5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
ENVIE KERATIN Haarmaske - 1000ml1 070,89 Kč/1l
1 070,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml251,93 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
OLORCHEE vlasové sérum pro poškozené konečky, 30 ml17 032,67 Kč/1l
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Weightless Nourishing Mask 200 ml
2 310,00 Kč/1l
462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 433,66 Kč/1l
716,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Hloubkově hydratační maska s arganovým olejem na suché vlasy (Intense Hydrating Mask), 75 ml
6 080,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask Intenzivní regenerační maska na vlasy bez oplachování, 15 ml
43 941,33 Kč/1l
659,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Fanola Nourishing Restructuring Mask 500 ml
514,00 Kč/1l
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

KERASILK Specialists Strenghtening Mask 500 ml
1 936,00 Kč/1l
968,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

KERASILK Specialists Smoothing Mask 500 ml
2 888,64 Kč/1l
1 444,32 Kč
Prodejce: VISO

KÉRASTASE Premiére Masque Réparateur 200 ml
8 742,85 Kč/1l
1 748,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna Caviar Replenishing Moisture Masque 161 g
3 483,33 Kč/1kg
1 045,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
312,75 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Milva chininová maska 250 ml
640,00 Kč/1l
160,00 Kč
Prodejce: Milva

Kallos Aloe Vera Moisture Repair Shine Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Farmavita Arganová regenerační maska pro vlasy, 250 ml
900,40 Kč/1l
225,10 Kč
Prodejce: MANADA

Nacomi Maska do włosów 7 olejków, 100 ml
4 321,20 Kč/1l
432,12 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám hydratační maska Olaplex 4-IN-1 370 ml 4 v 1 pomůže dosáhnout vašich cílů! Využijte výhod a předností produktů Olaplex a dalších kadeřnických doplňků od 100% originálních značek.
- Objem: 370 ml
- Properties:
- Hydratační
- Vytváří objem
- Kondicionér
- Bez parabenů
- Vlastnosti:
- 4 v 1
- Veganský
- Netestováno na zvířatech
- Dávkovací zařízení
- Bez sulfátů
- Typ: maska na vlasy
- Doporučené použití: Všechny typy vlasů
- Pohlaví: Unisex
Víceúčelová rekonstrukční maska na vlasy
Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml je vysoce koncentrovaná regenerační maska, která kombinuje čtyři klíčové funkce – intenzivní hydrataci, regeneraci, lesku a zvýšení objemu vlasů. Tato maska je speciálně navržena pro velmi poškozené vlasy a poskytuje profesionální péči pro okamžité a viditelné výsledky. Je obohacená o patentovanou technologii OLAPLEX Bond Building, která obnovuje vlasové vazby a posiluje strukturu vlasového vlákna.Vlastnosti:Intenzivně hydratuje vlasy a obnovuje jejich vitalituRegeneruje vlasová vlákna díky technologii OLAPLEX Bond BuildingDodává vlasům zdravý lesk a zlepšuje jejich texturuZvyšuje objem vlasů, aniž by je zatěžovalaProfesionální produkt určený pro použití v salonechKlíčové benefity:Posiluje vlasy zevnitř a minimalizuje lámavostZajišťuje hlubokou hydrataci, která je ideální pro suché a velmi poškozené vlasyVlasy zanechává hladké, lesklé a na dotek hebkéZlepšuje ovladatelnost vlasů a usnadňuje jejich stylingNabízí profesionální výsledky již po prvním použitíPoužití:Po umytí vlasů šamponem jemně osušte přebytečnou vodu ručníkemNaneste přiměřené množství masky na vlhké vlasy, zaměřte se na délky a konečkyNechte působit 10 minut pro maximální účinekDůkladně opláchněte vlažnou vodouMasku používejte podle potřeby, zejména u vlasů s extrémním poškozením
- Intenzivně koncentrované a profesionální složení - hydratuje, vyhlazuje, dodává lesk a plnost během 10 minut - profesionální, vysoce koncentrovaná a regenerační maska 4 v 1 - vybavená patentovanou technologií Olaplex Bond Building - poskytuje intenzivní hydrataci pro všechny typy a textury vlasů - vysoce koncentrovaná: více než 140 aplikací v jedné lahvičce - profesionální síla dostupná pouze v salonu
hydratační maska 4 v 1 370 ml
- Model
- Olaplex
- Hmotnost
- 442 g
- Objem
- 370 ml
- Složení
- Water (Aqua/Eau), Dimethicone, Cetyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Stearyl Alcohol, Ethylhexyl Olivate, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Bromide, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Oryza Saliva (Rice) Bran Oil, Quaterniurn-80, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Ceramide AP, Ceramide NP, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Cannabis Saliva (Hemp) Seed Oil, Rosa Ganina (Rose Hip) Seed Extract, Hydrolyzed Jojoba Esters, Arginine, Jojoba Esters, Panthenol, Squalane, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Glycine, Alanine, Serine, Valine, lsoleucine, Praline, Threonine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Histidine, Hydroxyethylcellulose, Phenylalanine, Aspartic Acid, PCA, Phosphatidylcholine, Citric Acid, Sodium Lactate, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Bis-Cetearyl Amodimethicone, Propylene Glycol, lsopropyl Alcohol, Sodium Nitrate, Tocopherol, Fragrance (Parfum), Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene.
- Výrobce
- Kód EAN
- 0850018802871850018802871
- Číslo produktu
- 4-IN-1
- Model
- Olaplex
- Hmotnost
- 442 g
- Objem
- 370 ml
- Složení
- Water (Aqua/Eau), Dimethicone, Cetyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Stearyl Alcohol, Ethylhexyl Olivate, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Bromide, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Oryza Saliva (Rice) Bran Oil, Quaterniurn-80, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Ceramide AP, Ceramide NP, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Cannabis Saliva (Hemp) Seed Oil, Rosa Ganina (Rose Hip) Seed Extract, Hydrolyzed Jojoba Esters, Arginine, Jojoba Esters, Panthenol, Squalane, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Glycine, Alanine, Serine, Valine, lsoleucine, Praline, Threonine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Histidine, Hydroxyethylcellulose, Phenylalanine, Aspartic Acid, PCA, Phosphatidylcholine, Citric Acid, Sodium Lactate, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Bis-Cetearyl Amodimethicone, Propylene Glycol, lsopropyl Alcohol, Sodium Nitrate, Tocopherol, Fragrance (Parfum), Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene.
- Výrobce
- Kód EAN
- 0850018802871850018802871
- Číslo produktu
- 4-IN-1
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
4 960,00 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Č.9 Vlasové Sérum s Ochrannou Vazbou, 90 ml
9 504,00 Kč/1l
855,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

KRUMAD síťka proti hmyzu na balkonové dveře magnet 100x220 cm Lze zkrátit na rozměr 80/90/100 x 210/220 cm Síťka proti hmyzu na balkonové dveře bez vrtání Síťka proti hmyzu na balkonové dveře černá
171,67 Kč/1m
377,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBRAN_EUROPE

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 150 ml
16 249,67 Kč/1l
2 437,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 1000ml
1 628,06 Kč/1l
1 628,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.10 Bond Shaper Curl Defining Gel 200 ml
2 465,00 Kč/1l
493,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Oprava, Lesklý, Změkčující, Posilující, 250 ml
2 808,80 Kč/1l
702,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy
13 131,72 Kč/1l
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 272,00 Kč/1l
1 272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Broad Spectrum Chelating Treatment hloubkové chelatační ošetření 370 ml
3 142,97 Kč/1l
1 162,90 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Nº.4C Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy
1 673,96 Kč/1l
521,59 Kč
-103,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
418,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex No 5P Blonde Enhancer Tonizační kondicionér 1000ml
1 439,10 Kč/1l
1 439,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Nº.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Šedá, Bílá, Ochrana proti žloutnutí, Ochara barvy, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 805,40 Kč/1l
494,00 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Ochana, Oprava, Změkčující, 100 ml
4 956,60 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
1 738,46 Kč/1l
6 128,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
1 233,14 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilující, Láhev
16 533,33 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší maska na vlasy - lesk a plnost
Toto je pro mě nejlepší maska na vlasy. Je velmi účinná a dodává vlasům lesk a pevnost. Používám ji už nějakou dobu a mohu si nechat vlasy růst déle, protože díky ní jsou také méně náchylné k roztřepeným konečkům.
Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l