5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusů, Sklenice2 270,35 Kč/1kg
454,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Nescafe Cappuccino krémová příchuť se zrnkovou kávou 250g 5-pack776,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeinu 10 x 12,5 g886,56 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Nestlé Nescafe Gold instantní káva 10 tyčinek 20 g3 686,00 Kč/1kg
73,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustný 200 g
1 388,25 Kč/1kg
277,65 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jacobs Crema Instantní káva 200 g x 2 kusy
350,32 Kč/1kg
285,20 Kč
-36,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
248,73 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Jacobs Gold Coffee Crema rozpustná káva s aromatickou příchutí 200g
1 381,20 Kč/1kg
276,24 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Kawa Rozpuszczalna Crema Gold 100 g
564,66 Kč/1kg
214,57 Kč
Prodejce: Katomix

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 840,65 Kč/1kg
568,13 Kč
Prodejce: somnia24

Cafè Hag Classic Mild, balení po 6 kusech, plná chuť, bez kofeinu, instantní káva, 100g
10 600,20 Kč/1kg
6 360,12 Kč
Prodejce: Store-Germany

Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany

NESCAFÉ 12341557 Gold crema Instantkaffee, jemná, 200,0 g
2 840,65 Kč/1kg
568,13 Kč
Prodejce: somnia24

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
2 250,05 Kč/1kg
450,01 Kč
Prodejce: somnia24

JACOBS instantní káva jemná 6 x 200 g sklenic instantní káva jemná instantní káva
1 326,93 Kč/1kg
1 592,32 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Dallmayr Gold instantní zrnková káva aromatická jemná ve sklenici 200g
1 754,40 Kč/1kg
350,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Instantní káva Nescafe Crema Refill 135 g
1 940,14 Kč/1kg
271,62 Kč
Prodejce: Katomix

Jacobs Kronung, 100 g, Káva, 1 kusů, Sklenice
2 069,20 Kč/1kg
206,92 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Caffè Gondolier Latte Macchiato instantní káva 250 g – krémová a aromatická
637,64 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nescafe Macchiato 205ml
243,80 Kč/1l
75,23 Kč
-33%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,98 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jacobs Crema, rozpustná káva, instantní káva, sklenice, 200 g:
Jacobs Crema je rozpustná instantní káva, která zaujme svou rychlou a snadnou přípravou. Vybrané odrůdy kávy z různých pěstitelských oblastí a šetrné zpracování zajišťují aromatický zážitek s jemnou, sametovou cremou. Díky tomu je tato káva ideální pro každodenní použití, krátké přestávky nebo na cesty.
- Aromatická chuť s jemnou, krémovou cremou
- Vyrobeno z vybraných odrůd kávy různého původu
- Rychlá a snadná příprava – stačí zalít horkou vodou
- Ideální pro hektické každodenní situace a krátké přestávky na kávu
- Perfektní na cesty nebo na dovolenou
- Stálá kvalita díky šetrnému zpracování
- Vystačí na cca 112 šálků
Příprava: Nasypte jednu vrchovatou lžičku do šálku, zalijte horkou, ne vroucí vodou a vychutnejte si.
Pokyny pro skladování: Skladujte v chladu a suchu.
Výrobce / Vyrobeno pro:
JACOBS Douwe Egberts, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam – Nizozemsko
Jacobs Crema je rozpustná instantní káva, která zaujme svou rychlou a snadnou přípravou. Vybrané odrůdy kávy z různých pěstitelských oblastí a šetrné zpracování zajišťují aromatický zážitek s jemnou, sametovou cremou. Díky tomu je tato káva ideální pro každodenní použití, krátké přestávky nebo na cesty.
- Aromatická chuť s jemnou, krémovou cremou
- Vyrobeno z vybraných odrůd kávy různého původu
- Rychlá a snadná příprava – stačí zalít horkou vodou
- Ideální pro hektické každodenní situace a krátké přestávky na kávu
- Perfektní na cesty nebo na dovolenou
- Stálá kvalita díky šetrnému zpracování
- Vystačí na cca 112 šálků
Příprava: Nasypte jednu vrchovatou lžičku do šálku, zalijte horkou, ne vroucí vodou a vychutnejte si.
Pokyny pro skladování: Skladujte v chladu a suchu.
Výrobce / Vyrobeno pro:
JACOBS Douwe Egberts, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam – Nizozemsko
jACOBS Crema: vybrané odrůdy kávy z různých pěstitelských oblastí a šetrné zpracování vedou k aromatické chuti se sametově jemnou pěnou. Výsledkem je výjimečný zážitek z kávy s kouzelnou, požitkářskou chutí. Ideální instantní káva pro všechny hektické každodenní situace a pro krátké přestávky mezi nimi. JACOBS Crema je samozřejmě ideální i na cesty a na dovolenou.
Nejdůležitější vlastnosti:
- Aromatická chuť se sametově jemnou pěnou
- Ideální instantní káva pro všechny hektické každodenní situace i pro krátké přestávky mezi nimi.
- Ideální také na cesty a na dovolenou.
- Příprava cca 112 šálků (200 g nádoba)
- Rychlé a snadné: stačí zalít horkou (již ne vařící) vodou a váš požitek z instantní kávy je připraven!
Podrobnosti: Kávovar je vhodný pro přípravu kávy v kávovaru:
- Zrnková instantní káva, sušená mrazem
- 6 sklenic instantní kávy à 200 = 1200 g
Rozsah dodávky:
- sada obsahuje: 6 x JACOBS Crema instantní káva 200 g sklenic instantní kávy
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Jacobs Crema, rozpustná káva, instantní káva, sklenice, 200 g:Rozpustná mletá káva
- Hmotnost
- 1200 g
- Potravinářský podnik
- JACOBS DOUWE EGBERTS, Oosterdoksstraat 80, NL-1011 DK Amsterdam, Niederlande
- Prodejní název
- Rozpustná kávová zrna
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- JAC251_06
- Kód EAN
- 8711000569009
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Jacobs Crema, rozpustná káva, instantní káva, sklenice, 200 g:Rozpustná mletá káva
- Hmotnost
- 1200 g
- Potravinářský podnik
- JACOBS DOUWE EGBERTS, Oosterdoksstraat 80, NL-1011 DK Amsterdam, Niederlande
- Prodejní název
- Rozpustná kávová zrna
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- JAC251_06
- Kód EAN
- 8711000569009
K tomu se hodí také

