Senseo Cappuccino Koffiepads value pack 184g – krémový požitek z cappuccina

543,24 Kč

2 952,39 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

st 7. – po 12. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojů Kávové pody
SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojů Kávové pody
2 565,88 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
3 349,81 Kč
-501,68 Kč
2 848,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo Espresso - 10x48 polštářků
Senseo Espresso - 10x48 polštářků
3 590,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Milk Range Rozmanité balení 5 druhů Creamy Collection 80 nápojů
SENSEO Pads Milk Range Rozmanité balení 5 druhů Creamy Collection 80 nápojů
2 189,96 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
2 369,75 Kč
-354,99 Kč
2 014,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Strong Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
SENSEO Pads Strong Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
1 174,31 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 305
2 299,61 Kč
-344,38 Kč
1 955,23 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
1 195,65 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro SENSEO polštářky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojů kávové polštářky Softpads
SENSEO polštářky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojů kávové polštářky Softpads
3 141,89 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 59
1 445,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 655,96 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
266,61 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
785 714,26 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Senseo ® Café Latte Vanilla, Kávová kapsle, Caffe latte, Senseo, 8 kusů, Krabice
Senseo ® Café Latte Vanilla, Kávová kapsle, Caffe latte, Senseo, 8 kusů, Krabice
2 462,39 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g
Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
1 125,05 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro SENSEO kapsle typu Cappuccino & Milka Schoko – 80 nápojů s certifikátem UTZ
SENSEO kapsle typu Cappuccino & Milka Schoko – 80 nápojů s certifikátem UTZ
1 479,78 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
1 775,31 Kč
-265,93 Kč
1 509,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Caffè Crema - polštářky bez kofeinu 126g 6-pack
Caffè Crema - polštářky bez kofeinu 126g 6-pack
1 624,22 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
1 227,91 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Darboven Kaffee Alberto Espresso Pads36er, 2er Pack (2 x 252 g)
Darboven Kaffee Alberto Espresso Pads36er, 2er Pack (2 x 252 g)
493,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Káva s mlékem Krémová 240 x 7,5 g šálky (Koffieroom)
Douwe Egberts Káva s mlékem Krémová 240 x 7,5 g šálky (Koffieroom)
726,94 Kč/1kg
1 308,50 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Senseo 4422757007 Senseo ESPRESSO Kaffeepads, Arabicabohnen kräftig,
Senseo 4422757007 Senseo ESPRESSO Kaffeepads, Arabicabohnen kräftig,
2 533,24 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
281,19 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Senseo kapsle typ Cappuccino Baileys, 8 kávových kapslí
Senseo kapsle typ Cappuccino Baileys, 8 kávových kapslí
1 974,62 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
2 136,67 Kč
-320,02 Kč
1 816,65 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO kapsle Mild Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
SENSEO kapsle Mild Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
988,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 72
1 646,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
999,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Senseo kávový pod Cappuccino 4061918 8ks
Senseo kávový pod Cappuccino 4061918 8ks
1 195,65 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Senseo Cappuccino Koffiepads value pack 184 g - Užijte si aromatický požitek z kávy se smetanovou mléčnou pěnou, ideální pro rychlé domácí cappuccino. Sáčky jsou ideální pro kávovary Senseo a nabízejí 16 porcí jemné, krémově mléčné kávy. Složení: Cukr, plně hydrogenovaný kokosový olej, glukózový sirup, instantní káva (13 %), sušené odstředěné mléko, stabilizátory (E340, E452), mléčná bílkovina, sůl, aroma, protispékavá látka (E341, E551), emulgátor (E481). Nutriční hodnoty na 100 ml: 180 kJ (45 kcal), 2 g tuku (z toho 2 g nasycených mastných kyselin), 5,5 g sacharidů (z toho 4,1 g cukru), 0,66 g bílkovin, 0,14 g soli.

Pro kávovar Senseo
Seznam přísad
Složení: Cukr, plně hydrogenovaný kokosový olej, glukózový sirup, instantní káva (13 %), sušené odstředěné mléko, stabilizátory (E340, E452), mléčná bílkovina, sůl, aroma, protispékavé látky (E341, E551), emulgátor (E481).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje (na 100 ml): Energie: 180 kJ (45 kcal) Tuk: 2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2 g Sacharidy: 5,5 g z toho cukry: 4,1 g Bílkoviny: 0,66 g Sůl: 0,14 g
Hmotnost
184 g
Potravinářský podnik
Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam, NL
Prodejní název
Senseo Cappuccino koffiepads voordeelpak
Výrobce
Senseo
Počet kusů
1
Kód EAN
8711000465462

Seznam přísad
Složení: Cukr, plně hydrogenovaný kokosový olej, glukózový sirup, instantní káva (13 %), sušené odstředěné mléko, stabilizátory (E340, E452), mléčná bílkovina, sůl, aroma, protispékavé látky (E341, E551), emulgátor (E481).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje (na 100 ml): Energie: 180 kJ (45 kcal) Tuk: 2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2 g Sacharidy: 5,5 g z toho cukry: 4,1 g Bílkoviny: 0,66 g Sůl: 0,14 g
Hmotnost
184 g
Potravinářský podnik
Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam, NL
Prodejní název
Senseo Cappuccino koffiepads voordeelpak
Výrobce
Senseo
Počet kusů
1
Kód EAN
8711000465462
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
1 125,05 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
1 195,65 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Cappuccino Choco, Kávová kapsle, Cappuccino, Senseo, 8 kusů
Douwe Egberts Cappuccino Choco, Kávová kapsle, Cappuccino, Senseo, 8 kusů
1 275,43 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
117,34 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Obrázek produktu pro SENSEO polštářky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojů kávové polštářky Softpads
SENSEO polštářky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojů kávové polštářky Softpads
3 141,89 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 59
1 445,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 655,96 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
266,61 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Senseo Mild Coffee v polštářcích 48 ks.
Senseo Mild Coffee v polštářcích 48 ks.
769,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
256,26 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
1 025,95 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 305
1 708,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO pody Dobré ráno XL Senseopads 50 nápojových podů šálek kávy porce
SENSEO pody Dobré ráno XL Senseopads 50 nápojových podů šálek kávy porce
1 819,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
1 137,03 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
999,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
785 714,26 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g
Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, Červená, 36 kusů
Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, Červená, 36 kusů
1 734,20 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
433,55 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo ® Café Latte Vanilla, Kávová kapsle, Caffe latte, Senseo, 8 kusů, Krabice
Senseo ® Café Latte Vanilla, Kávová kapsle, Caffe latte, Senseo, 8 kusů, Krabice
2 462,39 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO polštářky typ Cappuccino Baileys Senseopads 40 nápojů kávové polštářky softpads
SENSEO polštářky typ Cappuccino Baileys Senseopads 40 nápojů kávové polštářky softpads
2 482 804,29 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 59
1 343,28 Kč
-201,19 Kč
1 142,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 kávových polštářků XXL balení
SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 kávových polštářků XXL balení
1 017,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 305
3 389,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo CSA230/50, Kávovar na kapsle, 0,9 l, Kávová kapsle, 1450 W, Černá, Šedá
Senseo CSA230/50, Kávovar na kapsle, 0,9 l, Kávová kapsle, 1450 W, Černá, Šedá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 351
5 422,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mbosmart
Obrázek produktu pro Nástěnný držák na TV MOUNTY®, otočný, naklápěcí
Nástěnný držák na TV MOUNTY®, otočný, naklápěcí
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 101
274,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Obrázek produktu pro SENSEO kapsle typu Cappuccino & Milka Schoko – 80 nápojů s certifikátem UTZ
SENSEO kapsle typu Cappuccino & Milka Schoko – 80 nápojů s certifikátem UTZ
1 479,78 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
1 775,31 Kč
-265,93 Kč
1 509,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Strong Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
SENSEO Pads Strong Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
1 174,31 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 305
2 299,61 Kč
-344,38 Kč
1 955,23 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 314
5 624,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis
Obrázek produktu pro Senseo CSA210/60, Kávovar na kapsle, 0,7 l, Kávová kapsle, 1450 W, Černá
Senseo CSA210/60, Kávovar na kapsle, 0,7 l, Kávová kapsle, 1450 W, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 404
2 362,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 523
784,99 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Senseo MILD, Kávová kapsle, Senseo, 16 hrnků, Zelená, UTZ, 16 kusů
Senseo MILD, Kávová kapsle, Senseo, 16 hrnků, Zelená, UTZ, 16 kusů
2 940,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
326,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Senseo kávový pod Cappuccino 4061918 8ks
Senseo kávový pod Cappuccino 4061918 8ks
1 195,65 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Senseo CSA210/20, Kávovar na kapsle, 0,7 l, Kávová kapsle, 1450 W, Mátová barva
Senseo CSA210/20, Kávovar na kapsle, 0,7 l, Kávová kapsle, 1450 W, Mátová barva
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 404
2 619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Obrázek produktu pro SENSEO Pads bez kofeinu Senseopads 80 nápojových kapslí
SENSEO Pads bez kofeinu Senseopads 80 nápojových kapslí
2 623,64 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
1 712,64 Kč
-256,52 Kč
1 456,12 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Pelíšek pro psy KINGDOG 100x75 cm personalizovaný voděodolný černý
Pelíšek pro psy KINGDOG 100x75 cm personalizovaný voděodolný černý
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 252
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger
Obrázek produktu pro BOXILAND® ovocné želé adventní kalendář 2026, 24 druhů, sladké & kyselé
BOXILAND® ovocné želé adventní kalendář 2026, 24 druhů, sladké & kyselé
755,24 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 264
1 283,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella
Obrázek produktu pro Tefal Jamie Oliver E31006, Univerzální pánev, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Sklo
Tefal Jamie Oliver E31006, Univerzální pánev, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Sklo
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 92
3 758,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mbosmart
Obrázek produktu pro Senseo CSA210/10, Kávovar na kapsle, 0,7 l, Kávová kapsle, 1450 W
Senseo CSA210/10, Kávovar na kapsle, 0,7 l, Kávová kapsle, 1450 W
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 404
2 310,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Caffè Borbone Miscela Rossa, ESE systémové kapsle, 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g
Caffè Borbone Miscela Rossa, ESE systémové kapsle, 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 33
1 182,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 094,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g
Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
594,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
849,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Melitta Bistro Kávové polštářky jemně pražená káva 100 kusů 700g
Melitta Bistro Kávové polštářky jemně pražená káva 100 kusů 700g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 13
561,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
801,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
284,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lavazza Crema E Aroma 18 kávových lusků z nejjemnější pražené kávy 125g
Lavazza Crema E Aroma 18 kávových lusků z nejjemnější pražené kávy 125g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
950,56 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lavazza 7213, Coffee Pods
Lavazza 7213, Coffee Pods
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 070,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Senseo Milka ochucený kakaový nápoj 112g 5-pack
Senseo Milka ochucený kakaový nápoj 112g 5-pack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cafe Intencion Fuerte silné, jemně ochucené kávové lusky
Cafe Intencion Fuerte silné, jemně ochucené kávové lusky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
273,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 083,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alberto Espresso polštářky 36 kusů balení s intenzivní příchutí 252g
Alberto Espresso polštářky 36 kusů balení s intenzivní příchutí 252g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
246,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
979,56 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávový nápoj 3v1 Instant Mokate Classsic BOX 24ks
Kávový nápoj 3v1 Instant Mokate Classsic BOX 24ks
748,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Alberto Kaffee-Pads Crema, 36er, 36 kusů
Alberto Kaffee-Pads Crema, 36er, 36 kusů
231,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
76,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
1 195,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
785 714,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávové lusky Senseo středně pražená káva Arabica Classic 5 balení 555g
Kávové lusky Senseo středně pražená káva Arabica Classic 5 balení 555g
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kávové lusky Senseo Dobré ráno Silná a intenzivní káva 5 balení
Kávové lusky Senseo Dobré ráno Silná a intenzivní káva 5 balení
626,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Darboven Kaffee Alberto Espresso Pads36er, 2er Pack (2 x 252 g)
Darboven Kaffee Alberto Espresso Pads36er, 2er Pack (2 x 252 g)
493,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Senseo kávový pod Cappuccino 4061918 8ks
Senseo kávový pod Cappuccino 4061918 8ks
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
1 195,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g
Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
999,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 125,05 Kč/1kg