3,0



Na základě 2 hodnocení
Werther's Original Soft Caramel Pumpkin Spice 180 g měkké karamelové bonbony s příchutí dýňového koření
226,60 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
216,03 Kč-10,57Kč
1 200,17 Kč / 1kg
plus 37,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Delisana sušenky s malinovou marmeládou 135 g2 947,07 Kč/1kg
412,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Včelka – Čokoládové bonbóny Choco Bits 185 g2 583,05 Kč/1kg
490,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g
329,00 Kč/1kg
59,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
434,52 Kč/1kg
141,22 Kč
Prodejce: VISO

Küfa mátové polštářky s čokoládovou náplní 1500g
307,17 Kč/1kg
460,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Goldnüsse karamelové bonbony s čokoládovou náplní 175g
404,11 Kč/1kg
70,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werthers Original Cukierki Soft Eclairs 70 g
576,00 Kč/1kg
46,08 Kč
Prodejce: Katomix

Žvýkací bonbóny IBONS se zázvorem a mangem, 60 g bonbónů
1 536,20 Kč/1kg
109,07 Kč
Prodejce: apohealth

Zott Cherry Jelly 175g – lahodný, osvěžující dezert
107,70 Kč/1kg
46,09 Kč
-53%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola, 60 kusů pěnivých bonbonů, 1128 g
559,57 Kč/1kg
631,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa A a C ovocné bonbony s pomerančem a citronem 200g
353,35 Kč/1kg
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Nimm2 soft, 195 g, 87,5 g, 58,8 g, 3,4 g, 0,1 g, 0,03 g
1 059,18 Kč/1kg
206,54 Kč
Prodejce: somnia24

Extra mátové bonbóny 84g – Svěží mátová chuť, dlouhotrvající
2 532,26 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Klene Honingbijtjes suikervrij 110g – medové bonbony bez cukru, veganské a bezlepkové
1 110,00 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ricola zázvorové bonbóny s mátou bez cukru, 50 g bonbónů
2 323,51 Kč/1kg
132,44 Kč
Prodejce: apohealth

Böhme ovocné karamely kyselé 250g
201,32 Kč/1kg
50,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
1 500,90 Kč/1kg
367,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Werther's Original Soft Caramel Pumpkin Spice 180 g v sobě spojuje proslulou kvalitu jemného karamelu Werther's s podzimní pikantní příchutí dýňového koření. Cukrovinky se rozplývají v ústech a zaujmou svou krémovou konzistencí, které dodává směs karamelu, skořice, muškátového oříšku a hřebíčku obzvláště sezónní hloubku chuti.
Ať už jako svačinka pro útulné podzimní večery, jako zvláštní doplněk cukrářské poličky nebo jako nápad na dárek - tato limitovaná edice osloví znalce i milovníky trendů.
Složení: Složení: glukózový sirup, cukr, kondenzované odstředěné mléko (18,2 %), palmový tuk, zvlhčující látka sorbitolový sirup, smetana (3,9 %), kondenzované slazené mléko, máslo (2,5 %), syrovátkový protein, sůl, sirup z třtinového cukru, aromata, emulgátor lecitiny (SOYA).
Informace pro alergiky:
Obsahuje: Obsahuje: mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), sóju a sójové výrobky
Výrobce: August Storck KG, Waldstrasse 27, 13403 Berlin (D)
Tabulka nutričních hodnot (na 100 g)
| Výživové údaje | Množství |
|---|---|
| Energetická hodnota | 420 kcal / 1 767 kJ |
| Tuk | 15,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,0 g |
| Sacharidy | 69,6 g |
| z toho cukr | 39,6 g |
| Bílkoviny | 3,4 g |
| Sůl | 0,60 g |
- Skladování a použití
- Chraňte před teplem a skladujte na suchém místě.
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, SYROVÁTKO (7,4 %), kondenzované MLÉKO, MÁSLO (4,8 %), sirup z třtinového cukru, sůl, emulgátor lecitiny (SÓJA), aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 g v g :1793KJ/424Kcal/Tuky:8,4z toho nasycené mastné kyseliny:5,7 /Sacharidy:86,9>z toho cukr:71,6/Bílkoviny:0,3/Sůl:1
- Hmotnost
- 180 g
- Potravinářský podnik
- August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
- Prodejní název
- Sahnebonbons
- Výrobce
- Číslo produktu
- 532234
- Kód EAN
- 4014400935882
- Skladování a použití
- Chraňte před teplem a skladujte na suchém místě.
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, SYROVÁTKO (7,4 %), kondenzované MLÉKO, MÁSLO (4,8 %), sirup z třtinového cukru, sůl, emulgátor lecitiny (SÓJA), aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 g v g :1793KJ/424Kcal/Tuky:8,4z toho nasycené mastné kyseliny:5,7 /Sacharidy:86,9>z toho cukr:71,6/Bílkoviny:0,3/Sůl:1
- Hmotnost
- 180 g
- Potravinářský podnik
- August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
- Prodejní název
- Sahnebonbons
- Výrobce
- Číslo produktu
- 532234
- Kód EAN
- 4014400935882
K tomu se hodí také

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g
260,36 Kč/1kg
117,16 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Erotic for Women krabička na tablety s ovocným želé 25g
79,20 Kč/1kg
79,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
434,52 Kč/1kg
141,22 Kč
Prodejce: VISO

Dýňový čaj - 17 sáčků 32,3g
2 630,34 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Legami stíratelné gelové pero - PANDA
72,98 Kč
Prodejce: KKboty

Afnan Supremacy Not Only Intense Extrait de Parfum 100 ml M
12 683,80 Kč/1l
1 268,38 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Legami VEP0010, Gelové pero s víčkem, Modrá, Vícebarevný, Plast, Kulatý, 8 mm
72,98 Kč
Prodejce: KKboty

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
7 039,00 Kč/1l
703,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Legami VEP0024, Gelové pero s víčkem, Červená, Hnědá, Plast, Kulatý, 8 mm
70,99 Kč
Prodejce: KKboty

Gelové pero Legami s dekorem zvířátek - LOVELY FRIENDS - TEDDY BEAR
74,71 Kč
Prodejce: Ranzenmaxx

Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g
329,00 Kč/1kg
59,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Pumkin Spice Latte kořenící směs bez zvýrazňovače chuti 16g
3 991,25 Kč/1kg
63,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Staub Pumpkin Cast Iron Pot - Cinnamon 3.45 ltr
6 719,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct

Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
1 500,90 Kč/1kg
367,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Premium Pumpkin Spice - vysoce kvalitní dýňové koření na dýňový koláč, dýňovou polévku, pečenou dýni a mnoho dalšího - 100 g
2 181,30 Kč/1kg
218,13 Kč
Prodejce: allerFeinst

Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
926,51 Kč/1l
648,56 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

Barkleys Mini Mints Pastilky s příchutí skořice bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 460032 Werther’s® Original Karamell Creme Bonbons 225 g
256,09 Kč/1kg
57,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,06 Kč/1kg
291,06 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK 1.3800.9, Ve tvaru hub, 140 g, 1 kusů, Karamel, 1,29 g, 1969 kJ
707,14 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: YUMZA

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Küfa mátové polštářky s čokoládovou náplní 1500g
307,17 Kč/1kg
460,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Svíčka s vůní dýně ve sklenici, svíčka s vůní dýně, halloweenská dekorace
285,00 Kč
Prodejce: EDANTI

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
346,16 Kč/1kg
346,16 Kč
Prodejce: somnia24

Barkleys Chocolate Cinnamon Dragees s hořkou čokoládou a skořicí 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10046325 HARIBO Ingwer Zitrone Fruchtgummi 160,0 g
237,50 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
2 368,24 Kč/1kg
362,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

The Pumpkin Spice Café
365,98 Kč
Prodejce: Myboeken
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%50% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
50%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jedny z nejlepších bonbónů Werther’s
Naprosto lahodné
Ohodnoceno dne 25. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Poštovní podvod
Vaše vlastní hloupost.....Mega poštovné za sáček bonbonů. FRECHHEIT !!!!!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks


Doprava zdarma








Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg