Purina Pro Plan Veterinary Diets DM Diabetes Management Mokré krmivo pro kočky 10x85g Regulace glukózy
Kompletní dietní krmivo pro dospělé kočky určené k regulaci příjmu glukózy v případě cukrovky (Diabetes mellitus), vyvinuté s nízkým obsahem celkových cukrů (mono- a disacharidů).
Složení:
maso a výrobky živočišného původu (včetně kuřecího 4 %)
ryby a výrobky z ryb
výrobky rostlinného původu
minerální látky
Zdroj sacharidů: kukuřičný škrob
Whiskas Junior z kurczakiem - mokra karma dla kota w sosie - 85 g
355,11 Kč/1kg
31,96 Kč
Prodejce: Katomix
Royal Canin BABYCAT INSTINCTIVE, Kotě, 195 g
162,69 Kč
Prodejce: VISO
WIEJSKA ZAGRODA Monoprotein Turkey - mokrá krmiva pro koťata - 400 g
326,96 Kč/1kg
147,13 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Schesir Huhn mit Schinken 50 gx30
112,23 Kč
Prodejce: VISO
Kočka Dolina Noteci Sterilised Rabbit 400 g
682,24 Kč/1kg
307,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Shelma kapsička pro kotě s krůtou a brusinkami
21,97 Kč
Prodejce: LAVONIO
Karma dla kota z kurczakiem 12 x 85 g
196,03 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
225,44 Kč
Prodejce: Megasam24PL
HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities z/d Feline - 156 g
680,38 Kč/1l
106,14 Kč
Prodejce: Dragtek-com
VetExpert Veterinary Diet Hypoallergenic 100g Hipoalergenní Mokré Krmivo pro Kočky s Krůtou
1 005,70 Kč/1kg
110,17 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-9,60 Kč
100,57 Kč
Prodejce: VISO
Royal Canin Feline Sterilised in Sosse, Dospělý jedinec, 85 g
390,95 Kč
Prodejce: velmontask
Sheba Koktajl z drobiem dla kota 85g
2 431,67 Kč/1kg
218,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Purina Pro Plan Veterinary Diets DM Diabetes Management Mokré krmivo pro kočky 10x85g Regulace glukózy
Kompletní dietní krmivo pro dospělé kočky určené k regulaci příjmu glukózy v případě cukrovky (Diabetes mellitus), vyvinuté s nízkým obsahem celkových cukrů (mono- a disacharidů).
Složení:
maso a výrobky živočišného původu (včetně kuřecího 4 %)
ryby a výrobky z ryb
výrobky rostlinného původu
minerální látky
Zdroj sacharidů: kukuřičný škrob
Návod ke krmení: Doporučená denní dávka (sáčky/den) viz tabulka. Doporučená doba podávání je zpočátku až 6 měsíců.
Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje konzultace s veterinárním lékařem. Je třeba zajistit stálý přístup k pitné vodě.
1 sáček = 20 g suchého krmiva Feline DM St/Ox. Smíšené dietní pokyny jsou určeny pouze pro společné podávání mokrého a suchého krmiva Feline DM St/Ox. U koček vážících více než 8 kg podávejte 2/3 sáčku nebo 13 g PPVD DM St/Ox na každý další kg tělesné hmotnosti.
Nie czekaj, zamów już dziś Purina Pro Plan Vet Feline DM i zadbaj o zdrowie swojego kota!
Philips Series 2300 LatteGo Automatický kávovar EP2334/10
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(170)Počet hodnocení: 170
11 088,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nextshop-DE
Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(77)Počet hodnocení: 77
634,45 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-12,69 Kč
621,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, kouřově šedá PCT087G01
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(1145)Počet hodnocení: 1145
2 014,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Šatní skříň do předsíně 90 cm TAAVI - antracitová / bílá
3,2Průměrné hodnocení: 3,2 z 5(33)Počet hodnocení: 33
3 100,00 Kč
Prodejce: Babylike
Purina One Sterilcat Mix Smaków – Mokré krmivo pro kočky – 12 x 85 g
207,67 Kč/1kg
249,20 Kč
Prodejce: velmontask
Royal Canin Gastrointestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Rýže, 400 g
553,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
221,36 Kč
Prodejce: VISO
Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(129)Počet hodnocení: 129
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group
Kostým plavčíka pro rozlučku se svobodou velikost M-XL, velikost:L
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
966,02 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Kapybara plyšová hračka s malou želvou, roztomilá hračka kapybara, dětský komfortní objekt společník panenka 40CM
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(15)Počet hodnocení: 15
606,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DOMINIK
Šatní skříň 196 cm se zrcadlem OFELIA D4 - bílá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(17)Počet hodnocení: 17
11 252,13 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-277,14 Kč
10 974,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mirjan24_SKCZ
Nástěnná skříňka do dětského pokoje 300 cm bílá/sonoma s úchytkami sonoma Markus
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(76)Počet hodnocení: 76
9 089,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24
Flieks Čalouněná postel 180x200 cm s lamelovým roštem, hydraulická postel Boxspring s rámem postele a čelem, úložná postel Funkční postel Dvoulůžko Velvet
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(40)Počet hodnocení: 40
8 899,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop
Nejprodávanější
FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(738)Počet hodnocení: 738
2 248,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
KUCHYNĚ KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 180 CM kuchyňská linka na míru tmavá sonoma, barva:sonoma, barva desky stolu:bílá
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(36)Počet hodnocení: 36
7 299,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Bono 05, 160 cm, bílá/bílá se zrcadlem
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(147)Počet hodnocení: 147
7 689,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24
Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2788)Počet hodnocení: 2788
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Merax Hydraulická postel Boxspring 140x200 cm Čalouněná postel se zásuvkou, úložná postel s roštem a úložným prostorem, dvoulůžko v sametové barvě, šedá
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(76)Počet hodnocení: 76
6 741,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX
FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(1145)Počet hodnocení: 1145
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(509)Počet hodnocení: 509
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop
Merax Hydraulická postel Boxspring 140x200 cm se zásuvkou, výškově nastavitelným čelem a lamelovým roštem, čalouněná manželská postel s úložným prostorem v lněné barvě, šedá
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(34)Počet hodnocení: 34
8 234,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX
Merax čalouněná postel 180x200 cm s roštem a úložným prostorem, hydraulická postel s boxspringy, sametová postel s boxspringy, funkční postel ve tvaru ucha, šedá barva
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(72)Počet hodnocení: 72
9 275,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-627,00 Kč
8 648,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 582,11 Kč/1kg
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
1 007,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
50,60 Kč/1kg
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – kuřecí paštika – 100 g – 77 % vlhkosti – taurin
14,39 Kč
Prodejce: Bult-Store
143,90 Kč/1kg
Tuftuf | Kousky masa v omáčce – 100 g – Bezobilná lahůdka – Hovězí maso – Mokré krmivo pro kočky
21,71 Kč
5% od 10 ks
Prodejce: Bult-Store
217,10 Kč/1kg
Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
26,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,47 Kč/1kg
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
632,90 Kč
Prodejce: Bult-Store
65,93 Kč/1kg
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
754,66 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,51 Kč/1kg
TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
162,24 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,60 Kč/1kg
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1kg
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
1 046,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
87,24 Kč/1kg
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – kachna – 100 g – vyvážená strava – 77 % vlhkosti
14,39 Kč
Prodejce: Bult-Store
143,90 Kč/1kg
Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
56,62 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-9%
50,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
127,45 Kč/1kg
BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
245,43 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,26 Kč/1kg
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
88,22 Kč/1kg
BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
245,43 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,26 Kč/1kg
Akinu FIRST CLASS Drůbeží paštika pro kočky 34 x 100 g
490,00 Kč
Prodejce: Akinu
133,51 Kč/1kg
BULTI | Krmivo pro kočky – směs příchutí – sada mokrého krmiva, 12 plechovek po 400 g – směs krmiva pro kočky