5,0



Na základě 1 hodnocení
Příchuť:
Pomeranč- Citron
- Neutrální
- Pomeranč
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek citron, 300 g833,33 Kč/1l
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Proteinathor Kreatin Monohydrát | Natural | 300 g269,00 Kč/1l
269,00 Kč
Prodejce: Miraclo

Další informace o reklamě
Kreatin monohydrát Activlab, 300 g839,30 Kč/1kg
251,79 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
OstroVit | Tri Creatine Malate / TCM 1200 mg3 039,06 Kč/1l
547,03 Kč
Prodejce: FIT1EU

Creapure Creatine, 250 g
1 877,21 Kč/1l
565,04 Kč
Prodejce: VISO

Creatine Creapure®
1 663,33 Kč/1kg
499,00 Kč
Prodejce: MIKROGEN

Ostrovit Monohydrat Kreatyny pomerančová příchuť (500 g) BI9074
2 390,00 Kč/1l
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Nutriversum Creatine Monohydrate, 300 g
1 119,13 Kč/1l
335,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Creatine Monohydrate, Kreatin monohydrát, 500 g
1 904,76 Kč/1l
952,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Creatine Monohydrate (Creapure) 300g
2 096,67 Kč/1l
629,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Ostrovit Creatine Monohydrate Creapure
671,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

100 % Micronized Creatine Monohydrate, 500 g
1 866,68 Kč/1l
933,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

100 % Kreatin Monohydrát (300 G)
6 742,67 Kč/1l
2 022,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Polleo Me:First Creatine Monohydrate, 150 g
2 438,07 Kč/1kg
365,71 Kč
Prodejce: PolleoSport

Genius Nutrition | Kreatin monohydrát
1 237,90 Kč/1l
583,05 Kč
Prodejce: FIT1EU

GymBeam - 100% kreatin monohydrát 250 g bez příchutě
3 859,80 Kč/1l
964,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kreatin 1000 mg (180 kapslí)
1 839 225,79 Kč/1kg
570,16 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Polleo Sport Creatine Monohydrate, 160 kapslí
3 424,86 Kč/1kg
487,70 Kč
Prodejce: PolleoSport

Vemoherb kreatin monohydrt v prku
1 355,93 Kč/1kg
406,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kreatin je nejosvědčenějším doplňkem sportovců nejen v oblasti kulturistiky. Obohacený o taurin.
Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkých a velmi intenzivních fyzických cvičeních. Příznivý účinek nastává při konzumaci 3 g kreatinu denně. Je doporučován dospělým, kteří provádějí vysoce intenzivní cvičení. Obohaceno o taurin.
Produkt je dostupný ve dvou verzích designu. Obsah se liší - více níže.
Kreatin patří do skupiny aminokyselin a nachází se především ve svalové tkáni (cca 95 %). Vyskytuje se ve formě fosfokreatinu a volného kreatinu, jejichž součet je u průměrného člověka asi 120 g. Dodaná energie během intenzivního cvičení a po něm závisí do značné míry na množství fosfokreatinu uloženého ve svalu. Jak se zásoby fosfokreatinu během intenzivního cvičení vyčerpávají, dostupnost energie se kvůli neschopnosti znovu syntetizovat ATP rychlostí potřebnou k udržení vysoce intenzivního cvičení. V důsledku toho klesá schopnost udržet maximální úsilí. Dostupnost fosfokreatinu ve svalu může významně ovlivnit množství energie produkované během krátkých období vysoce intenzivního cvičení.
Taurin je volná aminokyselina a nachází se v mnoha tkáních. Podílí se na mnoha důležitých procesech v lidském těle, např. moduluje osmotický tlak, ovlivňuje kationtovou homeostázu a má funkce neurotransmiterů. Taurin působí také jako antioxidant.
- podporuje nárůst svalové hmoty
- zvyšuje anaerobní výkonnost
- podporuje antikatabolické procesy
- urychluje regeneraci
Doporučené dávkování:
- rozmíchejte 6 g (1 odměrku) Creatine Monohydrate ve 150 ml vody
- užívejte 1 dávku denně cca 30 minut před tréninkem
Tabulka nutričních hodnot:
300 g - pomeranč, grep, citron (modro-bílý obal) 500 g - pomeranč (modro-bílý obal)
| 6 g | |
|---|---|
| kreatin monohydrát | 4700 mg |
| - z toho kreatin | 4136 mg |
| taurin | 300 mg |
500 g - grep (fialový obal)
| 6 g | |
|---|---|
| kreatin monohydrát | 4020 mg |
| - z toho kreatin | 3538 mg |
| taurin | 450 mg |
Složení:
300 g - pomeranč, grep, citron (modro-bílý obal) 500 g - pomeranč (modro-bílý obal)
- kreatin monohydrát 78 %, regulátor kyselosti kyselina citronová, maltodextrin, taurin, aroma, protispékavá látka oxid křemičitý, sladidlo sukralóza, barvivo karoteny
500 g - grep (fialový obal)
- kreatin monohydrát 67 %, maltodextrin, taurin 7,5 %, regulátor kyselosti kyselina citronová, aroma, sladidlo sukralóza, barvivo karoteny
Upozornění:
Produkt může obsahovat mléko, sóju, cereálie obsahující lepek, ryby a arašídy. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte na suchém a chladném místě. Udržujte mimo dosah dětí. Chraňte před sluncem.
Značka 6PAK Nutrition dobyla trh s doplňky stravy díky vysoce kvalitním výrobkům a osvědčeným a účinným složkám. Doplňky jsou speciálně vyvinuty pro mladé sportovce a ambiciózní sportovkyně a každý sportovec ocení přínosy doplňků stravy.
Ve společnosti 6PAK Nutrition jsou očekávání jednoduše překonána a v jejich široké nabídce produktů si každý najde něco pro sebe bez ohledu na své sportovní a zdravotní cíle.
společnost 6PAK Nutrition je na evropském trhu dobře zavedeným výrobcem, neboť její výrobky jsou k dostání v 9 zemích západní a střední Evropy. Výrobky jsou vyráběny ve vysoce kvalitních zařízeních s certifikací GMP & HACCP u největšího výrobce doplňků stravy v Evropě - v Polsku - za přísné kontroly kvality a mají všechny potřeby, včetně registrace u БАБХ (Bulharská agentura pro bezpečnost potravin), aby splňovaly specifické požadavky pro distribuci v Bulharsku.
Kreatin monohydrát je vynikajícím zdrojem kreatinu monohydrátu, který je výbornou volbou pro všechny sportovce usilující o rozvoj velikosti a síly svých svalů. S pouhými 3 g kreatinu denně můžete rychleji dosáhnout svých cílů. Díky vysoké úrovni mikronizace se tento kreatin vyznačuje vysokou biologickou dostupností. K lepšímu vstřebávání navíc přispívá taurin. Doplněk neobsahuje žádné nežádoucí složky ani umělá plnidla - obsahuje pouze vysoce kvalitní účinné látky.
→ Klasický kreatin monohydrát
→ Silný posilovač bez vedlejších účinků
→ Zvyšuje silovou vytrvalost
→ S přídavkem taurinu pro lepší vstřebávání
Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 odměrku (5 g) se 150 ml vody. Užívejte 1 dávku denně 30 minut před tréninkem.
- Výrobce
- 6Pak Nutrition
- Hmotnost
- 500 g
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- Viz obal
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Viz obal
- Doporučená spotřeba
- Viz obal
- Potravinářský podnik
- TREC NUTRITION Sp. z o.o. Inż. J. Śmidowicza 48, 81‑127 Gdynia
- Prodejní název
- Kreatin monohydrát
- Kód EAN
- 5902811810685
- Výrobce
- 6Pak Nutrition
- Hmotnost
- 500 g
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- Viz obal
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Viz obal
- Doporučená spotřeba
- Viz obal
- Potravinářský podnik
- TREC NUTRITION Sp. z o.o. Inż. J. Śmidowicza 48, 81‑127 Gdynia
- Prodejní název
- Kreatin monohydrát
- Kód EAN
- 5902811810685
K tomu se hodí také

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Creatine Monohydrate + taurin - 300 g, citron
1 119,13 Kč/1l
335,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát citron
922,20 Kč/1l
461,10 Kč
Prodejce: NutraBestBG

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát Jablko
764,92 Kč/1l
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU

Creatine Monohydrate + taurin - 500 g, grep
764,92 Kč/1l
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU

Olimp Nutrition Creatine 1250, Tableta, 89,3% micronized creatine monohydrate, bulking agent – microcrystalline cellulose, anti-caking..., take 3 capsules a day during training on competition days or at the same time during non-training...
4 546,90 Kč/1kg
454,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Makita E-08713 Sada nářadí 120 ks MAKPAC
2 349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Sněhová vločka Pohádková světla 94LEDs Záclona Světla Studená bílá Vnitřní 8 Modes IP44 Dekorace Pro Vánoce Okno Balkon Zahrada Party
675,50 Kč
-67,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
607,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Samolepicí dekorativní folie s motivem dřeva, rozměry 300 x 40 cm, voděodolná, laminovaná
239,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

GymBeam - 100% kreatin monohydrát 250 g bez příchutě
3 859,80 Kč/1l
964,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

MyProtein Impact Whey Protein 1000 g bílá čokoláda / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein sloužící k doplnění kvalitních bílkovin kdykoliv během dne
1 028,50 Kč/1l
1 075,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Kreatinový prášek Citron Super 500g
601,58 Kč/1kg
300,79 Kč
Prodejce: medpak_shop

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát bez příchuti
838,27 Kč/1l
251,48 Kč
Prodejce: FIT1EU

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Mraznička Bomann, objem 42 l, 2 vyjímatelné drátěné police, vyměnitelné dveřní závěsy a plynulá regulace teploty - GB 7236 bílá
8 392,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NovaMBSmart

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym
2 562,22 Kč/1kg
5 816,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sada cestovních kufrů s pevnou skořepinou sada kufrů sada vozíků 3 ks. ABS šedá
2 692,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Samsung QE55QN70FAU, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, Neo QLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
34 455,92 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: LVS-Handel

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát bez příchuti
764,92 Kč/1l
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU

Fiérza stolní krb 40 cm - kompletní sada bioethanolového stolního krbu pro vnitřní i venkovní použití, bez kouře a zápachu, provedení 2 v 1, připraven k okamžitému použití
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4 749,99 Kč
-1 000,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 194,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Elektrické auto dětské auto Mercedes Gtr, s 2.4G dálkovým ovládáním, LED světlomety, MP3, klakson a hudba, černá
3 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

BEAUTYSOFA Rohová pohovka 290 cm, moderní rozkládací pohovka s úložným prostorem, rozkládací pohovka, pohovka s možností montáže na obě strany, béžová, Poso 100, PARYS, tvar L
18 589,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SofaStyle

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titanová
36 899,62 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: LVS-Handel

Idohome Rohová pohovka – obývací pokojová pohovka s funkcí spaní a úložným prostorem, rohová pohovka, čalouněný nábytek, pohovka, moderní pohovka v barvě Creme Poso 100 Paris ve tvaru U
16 549,26 Kč
-890,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15 659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IDOHOME

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Myslím, že je to velmi dobré, mohu to jen doporučit ostatním
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KaRazym tablety pro urychlení regenerace a podporu namáhaných kloubů, 200 tablet
1 702,20 Kč
Prodejce: apohealth

Kreatinový prášek Maximální síla, 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
510,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 020,00 Kč/1l

Kevin Levrone | Anabolick kreatin | Kreatin monohydrt v prku bez pchuti
877,64 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 462,73 Kč/1l

Activlab Creavita 300g Kreatin monohydrát Taurin Vitamin B - Hroznové víno, Před tréninkem, Síla, Vytrvalost, Aminokyseliny



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1,36 Kč/1l

Creavita Pre-workout s kreatin monohydrátem, taurinem a vitaminem B - Mohito



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1,36 Kč/1l

Super Černý rybíz - Výživový doplněk s Kreatinovým práškem, 500 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
830,22 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek černý rybíz, 500 g
590,39 Kč
-90,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
500,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 000,00 Kč/1l

Proteinathor Kreatin Monohydrát | Natural | 300 g
269,00 Kč
Prodejce: Miraclo
269,00 Kč/1l

Activlab Kreatin Monohydrát 300 g, příchuť černého rybízu, 4,05 g kreatinmonohydrátu na porci, taurin, 50 porcí
440,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 469,37 Kč/1kg

Monohydrat kreatyny 300 g Cytogenix Labs
433,32 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 444,40 Kč/1kg

Kreatin Monohydrát s příchutí Cola, 500g
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
816,61 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek neutrální, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek jahoda-malina, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek citron, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin Monohydrát 500g Kreatin-Monohydrat - Kaugummi
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
816,61 Kč/1l

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát bez příchuti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU
764,92 Kč/1l

Creatine Monohydrate + taurin - 500 g, pomeranč



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU
764,92 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek neutrální, 500 g
370,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
740,00 Kč/1l

ActivLab Pharma Crea Gummies citron - limetka, 60 gelů
314,68 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
629,36 Kč/1l

Kreatin monohydrát 120 tablet po 3000 mg čistého kreatinu v jedné dávce. Kreatin monohydrát pro nárůst svalové hmoty a zvýšení energie. Kreatin před a po tréninku.
458,42 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA