5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Czaniecki Těstoviny 5 Jeczny Świderek 250 G128,00 Kč/1kg
32,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Ben's Original Rice Pudding Cinnamon, 220 g139,38 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g92,62 Kč/1kg
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, Itálie
61,84 Kč/1kg
31,54 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690051573, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 11 min, Itálie
76,24 Kč/1kg
38,88 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690611500, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, Bronzová, 10 min
96,50 Kč/1kg
48,25 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Divella 40 - Wholemeal Fusilli, Fusilli, Krátké těstoviny, 500 g, 10 min, 11 min, 347 kcal
75,26 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Těstoviny Pantacce Toscane n106 500g - La Molisana
11 866,41 Kč/1kg
6 051,87 Kč
Prodejce: Store-Germany

Garofalo Integrale Casarecce500 g italské celozrnné těstoviny
111,61 Kč/1kg
56,92 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690613726, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 11 min
8,09 Kč/1kg
48,53 Kč
Prodejce: foodperium

De Cecco Testpalet, celozrnná těstovina, celozrnné těstoviny, těstoviny z tvrdé pšenice, celozrnné těstoviny, balení 10 x 500 g + italská gourmet rajčatová omáčka, 400 g
28,34 Kč/1kg
141,68 Kč
Prodejce: Officinacoltelli

La Molisana Fusilli bezlepkové těstoviny 400 g
64 510,00 Kč/1kg
64,51 Kč
Prodejce: foodperium

Těstoviny Gemelli n80 500g - LaMolisana
12 022,59 Kč/1kg
6 131,52 Kč
Prodejce: Store-Germany

Barilla Tortiglioni celozrnné těstoviny 500 g
71,49 Kč/1kg
49,17 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,47 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690106808, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 5 min
74,16 Kč/1kg
39,36 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,08 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690052815, Caserecce, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 11 min
66,32 Kč/1kg
33,16 Kč
Prodejce: foodperium

De Cecco Tortiglioni n° 23, Tortiglioni, Krátké těstoviny, 500 g, 9 min, 11 min, 351 kcal
1 131,18 Kč/1kg
565,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Rummo Spaghetti Integrale n.3 500 g italské celozrnné těstoviny
113,84 Kč/1kg
56,92 Kč
Prodejce: foodperium
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Celozrnné těstoviny La Molisana Fusilli Integrale
V roce 2016 uvedla společnost Molisana na trh novou řadu celozrnných těstovin, která si rychle podmanila trh.
Produkt, vyrobený ze 100 % italské pšenice loupané v plevách, spojuje snahu o dobré zdraví, zejména díky bohatému obsahu vlákniny, s jemnou chutí.
Celozrnné těstoviny obsahují mnoho vitamínů skupiny B a PP, které podporují trávení a jsou zodpovědné za naši dobrou náladu. Navíc jsou cenným zdrojem minerálů, jako je fosfor, železo, zinek a hořčík.
- Tvar:
- Fusilli
- Typ produktu:
- Krátké těstoviny
- Hlasitost:
- 500 g
- Barva:
- Bronzová
- Doba vaření:
- 11 min
- Vyžaduje se vaření:
- Ano
- Seznam přísad
- celozrnná mouka z tvrdé pšenice, voda
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1494 kJ/353 kcal, tuky 2,0 g, z toho nasycené 0,3 g, sacharidy 65 g, z toho cukry 3,3 g, vláknina 8,0 g, bílkoviny 15 g, sůl 0,08 g
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- La molisana Spa, C da Colle delle Api 100/A 86100- Campobasso, Itálie
- Prodejní název
- La Molisana Fusilli Integrale celozrnné těstoviny 500 g
- Výrobce
- LA MOLISANA
- Číslo produktu
- 12xLaMolisana-IntegraleFusilli-N-28-500g
- Kód EAN
- 8004690612804
- Seznam přísad
- celozrnná mouka z tvrdé pšenice, voda
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1494 kJ/353 kcal, tuky 2,0 g, z toho nasycené 0,3 g, sacharidy 65 g, z toho cukry 3,3 g, vláknina 8,0 g, bílkoviny 15 g, sůl 0,08 g
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- La molisana Spa, C da Colle delle Api 100/A 86100- Campobasso, Itálie
- Prodejní název
- La Molisana Fusilli Integrale celozrnné těstoviny 500 g
- Výrobce
- LA MOLISANA
- Číslo produktu
- 12xLaMolisana-IntegraleFusilli-N-28-500g
- Kód EAN
- 8004690612804
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(73)Počet hodnocení: 73






4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7





4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(22)Počet hodnocení: 22




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, Itálie
61,84 Kč/1kg
31,54 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Radiatori n.73 500 g italské těstoviny
11 866,41 Kč/1kg
6 051,87 Kč
Prodejce: Store-Germany

La Molisana 8004690611500, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, Bronzová, 10 min
96,50 Kč/1kg
48,25 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Mezzi Rigatoni n.32, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, 13 min, Itálie
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690051573, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 11 min, Itálie
76,24 Kč/1kg
38,88 Kč
Prodejce: foodperium

Těstoviny Pantacce Toscane n106 500g - La Molisana
11 866,41 Kč/1kg
6 051,87 Kč
Prodejce: Store-Germany

La Molisana 8004690106600, Farfalle, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 10 min
71,31 Kč/1kg
37,08 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátké těstoviny, 500 g, 10 min, Itálie
64,28 Kč/1kg
32,14 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Fusilli n.48 italské těstoviny ve tvaru šneků 500 g
67,68 Kč/1kg
35,74 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Orecchiette pugliesi n.30, Orecchiette, Krátké těstoviny, 500 g, 11 min, Itálie
74,22 Kč/1kg
37,11 Kč
Prodejce: foodperium

Divella 91 - Wholemeal Tagliatelle, Tagliatelle, Dlouhé těstoviny, 500 g, 8 min, 9 min, 347 kcal
73,35 Kč/1kg
37,41 Kč
Prodejce: foodperium

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

La Molisana Passata RUSTICA 690 g italská rajčatová omáčka
82,97 Kč/1l
57,25 Kč
Prodejce: foodperium

Garofalo Integrale Casarecce500 g italské celozrnné těstoviny
111,61 Kč/1kg
56,92 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Capellini n.17 italské těstoviny 500 g
72,71 Kč/1kg
38,91 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,08 Kč
Prodejce: foodperium

Garofalo Integrale Mezze Maniche Rigate500 g celozrnné těstoviny
112,00 Kč/1kg
57,12 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Divella 40 - Wholemeal Fusilli, Fusilli, Krátké těstoviny, 500 g, 10 min, 11 min, 347 kcal
75,26 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690611517, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, Bronzová, 12 min
93,33 Kč/1kg
48,53 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Tortiglioni celozrnné těstoviny 500 g
71,49 Kč/1kg
49,17 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,47 Kč
Prodejce: foodperium

Ben's Original Rice Pudding Cinnamon, 220 g
139,38 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Molisana 8004690612002, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 11 min
96,50 Kč/1kg
48,25 Kč
Prodejce: foodperium

Těstoviny Gemelli n80 500g - LaMolisana
12 022,59 Kč/1kg
6 131,52 Kč
Prodejce: Store-Germany

La Molisana 8004690101513, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
61,80 Kč/1kg
32,21 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Culinaria černé tagliatelle z tvrdé pšeničné krupice 500g
327,56 Kč/1kg
163,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla celozrnné těstoviny Integrale Fusilli original z Itálie 500g
143,56 Kč/1kg
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
67,68 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Fusilli bezlepkové těstoviny 400 g
64 510,00 Kč/1kg
64,51 Kč
Prodejce: foodperium

Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
59,09 Kč
Prodejce: foodperium

Divella 40 - Fusilli, Fusilli, Krátké těstoviny, 500 g, 10 min, 355 kcal, 1508 kJ
36,58 Kč/1kg
20,85 Kč
Prodejce: foodperium
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
0,54 Kč/1kg

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
424,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 573,41 Kč/1kg

Těstoviny Czan 250 g
420,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 681,36 Kč/1kg

SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(23)Počet hodnocení: 23
200,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 538,46 Kč/1kg

SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg

Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg

Pad Thai Selgros 90 g rychlé jídlo
434,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 825,11 Kč/1kg

FREGOLA perlová krupice400 g - LAIDEA
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
790,55 Kč/1kg

Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
381,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 430,57 Kč/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 161,04 Kč/1kg

DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

Casa Rinaldi Tagliatelle Nero Seppia mit Tintenfischtinte 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
148,45 Kč
-8,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
140,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
280,32 Kč/1kg

Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg

Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,86 Kč/1kg

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
319,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,36 Kč/1kg

PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
319,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,36 Kč/1kg