5,0



Na základě 1 hodnocení
WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI
486,63 Kč
3 041,44 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
2h 27m 00s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Dostupná množstevní sleva:
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ŁAKOĆ WARSZAWSKI - Ovesné sušenky s čokoládou a vanilkou, bez lepku 150g3 193,63 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 115,00 Kč/1kg
382,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
hanuta 3519 minis 200,0 g1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezcukrové sušenky 170 g Gullón
479,29 Kč/1kg
81,48 Kč
Prodejce: Katomix

Bezglutenowe ciastka z czekoladą Chocolatio 130g
1 127,85 Kč/1kg
146,62 Kč
Prodejce: Katomix

Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
470,00 Kč/1kg
188,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Ciastko wysokobiałkowe czekolada 50 g
497,60 Kč/1kg
25,94 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
24,88 Kč
Prodejce: Katomix

Rosengarten Dinkel Waffelblättchen, Vollmilch, 125g (3)
1 069,23 Kč/1kg
400,96 Kč
Prodejce: taleoo

Dinkel Waffelröllchen - Vollmilch 150g | ROSENGARTEN
778,67 Kč/1kg
116,80 Kč
Prodejce: taleoo

Werz 1589, Čokoláda, Kokosová, 538 kcal, 2251 kJ, 5,8 g, 48,5 g, 17,8 g
731,73 Kč/1kg
171,73 Kč
-61,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,76 Kč
Prodejce: taleoo

Xylitolové sušenky s čokoládou, 125g | BIRKENGOLD
736,24 Kč/1kg
92,03 Kč
Prodejce: taleoo

Krakuski ciasteczka kakaowe 163 g
249,39 Kč/1kg
44,89 Kč
Prodejce: Katomix

Krakuski ciastka Serduszka czekolada mleczna 171 g
367,28 Kč/1kg
66,11 Kč
Prodejce: Katomix

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Špalda ladyfingers 100g
518,80 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Dinkel - Kokos Träumchen 110g | WERZ
772,36 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Rübli Kekse - Karotte & Dinkel 125g | MOGLI
623,60 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Dinkel-Haferkekse 125g
581,92 Kč/1kg
72,74 Kč
Prodejce: taleoo

Roshen oplatky s kakaovou příchutí 216 G
1 872,23 Kč/1kg
411,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
WEEKSY Kokosové sušenky 120g
Kokosové sušenky:
- 9,5 % kokosu
- Bez přidaného cukru
- Bez palmového oleje
Výživové hodnoty výrobku na 100 g | |
Energetická hodnota | 2034 kJ / 489 kcal |
Tuk | 31 g |
z toho nasycené mastné kyseliny | 19 g |
Sacharidy | 51 g |
z toho cukry | 1,1 g |
Bílkoviny | 5 g |
Sůl | 0,12 g |
Čistá hmotnost: 120g
Obsah: Balení obsahuje 9 porcí výrobku.
Složení:složení: pšeničná mouka, rostlinné oleje (slunečnicový, plně hydrogenovaný slunečnicový, plně hydrogenovaný kokosový), sladidla: maltitol, kokosové lupínky 9,5 %, pasterovaná vaječná hmota, aroma, kypřící látky: uhličitany sodné, uhličitany amonné, sůl, barvivo: karoteny, koncentrovaná citronová šťáva.
Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.
Další informace:
Přídatné informace: Výrobek obsahuje lepek, vejce. Může obsahovat mléko, sóju, ořechy, arašídy a sezamová semínka.
Bez přidaných cukrů. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Výrobek obsahuje sladidlo (maltitol).
Konzumace v nadměrném množství může způsobit projímavý účinek.
- Příchuť
- Kokosový ořech
- Seznam přísad
- Zahrnuto v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Zahrnuto v popisu.
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 160 g
- Potravinářský podnik
- BOGUTTI
- Prodejní název
- WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI
- Výrobce
- BOGUTTI
- Model
- Kokosnuss-Mürbegebäck B/C 120g
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5902431565897
- Příchuť
- Kokosový ořech
- Seznam přísad
- Zahrnuto v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Zahrnuto v popisu.
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 160 g
- Potravinářský podnik
- BOGUTTI
- Prodejní název
- WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI
- Výrobce
- BOGUTTI
- Model
- Kokosnuss-Mürbegebäck B/C 120g
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5902431565897
K tomu se hodí také

Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti
160,00 Kč/1kg
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI
2 499,69 Kč/1kg
399,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti
2 278,29 Kč/1kg
398,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bezcukrové sušenky 170 g Gullón
479,29 Kč/1kg
81,48 Kč
Prodejce: Katomix

Coppenrath máslové sušenky bez cukru 200g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WEEKSY Máslové sušenky 120g BOGUTTI
2 499,69 Kč/1kg
399,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KAKAO COOKIES S KRÉMEM S BROWNOVOU PŘÍCHUTÍ V DEZERTNÍ ČOKOLÁDĚ BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 128 g - REIN&GUT
379,30 Kč/1kg
50,67 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,55 Kč
Prodejce: Katomix

Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sušenky bez cukru s ořechy 135g BOGUTTI
182,35 Kč/1kg
31,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Diet-Food sušenky s kakaem, keto dieta, sušenky s kakaem a erytritolem, 1 x80g
643,38 Kč/1kg
53,82 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
51,47 Kč
Prodejce: Katomix

Ovesné sušenky s mandlemi a čokoládou bez přidaného cukru, bez lepku 150 g - REIN&GUT
455,40 Kč/1kg
68,31 Kč
Prodejce: Katomix

De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nepražená pohanková krupice 1kg Brat.pl
59,98 Kč/1kg
61,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Deštník 180 cm barevný
429,44 Kč
Prodejce: Special-trends

Chupa Chups Bez cukru 10 lízátek 110G Bez cukru Cherry Cola Jahoda
1 009,83 Kč/1kg
121,18 Kč
Prodejce: Ajuy

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dýňová semínka 1kg Brat.pl
133,00 Kč/1kg
135,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

SANSEI želé želé malina 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů
762,86 Kč/1kg
267,00 Kč
Prodejce: Sansei

Darsonval vysokofrekvenční obličeje hůlku stroj 4 Tipy Mikroproudové terapie proti stárnutí kůže utahování jemné linky odstranění oblič GESS SuperNova
1 669,77 Kč/1kg
1 436,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GESS

Puluomis tříúrovňová stojací lampa stojací lampa stojací lampa, E27 interiérové osvětlení do ložnice obývacího pokoje dřevěná police černá 160cm
999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zmile Kosmetický kufřík Beauty Case Velvety
1 126,44 Kč
Prodejce: Bambule

PUMA Buzz, Uni
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
VELMI chutné!
Sušenky jsou velmi chutné. Jsou příjemně měkké, máslové a rozplývají se v ústech.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg