Už jen 4 ks za tuto cenu
TERRAZEN Aqua Recharge 24h Moist Cream - Extra Hydratační Krém 50 ml
740,00 Kč
14 800,00 Kč / 1l
plus 96,90 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
(Hydratační krémová emulze) – objem: 250 ml128 224,20 Kč/1l
32 056,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém3 983,42 Kč/1kg
593,53 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Intenzivně vyživující a hydratační krém (All Purpose Skin Cream) 118 ml5 525,84 Kč/1kg
850,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
SVR, Sensifine Hydra, Hydratační krém, 40 ml - Dlouhodobý!12 939,25 Kč/1l
517,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

TERRAZEN Aqua Recharge Moist Gel Krém 60g
2 688,76 Kč/1kg
681,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

M. Asam Aqua Intense Supreme Hyaluron Cream (20 ml)
33 795,00 Kč/1l
675,90 Kč
Prodejce: aa-shop24

Cerave Intenzivní hydratační krém 340 g
1 425,12 Kč/1kg
484,54 Kč
Prodejce: apohealth

Isdin Isdinceutics Hyal.Moisture empfind.Creme 50 g
26 689,20 Kč/1kg
1 334,46 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Cetaphil hydratační krém 473 ml
1 100,57 Kč/1l
520,57 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Cetaphil Hydratační krém, 456 ml Krém
1 441,18 Kč/1l
657,18 Kč
Prodejce: apohealth

RUGARD Hyaluron Moisturiser Osvěžující hydratační krém s kyselinou hyaluronovou
3 347,44 Kč/1kg
535,59 Kč
Prodejce: apohealth

Herbamedicus Glukosaminový krém zklidňující a vyživující 250 ml
621,28 Kč/1l
155,32 Kč
Prodejce: apohealth

Medik8 Total Moisture denní krém na obličej 50 ml
28 708,00 Kč/1l
1 435,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

M. Asam AQUA INTENSE Hyaluron Serum (30 ml) - hydratační sérum na obličej
33 330,00 Kč/1l
999,90 Kč
Prodejce: aa-shop24

DEXERYL pečující krém na suchou pokožku nebo neurodermitidu, 250 g krém
1 016,68 Kč/1kg
306,02 Kč
Prodejce: apohealth

Isdin Photoprotector Ped.Gel Cream Lsf 50 250 ml
2 565,06 Kč/1kg
690,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Novaclear Hydro, Pianka Nawilżająca do mycia twarzy, 100 ml
14 535,50 Kč/1l
1 453,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hyaluron Active Men hydratační krém 50 ml
7 070,00 Kč/1kg
516,11 Kč
Prodejce: apohealth

Eucerin Dermopure Clinical Probiom 8, krém, 1 kus
2 704,49 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Celyoung Elit Extrem, 50 ml Creme
15 444,40 Kč/1l
772,22 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
BEZPEČNĚ, PEČUJÍCÍ, JEMNÉ SLOŽENÍ: Pouze EWG - ZELENÉ ingredience, bezalergenní přírodní vůně, dermatologicky testováno (žádné dráždivé složky), 20 ingrediencí pro zvláštní péči navíc.
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Voda (Aqua), kaprylový/kaprinový triglycerid, glycerin, máslo bambucké (Butyrospermum Parkii), propanediol, cyklometikon, olej z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea), niacinamid, cetearylalkohol, 1,2-hexandiol, polyglyceryl-3 distearát, glycerylstearát, křížový polymer akrylátů/C10-30 alkyl akrylátu, trometamin, xantanová guma, sodium stearoyl glutamát, ethylhexylglycerin, filtrát fermentace Bifida, olej ze semen hořkého mandle (Prunus Amygdalus Amara), glycerylstearát citrát, extrakt z listů čaje čínského (Camellia Sinensis), extrakt z listů jablečného stromu (Pyrus Malus), extrakt z květů/listů jasmínu vonného (Jasminum Officinale), extrakt z plodů vanilky plané (Vanilla Planifolia), disodná sůl EDTA, křížový polymer hyaluronátu sodného, hydrolyzované glykosaminoglykany, hyaluronát sodný, biosacharidová guma-1, alfa-glukan oligosacharid, acetylglukosamin, benzylglykol, hydrolyzovaná kyselina hyaluronová, hydrolyzovaný hyaluronát sodný, kyselina citronová, hydroxypropyltrimoniový hyaluronát, kyselina hyaluronová, keton malinový
- Výrobce
- Terrazen
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 8809263868035
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Voda (Aqua), kaprylový/kaprinový triglycerid, glycerin, máslo bambucké (Butyrospermum Parkii), propanediol, cyklometikon, olej z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea), niacinamid, cetearylalkohol, 1,2-hexandiol, polyglyceryl-3 distearát, glycerylstearát, křížový polymer akrylátů/C10-30 alkyl akrylátu, trometamin, xantanová guma, sodium stearoyl glutamát, ethylhexylglycerin, filtrát fermentace Bifida, olej ze semen hořkého mandle (Prunus Amygdalus Amara), glycerylstearát citrát, extrakt z listů čaje čínského (Camellia Sinensis), extrakt z listů jablečného stromu (Pyrus Malus), extrakt z květů/listů jasmínu vonného (Jasminum Officinale), extrakt z plodů vanilky plané (Vanilla Planifolia), disodná sůl EDTA, křížový polymer hyaluronátu sodného, hydrolyzované glykosaminoglykany, hyaluronát sodný, biosacharidová guma-1, alfa-glukan oligosacharid, acetylglukosamin, benzylglykol, hydrolyzovaná kyselina hyaluronová, hydrolyzovaný hyaluronát sodný, kyselina citronová, hydroxypropyltrimoniový hyaluronát, kyselina hyaluronová, keton malinový
- Výrobce
- Terrazen
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 8809263868035
K tomu se hodí také

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
71 650,00 Kč/1l
4 748,63 Kč
-449,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Cetaphil Hydratační krém, 456 ml Krém
1 441,18 Kč/1l
657,18 Kč
Prodejce: apohealth

Cavilon krém na dlouhodobou ochranu pokožky 3392g
7 867,17 Kč/1kg
723,78 Kč
Prodejce: apohealth

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast
3 406,32 Kč/1l
425,79 Kč
Prodejce: apohealth

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks
6 298,00 Kč/1l
3 149,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Clarins One-Step, Pleťová voda na odstranění makeupu, Ženy, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev, AQUA/WATER/EAU. CYCLOPENTASILOXANE. CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT WATER. ISOHEXADECANE....
5 020,65 Kč/1l
1 004,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Bioderma Sébium Hydra, Ženy, Náročná kůže, Suchá pokožka, Mastná pleť, Krém, Uklidňující, Hydratující, Regenerační, All ages, 40 ml
8 600,00 Kč/1l
344,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

RETTERSPITZ svalový krém na sportovní zranění, 100 g krém
2 928,72 Kč/1kg
389,52 Kč
Prodejce: apohealth

Tabaibaloe Aloe Vera krém na obličej a tělo 300ml
526,67 Kč/1l
158,00 Kč
Prodejce: Pryor-Distribution

Anua PDRN Hydratační sprej s kyselinou hyaluronovou a PDRN 100 ml
7 358,30 Kč/1l
735,83 Kč
Prodejce: somnia24

Intenzivně vyživující a hydratační krém (All Purpose Skin Cream) 118 ml
5 525,84 Kč/1kg
850,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Embryolisse Moisturizers hydratační krém pro všechny typy pleti 30 ml
8 971,33 Kč/1kg
269,14 Kč
Prodejce: MANADA

Orlane Hydratation Soin Super Hydratant Global Cream 50ml
58 174,80 Kč/1l
2 908,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Lepicí gel DinaBase 7, 1 ks. Gel
12 229,33 Kč/1kg
366,88 Kč
Prodejce: apohealth

Nivea Cellular Luminous 630 Serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki, 30ml
16 402,00 Kč/1l
492,06 Kč
Prodejce: TR8

Dermalogica, Pro, Hydrating, Cream, For Face, 177 ml
11 948,19 Kč/1l
2 114,83 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Pleťové sérum v ampulích s kyselinou hyaluronovou Power Serum (Hyaluronic Acid Ampoules) 7 x 2 ml
64 467,86 Kč/1l
902,55 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Forever Aloe MSM Gel (118 ml) – zklidňující gel s aloe vera a MSM
5 000,00 Kč/1l
590,00 Kč
Prodejce: NaturEden

Eucerin Tělový krém proti pigmentovým skvrnám 200 ml
3 009,35 Kč/1l
601,87 Kč
Prodejce: apohealth

Kativa Brazilian Straightening Kit sada s keratinem pro narovnání vlasů 225 ml
3 652,31 Kč/1l
821,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
1 001 419,95 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: apohealth

Hydratační balzám Dexyane (Anti-Scratching Emollient Balm), 200 ml
3 223,40 Kč/1l
644,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Roche-Posay Lipikar Baume AP+ Max 200 ml
2 335,00 Kč/1l
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

pr88 Krém na ochranu rukou 1 litr
1 048,70 Kč/1l
1 048,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g
1 766,25 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
589,93 Kč/1l
176,98 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vagisan hydratační krém na vaginální suchost, 25 g krému
8 454,86 Kč/1kg
312,83 Kč
Prodejce: apohealth

Sorion krém pro léčebnou péči o pleť, 150 ml krém
6 202,64 Kč/1kg
986,22 Kč
Prodejce: apohealth

PENATEN 4653909008 PENATEN sensitiv Hautschutzcreme 200 ml
699,15 Kč/1kg
139,83 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Estee Lauder DayWear Matte antioxidační pleťový krém Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Crème 50 ml
11 684,00 Kč/1kg
1 168,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parfumart
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
593,53 Kč
Prodejce: apohealth
3 983,42 Kč/1kg

OPTOLIND bohatý krém, 50 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
563,34 Kč
Prodejce: apohealth
11 266,80 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,26 Kč
Prodejce: apohealth
9 033,16 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

MURAD Retinal ResCulpt Noční krém s retinolem, 50 ml
2 724,35 Kč
Prodejce: M_plus_L
54 487,00 Kč/1l

Deumavan ochranná mast neutrální tuba, 125 ml mastná mast



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
425,79 Kč
Prodejce: apohealth
3 406,32 Kč/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 234,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 898,67 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
4 748,63 Kč
-449,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 299,00 Kč
Prodejce: LOGNOW
71 650,00 Kč/1l

Palmer's Cocoa Butter Formula 10181040764, Balzám, Ženy, Proti striím, Suchá pokožka, Citlivá pokožka, Univerzální pleť, 125 ml, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
263,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 111,92 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striím, Pružnost, Univerzální pleť, 125 g, Tuba
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 767,92 Kč/1l

Lepicí gel DinaBase 7, 1 ks. Gel



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
366,88 Kč
Prodejce: apohealth
12 229,33 Kč/1kg