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustný 200 g
1 388,25 Kč/1kg
277,65 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Crema Instantní káva 200 g x 2 kusy
350,32 Kč/1kg
285,20 Kč
-36,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
248,73 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Jacobs Gold Coffee Crema rozpustná káva s aromatickou příchutí 200g
1 381,20 Kč/1kg
276,24 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Cellini 32001 Cellini Instant Espresso 100g
4 207,10 Kč/1kg
420,71 Kč
Prodejce: somnia24

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 840,65 Kč/1kg
568,13 Kč
Prodejce: somnia24

Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany

NESCAFÉ 12341557 Gold crema Instantkaffee, jemná, 200,0 g
2 840,65 Kč/1kg
568,13 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs Kawa Rozpuszczalna Crema Gold 100 g
564,66 Kč/1kg
214,57 Kč
Prodejce: Katomix

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
2 250,05 Kč/1kg
450,01 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs Crema, rozpustná káva, instantní káva, sklenice, 3 x 200 g
1 330,95 Kč/1kg
798,57 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Cafè Hag Classic Mild, balení po 6 kusech, plná chuť, bez kofeinu, instantní káva, 100g
10 600,20 Kč/1kg
6 360,12 Kč
Prodejce: Store-Germany

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

vidaXL Cestovní sada kufrů 5dílná černá
2 799,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 661,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Outsunny slunečník Zahradní slunečník Plážový slunečník Balkonový slunečník Slunečník
1 149,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Gymform® Leg Action Foot Massager Vibrace + Shiatsu masáž Masážní přístroj na nohy Masáž nohou včetně masážního plánu
4 111,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Jacobs Espresso instantní káva, 20 sáčků po 1,8 g, 36 g, balení po 4 kusech
473,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Jacobs Gold - 500g instantní kávy pro prodejní automaty
1 248,12 Kč/1kg
641,16 Kč
-17,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
624,06 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Komoda ESTELA M6 120 - bílá
2 808,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Káva Tolker
Hmotnost 1,2 kg
Chutná velmi dobře a rychlé dodání
Ohodnoceno dne 23. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1,2 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 3 ks)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 713,63 Kč
-706,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 007,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 335,78 Kč/1kg

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a kořeněná (balení 2 ks)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 567,96 Kč
-534,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 033,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 516,73 Kč/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantní káva v tyčinkách 48 x 10 g – bezcukrová rozpustná káva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea SUPERCOFFEE 300 g
769,00 Kč
Prodejce: Blendea
2 197,14 Kč/1kg

Mahmood Coffee 3 v 1 instantní káva Original, káva s kávovou smetanou a cukrem, 48 tyčinek x 18 g
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusů, Sklenice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
454,07 Kč
Prodejce: Serica
2 270,35 Kč/1kg

Mahmood Coffee – instantní turecká káva s mlékem a cukrem, 12 sáčků po 25 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva s mlékem, bez cukru, 12 tyčinek x 19 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Krüger Family Cappuccino White-Vanille nápojový prášek, balení po 12 kusech (12 x 500 g sáček)
1 798,78 Kč
-386,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 412,01 Kč
Prodejce: AllYouNeed
235,34 Kč/1kg

Mahmood Coffee Instant turecká káva bez cukru, 12 tyčinek x 6 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant turecká káva, středně slazená, 12 tyčinek x 8 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea Slimming coffee Vaječný likér 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Blendea Slimming coffee Sladká mandle 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí 500g 5-pack



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ledová káva osvěžující kávová směs 275g 8 balení



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
882,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 210,07 Kč/1kg

Krüger Chai Latte Classic India mléčný čaj v prášku plechovka 4 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
595,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé ledová káva typu frappé 275g - Nápojový prášek s instantní kávou (balení po 8 kusech)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 204,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
547,61 Kč/1kg

2v1 rozpustná káva se smetanou 10 x 14g, Massimo



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(34)Počet hodnocení: 34
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 650,79 Kč/1l

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel) + usy Block



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
281,08 Kč
-54,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 418,88 Kč/1kg

Krüger Family Cappuccino Double Choco (500g Beutel) + usy Block



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
278,41 Kč
-53,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
224,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,88 Kč/1kg