5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Raspberry 440mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
SODASTREAM Příchuť jahoda 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
Sirup na nápoje Top Orange, mandarinková příchuť, ovocná a aromatická, 600 mlJednorázové209,50 Kč/1l
125,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
SodaStream 22702992, 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

SodaStream 1024243490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Purpurová, Bílá, Žlutá, Mučenka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 3 kJJednorázové
488,18 Kč/1l
214,80 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup pomerančové mango bez cukru, 440 ml, 2 ksJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Ginger Ale , 440 ml, 3 kusyJednorázové
325,64 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Sirup Red Berries 440mlJednorázové
649,86 Kč/1l
285,94 Kč
Prodejce: T3S_Shop

SodaStream Sirup Mirinda 4x440ml Nápojový koncentrát Orange RefreshmentJednorázové
290,23 Kč/1l
510,81 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Syrup 7UP 3-pack 440ml koncentrát pro 9 litrů nealkoholického nápojeJednorázové
325,64 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424226490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
530,16 Kč/1l
233,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 kusyJednorázové
344,81 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1424227490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Šedá, Žlutá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
350,18 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Bezovyery? , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 3 kusyJednorázové
316,06 Kč/1l
417,20 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7UP , 440 ml, 6 kusůJednorázové
296,99 Kč/1l
784,05 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Isotonic Mirinda , 440 ml, 2 kusyJednorázové
387,84 Kč/1l
341,30 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Lemon Lime , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
3x SODASTREAM MANDARINE SYROP 440ml
SodaStream syticí koncentrát vám umožní vyrobit 9 litrů nápoje s příchutí mandarinky. Sirup, který se rozpustí v sycené vodě ze saturátoru a zaručí jedinečnou chuť čerstvě připraveného nápoje.
Objem sirupu: 1,5 l: 440 ml
Jak se používá?
3 jednoduché kroky
- Napusťte do přístroje SodaStream čerstvou studenou vodu.
- Nakloňte láhev SodaStream pod mírným úhlem a do probublané vody přidejte několik kapek sirupu.
- Jemně lahví zatřepejte, aby se příchuť dobře promíchala, a ...osvěžte se bublinkami!
SLOŽENÍ: cukr, voda, koncentrovaná pomerančová (9,82 %) a mandarinková (0,99 %) šťáva, kyselina (citronová), aromata, sladidla (kyselina cyklamová a její sodné a vápenaté soli, acesulfam K), barviva (karoteny, lykopen), antioxidant (kyselina askorbová), konzervant (sorban draselný), stabilizátor (glycerolové estery dřevných pryskyřic).
Výživová hodnota (ředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 68,65 kJ /16,1 kcal, ve 250 ml - 171,63 kJ/40,25 kcal, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 3,85 g, ve 250 ml - 9,625 g (4 %)
z toho cukry
ve 100 ml - 3,85 g, ve 250 ml - 9,625 g, (% na 250 ml **) - (11 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,03 g - 0,09 g, (% na 250 ml **) - (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal) 250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 45 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení.
- Příchuť
- Mandarinka
- Objem
- 1.32 l
- Seznam přísad
- Seznam přísad v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Deklarovaná nutriční hodnota v popisu
- Hmotnost
- 2000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sodastream
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701114399
- Příchuť
- Mandarinka
- Objem
- 1.32 l
- Seznam přísad
- Seznam přísad v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Deklarovaná nutriční hodnota v popisu
- Hmotnost
- 2000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sodastream
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701114399
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Sirup Mandarinka 4x440ml Sada nápojového sirupu s koncentrátemJednorázové
387,98 Kč/1l
682,85 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Mandarinkový sirup 6x440ml Nápojový sirup Koncentrát OsvěženíJednorázové
402,41 Kč/1l
1 062,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s příchutí citronu a limetky 440 ml (balení 6 ks)Jednorázové
249,07 Kč/1l
657,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Mirinda nápojový sirup bez cukru, 440 ml, 2 kusyJednorázové
459,72 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru s příchutí červených bobulí 440 ml (balení po 2 kusech)Jednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - bílé - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

SodaStream 1741260410, Lahev na sycení CO2, Černá, Průhledná, 1 l, 2 kusů, 170 mm, 85 mm
483,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

SodaStream 1524211490, Sirup pro výrobník sody, Cherry, 440 mlJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup lesní ovoce 440ml 6 balení nápojového sirupového koncentrátuJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

Sirup Sodastream Lemon Lime , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Sirup Mirinda 4x440ml Nápojový koncentrát Orange RefreshmentJednorázové
290,23 Kč/1l
510,81 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Passionfruit Zero Mu?enkov? , 440 ml, 3 kusyJednorázové
325,64 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Sirup Red Berries 440mlJednorázové
649,86 Kč/1l
285,94 Kč
Prodejce: T3S_Shop

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: CoffeeFriend

Bestway 58071, Dávkovač chlóru/bromu, Modrá, Bílá, 16,5 cm, 370 g, 1 kusů, Krabice
299,91 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Katomix

SodaStream 1024243490, Sirup pro výrobník sody, Zelená, Purpurová, Bílá, Žlutá, Mučenka, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

SodaStream Mandarinkový sirup 440mlJednorázové
263,36 Kč/1l
115,88 Kč
Prodejce: Elektrochram

SodaStream sirup mandarinka 2x440ml koncentrát na 9 litrů nápojeJednorázové
502,84 Kč/1l
442,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Ginger Ale , 440 ml, 3 kusyJednorázové
325,64 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Red Berries Zero + Bezov kv?t Zero + Passionfruit Zero, 440 ml, 3 kusyJednorázové
325,64 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové
338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 3 kJJednorázové
488,18 Kč/1l
214,80 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup na nápoje Top Orange, mandarinková příchuť, ovocná a aromatická, 600 mlJednorázové
209,50 Kč/1l
125,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorázové
976,93 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup pomerančové mango bez cukru, 440 ml, 2 ksJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Objem 2,64 l
Ok
Ohodnoceno dne 25. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 0,44 l
Ohodnoceno dne 27. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,44 l
Ohodnoceno dne 26. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,44 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l