,78 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks
591,81 Kč/1l
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Hearts Cappuccino Amaretto 1 kg
182,73 Kč/1kg
182,73 Kč
Prodejce: Katomix

Philips HD7548, Kávovar na překapávanou kávu, 1,32 l, Mletá káva, 1100 W, Černá, Metalická
2 684,04 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 217,40 Kč/1kg
121,74 Kč
Prodejce: taleoo

Čajová konvice 6875 Čaj Chinese Sencha - 20 sáčků
8 540,57 Kč/1kg
298,92 Kč
Prodejce: somnia24

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FISCHER 85338 FISCHER Sada LED osvětlení na kolo, 20 luxů
630,16 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Elektrický zastřihovač nehtů s LED světlem a senzorem, bezpečný tichý zastřihovač nehtů USB-C, přesné stříhání pro děti i seniory - ProClip
389,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll

HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg instantní kávy v prášku
183,95 Kč/1kg
183,95 Kč
Prodejce: Katomix

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Delphi Tools aku mini úhlová bruska 12 V, 75 mm – bezuhlíková, 2 aku 1,5 Ah, 7 kotoučů, kufr
1 299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iLogic

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,83 Kč
Prodejce: somnia24

3 kusy LED nočních světelných zásuvek stmívatelných v teplé bílé barvě s detektorem pohybu a soumrakovým senzorem pro schody, ložnici, chodbu
659,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: lapamax

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
557,90 Kč
Prodejce: somnia24

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese Mild, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 723,77 Kč/1kg
10 342,65 Kč
Prodejce: Store-Germany

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Jacobs 4031790 Káva Krönung bez kofeinu 500 g
1 035,24 Kč/1kg
529,17 Kč
-11,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
517,62 Kč
Prodejce: somnia24

Snídaňové cereálie Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack 1000g
315,45 Kč/1kg
315,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
96% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
96%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku !!!
Skvělý produkt! Mírná káva, která můžete pít několik dalších šálků. Jsem velmi spokojen! Skvělé ceny, správné dodání! Kdykoliv znovu!!! Děkuji
Ohodnoceno dne 26. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
TOP TOP
Vše se podařilo. Na začátku bylo dodáno špatné zboží, což se může stát vždy, ale vyřízení reklamace TOP bylo velmi vstřícné, nekomplikované a za 2 dny tam bylo správné zboží. DĚKUJI!
Ohodnoceno dne 3. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Od objednávky, dodání a kvality kávy jsme se vším spokojeni.
Kvalita kávy je velmi dobrá jsme velmi spokojeni s objednávkou, dodáním a kvalitou kávy...
Ohodnoceno dne 9. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mega rychlý
Pouze amazon je skutečně tak rychlý, ale rád bych si zde znovu objednal, protože vše je v pořádku
Ohodnoceno dne 6. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše v pořádku - díky!
rychlé dodání, článek v pořádku
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Snappy
dodáno rychle, dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 31. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jak bylo objednáno, tak.delivered
Nejlepší cena v současné době
Ohodnoceno dne 2. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Melitta
Super
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy Classico Espresso XXL 3 KG (Gastronomie)
6 130,53 Kč
-918,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 212,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 737,37 Kč/1kg

Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 497,82 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
557,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 934,95 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,50 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 855,26 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 250 G
538,03 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 152,12 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,90 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
539,90 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 159,60 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico mletá káva 250 g, balení po 4 ks
1 012,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,81 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 335,24 Kč/1kg

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
502,58 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 010,32 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Káva bez kofeinu mletá 185 g - Pellini
657,57 Kč
-42,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
614,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 074,95 Kč/1kg