Doritos Cool American Tortilla Chips 272 g - pikantní, křupavé, ideální ke svačině

159,41 Kč

586,07 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
1 162,93 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 5
174,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g
Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g
493,67 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
427,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro XOX jablečné křupky křupavé ovocné a ideální na svačinu 40g
XOX jablečné křupky křupavé ovocné a ideální na svačinu 40g
1 406,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
56,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
21 481,00 Kč/1kg
644,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Doritos Cool American Tortilla Chips 170 g – Křupavé, kořeněné svačinky
Doritos Cool American Tortilla Chips 170 g – Křupavé, kořeněné svačinky
718,24 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips 272 g – Křupavé kukuřičné lupínky, pikantní svačina
Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips 272 g – Křupavé kukuřičné lupínky, pikantní svačina
586,07 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Doritos kukuřičné chipsy Sweet Chilli 100 g
Doritos kukuřičné chipsy Sweet Chilli 100 g
633,90 Kč/1kg
63,39 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips 455 g – Křupavé kukuřičné lupínky, pikantní chuť
Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips 455 g – Křupavé kukuřičné lupínky, pikantní chuť
397,21 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Doritos chipsy s příchutí sladkého chilli 180 g
Doritos chipsy s příchutí sladkého chilli 180 g
501,22 Kč/1kg
127,75 Kč
-37,53 Kč
90,22 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Chio Heartbreakers Classic 125 g – Křupavé, vydatné lupínky na svačinu
Chio Heartbreakers Classic 125 g – Křupavé, vydatné lupínky na svačinu
848,88 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kukuřičné chipsy s příchutí Doritos Nacho Cheese 100 g
Kukuřičné chipsy s příchutí Doritos Nacho Cheese 100 g
633,90 Kč/1kg
63,39 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Palapa Cheese Chips křupavý kukuřičný snack s příchutí sýra 450g
Palapa Cheese Chips křupavý kukuřičný snack s příchutí sýra 450g
272,17 Kč/1kg
130,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Croky Partymix 180g – Křupavá svačina, ideální na večírky
Croky Partymix 180g – Křupavá svačina, ideální na večírky
678,33 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Tortilla chips s příchutí sýra Kukuruku 450 g
Tortilla chips s příchutí sýra Kukuruku 450 g
246,13 Kč/1kg
172,55 Kč
-56,87 Kč
115,68 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Przysnacki Chips Cheese-Ketchup 120 G
Przysnacki Chips Cheese-Ketchup 120 G
3 697,25 Kč/1kg
443,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Chips, 165 g, PRINGLES, pikantní
Chips, 165 g, PRINGLES, pikantní
652,94 Kč/1kg
111,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Obrázek produktu pro Tortilla Chips Santa Maria solené 475 g – Křupavé a slané, ideální ke svačině
Tortilla Chips Santa Maria solené 475 g – Křupavé a slané, ideální ke svačině
447,81 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lay's Sweet Teriyaki Potato Chips 185 g – Křupavá svačina s příchutí teriyaki
Lay's Sweet Teriyaki Potato Chips 185 g – Křupavá svačina s příchutí teriyaki
677,03 Kč/1kg
125,25 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Cheetos Goals Cheese Flavor 100 g – křupavá, pikantní sýrová svačina
Cheetos Goals Cheese Flavor 100 g – křupavá, pikantní sýrová svačina
1 061,10 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Doritos Cool American Tortilla Chips, 272 g - Křupavé tortilla chipsy vyrobené z čerstvě pražené kukuřice s pikantní chutí American Cool. Každý čip nabízí explozi chuti a maximální křupání. Se smetanovou chutí zakysané smetany, baleno v ochranné atmosféře. Složení: Kukuřice, řepkový olej, příchuť zakysané smetany (sušené odstředěné mléko, laktóza, rajčatový prášek, palmový olej, glukózový sirup, cibulový prášek, česnekový prášek, sýrový prášek, příchutě, slunečnicový olej, cukr, zvýrazňovač chuti, regulátor kyselosti, mléčná bílkovina, koření, barviva), sůl, antioxidanty. Může obsahovat sóju a pšenici. Nutriční hodnoty na 100 g: 2104 kJ (503 kcal), 26 g tuků (2,5 g nasycených), 58 g sacharidů (3,9 g cukru), 5,8 g vlákniny, 6,6 g bílkovin, 1,7 g soli. Ideální pro svačinu a sdílení.
Seznam přísad
Složení: kukuřice, řepkový olej, příchuť zakysané smetany [sušené odstředěné mléko, sušená laktóza (mléko), rajčatový prášek, palmový olej, glukózový sirup, cibulový prášek, česnekový prášek, sýrový prášek (z mléka), aroma, slunečnicový olej, cukr, zvýrazňovač chuti (glutamát sodný, barvivo kyselé mléčné bílkoviny, 5' nukleotid ribodomal), koření (Annatto Bixin)], sůl, antioxidanty (extrakty z rozmarýnu, kyselina askorbová, extrakt bohatý na tokoferol, kyselina citrónová). Může obsahovat sóju a pšenici (lepek).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g Energie: 2104 kJ (503 kcal) Tuk: 26 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2,5 g Sacharidy: 58 g z toho cukry: 3,9 g Vláknina: 5,8 g Bílkoviny: 6,6 g Sůl: 1,7 g
Hmotnost
272 g
Potravinářský podnik
PepsiCo Nederland BV, Stadsplateau 22-23, 3521AZ Utrecht, NL
Prodejní název
Doritos Cool americké tortilla chipsy
Výrobce
Doritos
Počet kusů
1
Kód EAN
8710398510624

