5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Citrus Mix 440ml, 1 kusJednorázové179,55 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
SodaStream 22702992, 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
Syrop cytrynowy Herbapol 420 mlJednorázové78,75 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo

2x Syrop SodaStream Rockstar Original Zero 440MLJednorázové
445,34 Kč/1l
391,90 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Rockstar Original Zero + 7 UP , 440 ml, 2 kusyJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Cola bez cukru + Rockstar Original Zero, 440 ml, 2 kusyJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda Zero bez cukru, 440 ml, 6 ksJednorázové
373,66 Kč/1l
986,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Tonic Zero sirup 440ml, 6 kusůJednorázové
325,74 Kč/1l
859,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7UP Free Zero , 440 ml, 3 kusyJednorázové
335,23 Kč/1l
442,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7UP Free Zero Sugar , 440 ml, 4 kusyJednorázové
301,73 Kč/1l
531,05 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Zero , 440 ml, 6 kusůJednorázové
296,99 Kč/1l
784,05 Kč
Prodejce: esiteo

Sirupkonzentratsaft SodaStream Mirinda Zero ZUCKERFREI 3 ks.Jednorázové
1 764,50 Kč/1l
776,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

SODASTREAM Příchuť Energy 440MLJednorázové
420,61 Kč/1l
185,07 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Sirup Sodastream pomerančový bez cukru, 440 ml, 6 ksJednorázové
239,49 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi , 440 ml, 4 kusyJednorázové
359,23 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup pro Sodastream Pepsi a 7up, 440 mlJednorázové
804,43 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
6x sirup SodaStream Rockstar Original Zero 440ML
Ideální pro milovníky klasických ochucených energetických nápojů, kteří potřebují extra dávku energie, rychle a pohodlně, aniž by opustili svůj domov a bez nadbytečného plastu, cukru a kalorií.
Koncentrát byl obohacen o kofein a vitaminy skupiny B, které dodávají čistou energii bez přidaného cukru.
Kombinace složek v nápoji SodaStream Rockstar Energy No Sugar poskytuje stejně intenzivní chuť jako kalorická verze nápoje s cukrem v plechovce, ale bez zbytečných kalorií - pouhých 5 kcal v celé 250ml porci.
SodaStream Rockstar Energy umožňuje přizpůsobit chuť a sílu nápoje vašim individuálním preferencím!
Jak používat.
3 jednoduché kroky
- Napěňte čerstvou, studenou vodu do syceného nápoje SodaStream.
- Nakloňte láhev SodaStream pod mírným úhlem a do probublané vody přidejte několik kapek sirupu.
- Jemně protřepejte láhev, aby se dobře promíchala s vodou a vytvořila jedinečnou chuť a ...osvěžila se bublinkami!
Složení: 1: Voda, kyselina (kyselina citronová), regulátor kyselosti (citrát sodný), aroma, taurin (0,05 %*), sladidla (sukralóza, acesulfam K), vitamíny (niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6, vitamin B12), barviva (karamel), kofein (0,02 %*), inositol (0,01 %*), konzervační látka (benzoan sodný), extrakt z guarany (0,003 %*). *v připraveném nápoji
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 2,0 kcal/8,3 kJ, ve 250 ml1 - 5,0 kcal/20,9 kJ, (% na 250 ml**) - (2 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 0,1 g, v 250 ml1 - 0,2 g
- z toho cukry
ve 100 ml - 0,0 g, ve 250 ml1 - 0,0 g, (% na 250 ml **) - (10 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,02 g, ve 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml **) - < (1 %)
Doporučená denní dávka: 250 ml hotového nápoje připraveného z 12 ml koncentrátu a 240 ml vody.
Upozornění: Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek výrobku. Tento výrobek by neměly konzumovat těhotné ženy a kojící matky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada (substituce) pestré stravy.
- Objem
- 2.64 l
- Seznam přísad
- Seznam přísad v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Deklarovaná nutriční hodnota v popisu
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sodastream
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701102082
- Objem
- 2.64 l
- Seznam přísad
- Seznam přísad v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Deklarovaná nutriční hodnota v popisu
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sodastream
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701102082
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Sirup Sodastream Rockstar Original Zero , 440 ml, 4 kusyJednorázové
373,61 Kč/1l
657,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Rockstar Energy Original nápojový sirup bez cukru 440ml (balení 4 ks)Jednorázové
366,42 Kč/1l
644,90 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Rockstar Energy Original nápojový sirup bez cukru 440ml (balení po 5 ks)Jednorázové
439,19 Kč/1l
966,21 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Rockstar Energy Original nápojový sirup bez cukru 440ml (balení 2 ks)Jednorázové
453,97 Kč/1l
399,49 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 7UP, Citrón, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 2 kcal, 0,5 kJJednorázové
569,14 Kč/1l
250,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

2x Syrop SodaStream Rockstar Original Zero 440MLJednorázové
445,34 Kč/1l
391,90 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Rockstar Energy Original nápojový sirup bez cukru 440ml (balení 3 ks)Jednorázové
390,81 Kč/1l
515,87 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424227490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
350,18 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524207490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Červená, Kola, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream pomerančový bez cukru, 440 ml, 6 ksJednorázové
239,49 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové
338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

2x SodaStream Lemon Lime Sirup bez cukru 440mlJednorázové
353,34 Kč/1l
310,94 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Classics Cola (pro výrobníky perlivé vody SodaStream), 440 mlJednorázové
306,66 Kč/1l
134,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1024269490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Bílá, Žlutá, Bezový květ, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924223490, Sirup pro výrobník sody, Modrá, Hnědá, Zelená, Bílá, Žlutá, Broskev, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524211490, Sirup pro výrobník sody, Cherry, 440 mlJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Orange Mango Zero Sugar Syrup 440 MLJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1024268491, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Bílá, Žlutá, Citrón, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
430,68 Kč/1l
189,50 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1024243490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Purpurová, Bílá, Žlutá, Mučenka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7UP Pepsi Mirinda Lipton , 440 ml, 5 kusůJednorázové
287,39 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Profesionální plachta 650g/m², ochranná plachta, plachta na loď, plachta na bazén, podlážka pod stan, plachta na nákladní auto, plachta na kempování a zahradu - 2x3m - 6m² - zelená
166,50 Kč/1m²
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

SodaStream 7UP, 7 Up, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
542,34 Kč/1l
238,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 3 kJJednorázové
488,18 Kč/1l
214,80 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení
Objem 2,64 l
Chuť je skvělá. Sladké, to miluju
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší energetický nápoj na trhu.
Objem 2,64 l
Účinný a bez kalorií.
Ohodnoceno dne 30. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Objem 2,64 l
Ohodnoceno dne 30. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Objem 2,64 l
Ohodnoceno dne 25. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Objem 2,64 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l