5,0



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (15 kg – pro 450 m2) - Organifer93,53 Kč/1kg
1 402,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Opravné trávníkové semeno – Odolné (1 kg na 50 m2) - Organifer943,99 Kč/1kg
943,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

EcoDeco mikrý jetel Abbergreen, drobnolistná mikrokonvičina pro zahuštění a posílení trávníku, 500 g
870,40 Kč/1kg
435,20 Kč
Prodejce: EcoDeco

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
359,09 Kč/1kg
1 795,47 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 23833 COMPO Turbo – doplnění trávníku, 2,6 kg na 130 m²
557,73 Kč/1kg
1 450,10 Kč
Prodejce: M_plus_L

LERAVA TURBO 10 m² travní semeno s rychlým klíčením – pro chladné oblasti – trávník do stínu – sytě zelená barva, odolné travní semeno s rychlým klíčením
3 933,32 Kč/1kg
983,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mikrojetel Trávník – Čisté semeno jetele (1500 g pro 750 m2) - Organifer
1 241,33 Kč/1kg
1 861,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Trávníkové osivo KADAX, travní osivo, rychle rostoucí tráva, trávníkové pelety, rychle klíčící trávníkové osivo
186,00 Kč
Prodejce: KADAX

Osivo trávníku Osivo trávníku odolné vůči suchu Osivo trávníku odolné 0,9kg
1 008,19 Kč/1kg
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Roysson® 15 kg | Osivo trávníků | Univerzální trávník odolný proti suchu
128,87 Kč/1kg
1 932,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VIAMALL-EU

Osivo trávníku odolné vůči suchu Arida – 15 kg na 750 m² – osivo pro suché stanoviště – Organifer
266,93 Kč/1kg
4 003,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer
![Obrázek produktu pro Travní osivo LERAVA® CHAMPION [odolné proti suchu] - vhodné pro suchá a slunná místa - odolné proti sešlapávání a odolné travní osivo - 30 m²](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/8300e1a6c70276473d932885fdd264f3.webp)
Travní osivo LERAVA® CHAMPION [odolné proti suchu] - vhodné pro suchá a slunná místa - odolné proti sešlapávání a odolné travní osivo - 30 m²
1 299,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Travní Směs 1 Kg, 30-50 M² Barenbrug
370,18 Kč/1kg
569,86 Kč
-199,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
370,18 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

Travní semeno pro suchá, slunná stanoviště AlgoFlash, 1 kg, odolné vůči suchu, vhodné pro slunné plochy
1 105,06 Kč/1kg
1 447,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Discountic

VILMORIN Zimuvzdorná travní směs pro suché půdy - 3 kg
4 393,29 Kč/1kg
1 801,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Osivo na seno – travní osivo pro seno a siláž – vysoce kvalitní pícní tráva pro zemědělství a siláž – 15 kg na 2 500 m² – Organifer
306,00 Kč/1kg
4 589,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

AROS Travní směs Do sucha (4 kg na 200 m²)
179,75 Kč/1kg
719,00 Kč
Prodejce: AROS-osiva

Travní Směs 1 Kg, 30-50 M² Barenbrug
338,34 Kč/1kg
564,16 Kč
-225,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
338,34 Kč
Prodejce: Lacnepostreky
Více o produktu






Popis produktu a údaje o produktu
Směs trav pro suchá místa EcoDeco 5 kg s vysokou odolností
Tato travní směs je určena pro zakládání trávníku na suchých, silně osluněných a hůře zavlažovaných plochách. Je vhodná tam, kde běžné osivo hůře drží vláhu a trávník je vystaven dlouhodobému přísušku. Díky pečlivě složenému podílu vytrvalých trav pomáhá vytvořit stabilní a rovnoměrný porost i v náročnějších podmínkách.
Vlastnosti produktu
- Vysoký podíl kostřav podporuje lepší hospodaření s vodou a zvyšuje šanci na úspěšný růst v sušším prostředí.
- Kostřava třtinová s hlubokým kořenovým systémem pomáhá trávníku čerpat vláhu z hlubších vrstev půdy.
- Vytrvalé travní odrůdy přispívají k dlouhodobému použití a omezují potřebu každoročního dosévání.
- Směs je vhodná pro slunná stanoviště, kde je vyšší teplota a rychlejší vysychání půdy.
- Pomáhá vytvořit pevný travní porost i na méně kvalitních a písčitých půdách.
- Praktické balení 5 kg je vhodné pro větší plochy a pohodlné zakládání trávníku.
- Složení je navrženo pro stabilní růst a dobrou regeneraci porostu po zátěži počasím.
Použití
Travní osivo je určeno pro výsev nových trávníků na zahradách, u rodinných domů, na rekreačních pozemcích i na místech s omezenou zálivkou. Hodí se pro plochy vystavené přímému slunci a delším obdobím bez deště. Pro nejlepší výsledek doporučujeme připravit půdu, povrch srovnat, osivo rovnoměrně vysít a po výsevu udržovat substrát přiměřeně vlhký do vzejití.
Technické údaje
- Značka: EcoDeco
- Kategorie: Nasiona traw
- Typ produktu: travní osivo pro suchá místa
- Balení: 5 kg
- Určení: suchá a slunná stanoviště
- Cyklus: vytrvalé
- Barva: bez určení barvy
Obsah balení
- 1× balení travního osiva EcoDeco 5 kg
Upozornění
- Pro rovnoměrný růst dodržujte doporučené dávkování výsevu.
- Po výsevu je vhodné povrch uválet, aby se semena lépe udržela v půdě.
- Do doby vzejití je potřeba půdu pravidelně zvlhčovat, zejména v době sucha.
- Hmotnost
- 5000 g
- Doporučená plocha
- 200 m²
- Počet kusů
- 10000
- Kód EAN
- 5905842486416
- Výrobce
- EcoDeco
- Hmotnost
- 5000 g
- Doporučená plocha
- 200 m²
- Počet kusů
- 10000
- Kód EAN
- 5905842486416
- Výrobce
- EcoDeco
K tomu se hodí také

COMPO 23833 COMPO Turbo – doplnění trávníku, 2,6 kg na 130 m²
557,73 Kč/1kg
1 450,10 Kč
Prodejce: M_plus_L

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
359,09 Kč/1kg
1 795,47 Kč
Prodejce: somnia24

EcoDeco mikrý jetel Abbergreen, drobnolistná mikrokonvičina pro zahuštění a posílení trávníku, 500 g
870,40 Kč/1kg
435,20 Kč
Prodejce: EcoDeco

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (15 kg – pro 450 m2) - Organifer
93,53 Kč/1kg
1 402,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Organifer

EcoDeco travní směs pro suchá stanoviště 10 kg, vytrvalá směs pro 400 m2
109,95 Kč/1kg
1 099,46 Kč
Prodejce: EcoDeco

Trávníkové osivo KADAX, travní osivo, rychle rostoucí tráva, trávníkové pelety, rychle klíčící trávníkové osivo
186,00 Kč
Prodejce: KADAX

WOLF-Garten® 3825020 WOLF-Garten® LG 125 Sport- und Spiel Rasensamen 2,5 kg
297,31 Kč/1kg
743,27 Kč
Prodejce: somnia24

LERAVA TURBO 10 m² travní semeno s rychlým klíčením – pro chladné oblasti – trávník do stínu – sytě zelená barva, odolné travní semeno s rychlým klíčením
3 933,32 Kč/1kg
983,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (10 kg – pro 300 m2) - Organifer
125,00 Kč/1kg
1 249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (5 kg – pro 150 m2) - Organifer
194,00 Kč/1kg
969,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

EcoDeco travní semena univerzální, odolná vůči sešlapu, samohustící směs 5 kg pro zahradu a sportovní trávníky
117,25 Kč/1kg
586,26 Kč
Prodejce: EcoDeco
![Obrázek produktu pro LERAVA® Semena trávníku – bermudská tráva [mimořádně odolná proti pošlapání] – 20 m² – semena odolná vůči suchu a rychle rostoucí](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/82018d52dae8bad4b70077d07a0c53b5.webp)
LERAVA® Semena trávníku – bermudská tráva [mimořádně odolná proti pošlapání] – 20 m² – semena odolná vůči suchu a rychle rostoucí
5 218,50 Kč/1kg
1 043,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
460,62 Kč/1l
460,62 Kč
Prodejce: somnia24

Mikrojetel Trávník – Čisté semeno jetele (100 g pro 50 m2) - Organifer
8 169,90 Kč/1kg
816,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banánovník, výška 100–140 cm mrazuvzdorný rychle rostoucí exotická zahradní rostlina odolný banánovník
971,36 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Trendyplants - Yucca Rostrata - Odolná - Zahradní rostlina - Výška 40-60 cm - Velikost květináče Ø21cm
1 249,19 Kč
Prodejce: Trendyplants

karpal solární kolektor solární ohřívač bazénu ohřívače bazénu solární teplovodní zahradní sprcha 110 x 69 x 14 cm pro bazén
3 163,72 Kč
-476,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 687,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Mikrojetel Trávník – Čisté semeno jetele (1500 g pro 750 m2) - Organifer
1 241,33 Kč/1kg
1 861,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Mikrojetel Trávník – Čisté semeno jetele (500 g pro 250 m2) - Organifer
2 245,98 Kč/1kg
1 122,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

EcoDeco travní směs pro suchá místa 25 kg, vytrvalá semena trávy na 1000 m²
103,61 Kč/1kg
2 590,18 Kč
Prodejce: EcoDeco

WOLF-Garten 3824045 WOLF-GARDEN - LU-TR 165 HEAT- AND DRYING COMPATIBLE 1 pc(s)
718,60 Kč/1kg
3 593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Solární pouliční LED světlo se senzorem pohybu solární lampa zahrada světlo dekorativní světlo nástěnná klimatická lampa IP65 vodotěsné Retoo
1 141,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Wolf Garten 3827045 Osivo pro robotickou sekačku RO-S 100 (3827045)
535,54 Kč/1kg
3 647,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

LED Hexa světelné panely Bluetooth RGBIC hudební synchronizace šestiúhelník nástěnné světlo ovládání aplikací pro párty osvětlení her DIY dekorace, sada 6 kusů
1 105,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

EcoDeco semena trávy s mikrojetelem, samonakládací směs, 5 kg pro 200 m²
127,03 Kč/1kg
635,14 Kč
Prodejce: EcoDeco

HillMiles E Bike, městské elektrokolo a E-Hollandbike s 36V 13Ah baterií do 80-100km, SHIMANO 7 rychlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
15 736,00 Kč
-1 251,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 484,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NordicHome

Vířivý bazén PureSpa Bubble GREYSTONE DELUXE 6 - 28452
21 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RAWAX

Gorenje GV663C60, Plně vestavěné, Plná velikost (60 cm), Černá, Dotyk, LED, Studený, Horký
17 347,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: HAI-END
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá semena
Hmotnost 25 kg
Po 2 týdnech sucha a horka semeno stále klíčí a nezničí se!
Ohodnoceno dne 6. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Hmotnost 1 kg
Dodávka, cena a zboží v pořádku. Zatím nezaseto. Proto ještě není úplné hodnocení. Jinak se zpracováním spokojenost.
Ohodnoceno dne 22. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Travní semeno
Hmotnost 10 kg
Těžko říct, protože jsem semínka zasel teprve nedávno
Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Hmotnost 10 kg
Ohodnoceno dne 31. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 10 kg
Ohodnoceno dne 3. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 10 kg
Ohodnoceno dne 14. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Hmotnost 5 kg
Ohodnoceno dne 29. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (15 kg – pro 450 m2) - Organifer



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 402,99 Kč
Prodejce: Organifer
93,53 Kč/1kg

EcoDeco travní semena univerzální, odolná vůči sešlapu, samohustící směs 5 kg pro zahradu a sportovní trávníky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
586,26 Kč
Prodejce: EcoDeco
117,25 Kč/1kg

Mikrojetel Trávník – Čisté semeno jetele (10 kg pro 5000 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
9 434,99 Kč
Prodejce: Organifer
943,50 Kč/1kg

EcoDeco univerzální travní semeno, směs odolná proti sešlapu a zahušťující, 25 kg, až na 1000 m2



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 590,18 Kč
Prodejce: EcoDeco
103,61 Kč/1kg

EcoDeco travní osivo pro suchá místa 5 kg, směs pro trávník s vysokou odolností vůči suchu a slunci



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
586,26 Kč
Prodejce: EcoDeco
117,25 Kč/1kg

Mikrojetel Trávník – Čisté semeno jetele (500 g pro 250 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 122,99 Kč
Prodejce: Organifer
2 245,98 Kč/1kg

EcoDeco semena trávy s mikrojetelem, samonakládací směs, 5 kg pro 200 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
635,14 Kč
Prodejce: EcoDeco
127,03 Kč/1kg

EcoDeco travní semena univerzální, samohustící, odolná proti sešlapu, 10 kg, na plochu 400 m2



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 099,46 Kč
Prodejce: EcoDeco
109,95 Kč/1kg

EcoDeco travní směs pro suchá místa 25 kg, vytrvalá semena trávy na 1000 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 590,18 Kč
Prodejce: EcoDeco
103,61 Kč/1kg

Semeno pro sportovní a rekreační trávník (15 kg na 750 m2) - Organifer
3 824,99 Kč
Prodejce: Organifer
255,00 Kč/1kg

EcoDeco travní směs pro suchá stanoviště 10 kg, vytrvalá směs pro 400 m2



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 099,46 Kč
Prodejce: EcoDeco
109,95 Kč/1kg

Travní semeno - 25 kg Bottos professional travní semeno



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
10 898,28 Kč
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
435,93 Kč/1kg

Pastvinné Travní Osivo Meadow – Speciální pro koně a drobný dobytek (15 kg pro 3000 m2) - Organifer
3 238,99 Kč
Prodejce: Organifer
202,44 Kč/1kg

Bermudagrass - 5kg kádě profesionálních travních semen
5 933,51 Kč
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
1 186,70 Kč/1kg

Mikrojetel Trávník – Čisté semeno jetele (100 g pro 50 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
816,99 Kč
Prodejce: Organifer
8 169,90 Kč/1kg

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (10 kg – pro 300 m2) - Organifer



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
125,00 Kč/1kg

Dichondra Repens - 5 kg Bottos Profi-Rasensamen



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 238,22 Kč
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
847,64 Kč/1kg

Royal Golf Plus - Profesionální travní osivo Bottos 10 kg
4 216,42 Kč
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
421,64 Kč/1kg

Semeno okrasné trávy – Elegant (1 kg na 50 m2) - Organifer
994,99 Kč
Prodejce: Organifer
994,99 Kč/1kg

Opravné trávníkové semeno – Odolné (1 kg na 50 m2) - Organifer
943,99 Kč
Prodejce: Organifer
943,99 Kč/1kg