4,9



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Farmona | Hydratační šampon - 900 ml - S keratinem - S ceramidy - Péče o vlasy484,43 Kč/1l
435,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Fanola Keraterm šampon 3x1000ml326,64 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Bioxcin DG Forte Szampon 300 ml1 289,37 Kč/1l
386,81 Kč
Prodejce: Azjasklep

Další informace o reklamě
Felps SOS 2 x 250 ml šampon + kondicionér1 383,98 Kč/1l
691,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

BIOXSINE Šampon s kolagenem a biotinem Volumen 300ml
1 254,37 Kč/1l
376,31 Kč
Prodejce: mk-tronic

Bioxcin Černý česnek, černý česnek, B11, proti vypadávání vlasů, 300ml
1 110,67 Kč/1l
333,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Bioxcin Huile Nourrissant šampon s vyživujícími oleji + vitamin B5
837,63 Kč/1l
251,29 Kč
Prodejce: mk-tronic

BIOBLAS Forte bylinný šampon proti silnému a intenzivnímu vypadávání vlasů 360ml
838,75 Kč/1l
301,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Softto+Plus Šampon na hnědé vlasy, pokrývá bílé a šedé vlasy
1 796,77 Kč/1l
628,87 Kč
Prodejce: mk-tronic

Bioblas Kolagenový a keratinový kondicionér proti vypadávání velmi řídkých vlasů 250 ml
1 700,00 Kč/1l
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin

SYOSS Keratin Shampoo, 440 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Rovné vlasy, Všechny barvy
531,82 Kč/1l
982,28 Kč
-748,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,00 Kč
Prodejce: TR8

Posilující vlasový šampon Rosemary Mint (Strengthening Shampoo), 355 ml
1 081,69 Kč/1l
384,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sympathischerladen

RevitaLash Thickening Shampoo 250 ml
2 917,24 Kč/1l
729,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Farmavita Tricogen Oczyszczający szampon, 250ml
1 121,52 Kč/1l
280,38 Kč
Prodejce: MANADA

Joico JoiFull Volumizing Shampoo 1000 ml
857,00 Kč/1l
857,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Uhlazující šampon pro nepoddajné a krepatějící se vlasy Frizz Dismiss (Shampoo), 300 ml
2 419,03 Kč/1l
725,71 Kč
Prodejce: somnia24

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 1000 ml
575,00 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

ampon proti vypadvn vlas Fitoval, 100 ml
2 726,92 Kč/1kg
327,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kondicionér na vlasy a vlasovou pokožku Linola 200 ml
1 855,10 Kč/1l
371,02 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bioxcin Keratin & Argan Repair Shampoo
Bioxcin Keratin & Argan Repair Shampoo byl speciálně vyvinut pro hloubkovou opravu a revitalizaci poškozených a namáhaných vlasů. Tato jedinečná formule kombinuje dvě účinné složky – hydrolyzovaný keratin a vysoce kvalitní arganový olej –, které společně pomáhají posilovat strukturu vlasů zevnitř a dodávají jim zdravý lesk.
Hydrolyzovaný keratin je proteinový komplex, který se cíleně váže na poškozené vlasové vlákna a obnovuje jejich strukturu. Opravuje křehká místa, utěsňuje povrch vlasů a vrací jim jejich přirozenou sílu a odolnost. Díky intenzivní péči o keratin jsou vlasy hladší a pružnější, což usnadňuje jejich rozčesávání a minimalizuje lámání vlasů.
Čistý arganový olej, bohatý na esenciální mastné kyseliny a vitamíny, zajišťuje optimální hydrataci a dodává vlasům okamžitý lesk a hebkost. Vytváří ochranný film, který chrání vlasy před vnějšími vlivy a pomáhá jim udržet vlhkost. Arganový olej také pomáhá redukovat krepatění a zajišťuje hladký, hedvábný povrch – ideální pro nepoddajné a poškozené vlasy.
Bioxcin Keratin & Argan Repair Shampoo je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí intenzivně pečovat o své vlasy, opravit poškození a obnovit jejich přirozený lesk. Při pravidelném používání jsou vlasy silnější, zdravější a znatelně hebčí. Užijte si upravené, lesklé vlasy plné vitality – každý den.
Použití: Po umytí vlasů naneste na mokré vlasy. Nechte působit 1–2 minuty a opláchněte velkým množstvím vody. Vhodné pro každodenní použití.
- Rozměry
- 300 ml
- Hmotnost
- 370 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Hydrolyzovaný keratin, arganový olej, biokomplex B11 (heřmánek, řebříček, kopřiva, přeslička, svatojánský chléb)
- Výrobce
- Bioxcin
- Kód EAN
- 8680512631613
- Číslo produktu
- 19216234
- Rozměry
- 300 ml
- Hmotnost
- 370 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Hydrolyzovaný keratin, arganový olej, biokomplex B11 (heřmánek, řebříček, kopřiva, přeslička, svatojánský chléb)
- Výrobce
- Bioxcin
- Kód EAN
- 8680512631613
- Číslo produktu
- 19216234
K tomu se hodí také

Bioxcin Keratin & Argan Repairing Conditioner ve spreji 150 ml
1 675,27 Kč/1l
251,29 Kč
Prodejce: mk-tronic

Bioxcin Keratin a arganový olej - regenerační olej pro péči o vlasy - proti krepatění vlasů
2 424,67 Kč/1l
363,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Bioxcin DG Forte Szampon 300 ml
1 289,37 Kč/1l
386,81 Kč
Prodejce: Azjasklep

BIOXSINE Šampon s kolagenem a biotinem Volumen 300ml
1 254,37 Kč/1l
376,31 Kč
Prodejce: mk-tronic

Bioxcin Černý česnek, černý česnek, B11, proti vypadávání vlasů, 300ml
1 110,67 Kč/1l
333,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Bioxcin Forte Sérum proti silnému vypadávání vlasů - 96% rostlinný obsah
4 192,47 Kč/1l
628,87 Kč
Prodejce: mk-tronic

Bioxcin Huile Nourrissant šampon s vyživujícími oleji + vitamin B5
837,63 Kč/1l
251,29 Kč
Prodejce: mk-tronic

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
784,64 Kč
Prodejce: FANEO

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Bioxcin Forte, Šampon, Pánské, Všechny vlasy, Padání vlasů, Proti ztrátě vlasů, Výživa, Ochana, Posilující, Láhev, Karob, Heřmánek, Kopřiva
1 919,66 Kč/1kg
1 919,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Bioxcin Bylinný šampon proti vypadávání vlasů pro normální a suché vlasy 300ml
565,33 Kč/1l
169,60 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bioxcin Collagen & Biotin Kondicionér – Extra objem a síla 250 ml
5 129,40 Kč/1l
1 282,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Vlasový olej AMLA, 300 ml
587,40 Kč/1l
176,22 Kč
Prodejce: CasteloStore

Nízká skříňka pod TV VASAGLE, délka 140 cm, pro televizory do 65 palců
2 090,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Axis-Y Korekční sérum proti tmavým skvrnám rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
8 768,60 Kč/1l
438,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Bioxcin Collagen & Biotin Kondicionér pro objem – až 98 % více objemu
2 077,13 Kč/1l
311,57 Kč
Prodejce: mk-tronic

Čistící gel Bioderma Sensibio pro citlivou pleť 500 ml
1 049,04 Kč/1l
524,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Apple iPhone 12 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2778 x 1284 px, 256 GB, 12 MP, iOS 14, Modrá
Zrepasovaný
11 159,46 Kč
Prodejce: NESATEC

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 1000 ml
659,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Dětské kolo Volare Thombike - chlapecké - 24 palců - černo modré
12 107,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 514,75 Kč/1kg
126,81 Kč
-5,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,18 Kč
Prodejce: Katomix

Philips Premium Plaque Defense HX9044/33 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Černá, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
1 208,40 Kč
Prodejce: Elektrochram

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask 500 ml
1 274,00 Kč/1l
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zkouška
Musí se nejprve vyzkoušet jedna láhev, aby se dosáhlo výsledku? Při mytí se to příjemně používá, moje vlasy jsou o něco pevnější, mám pocit, že mi také méně vypadávají, budu to zkoušet dál.
Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Skvělé
Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Dobrý
Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l