Seznam přísad
Složení: kukuřice, řepkový olej, příchuť zakysané smetany [sušené odstředěné mléko, sušená laktóza (mléko), rajčatový prášek, palmový olej, glukózový sirup, cibulový prášek, česnekový prášek, sýrový prášek (z mléka), aroma, slunečnicový olej, cukr, zvýrazňovač chuti (glutamát sodný, barvivo kyselé mléčné bílkoviny, 5' nukleotid ribodomal), koření (Annatto Bixin)], sůl, antioxidanty (extrakty z rozmarýnu, kyselina askorbová, extrakt bohatý na tokoferol, kyselina citrónová). Může obsahovat sóju a pšenici (lepek).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g Energie: 2104 kJ (503 kcal) Tuk: 26 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2,5 g Sacharidy: 58 g z toho cukry: 3,9 g Vláknina: 5,8 g Bílkoviny: 6,6 g Sůl: 1,7 g
Hmotnost
272 g
Potravinářský podnik
PepsiCo Nederland BV, Stadsplateau 22-23, 3521AZ Utrecht, NL
Prodejní název
Doritos Cool americké tortilla chipsy
Výrobce
Doritos
Počet kusů
1
Kód EAN
8710398510624
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
21 481,00 Kč/1kg
644,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modré kukuřice – bez lepku a veganské – 135 g
MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modré kukuřice – bez lepku a veganské – 135 g
3 985,11 Kč/1kg
537,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro [ 28g ] DONGWON Kořeněné mořské řasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Koreje
[ 28g ] DONGWON Kořeněné mořské řasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Koreje
16 371,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
163,71 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
572,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
71,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tyrrells Handcooked Sea Salt und Cider Ocet Chips vegan 150g
Tyrrells Handcooked Sea Salt und Cider Ocet Chips vegan 150g
744,33 Kč/1kg
111,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Brets křupavé chipsy s příchutí sýra Jura 125g
Brets křupavé chipsy s příchutí sýra Jura 125g
1 102,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
143,92 Kč
-6,16 Kč
137,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pringles Sour Cream & Onion 40g
Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Maretti Bruschette Chips oven baked Pizza mit Pizzageschmack 150g
Maretti Bruschette Chips oven baked Pizza mit Pizzageschmack 150g
394,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sal de Ibiza Chips Truffles, bramborové chipsy s bílými lanýžemi
Sal de Ibiza Chips Truffles, bramborové chipsy s bílými lanýžemi
1 546,88 Kč/1kg
193,36 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
1 960,61 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro POM-BÄR® 5783429000 POM-BÄR® Original Chips 12x 30,0 g
POM-BÄR® 5783429000 POM-BÄR® Original Chips 12x 30,0 g
2 996,31 Kč/1kg
1 078,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Dlouhé chipsy Bramborová pochoutka Slanina 75 g
Dlouhé chipsy Bramborová pochoutka Slanina 75 g
507,47 Kč/1kg
38,06 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
1 415,71 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Palapa Tortilla Chips natural se solí Kukuřičné tortillové chipsy 450g
Palapa Tortilla Chips natural se solí Kukuřičné tortillové chipsy 450g
290,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
130,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thajské sladké chilli chipsy Lay's Sensations, 150 g – pikantně-sladká svačina
Thajské sladké chilli chipsy Lay's Sensations, 150 g – pikantně-sladká svačina
885,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Amica Chips Alfredo's Bramborové chipsy s příchutí lanýžů 100 g
Amica Chips Alfredo's Bramborové chipsy s příchutí lanýžů 100 g
716,60 Kč/1kg
71,66 Kč
Prodejce: Spielgeist
Obrázek produktu pro Sáček Doritos flamin' hot (20x 44gr)
Sáček Doritos flamin' hot (20x 44gr)
2 089,75 Kč/1kg
1 838,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 3
113,57 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
493,07 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 5
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
427,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Cyrilovy Bramburky české hořčičné chipsy 100 g
Cyrilovy Bramburky české hořčičné chipsy 100 g
333,80 Kč/1kg
33,38 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Fripsy křupavé tyčinky, kuřecí příchuť, 50 g
Fripsy křupavé tyčinky, kuřecí příchuť, 50 g
284,60 Kč/1kg
14,23 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
4 912,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
368,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Takis Volcano 100g
Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
160,40 Kč
-88,40 Kč
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Roger's Ručně smažené hranolky s paprikou 150 g
Roger's Ručně smažené hranolky s paprikou 150 g
565,27 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Krambals Bruschetta Brotchips se zelenými olivami a mořskou solí 70 g
Krambals Bruschetta Brotchips se zelenými olivami a mořskou solí 70 g
513,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
35,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 960,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg