4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen493,15 Kč/1kg
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
WADAKYU Bonito Flocken 500g2 796,26 Kč/1kg
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g1 522,97 Kč/1kg
456,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Komtesa Calmar vlastním inkoustem1 407,78 Kč/1kg
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sépiový inkoust (Nero di Seppia), 500 g
1 450,00 Kč/1l
725,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

EVRAMEAT golonka polska 110 g
186,85 Kč/1kg
59,73 Kč
-59%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
24,29 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Marinovanémušle 115 g (85 g) - PANVA NA MAR
942,96 Kč/1kg
168,10 Kč
-59,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,44 Kč
Prodejce: taleoo

Cornichons 350g
367,14 Kč/1kg
128,50 Kč
Prodejce: taleoo

Krabí maso, 150 g
2 833,33 Kč/1kg
425,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Parówki Jedynki 200 g
294,65 Kč/1kg
91,18 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,93 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sałatka z tuńczykiem indyjska 220 g
359,82 Kč/1kg
100,75 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
262,67 Kč/1kg
78,80 Kč
Prodejce: Katomix

Tuňáková paštika Skypjack 120g
851,92 Kč/1kg
102,23 Kč
Prodejce: taleoo

La Fiammante 8001737114062, Sugo, 400 g
85,40 Kč/1kg
34,16 Kč
Prodejce: foodperium

Fangst "Tresčí játra"
1 391,50 Kč/1kg
166,98 Kč
Prodejce: artbook-service

Professionální paštika s houbami 80 g
182,92 Kč/1kg
21,95 Kč
Prodejce: Katomix

Lisner Asijský salát 160 g
598,37 Kč/1kg
113,69 Kč
Prodejce: Katomix

Šprot v rajčatové omáčce 170 g Fisherking
178,25 Kč/1kg
75,82 Kč
-52%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
35,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Konserwa boczek wieprzowy 300 g
248,83 Kč/1kg
74,65 Kč
Prodejce: Katomix

Paprikový paštát bez konzervantů Drosed 155 g
150,21 Kč/1kg
55,20 Kč
-48%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
28,54 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sépiový inkoust (Nero di Seppia)
Sépiový inkoust je inkoust, který tito hlavonožci používají k obranným účelům.
Čerstvě získaný je produktem vysoké gastronomické hodnoty.
Skládá se především z melaninu, ale obsahuje také bílkoviny, lipidy, minerální látky (zejména železo) a taurin.
Kalamáří inkoust je obzvláště vhodný pro vaření, protože má výraznou a rozhodující chuť i v malém množství.
Po přidání do pokrmu účinně obarví těstoviny. V omáčkách zvýrazňuje barevný kontrast a zvyšuje chuť ryb.
Oblast rybolovu FAO: FAO 34
Způsob lovu: lov vlečnou sítí
Složení: Sépiový inkoust (Sepia Officinalis), sůl.
Skladování: Neotevřené výrobky lze skladovat mimo chladničku na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 15 dnů.
Parametry
Výrobce Mr Moris srl - Via Pozzo Pantaleo 26/28/30, 00146 Roma (RM) - Itálie
Složení Sépiový inkoust (Sepia Officinalis) Sůl.
Země původu Itálie
Skladování Neotevřené výrobky lze skladovat mimo chladničku na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 15 dnů.
Alergeny Ryby a rybí produkty
Způsob lovu Ryby lovené vlečnými sítěmi
Oblast rybolovu FAO 34
Výživové údaje na 100 ml
Energetická hodnota 221 Kj / 52 Kcal
Tuk 0,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g
Sacharidy 7,4 g
z toho cukr 0,1 g
Bílkoviny 4,2 g
Sůl 18,0 g
- Skladování a použití
- Neotevřené výrobky lze skladovat mimo chladničku na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 15 dnů.
- Objem
- 0.15 l
- Seznam přísad
- Sépiový inkoust (Sepia Officinalis) Sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 221 Kj / 52 KcalTuky 0,0 gz toho nasycené mastné kyseliny 0,0 gSacharidy 7,4 gz toho cukr 0,1 gBílkoviny 4,2 gSůl 18,0 g
- Alergeny
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Mr. Moris srl - Via Pozzo Pantaleo 26/28/30, 00146 Roma (RM) - Italien
- Prodejní název
- Inkoust z olihně
- Výrobce
- Mr. Moris srl
- Kód EAN
- 8054134900295
- Skladování a použití
- Neotevřené výrobky lze skladovat mimo chladničku na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 15 dnů.
- Objem
- 0.15 l
- Seznam přísad
- Sépiový inkoust (Sepia Officinalis) Sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 221 Kj / 52 KcalTuky 0,0 gz toho nasycené mastné kyseliny 0,0 gSacharidy 7,4 gz toho cukr 0,1 gBílkoviny 4,2 gSůl 18,0 g
- Alergeny
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Mr. Moris srl - Via Pozzo Pantaleo 26/28/30, 00146 Roma (RM) - Italien
- Prodejní název
- Inkoust z olihně
- Výrobce
- Mr. Moris srl
- Kód EAN
- 8054134900295
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2Nejprodávanější




3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(31)Počet hodnocení: 31




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(342)Počet hodnocení: 3422% poukaz




3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(143)Počet hodnocení: 143




2,9Průměrné hodnocení: 2,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14





4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(385)Počet hodnocení: 385




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(89)Počet hodnocení: 89





4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(33)Počet hodnocení: 33




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(33)Počet hodnocení: 33




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1![Obrázek produktu pro [ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/42ecddf88dad24f1120305c6a507487e.webp)





4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13




3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(56)Počet hodnocení: 56




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(1469)Počet hodnocení: 1469




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(21)Počet hodnocení: 21

Sépiový inkoust, 25 g
5 000,00 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Sépiový inkoust, 2 x 25 g
3 560,00 Kč/1l
178,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Sépiový inkoust (Nero di Seppia), 500 g
1 450,00 Kč/1l
725,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
762,82 Kč/1kg
305,13 Kč
Prodejce: somnia24

Blumtal Sushi Set Podložka na sushi, kterou lze mýt v myčce - Odolný, udržitelný sushi maker s - J
1 562,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Casa Rinaldi omáčka z olihní s kalamáry ve sklenici 180g
983,69 Kč/1kg
314,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nero di Seppia 20 g inkoust z chobotnice sepia
3 681,00 Kč/1l
73,62 Kč
Prodejce: foodperium

Culinaria černé tagliatelle z tvrdé pšeničné krupice 500g
327,56 Kč/1kg
163,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,33 Kč/1kg
615,84 Kč
Prodejce: somnia24

Komtesa Calmar vlastním inkoustem
1 407,78 Kč/1kg
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kancelářská židle - Ergonomický sedák - Křeslo s 90° sklopnou područkou - Bederní opěrka - Výškově nastavitelné - Růžová barva
1 763,99 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Lanýžová omáčka s černým lanýžem, 170 g (Salsa Tartufata)
1 558,82 Kč/1l
265,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Bealife polyratanová sedací souprava 3 ks, sada zahradního nábytku pro 2 osoby, sada zahradního nábytku, sada balkónového nábytku s polštáři žlutá (1 stůl + 2 židle)
2 294,67 Kč
Prodejce: Connected-Living

Kancelářské židle Montreal 28213, stolní židle, polstrovaná, s nastavitelným opěradlem, do 120 kg
2 409,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Home Deluxe - Sada koupelnového nábytku - WANGEROOGE bílá - velká - včetně umyvadla a kompletního příslušenství - šířka umyvadla: cca 60 cm I Koupelnový nábytek Umyvadlo Sada koupelnového nábytku
8 037,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

HillMiles E Bike, skládací elektrokolo s 36V 13Ah baterií do 80-100km, 20 *3,0 palců, 7 rychlostí SHIMANO, 250W motor a 25km/h MilePort 1
15 736,00 Kč
-860,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 876,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NordicHome

Pokemon Mega Evoluce, Sada "Vznešení hrdinové", Sada pro nejlepší trenéry ME2.5, verze v němčině
8 639,46 Kč
Prodejce: BestCollect

Flieks Patrová postel 90x200 cm, dětská postel se skluzavkou, podkrovní postel se schody, postel pro mládež s lamelovým rámem a 2 zásuvkami, patrová postel z masivu, bílá barva
17 499,75 Kč
-678,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
16 821,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

12ks ruských trysek na zdobení dortů +1 profesionální sáček na zdobení dortů 20cm sada 27ks
348,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Nastrouhané jikry parmice obecné, 70 g (Bottarga di Muggine)
4 142,86 Kč/1kg
290,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
![Obrázek produktu pro [ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/42ecddf88dad24f1120305c6a507487e.webp)
[ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
320,24 Kč/1l
80,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Globo 15345-3, E14, Ip20
3 657,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Feim-SK

52V25Ah elektrické kolo 24 * 4.0inch FatBike E-Mountainbike 7-rychlostní E-BIKE MTB
36 399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Jídelní Stůl Fenya
18 199,65 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Čalouněná postel Flieks 140x200 cm s lamelovým roštem, dětská postel s korunovým čelem, postel pro mládež, manželská postel s led, hydraulická postel s úložným prostorem, PU
8 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg

WADAKYU Bonito Flocken 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg

Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg

Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,15 Kč/1kg

Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 522,97 Kč/1kg

La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg

Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg

Profi Pasztet z Papryką 250g
415,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 663,48 Kč/1kg

Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
432,03 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 200,08 Kč/1kg

Anchovies fillets in oil 45 g
429,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 534,22 Kč/1kg

Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
182,69 Kč
-40,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
218,83 Kč/1kg

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,34 Kč/1kg

Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
168,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,06 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg

Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,74 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,76 Kč/1kg

Saupiquet Tuňáková pomazánka Classic Resealable 115g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
984,70 Kč/1kg

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,96 Kč/1kg

Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg