5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Celozrnná špaldová mouka 5 kg0,07 Kč/1kg
337,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Mandlová mouka 500g588,22 Kč/1kg
299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lněná mouka 1kg Brat.pl215,68 Kč/1kg
219,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PLANETkukuřičná mouka 400g803,95 Kč/1kg
321,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

MAISMEHL 1 kg -PLANET
342,71 Kč/1kg
342,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
300,50 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kukuřičná mouka 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Farmer Brand tapioková mouka jako pojivo a alternativa pšenice 400g
219,52 Kč/1kg
87,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bezlepková manioková mouka 450 g
237,18 Kč/1kg
146,98 Kč
-40,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,73 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka - ovesná 350g
228,31 Kč/1kg
79,91 Kč
Prodejce: taleoo

Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
246,44 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,08 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® 6765176004 Knorr® MAIZENA® Speisestärke, 2,5 kg
247,29 Kč/1kg
494,58 Kč
Prodejce: somnia24

Kukuřičná mouka 1kg Brat.pl
193,06 Kč/1kg
194,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tapioková mouka 1kg Brat.pl
85,94 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Rýžová mouka 1kg Brat.pl
60,16 Kč/1kg
61,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kokosová mouka 1kg Brat.pl
230,53 Kč/1kg
233,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Rýžová mouka 500g Brat.pl
73,08 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kukuřičný škrob 1 kg
PŘÍRODNÍ, VYSOCE KVALITNÍ PRODUKT
Výrobek je balen v obalu typu "doypack" s provázkem, který umožňuje zachovat jeho čerstvost po dlouhou dobu, protože takový obal lze mnohokrát otevřít a zavřít a samotný obal je odolný, což je důležité při přepravě.
Kukuřičný škrob, známý také jako mazein, se získává z bílých palic kukuřice, na rozdíl od kukuřičné mouky, která se vyrábí z rozemletých jader této rostliny. Kukuřičný škrob se dodává ve formě prášku, který se vyznačuje bílou barvou a neutrálním zápachem. Díky svým zahušťovacím vlastnostem si mazein našel cestu nejen do kuchyně.
Kukuřičný škrob se vyznačuje především svými praktickými vlastnostmi. Kromě sacharidů neobsahuje významné množství jiných živin, což znamená, že není významným zdrojem cenných mikro- a makroživin. Kukuřičný škrob je nicméně bohatým zdrojem vlákniny, která přispívá k pocitu sytosti, což může být prospěšné zejména pro osoby držící dietu. Kromě toho je díky své lehké stravitelnosti dobře snášen lidmi s trávicími problémy.
Kukuřičný škrob se běžně používá jako zahušťovadlo do pokrmů, omáček a polévek. Působí jako účinné zahušťovadlo a dodává jídlu správnou strukturu.
Výživové hodnoty výrobku na 100 g | |
|---|---|
Energetická hodnota | 1493 kJ / 351 kcal |
Tuk | 0 g |
z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
Sacharidy | 86,8 g |
z toho cukry | 0,9 g |
Vláknina | 1,7 g |
Bílkoviny | 0,2 g |
Sůl* | 0,01 g |
* Obsah soli je dán pouze přirozenou přítomností soli.
Obsah:
Balení obsahuje1 kg kukuřičného škrobu.
Složení:
- kukuřičný škrob
Skladování:
Skladujte výrobek na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí.
Další informace:
V zařízení jsou dále baleny: mandle, různé druhy ořechů, sezam, sója, výrobky obsahující lepek. Proto může předložený výrobek navzdory vynaloženému úsilí obsahovat stopy lepku.
- Seznam přísad
- Kukuřičný škrob
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Zahrnuto v popisu.
- Hmotnost
- 1050 g
- Potravinářský podnik
- Brat.pl
- Prodejní název
- Kukuřičný škrob
- Výrobce
- BRAT.PL
- Kód EAN
- 5905514504950
- Seznam přísad
- Kukuřičný škrob
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Zahrnuto v popisu.
- Hmotnost
- 1050 g
- Potravinářský podnik
- Brat.pl
- Prodejní název
- Kukuřičný škrob
- Výrobce
- BRAT.PL
- Kód EAN
- 5905514504950
K tomu se hodí také

Meggle Creme Decor Patisserie Všestranná alternativa krému 1000ml
107,17 Kč/1l
107,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Kukuřičný škrob 500g
296,06 Kč/1kg
150,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kukuřičná mouka Ruf 400g
83,65 Kč/1kg
33,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Kukuřičná mouka 1kg Brat.pl
193,06 Kč/1kg
194,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kokosová mouka 1kg Brat.pl
230,53 Kč/1kg
233,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pohanková mouka VK demeter 500g
154,18 Kč/1kg
77,09 Kč
Prodejce: taleoo

Mouka - sójová opražená 250g
228,60 Kč/1kg
68,58 Kč
Prodejce: taleoo

Hut House Double Grillkota Gazebo Camping Houses Mountain Hut Huts
682 616,09 Kč
-154 321,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
528 294,60 Kč
Prodejce: JVMShop

Mouka - kokosová 250g
358,00 Kč/1kg
89,50 Kč
Prodejce: taleoo

Campingový dům Zahradní domek Chata Dřevěný dům Rekreační dům 490cm Camping
899 306,80 Kč
-203 372,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
695 934,60 Kč
Prodejce: JVMShop

Sójová mouka 1kg Brat.pl
235,46 Kč/1kg
238,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mandlová mouka 200 g
859,05 Kč/1kg
171,81 Kč
Prodejce: taleoo

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: foodperium

Mouka - mandlová 200g
2 022,11 Kč/1kg
412,51 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepková manioková mouka 450 g
237,18 Kč/1kg
146,98 Kč
-40,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,73 Kč
Prodejce: taleoo

Chia semínka 250g
547,72 Kč/1kg
136,93 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná krupice 500g
83,94 Kč/1kg
41,97 Kč
Prodejce: taleoo

Kokosová mouka 500g
100,00 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Pšeničná mouka - typ 1050 1kg
81,76 Kč/1kg
89,94 Kč
Prodejce: taleoo

Rýžový škrob 200g
641,90 Kč/1kg
128,38 Kč
Prodejce: taleoo

Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka - ovesná 350g
228,31 Kč/1kg
79,91 Kč
Prodejce: taleoo

Kukuřičná mouka hladká 1 x 250 g
143,60 Kč/1kg
35,90 Kč
Prodejce: Labeta

Zahradní trouba COSTWAY na vaření, kempingová trouba se stojanem na hrnce, pekáčem, 2 rošty a průzorem, trouba na dřevo, přenosná stanová trouba 54x36x44cm
2 087,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Sójová mouka 250g
261,40 Kč/1kg
65,35 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg

TTCarp tuňáková moučka 1 kg
509,05 Kč
Prodejce: SuperMerchant
509,05 Kč/1kg

Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Celozrnná mouka ze špaldy typu 2000, 1 kg
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,65 Kč/1kg

2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg

ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
416,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
408,20 Kč/1kg

PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant
405,68 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg

BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg

Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg

PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
218,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
214,70 Kč/1kg

LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
267,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 349,88 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg

PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg

HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg

HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg

PLANET Špaldová mouka typ 5501kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg