4,8



Na základě 5 hodnocení
Asfalt za studena 25 kg | studená směs, opravný asfalt, asfalt | 25 kg asfaltu za studena 0-8 mm | asfaltová směs
717,52 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
666,20 Kč-51,32Kč
26,65 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aloe barberae - aloe stromová - exotická pokojová a zahradní rostlina - Ø140cm6 280,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OasisofLife

Další informace o reklamě
Asfalt za studena Opravný asfalt 10 x 25 kg velikost zrna 0-8 mm směs za studena18,39 Kč/1kg
4 597,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw

Další informace o reklamě
Aloe vera v kvetináci o prumeru 12cm a výšce 45cm - nenárocná pokojová1 229,43 Kč
Prodejce: OasisofLife

Další informace o reklamě
Aloe Vera - Pravá aloe - Ø14cm - Ø45cm rostlina - Snadná péce o lécivou1 152,51 Kč
Prodejce: OasisofLife

Rychletvrdnoucí cement Modulan 106 5 kg
49,80 Kč/1kg
249,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Gumová podložka FLOMA UniPad S860 - 20 m, 12 x 0,3 cm
76,40 Kč/1m
1 528,00 Kč
Prodejce: FLOMAT

Gumová rohož FLOMA UniPad S860 - 10 m, 100 x 0,3 cm
222,00 Kč/1m
2 220,00 Kč
Prodejce: FLOMAT

Gardners Aloe Vera, průměr 6 cm
105,00 Kč
Prodejce: Gardners

Gardners Aloe mix, průměr 8,5 cm
120,00 Kč
-35,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
85,00 Kč
Prodejce: Gardners

tesa Easy Cover Economy 58883-00000-02 Abdeckfolie (D x B) 33 m x 550 mm 1 sada (58883-00000-02)
4 503,79 Kč/1m
630,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

KOTARBAU, spojovací desky, ploché spojky, spojovací prvky pro dřevo, 80 x 16 mm, stříbrné, pozinkované
72,24 Kč
Prodejce: KOTARBAU

EDIBAZZAR | Gumový nárazník 4 kusy antivibrační pro pračku chladničku sušičku
186,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EDIBAZZAR

Univerzální Trojúhelníková Markýza 4X4X4 Béžová
176,25 Kč/1m
704,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HomeMarkt24

Sada rostlin aloe vera - 4 rostliny - prumer 10,5cm - výška 35 - 40cm
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife

Relaxdays mřížka na trávník, plastová, 1,3 x 15 m, bez podkladu, pojízdná, vhodná pro robotické sekačky, mřížka na trávník, černá
130,19 Kč/1m
1 952,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

HV POLO Obvazové polštářky Welmoed bílé, velikost:30x35
912,74 Kč
Prodejce: Genisys

Obvazy Eskadron Platinum 20 ACRYLIC Polyester
914,36 Kč
Prodejce: Genisys

Ekkia bandáže POLO Fleece Riding World 3m navy
387,10 Kč
Prodejce: Genisys

Ocelový pohrabáč s dřevěnou rukojetí
69,00 Kč
Prodejce: VESPAGARDEN

FIREFIX Poke iron, šedostříbrná/přírodní
557,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Asfaltová směs za studena 25 kg Ideální řešení pro rychlé opravy silničních povrchů, chodníků a jiných asfaltových ploch. Naše studená asfaltová směs je asfaltová směs připravená k použití bez nutnosti zahřívání, což výrazně usnadňuje práci a šetří čas. Výrobek je ideální pro nízké i vysoké teploty, takže opravy lze provádět po celý rok. Vlastnosti výrobku: Baleno v praktických 25 kg pytlích. Snadné použití, není třeba žádné speciální vybavení. Odolný vůči měnícím se povětrnostním podmínkám. Ideální pro malá a střední poškození. Vhodné pro opravy vozovek, příjezdových cest, parkovišť a chodníků. Pokyny pro použití: Příprava povrchu: Ujistěte se, že opravovaná plocha je čistá a suchá, a odstraňte veškeré nečistoty, jako jsou kameny nebo prach. Aplikace výrobku: Naneste studený asfalt přímo z pytle na poškozený povrch. Zhutnění: Po nanesení asfaltové směsi ji zhutněte ručně nebo pomocí lehkého hutniče, aby se materiál stlačil. Výrobek zaručuje trvanlivou a účinnou opravu, takže je vynikající volbou pro profesionály i soukromé osoby.
- Rozměry
- 25 kg
- Hmotnost
- 25 kg
- Kód EAN
- 5907009171883
- Výrobce
- Zivela
- Rozměry
- 25 kg
- Hmotnost
- 25 kg
- Kód EAN
- 5907009171883
- Výrobce
- Zivela
K tomu se hodí také

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
27,45 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

SAKRET Trass-Zement-Mörtel TZM 30 kg
11,32 Kč/1kg
339,45 Kč
Prodejce: bauschnell

Dyckerhoff Weisszement CEM I 42,5 R dw 25kg
17,48 Kč/1kg
437,00 Kč
Prodejce: bauschnell

SCHÜTTE sprchový set RAVEN, sprchová hlavice s hadicí a držákem, matná černá barva
1 793,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Záclonový voál s volánovou páskou, univerzální páskový dekorační šátek (černobílý) v rozměru: 140x245cm
119,38 Kč/1m
292,47 Kč
Prodejce: Bestlivings

KESPER 1591413 Botník / lavice, bílá
1 774,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sada 4 borůvek - Vaccinium corymbosum - výška 30 cm - květináč 9 cm - Mix B
612,93 Kč
Prodejce: Schramas

ANTTEQ AB32D1 Televizor 32 palců (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, digitální audio výstup, včetně hotelového režimu
5 366,85 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: NetworkTechnologies

ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
609,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

Fairy Original All-in-One tablety do myčky nádobí, 200 ks
336,98 Kč/1l
943,55 Kč
Prodejce: Di-Life

Zavinovací deka deka kočárek deka 90x90cm - univerzální dětská deka do autosedačky buggy celoročně bavlna minky sovičky světle šedá
531,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Toaletní skříňka VASAGLE se 2 dveřmi, otevřená přihrádka
1 407,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Epoxidová pryskyřice Epoxidová odlévací pryskyřice univerzální | 1 KG | Odlitky do 5 cm | Pourpoxy | Křišťálově čirá | Epoxidová pryskyřice | Obsahuje UV blokátor
746,35 Kč/1kg
746,35 Kč
Prodejce: Pourpoxy

Basalt Einkehrsand 0,02-2,2 mm 25 kg – Hochwertiges Fugenmaterial für Pflasterflächen
189,26 Kč/1kg
4 731,47 Kč
Prodejce: bauschnell

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Sprchová baterie Wiltec se čtvercovou dešťovou sprchou Sprchový systém včetně ruční sprchy Kompletní sada pro montáž na stěnu
1 212,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Nobby 28159, Béžová, Zelená, Fresh Water, Slaná voda, 1 kusů, 105 mm, 155 mm, 70 mm
10 217,86 Kč/1m
1 031,89 Kč
-316,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
715,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Knihovna, skříň, police o šířce 40 cm, organizér do skříně, víceúčelová skříň se 4 nastavitelnými policemi, skříň na dokumenty, bílá
2 680,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HomeCollective

Home Dvoustěnná prostěradla Deluxe
2 475,00 Kč/1m²
1 683,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Home-Deluxe-GmbH

INF Převodník Scart na HDMI 1080p
3 511,11 Kč/1m
316,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

8" mini řetězová pila s baterií, 8000mAh 1200W bateriová pila, pro prořezávání, řemesla a kutilské projekty
1 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUMIDRA

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H3 & H4 I Ergo Flex XXL
4 172,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Rotho Domino, Organizér, Tác, Zásuvka, Příbory, Antracit, Polypropylen (PP)
209,00 Kč
Prodejce: Eoshop

48cm LED akvarijní svítidlo, podvodní osvětlení, s možností stmívání, 3 režimy osvětlení a časovačem
557,25 Kč
-17,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
539,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Semena třešně modré (Paulownia tomentosa) - nejrychleji rostoucí strom na světě s fialovými a zvonkovitými květy (300 semen)
98 516,00 Kč/1kg
985,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

d-c-fix 339-2000, Statická přilnavost, Ovládání oslnění, Průhledná, Jednobarevný, 920 mm, 2000 mm
347,22 Kč/1m²
625,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sideboard >Lissy< in Weiß aus Kunststoff - 118x70x30cm (BxHxT)
3 170,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: moebelando

Bubnová sušička Sušička odpadního vzduchu Sušička odpadního vzduchu s předním plněním 2,5 kg, 1,6 stopy krychlové
4 999,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Dtboom
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený
Velmi dobře. Sedí perfektně! Jsem velmi spokojený. Opravil jsem vchod. Teď můžu snadno zajet autem na dvůr.
Ohodnoceno dne 13. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový asfalt za studena
Objednáno 6 balení po 25 kg. Velmi dobře zabalené a rychle dodané. Asfalt byl velmi dobrý a čistý na práci. Mohu vřele doporučit.
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Asfalt za studena Opravný asfalt 10 x 25 kg velikost zrna 0-8 mm směs za studena



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 597,80 Kč
Prodejce: tradesw
18,39 Kč/1kg

Asfalt za studena 25 kg | studená směs, opravný asfalt, asfalt | 25 kg asfaltu za studena 0-8 mm | asfaltová směs



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
717,52 Kč
-51,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
666,20 Kč
Prodejce: ZIVELA
26,65 Kč/1kg