5,0



Na základě 4 hodnocení
Hmotnost:
1000 g- 500 gZobrazit dostupné možnosti
- 1000 g
- 3000 gZobrazit dostupné možnosti
- 5000 gZobrazit dostupné možnosti
Počet kusů:
- 5Zobrazit dostupné možnosti
- 6Zobrazit dostupné možnosti
- 500Zobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g1 251,43 Kč/1kg
1 251,43 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)8 889,90 Kč/1kg
888,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená3 335,11 Kč/1kg
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Espresso - Minero Bohne 1kg
634,86 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Caffee Cream Solea ganze Bohne 1kg
0,01 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňské svádění - Melange bean
698,74 Kč/1kg
349,37 Kč
Prodejce: taleoo

Julius Meinl 95330 Julius Meinl Vienna Espresso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
836,07 Kč/1kg
836,07 Kč
Prodejce: somnia24

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lucaffe BLUCAFFE 700 g zrnkové kávy
1 539,44 Kč/1kg
1 077,61 Kč
Prodejce: velmontask

Káva - Uganda Bean 250g
830,64 Kč/1kg
207,66 Kč
Prodejce: taleoo

Pellini 1Kg Č.82 Vivace Espresso Z/6
456,05 Kč/1kg
456,05 Kč
Prodejce: velmontask

Espresso - ganze Bohne entkoffeiniert 500g
683,84 Kč/1kg
341,92 Kč
Prodejce: taleoo

Douwe Egberts – Espresso v zrnkách – 500 g
1 065,00 Kč/1kg
532,50 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mletá káva Woseba Rodzinna 80 g
667,75 Kč/1kg
53,42 Kč
Prodejce: Katomix

Mövenpick Espresso | celozrnné | 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Kenya Kirinyaga (speciality) 250g kávová zrna
2 200,00 Kč/1kg
550,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TIME-2-COFFEE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kvalitní espresso, ideální pro milovníky vynikající chuti. Má čokoládovou vůni a jemnou, aromatickou chuť.
- Seznam přísad
- Kaffee
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- SONNENTOR Kräuterhandels GmbH, Sprögnitz 10 3913 Engelbrechts b.Großgöttfritz AT [email protected] +4328757256
- Prodejní název
- Espresso káva celozrnná1000 g - Intenzivní chuť kávy s čokoládovým aroma
- Výrobce
- Číslo produktu
- 01103
- Kód EAN
- 9004145911031
- Seznam přísad
- Kaffee
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- SONNENTOR Kräuterhandels GmbH, Sprögnitz 10 3913 Engelbrechts b.Großgöttfritz AT [email protected] +4328757256
- Prodejní název
- Espresso káva celozrnná1000 g - Intenzivní chuť kávy s čokoládovým aroma
- Výrobce
- Číslo produktu
- 01103
- Kód EAN
- 9004145911031
K tomu se hodí také

Vídeňské svádění - mleté espresso
698,74 Kč/1kg
349,37 Kč
Prodejce: taleoo

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Vídeňské svádění - Espresso bean
878,30 Kč/1kg
439,15 Kč
Prodejce: taleoo

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Espresso - Minero Bohne 1kg
634,86 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Julius Meinl 95330 Julius Meinl Vienna Espresso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
836,07 Kč/1kg
836,07 Kč
Prodejce: somnia24

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Caffee Cream Solea ganze Bohne 1kg
0,01 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Mövenpick Schumli Arabica beans Swiss-style indulgence 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Vídeňské svádění - Melange bean
698,74 Kč/1kg
349,37 Kč
Prodejce: taleoo

Illy Espresso 250 g, 250 g, Espresso, Středně pražená, 24 měsíc/ů, 1 kusů, Plechovka
1 340,52 Kč/1kg
335,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Káva, Středně pražená, 24 měsíc/ů, Arabica, robusta, 1 kusů
790,68 Kč/1kg
790,68 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dallmayr 040750000 Dallmayr Ethiopia Kaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 750,0 g
1 018,76 Kč/1kg
764,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
849,31 Kč/1kg
849,31 Kč
Prodejce: somnia24

Káva zrnková Vergnano Granaroma 1 kg
447,92 Kč/1kg
447,92 Kč
Prodejce: Katomix

Drago Mocambo Gran Bar Bean 1kg
700,00 Kč/1kg
700,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Schwiizer Schüümli Zrnkové espresso 1Kg
662,96 Kč/1kg
662,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Mocambo Brasilia | celá zrna | 1000g
625,00 Kč/1kg
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Viennese Seduction - Melange Bean 1kg 3 balení
1 262,18 Kč/1kg
3 786,53 Kč
Prodejce: taleoo

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
478,91 Kč/1kg
478,91 Kč
Prodejce: Katomix

Tchibo *Coffee beans Barista Espresso 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Caffe crema, Caffe latte, Cappuccino, Latte s kardamomem,..., Tmavě pražená
563,00 Kč/1kg
563,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Zrnková káva Decaffeinato 250g | La Natura Lifestyle| dlouho pražená | celozrnná | bez kofeinu | směs bez kofeinu
868,40 Kč/1kg
217,10 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 1000g fazole
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

IDEE KAFFEE Coffee Cream AROMATISCH, 1000g Bohnen
760,57 Kč/1kg
760,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Kávová zrna Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg
815,14 Kč/1kg
815,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Top dodávka, spravedlivá cena
Hmotnost 1 kg
Lahodné jemné espresso za příznivou cenu. Rychlé dodání. Moc děkuji!
Ohodnoceno dne 23. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 12. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 27. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 1000 g (na espresso)
Použité
1 150,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 150,00 Kč/1kg

21 Coffee Brazil 70%, Peru 30%, Home/Office, Blend/Bourbon, Catuai, Typica, Natural/Washed, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1l

21 Coffee Brazil Daily, Bourbon, Catuai, Typica/Natural, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 317,07 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 317,07 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 160,77 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 160,77 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 083,16 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 083,16 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 210,61 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 210,61 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 251,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 251,43 Kč/1kg

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
888,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 889,90 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 200 g (na espresso)
Použité
365,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 825,00 Kč/1l

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg