5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ koření Garlic Garlic 227g2 366,67 Kč/1kg
426,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření The Squeal 184g1 730,43 Kč/1kg
398,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření Texas Chili 99g1 600,00 Kč/1kg
192,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření BAMM! Habanero 113 g1 514,29 Kč/1kg
212,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Ostmann Lets Do zeleninový kořenící přípravek přírodní kořenící přípravek 85g
1 637,65 Kč/1kg
139,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Lets Do kořenící přípravek na mleté maso ochucené balení 60g
2 320,00 Kč/1kg
139,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Lets Do Italský kořenící přípravek ochucený balíček 60g
2 311,00 Kč/1kg
138,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Lets Do Asian kořenící přípravek jemně vyvážený 75g
1 849,60 Kč/1kg
138,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Lets Do Mexický kořenící přípravek dokonale vyvážený 70g
1 981,71 Kč/1kg
138,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Lets Do Stullen příprava koření na sendviče 55g
2 497,64 Kč/1kg
137,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Lets Do Spicy Kick kořenící přípravek intenzivní poleva 50g
2 747,40 Kč/1kg
137,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann 5 koření – prášková kořenící směs s vyváženou chutí, 30 g
2 361,00 Kč/1kg
70,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann bylinná směs na dresink s lyofilizovanými bylinkami 18g
6 955,56 Kč/1kg
125,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Přípravek na gulášové koření Ostmann Chef's pikantně-kořeněný 12g
2 811,67 Kč/1kg
33,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs koření - Quark koření 30g
2 494,00 Kč/1kg
74,82 Kč
Prodejce: taleoo

Ostmann Italské bylinky lyofilizované středomořské bylinky 15g
8 336,00 Kč/1kg
125,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kamis bylinná sůl 35 G
896,50 Kč/1kg
61,96 Kč
-42%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
35,86 Kč
Prodejce: Katomix

BBQ koření Fajita Seasoning 113g
1 371,43 Kč/1kg
192,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Harissa – kořenová směs, dóza 30g | HERBARIA
4 128,00 Kč/1kg
123,84 Kč
Prodejce: taleoo

Koření na guacamole, 60 g | LEBENSBAUM
1 733,67 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ostmann Lets Do kořenící sůl na brambory lahodná hloubka chuti 90g
Směs na bylinkový dip Ostmann Let's Doběhem okamžiku promění tvaroh, crème fraîche nebo smetanový sýr v lahodný dip plný bylinkové chuti. Ideální na brambory do saka, bagety, zeleninové tyčinky nebo grilování - nekomplikované, svěží a lahodné.
Vlastnosti výrobku
Přírodní složky: Složení: mořská sůl, 16,5 % bylinky (petržel, pažitka, celerová nať, kerblík, libeček, kopr), česnek, cibule, pastinák, hořčičná semínka, křen, řepkový olej, citron, zázvor, pepř (1 %), mrkev, rajčata
Čistá značka: 100% přírodní kuchyně - bez umělých aromat, barviv a zvýrazňovačů chuti
Praktická 60g plechovka: uzavíratelná, recyklovatelná a dokonale porcovaná - stylová do každé kuchyně
Chvíle potěšení
Jednoduše smíchejte 2 vrchovaté čajové lžičky (cca 4 g) s 250 g tvarohu nebo crème fraîche - ideální na dipy k nachos, zelenině nebo bagetám
Vynikající jako pikantní příloha ke grilování, piknikům nebo pohodovému občerstvení.
Oblíbená příloha k cuketovým závitkům, jako krémová pomazánka nebo šťavnatý salátový dip
Výhody
Všestranný - ať už klasický, nebo kreativní
Přírodní receptura - vhodná pro uvědomělé znalce
Praktická plechovka - čisté dávkování a ekologický obal
Rychlá příprava za 2 minuty - připraveno k okamžitému namáčení
O produktu Ostmann Děláme bylinkový dip
Řada Let's Dood oblíbené německé značky koření Ostmann představuje kreativní přírodní směsi bez příkras. Bylinkový dip kombinuje klasickou svěžest bylinek s jednoduchou přípravou - pro požitek snadný jako úsměv
Fuchs Foodservice GmbHIndustriestrasse 2549201 Dissen am Teutoburger WaldE-mail: [email protected]- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Mořská sůl, bylinky 16,5 % (petržel, pažitka, celerová nať, kerblík, libeček, kopr), česnek, cibule, pastinák, hořčičná semínka, křen, řepkový olej, citron, zázvor, pepř 1 %, mrkev, rajče.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 173 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 724 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 20,7g Sacharidy včetně cukru: 10g Tuky: 4,1g Tuky včetně nasycených tuků: 0,5g Vláknina: 10g Bílkoviny: 8g Sůl: 48,6g
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Fuchs Foodservice GmbHIndustriestraße 25 49201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald
- Prodejní název
- Kořenící sůl na dip
- Výrobce
- Ostmann
- Číslo produktu
- 864199
- Kód EAN
- 4002674184297
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Mořská sůl, bylinky 16,5 % (petržel, pažitka, celerová nať, kerblík, libeček, kopr), česnek, cibule, pastinák, hořčičná semínka, křen, řepkový olej, citron, zázvor, pepř 1 %, mrkev, rajče.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 173 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 724 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 20,7g Sacharidy včetně cukru: 10g Tuky: 4,1g Tuky včetně nasycených tuků: 0,5g Vláknina: 10g Bílkoviny: 8g Sůl: 48,6g
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Fuchs Foodservice GmbHIndustriestraße 25 49201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald
- Prodejní název
- Kořenící sůl na dip
- Výrobce
- Ostmann
- Číslo produktu
- 864199
- Kód EAN
- 4002674184297
K tomu se hodí také

Kameya – Wasabi Furikake Original – 80 g
5 990,13 Kč/1kg
479,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

tellofix Classic Klare Brühe 900g
767,59 Kč/1kg
690,83 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Kamelur

Fuchs zelený amazonský pepř celá zelená zrna ve slaném nálevu 850g
598,18 Kč/1kg
508,45 Kč
Prodejce: somnia24

La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Černý kmín 1 kg, celá semena, Nigella sativa, koření do pečiva, přírodní, veganské, GiDeli
290,16 Kč/1kg
290,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Knorr® Rinder Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
571,07 Kč/1kg
571,07 Kč
Prodejce: somnia24

Skořice cejlonská - mletá 50g
1 800,00 Kč/1kg
90,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Maggi WM No.1 pečené maso
696,70 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Růžový pepř celý sušený jemná příchuť balení 160g
3 175,13 Kč/1l
508,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vegeta, kořenová směs do pokrmů, 400 g
229,92 Kč/1kg
96,03 Kč
-4,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,97 Kč
Prodejce: Katomix

Sonnentor 465028, Práškové koření, 35 g, Piment, Kardamom, Skořicová, Hřebíček, Zázvor, Vanilka, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
4 314,29 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Covitar

Šedá sůl Tradiční bulharské koření s horskými bylinami 40 g
1 522,00 Kč/1kg
60,88 Kč
Prodejce: Inaris_International

Příprava koření Al Amier CousCous
1 603,67 Kč/1kg
48,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mletá pískavice řecké seno 1kg
101,00 Kč/1kg
101,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
1 017,94 Kč/1kg
356,28 Kč
Prodejce: somnia24

Bio kardamom, celý, zelený, 100 g
4 906,60 Kč/1kg
490,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kořenící sůl na maso, gril, brambory a zeleninu
196,00 Kč/1kg
196,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

La Carmencita El único paellero Španělská směs koření 20g
3 450,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Cape Herb and Spice Rub Portugalská kořenící sůl Peri Peri 100g
438,60 Kč/1kg
109,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
686,08 Kč/1kg
686,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prymat Kebab-Gyros koření 30 g
390,25 Kč/1l
41,58 Kč
-62%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15,61 Kč
Prodejce: Katomix

Prášek na nápoj s příchutí dýně, Blendsmiths, 250 g
340,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg
133,20 Kč/1kg
133,20 Kč
Prodejce: Katomix

Univerzální tekutý lepidlo Cenofix, 85 ml | CENOVIS
930,75 Kč/1kg
99,59 Kč
Prodejce: taleoo

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g
1 024,07 Kč/1l
153,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koření na chléb - Prémiová směs koření na chléb mletá - Pro rustikální farmářský chléb a další nápady na pečení chleba - 100g
1 667,50 Kč/1kg
166,75 Kč
Prodejce: allerFeinst

Smíchejte sušenou zeleninu 100 g Targroch
1 073,27 Kč/1kg
160,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Lobo Bot Xa Xiu Char Siu marináda na maso 100g
631,30 Kč/1kg
63,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Butter Chicken Masala, 100g
461,20 Kč/1kg
55,90 Kč
-17%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 336,44 Kč/1kg

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 641,45 Kč/1kg

Fuchs Professional chilli papričky celé lusky s ohnivou pálivostí 500g
689,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 378,38 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
978,22 Kč/1kg

Krakovské koření na klobásy 50 g – přírodní směs koření
178,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 579,80 Kč/1kg

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
153,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 024,07 Kč/1l

Ostmann Pumkin Spice Latte kořenící směs bez zvýrazňovače chuti 16g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 991,25 Kč/1kg