4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Flexosamine Krém - 100 ml8 820,00 Kč/1l
882,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Další informace o reklamě
Depanten Krém - 100 ml - 2 Szt8 560,00 Kč/1l
1 712,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Další informace o reklamě
Promicil Krém - 100 ml10 040,00 Kč/1l
1 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Další informace o reklamě
Depanten Krém - 100 ml10 040,00 Kč/1l
1 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Depanten Krém - 100 ml - 5 Szt
6 404,00 Kč/1l
3 202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Steplex Forte krém - 100 ml - balení po 2 ks
6 895,00 Kč/1l
1 379,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Flexosamine Krém - 100 ml - 3 Může
6 300,00 Kč/1l
1 890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth

Nautubone Krém - 100 ml
9 790,00 Kč/1l
979,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Intenskin Krém - 100 ml
10 040,00 Kč/1l
1 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Intenskin Krém - 100 ml
1 869 999,91 Kč/1kg
935,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth

Flexosamine Forte
1 589 939,92 Kč/1kg
794,97 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Depanten Krém - 100 ml - 3 Szt
7 906,67 Kč/1l
2 372,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Neuroderm Pflegelotio, 250 ml Lotion
388,55 Kč
Prodejce: apohealth

Steplex Forte krém - 100 ml - balení po 2 ks
7 460,00 Kč/1l
1 492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

DERMASENCE Polaneth Lotion, 200 ml Lotion
5 528,70 Kč/1l
552,87 Kč
Prodejce: apohealth

Hondrostrong Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks
7 630,00 Kč/1l
2 289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

7-Krutersalbe s propolisem 30 ml PZN 18297354
2 160,00 Kč/1l
64,80 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

UREA/urea mast 10%, 250 g masti
1 464,80 Kč/1kg
433,58 Kč
Prodejce: apohealth

Depanten krém - 300 ml (3 x 100 ml), balení po 3 kusech
7 630,00 Kč/1l
2 289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Fleboxin krém - 100 ml - 3 dávky
ORIGINÁLNÍ produkt se složením ze Švýcarska.
Autentické, optimální složení. Maximální bezpečnost a čistota;
Snadná aplikace, vhodný pro muže i ženy: naneste na požadované části těla v množství potřebném pro pohodlnou aplikaci. Opakujte 1-3× denně.
️ NÁŠ ZÁVAZEK - 100% spokojenost nebo vrácení peněz: Pokud nebudete spokojeni, můžete výrobek do 30 dnů vrátit a dostanete zpět celou částku.
️ Jsme známí vynikajícím zákaznickým servisem a tisíci spokojených zákazníků. Proto v případě jakékoliv závady nebo nespokojenosti garantujeme okamžitou výměnu nebo vrácení peněz, bez jakýchkoliv "kdyby", "a" nebo "ale".
Návod k použití:
Nanášejte krém na požadované části těla v množství potřebném pro pohodlnou aplikaci a opakujte tak často, jak chcete.
Složení:
Voda, hydroxypropylcelulóza, glycerin, alantoin, EDTA, Sharomix EG 10
Bezpečnostní upozornění:
Vyhněte se kontaktu s očima. Výrobek je určen pouze k vnějšímu použití. Skladujte při pokojové teplotě 15 - 25 °C. Nepoužívejte u dětí mladších 16 let.
- Barva
- Krémová
- Objem
- 0.3 l
- Výrobce
- InterGuard AG
- Počet kusů
- 3
- Kód EAN
- 4260674869785
- Číslo produktu
- Fleboxin3x-cre25e2
- Barva
- Krémová
- Objem
- 0.3 l
- Výrobce
- InterGuard AG
- Počet kusů
- 3
- Kód EAN
- 4260674869785
- Číslo produktu
- Fleboxin3x-cre25e2
K tomu se hodí také

Fleboxin krém - 100 ml - 2 dávky
7 460,00 Kč/1l
1 492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Fleboxin - Povzbuzující gel na nohy a žíly (50 ml)
18 462,00 Kč/1l
923,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

Fleboxin Krém - 100 ml
8 890,00 Kč/1l
889,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Depanten Krém - 100 ml - 5 Szt
6 404,00 Kč/1l
3 202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Flexosamine Krém - 100 ml - 3 Může
6 300,00 Kč/1l
1 890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth

Steplex Forte krém - 100 ml - balení po 2 ks
6 895,00 Kč/1l
1 379,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Depanten Krém - 100 ml - 2 Szt
8 560,00 Kč/1l
1 712,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Depanten Krém - 100 ml
10 040,00 Kč/1l
1 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Flexosamine Krém - 100 ml - 5 Může (500 ml)
5 980,00 Kč/1l
2 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Fleboxin – revitalizační gel na nohy a žíly (50 ml)
939,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

Reduslim - 60 kapslí
16 888,89 Kč/1kg
760,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Depanten Krém - 100 ml - 3 Szt
7 906,67 Kč/1l
2 372,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Flexosamine Krém - 100 ml
8 820,00 Kč/1l
882,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Reduslim -180 kapslí (3 x 60 kapslí) - 3 balení
10 370,37 Kč/1l
1 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth

Depanten krém - 200 ml (2x100 ml), balení 2 ks
8 095,00 Kč/1l
1 619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Delislim Forte - 60 kapslí
19 311,11 Kč/1l
869,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Welltone - 60 Kapsle
14 074,07 Kč/1kg
760,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Revolyn Keto Burn - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 kusů
7 100,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth

Caralean
1 221 999,94 Kč/1kg
611,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth-Inter

Oriton Forte - 60 Kapslí
9 462,96 Kč/1kg
529,00 Kč
-18,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
511,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth-Inter

Dioptik - 180 Kapsle (3 x 60 Kapsle) - 3 Dávky
8 584,80 Kč/1kg
1 468,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Nautubone Krém - 100 ml
9 790,00 Kč/1l
979,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

DiaformRX - 60 Kapsle
17 482,14 Kč/1kg
979,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Diaform RX – 300 kapslí (5x60) s vysokým obsahem účinných látek – originální receptura ze Švýcarska – veganské a rostlinné složení s vitamíny a minerály – balení po 5 kusech
11 235,09 Kč/1kg
3 202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Reduslim - 120 kapslí, balení po 2 kusech
11 211,11 Kč/1l
1 009,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Intenskin Krém - 100 ml
10 040,00 Kč/1l
1 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Revolyn Keto Burn - 300 kapslí (5 x 60 kapslí) - balení 5 kusů
10 617,78 Kč/1l
2 389,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Intact27

Diaform RX – 180 kapslí (3x60) s vysokým obsahem účinných látek – originální receptura ze Švýcarska – veganské a rostlinné složení s vitamíny a minerály – balení po 3 kusech
12 725,15 Kč/1kg
2 176,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Ohodnoceno dne 16. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 672,79 Kč
-137,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 535,47 Kč
Prodejce: Linomag

Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
670,70 Kč
Prodejce: apohealth
8 942,67 Kč/1kg

Moxibustion box, 3vrstvý filtrační přístroj, šetrný k pokožce, bez kouře, pro kloubní břicho
544,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 201,76 Kč/1kg

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 442,27 Kč/1kg

Flexosamine Krém - 100 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
882,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
8 820,00 Kč/1l

Esemtan Balzám na suchou pokožku 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
330,85 Kč
Prodejce: apohealth
661,70 Kč/1l

Dermatix Ultra silikonový gel pro prevenci a redukci jizev, 60 g gelu



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 536,26 Kč
Prodejce: apohealth

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 100 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
796,08 Kč
Prodejce: apohealth
7 960,80 Kč/1l

Schülke esemtan® aktivní gel, podporuje krevní oběh, protikřečový, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
155,66 Kč
Prodejce: Shoproither
311,32 Kč/1l

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
932,06 Kč
Prodejce: Provantis
2 452,79 Kč/1l

Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
220,08 Kč
Prodejce: apohealth
880,32 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 50 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
556,53 Kč
Prodejce: apohealth
11 130,60 Kč/1l

TEARS AGAIN Sensitive oční sprej, pro ošetření suchých očí, pro péči o oční okolí, s dexpanthenolem, 10 ml roztok
330,12 Kč
Prodejce: apohealth
33 012,00 Kč/1l

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
551,25 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 675,00 Kč/1l

fittydent super bonding krém nerozpustný ve vodě, 40 g krém



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
207,41 Kč
Prodejce: apohealth
3 771,09 Kč/1kg

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
531,21 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 541,40 Kč/1l

PROTEFIX lepic prek, 50 g prku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
158,90 Kč
Prodejce: apohealth
529,67 Kč/1kg

CB12 spray Ústní sprej, 15 ml roztoku



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
177,48 Kč
Prodejce: apohealth
5 546,25 Kč/1kg

Olej Kwan Loong s čínskými přírodními bylinami - 57 ml
714,91 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
12 542,28 Kč/1l