4,7



Na základě 13 hodnocení
Barilla Casarecce n.287 italské trubičkové těstoviny 500 g
37,63 Kč
75,26 Kč / 1kg
plus 108,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
9h 06m 25s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Barilla La Collezione Castellane Pasta aus Hartweizengriess 500g149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Czaniecki 5 vaječných těstovin 250 G607,96 Kč/1kg
151,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Těstoviny Barilla Pugliese Orecchiette Collection Hartweizen 500g149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Mini Farfalle italské těstoviny malé mašličky 500 g
94,30 Kč/1kg
47,15 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Specialita Reginette italské těstoviny 500 g
83,44 Kč/1kg
51,50 Kč
-10%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
45,89 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Cellentani Specialita 500 g italské těstoviny
97,51 Kč/1kg
53,63 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.
75,26 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Těstoviny Barilla Bavette No. 13 Italské těstoviny č. 1 v Itálii 500g
75,26 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Conchiglie Rigate n.93 mušle 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Makaron Gnocchi Barilla 500 g
131,22 Kč/1kg
72,17 Kč
Prodejce: Katomix

Strozzapreti semola - peklo 500g
130,80 Kč/1kg
65,40 Kč
Prodejce: taleoo

Barilla Tagliatelle 500 g italské těstoviny ve tvaru stužek
116,45 Kč/1kg
75,35 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
64,05 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Spaghetti Al Bronzo 400g
75,00 Kč/1kg
30,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Těstoviny Pantacce Toscane n106 500g - La Molisana
11 866,41 Kč/1kg
6 051,87 Kč
Prodejce: Store-Germany

La Molisana 8004690052815, Caserecce, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 11 min
66,32 Kč/1kg
33,16 Kč
Prodejce: foodperium

Těstoviny Gemelli n80 500g - LaMolisana
12 022,59 Kč/1kg
6 131,52 Kč
Prodejce: Store-Germany

Barilla Risoni n.26 italské drobné těstoviny 500 g
74,82 Kč/1kg
37,41 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Casarecce n.88 italské těstoviny 500 g
63,87 Kč/1kg
35,09 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,85 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Mezzi Rigatoni n.51 italské trubičkové těstoviny 500 g
69,91 Kč/1kg
37,05 Kč
Prodejce: foodperium
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Těstoviny Barilla Casarecce, přímo z Itálie
Tento těstoviny pocházejí ze Sicílie, ale podávají se také v jiných regionech jižní Itálie. Tento jedinečný tvar, jehož název odkazuje na italskou domácí tradici, je variantou arabské varianty těstovin zvané „pasta busiata“.
Casarecce připomínají srolovaný pergamenový dokument, ohnutý nahoru do tvaru žlábku, jehož úkolem je zachytit co největší množství omáčky. Jejich mírně porézní povrch nabízí nekonečné možnosti zdůraznění chuti tradičních i sofistikovaných přísad.
Díky své konzistenci Casarecce zdůrazňují aroma a chuť dobré kuchyně a již samotný název evokuje domácí kulinářskou tradici (v italštině „casa“ znamená dům).
Barilla doporučuje kombinovat Casarecce s typickými středomořskými přísadami, jako jsou lilky, rajčata, ricotta a bazalka, které tvoří sofistikovanou a chutnou omáčku alla Norma. Další typickou středomořskou přílohou může být omáčka s přidanými kalamáry a čerstvými cherry rajčátky, která dokonale proniká do porézního povrchu těstovin.
- Bez GMO
- 100 % semolina z tvrdé pšenice
- Nové tmavě modré balení
Barilla Casarecce n.287 italské trubičkové těstoviny 500 g Složení: semolina z tvrdé pšenice, voda, může obsahovat stopové množství vajec. Nutriční hodnoty na 100 g produktu: 1521 kJ / 359 kcal, tuk: 2 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 g, Sacharidy: 71,2 g, z toho cukry: 3,5 g, vláknina: 3 g, bílkoviny: 12,5 g, Sůl: 0,013 g. Země původu: Itálie. Výrobce: Barilla G. e R.F.lli S.p.A., Via Mantova 166, 43122 Parma, Skladovací podmínky: Skladujte v suchu a chladu při pokojové teplotě. Datum spotřeby: viz obal.
Naše těstoviny jsou výsledkem odhodlání a vášně společnosti Barilla a jsou vyráběny z vybrané 100% italské pšenice, která zajišťuje plnou chuť. Vyzkoušejte všechny naše formáty s plným designem, které nabízejí plnou chuť
- Seznam přísad
- semolina z pszenicy durum, woda
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1521 kJ / 359 kcal, tuk: 2 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 g, sacharidy: 71,2 g, z toho cukry: 3,5 g, vláknina: 3 g, bílkoviny: 12,5 g, sůl: 0,013 g.
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Barilla G. e R.F.lli S.p.A., Via Mantova 166, 43122 Parma, Itálie
- Prodejní název
- Barilla Casarecce n.287 italské trubičkové těstoviny 500 g
- Výrobce
- Číslo produktu
- 28xBarilla-CasarecceN.287-500g
- Kód EAN
- 8076809532877
- Seznam přísad
- semolina z pszenicy durum, woda
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1521 kJ / 359 kcal, tuk: 2 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 g, sacharidy: 71,2 g, z toho cukry: 3,5 g, vláknina: 3 g, bílkoviny: 12,5 g, sůl: 0,013 g.
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Barilla G. e R.F.lli S.p.A., Via Mantova 166, 43122 Parma, Itálie
- Prodejní název
- Barilla Casarecce n.287 italské trubičkové těstoviny 500 g
- Výrobce
- Číslo produktu
- 28xBarilla-CasarecceN.287-500g
- Kód EAN
- 8076809532877
K tomu se hodí také

Barilla Specialita Reginette italské těstoviny 500 g
83,44 Kč/1kg
51,50 Kč
-10%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
45,89 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Pipe Rigate n.91 italské trubičky 500 g
68,36 Kč/1kg
37,60 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Conchiglie Rigate n.93 mušle 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Těstoviny Barilla Bavette No. 13 Italské těstoviny č. 1 v Itálii 500g
75,26 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Orecchiette italské mušle 500 g
87,70 Kč/1kg
53,83 Kč
-18%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,85 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Mini Fusilli italské těstoviny malé šneky 500 g
85,73 Kč/1kg
47,15 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Ditalini Rigati n.47 italské těstoviny 500 g
4,70 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Barilla Mezze Maniche n.84 italské trubičkové těstoviny 500 g
75,12 Kč/1kg
37,56 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Mini Farfalle italské těstoviny malé mašličky 500 g
94,30 Kč/1kg
47,15 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Cellentani Specialita 500 g italské těstoviny
97,51 Kč/1kg
53,63 Kč
Prodejce: foodperium

Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
98,50 Kč/1l
39,40 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Bucatini n.9 italské dlouhé těstoviny s otvorem 500 g
72,37 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Fusilli, Fusilli, Krátké těstoviny, 500 g, 11 min, CE
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Makaron Gnocchi Barilla 500 g
131,22 Kč/1kg
72,17 Kč
Prodejce: Katomix

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Divella 42 - Mezze Penne Rigate, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 11 min, 355 kcal, 1508 kJ
52,38 Kč/1kg
26,19 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Gobbetti č. 051 Těstoviny z tvrdé pšenice semoliny croissanty 500g
90,66 Kč/1kg
45,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.
75,26 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
90,53 Kč/1kg
135,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla La Collezione Castellane Pasta aus Hartweizengriess 500g
149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Barilla Spaghetti Al Bronzo 400g
75,00 Kč/1kg
30,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

HaltbareAlpenmilch 3,5% Fett 1L | BERCHTESGADENER LAND
47,47 Kč/1l
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Barilla Tagliatelle 500 g italské těstoviny ve tvaru stužek
116,45 Kč/1kg
75,35 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
64,05 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Macaroni Risoni 500 g
141,42 Kč/1kg
70,71 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
77% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
77%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%8% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
8%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobře!
Velmi spokojen, protože jsem nemohl najít taglierini v žádném supermarketu široko daleko, musel jsem je objednat. Kvalita Barilla jako vždy!
Ohodnoceno dne 24. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno je skvělé!
Tak dlouho jsem tyto nudle hledala a byla jsem moc ráda, že jsem si je mohla koupit tady. Objednala jsem. Doručeno velmi rychle.
Ohodnoceno dne 29. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší těstoviny
Velmi dobrá pasta, bohužel tento tvar těstovin se v obchodech momentálně nedá sehnat, tak jsem je koupila tady.
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(19)Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg

Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
424,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 571,33 Kč/1kg

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1kg

Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg

Těstoviny Czan 250 g
419,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 679,16 Kč/1kg

SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg

Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg

Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,28 Kč/1kg

Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg

Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg

DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg

PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg