4,8



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 6x500ml492,31 Kč/1l
1 476,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 3x300ml591,03 Kč/1l
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml825,86 Kč/1l
412,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Hairspray 750 ml345,24 Kč/1l
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Hairspray 750 ml
442,67 Kč/1l
332,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional - Silhouette Super Hold Hairspray - Super silný lak na vlasy 300ml
703,53 Kč/1l
211,06 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Silhouette Flexible Hold Mousse 500ml
825,24 Kč/1l
412,62 Kč
Prodejce: VISO

ELNETT lak na vlasy s normální fixací 400 ml
967,15 Kč/1l
386,86 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Lak na vlasy Taft - ultra strong, 250 ml
797,00 Kč/1l
199,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Joanna, Vlasový lak s keratinem 4, 250 ml
537,72 Kč/1l
134,43 Kč
Prodejce: MANADA

NISHMAN Lak na vlasy 400 ml - Extra silný
325,00 Kč/1l
130,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Wella Performance Extra silný lak na vlasy 500 ml
642,96 Kč/1l
321,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lak na vlasy pro silnou fixaci Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml
1 033,70 Kč/1l
516,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Flexibilní vlasový sprej Silhouette (Hairspray Flexible Hold), 750 ml
561,09 Kč/1l
420,82 Kč
Prodejce: somnia24

Taft lak na vlasy Keratin pro ženy 250 - Schwarzkopf
0,38 Kč/1l
95,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Syoss Max Hold Lakier do włosów, 300 ml
934,53 Kč/1l
280,36 Kč
Prodejce: MANADA

Joanna Keratinový Styling Lak na Vlasy 250 ml
537,72 Kč/1l
134,43 Kč
Prodejce: MANADA

Syoss Keratin Lakier do włosów, 300 ml
447,30 Kč/1l
134,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hegron Perfect Hold Lakier do włosów, 250 ml
605,00 Kč/1l
151,25 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Schwarzkopf Silhouette Super Hold lak na vlasy - velmi silná fixace 2x750ml
O produktu: Schwarzkopf Silhouette Super Hold je stylingový přípravek, který se používá pro konečnou fixaci účesu. Dodává vlasům lesk, aniž by je slepoval. Lak na vlasy poskytuje silnou fixaci, aniž by ovlivňoval vitalitu vlasů. Rychle zasychá a snadno se vyčesává. Dlouhodobě drží tvar účesu a dodává mu extra objem.
Vlastnosti: Slouží k úpravě vlasů, které jsou v souladu s pravidly pro úpravu vlasů:
Silné držení: Poskytuje bezpečné držení účesu.
Rychleschnoucí: Rychle schne a urychluje proces úpravy účesu.
Snadno se vyčesává: Snadno se vyčesává a nezanechává zbytky.
Objem a lesk: Dodává vlasům objem a lesk, aniž by je zatěžoval.
Neviditelná síla: Vysoce kvalitní mikroskopické částice tvarují účes, aniž by vlasy zatěžovaly.
Výrobky řady SILHOUETTE jsou známé svou neviditelnou silou, která jim umožňuje udržet vlasy pružné, vitální a zafixované.
Obsah: 2x750 ml
[b]Schwarzkopf Silhouette Classic Formula 2 x 750 ml lak na vlasy[/b][br][br]- Dlouhotrvající a silná fixace[br]- Dodává lesk[br]- Nezatěžuje vlasy[br]- Rychle zasychá[br]- Obsahuje UVA a UVB filtry[br]- Neslepuje[br]- Dobře se vyčesává[br]- Silná fixace[br][br][b]Použití:[/b][br][br]Nastříkejte ze vzdálenosti cca 1 m od vlasů. 30 cm do suchých, upravených vlasů[br][br][br][br][b]Obsah[/b][br][br]- 2 x Schwarzkopf Silhouette Classic Formula 750 ml lak na vlasy se silnou fixací
- Hmotnost
- 1.5 kg
- Objem
- 1500 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 3235310381175
- Hmotnost
- 1.5 kg
- Objem
- 1500 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 3235310381175
Pozor
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.K tomu se hodí také

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Hairspray 750 ml
442,67 Kč/1l
332,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakier do włosów Schwarzkopf Silhouette Super Hold 750ml x3
326,64 Kč/1l
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Silhouette Super Hold 5x750ml
1 642,57 Kč/1l
1 231,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional - Silhouette Super Hold Hairspray - Super silný lak na vlasy 300ml
703,53 Kč/1l
211,06 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Hairspray 750 ml
345,24 Kč/1l
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Pumpspray Bardzo mocno utrwalający lakier, 200ml
1 235,00 Kč/1l
247,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Normální vlasy, Fixační, Všechny barvy
440,64 Kč/1l
220,32 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml
727,72 Kč/1l
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Ninja AF400EU, Horkovzdušná fritéza, 9,5 l, Dvojitý, Černá, Otočné, Dotyk, Samostatné
5 576,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Volume Boost Jelly Conditioner Creatine posilující kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml
674,26 Kč/1l
674,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml
594,88 Kč/1l
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf BC Bonacure Šampon pro Objem a Čistotu Vlasů, 1000ml
483,49 Kč/1l
483,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schwarzkopf Silhouette Super Hold 7x750ml
327,99 Kč/1l
1 721,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Professionals Illumina Color Opal-Essence Professionelle permanent Haarfarbe Silver Mauve 60 ml
3 517,83 Kč/1l
492,19 Kč
-281,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
211,07 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Barevná korekce, Vyživující, Lesklý, Láhev
773,23 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Halston Z-14 EDC 236 ml M
2 461,99 Kč/1l
581,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 641,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Revlon Uniq One All In One vlasová kúra 150 ml
1 970,40 Kč/1l
295,56 Kč
Prodejce: VISO

Kuchyňský vozík Kesper 2485013, 4 police, 4 kola, koš na odpad, DPH, bílá
4 026,73 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Brut Classic AS 100 ml M
1 900,00 Kč/1l
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Gardlov 23227 LED solární zahradní fontána
414,00 Kč
Prodejce: Ekoflam

Koupelnová zrcadlová skříňka s osvětlením 80x16x60cm zrcadlová koupelnová skříňka s LED a zásuvkou 80 cm široká dvoudveřová koupelnová skříňka se zrcadlem a policí, nástěnná skříňka, dotykový senzorový spínač, bílá barva
2 569,40 Kč
-211,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 358,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Věšák na oblečení s 12 háčky, výška 170 cm, volně stojící, kovový, vhodný do chodby nebo obývacího pokoje, černý, značka Retoo
366,99 Kč
-133,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Retoo

Kávovar MEDION s termoskou a časovačem (kávovar na filtrovanou kávu, 8 šálků, 1,2 litru, 900 W, 3 úrovně, funkce udržování teploty, časovač, proti odkapávání, displej, MD18458) nerezová ocel
1 673,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Skechers Sneakers 11930-BKW in Black color size 39
1 583,15 Kč
Prodejce: Street-Sport

HOMCOM Stojan na kabáty Stojan na oděvy Stojan do předsíně Kovový
713,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Fanola No Yellow Care No-Yellow Mask 100 ml
2 140,00 Kč/1l
214,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rohož Bestlivings Vysoce kvalitní, pro vnitřní i venkovní použití (90 x 60 cm / antracitová) Rohožka Rohožka proti nečistotám Rohožka Podlahová rohož Běžec Koberec
363,72 Kč
Prodejce: Bestlivings
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající produkt
Objem 1,5 l
Velmi profesionální položka dělá svou práci ve vlasech Doporučuji nákup, vynikající cena
Ohodnoceno dne 15. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Schwarzkopf Silhouette Super
Objem 0,75 l
Velmi dobrý
Ohodnoceno dne 18. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,75 l
Ohodnoceno dne 23. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější


















Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 784,65 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 7x500ml
1 861,93 Kč
-91,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 770,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
505,98 Kč/1l

Alterna Caviar Anti-Aging Professional Styling Rapid Repair Spray 125 ml
1 371,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 975,44 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 6x500ml
1 595,93 Kč
-77,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 518,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
506,31 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 6x500ml
1 476,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
492,31 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold 5x750ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 231,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 642,57 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 612,29 Kč
Prodejce: VogueVista
3 224,58 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 3x300ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
591,03 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold lak na vlasy 2x750ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
326,62 Kč/1l

Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 274,65 Kč/1l

Matrix High Amplify, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 250 ml, Zvětšující objem, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
391,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 567,72 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 2x500ml
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
489,93 Kč/1l

Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
412,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
825,86 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style & Care Original Hairspray lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
496,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 079,21 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
594,88 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti-Frizz lak na vlasy proti krepatění vlasů 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
423,50 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 694,00 Kč/1l

Montibello MONTIBELLO DECODE FINISH SPRAY FIJACIÓN FUERTE 400ml
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
787,32 Kč/1l

Uppercut Deluxe Salt Spray 150 ml – Mořská Sůl Spray pro Muže | Objem a Texturovaný Efekt



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 212,00 Kč/1kg