5,0



Na základě 4 hodnocení
Ron Vacilón Añejo 3 Años se sklenicí SIX PACK
1 751,65 Kč
417,06 Kč / 1l
Produkt vyžaduje
ověření věku
Před platbou vás přesměrujeme na ověření věku.
plus 590,13 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Rum Vacillon Bundle V113 333,95 Kč/1l
37 335,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cubata

Další informace o reklamě
Rum Mulata Special Reserve Añejo 25 let9 913,53 Kč/1l
6 939,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cubata

Další informace o reklamě
Rum Cubay Extra Añejo 18708 974,34 Kč/1l
6 282,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cubata

Další informace o reklamě
Rum Mulata Añejo 7 Years SIX PACK561,12 Kč/1l
2 356,71 Kč
Prodejce: Cubata

Ron Mulata Añejo 3 Años SIX PACK
406,69 Kč/1l
1 708,09 Kč
Prodejce: Cubata

Rum Vacilón Añejo 5 let SIX PACK
594,50 Kč/1l
2 496,89 Kč
Prodejce: Cubata

Ron Mulata Blanco Añejado
382,29 Kč/1l
267,60 Kč
Prodejce: Cubata

Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
1 923,01 Kč/1l
1 346,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rum Vacilon Añejo 7 Years SIX PACK
735,69 Kč/1l
3 089,89 Kč
Prodejce: Cubata

Ron Cubay Carta Dorada 38% obj. 0,7l
476,54 Kč/1l
333,58 Kč
Prodejce: Cubata

Rum Vacilón Añejo 5 let
671,43 Kč/1l
470,00 Kč
Prodejce: Cubata

Ron Cubay Añejo SIX PACK
513,35 Kč/1l
2 156,05 Kč
Prodejce: Cubata

Vacilón Aguardiente SIX PACK
406,66 Kč/1l
1 707,98 Kč
Prodejce: Cubata

Ron Cubay Carta Blanca SIX PACK
422,45 Kč/1l
1 774,31 Kč
Prodejce: Cubata

Rum Mulata Añejo 5 let SIX PACK
531,91 Kč/1l
2 234,02 Kč
Prodejce: Cubata

Cubay Elixir 33 SIX PACK
453,76 Kč/1l
1 905,80 Kč
Prodejce: Cubata

Rum Cubay Carta Dorada SIX PACK
428,89 Kč/1l
1 801,34 Kč
Prodejce: Cubata

Ron Arecha Añejo Blanco
517,09 Kč/1l
361,96 Kč
Prodejce: Cubata

Ron Vacilón RESERVA ESPECIAL Añejo 18 Años Rum 40% obj. 0,7l
3 335,86 Kč/1l
2 335,10 Kč
Prodejce: Cubata

Rum Perla del Norte Añejo SIX PACK
500,72 Kč/1l
2 103,02 Kč
Prodejce: Cubata
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Ron Vacilón Añejo 3 Años je vynikající kubánský rum vyráběný s velkou péčí a odborností. Tento prémiový rum s obsahem alkoholu 40 % a lahví o objemu 0,7 l nabízí nezapomenutelný chuťový zážitek. Destilovaný a zrající pod tropickým kubánským sluncem představuje bohatou kulturu a tradici výroby karibského rumu.
Chuťový profil
Ron Vacilón Añejo 3 Años zraje tři roky v sudech z amerického dubu a rozvíjí krásnou souhru chutí. Svěží citronová chuť v kombinaci s lehkými vanilkovými tóny tvoří základ tohoto vynikajícího rumu. Akcenty vařené kávy a pomerančů dodávají ovocnou svěžest. Charakteristická chuť pražených lískových oříšků, tropického ovoce a jemných bylinek doplňuje profil a zajišťuje dlouhotrvající příjemný chuťový zážitek.
Doporučené použití
Ron Vacilón Añejo 3 Años je ideální jak pro čistý požitek, tak jako základ exkluzivních koktejlů. Vyzkoušejte jej čistý, abyste si plně vychutnali rozmanitost chutí, nebo jej použijte jako vysoce kvalitní přísadu do koktejlů, abyste jim dodali zvláštní nádech. Skvěle se hodí k doutníku nebo jako doplněk k příjemnému večeru s přáteli.
Tato obsahuje 6 originálních sklenic Vacilon.
- Objem
- 4.2 l
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- CUBATA GmbH & Co.KG
- Prodejní název
- Ron Vacilón Añejo 3 Años se sklenicí SIX PACK
- Výrobce
- CUBATA
- Země původu
- Kuba
- Kód EAN
- 4062400170918
- Objem
- 4.2 l
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- CUBATA GmbH & Co.KG
- Prodejní název
- Ron Vacilón Añejo 3 Años se sklenicí SIX PACK
- Výrobce
- CUBATA
- Země původu
- Kuba
- Kód EAN
- 4062400170918
K tomu se hodí také

Ron Mulata Añejo 3 Años SIX PACK
406,69 Kč/1l
1 708,09 Kč
Prodejce: Cubata

Rum Vacilón Añejo 3 roky SIX PACK
10 729,97 Kč/1l
45 065,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cubata

Rum Mulata Añejo 7 Years SIX PACK
561,12 Kč/1l
2 356,71 Kč
Prodejce: Cubata

Ron Mulata Palma Superior
520,89 Kč/1l
364,62 Kč
Prodejce: Cubata

Ron Cubay Añejo
556,20 Kč/1l
389,34 Kč
Prodejce: Cubata

Ron Vacilón TRADICIONAL Añejo 7 Años 40% obj. 0,7l
816,59 Kč/1l
571,61 Kč
Prodejce: Cubata

Rum Vacillon Bundle V1
13 333,95 Kč/1l
37 335,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cubata

Buffalo Trace 40% obj.
1 102,97 Kč/1l
772,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ron Vacilón Añejo 3 Años
11 907,64 Kč/1l
8 335,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cubata

Ron Vacilón Añejo 3 Años se sklenicí
463,23 Kč/1l
324,26 Kč
Prodejce: Cubata

Botucal Reserva Exclusiva Rum Venezuela | 40 % obj. | 0,7 l
1 424,64 Kč/1l
1 103,53 Kč
-106,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
997,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Rum Vacilón Añejo 3 roky Bundle+
19 968,96 Kč/1l
13 978,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cubata

Rum Vacilón Añejo 5 let SIX PACK
594,50 Kč/1l
2 496,89 Kč
Prodejce: Cubata

Ron Vacilón Añejo 3 Años 1l
11 850,90 Kč/1l
11 850,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cubata

Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
1 923,01 Kč/1l
1 346,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ron Mulata Blanco Añejado
382,29 Kč/1l
267,60 Kč
Prodejce: Cubata

Rum Mulata Añejo 5 let SIX PACK
531,91 Kč/1l
2 234,02 Kč
Prodejce: Cubata

Rum Vacilon Añejo 7 Years SIX PACK
735,69 Kč/1l
3 089,89 Kč
Prodejce: Cubata

Rum Mulata Añejo 3 roky
452,01 Kč/1l
316,41 Kč
Prodejce: Cubata

Rum Vacilón Añejo 5 let
659,87 Kč/1l
461,91 Kč
Prodejce: Cubata

Ron Cubay Carta Dorada 38% obj. 0,7l
476,54 Kč/1l
333,58 Kč
Prodejce: Cubata

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v dárkovém balení Dominikánská republika | 38 % obj. | 0,7 l
892,86 Kč/1l
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Pott Rum pravý zámořský rum nejvyšší kvality a zralosti 700ml
584,97 Kč/1l
409,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada sklenic na rum Vacillon Longdrink-Glas Set
299,55 Kč
Prodejce: Cubata

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rum Vacillon Bundle V2
513,16 Kč/1l
718,43 Kč
Prodejce: Cubata

Kraken Black Spiced Rum má velmi jemnou chuť 700 ml
968,81 Kč/1l
749,14 Kč
-70,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
678,17 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Exquisit KS16-V-040E, 127 l, N-ST, 39 dB, E, Bílá
7 599,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Gastromark

Ron Mulata Añejo Reserva
608,37 Kč/1l
425,86 Kč
Prodejce: Cubata

A H Riise 1888 Gold Medal Copenhagen Premium Matured Rum 700 ml
1 982,31 Kč/1l
1 387,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ron Vacilon Anjelo 3 Anos se sklem
Za tuto cenu velmi dobrý rum, pánům chutná zejména s havanským doutníkem.
Ohodnoceno dne 16. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlý
Velmi spolehlivé a rychlé. Skvělé balení, vše perfektní
Ohodnoceno dne 13. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rum Vacilón Añejo 3 roky SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45 065,86 Kč
Prodejce: Cubata
10 729,97 Kč/1l

Rum Vacillon Bundle V1
37 335,05 Kč
Prodejce: Cubata
13 333,95 Kč/1l

Facundo PARAÍSO XA Rum 40,00 % 0,70 litru
27 197,50 Kč
-4 074,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
23 122,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed
33 032,83 Kč/1l

Don Papa Rum Small Batch 7 let s dárkovým setem s vyraženým designem „Welcome to Sugarlandia“ | 40 % obj. | 0,7 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(39)Počet hodnocení: 39
9 716,09 Kč
-1 455,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 260,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
11 800,73 Kč/1l

Rum Treasure Island Extra Añejo
10 469,83 Kč
Prodejce: Cubata
14 956,90 Kč/1l

Ron Zacapa Centenario 23 Sistema Solera, 3s, rum, Guatemala, alkohol, alkoholický nápoj, láhev, 40%, 700 ml, 703159
12 350,40 Kč
-1 850,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 500,37 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 000,18 Kč/1l

Ron Vacilón Añejo 3 Años



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8 335,35 Kč
Prodejce: Cubata
11 907,64 Kč/1l

Ron Zacapa Centenario 23 Sistema Solera, 2s, rum, Guatemala, alkohol, alkoholický nápoj, láhev, 40%, 700 ml, 703159
7 937,84 Kč
-1 189,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 748,72 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 820,51 Kč/1l

Rum Mulata Special Reserve Añejo 25 let
6 939,47 Kč
Prodejce: Cubata
9 913,53 Kč/1l

Rum Don Papa 7 letý 40,00 % 0,70 litru



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 866,44 Kč
-728,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 137,48 Kč
Prodejce: AllYouNeed
5 910,69 Kč/1l

Rum Cubay Extra Añejo 1870
6 282,04 Kč
Prodejce: Cubata
8 974,34 Kč/1l

Don Papa 7 Years Old Single Island Rum 40% obj. 0,7l v dárkovém balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 943,85 Kč
-890,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 053,28 Kč
Prodejce: AllYouNeed
7 218 971,69 Kč/1l

Don Papa Small Batch Rum 7 let | 40 % obj. | 0,7 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(39)Počet hodnocení: 39
3 259,67 Kč
-313,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 945,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 927,65 Kč/1l

Stroh 80º 1L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 278,28 Kč
-341,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 936,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 936,91 Kč/1l

Rum Vacilón Añejo 5 let SIX PACK
2 496,89 Kč
Prodejce: Cubata
594,50 Kč/1l

Ron Cubay Añejo SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 156,05 Kč
Prodejce: Cubata
513,35 Kč/1l

Rum Mulata Añejo 5 let SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 234,02 Kč
Prodejce: Cubata
531,91 Kč/1l

Kopie Elixir de Mulata SIX PACK #1
2 290,35 Kč
Prodejce: Cubata
545,32 Kč/1l

Rum Mulata Añejo 7 Years SIX PACK



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
2 356,71 Kč
Prodejce: Cubata
561,12 Kč/1l

Rum Perla del Norte Añejo SIX PACK
2 103,02 Kč
Prodejce: Cubata
500,72 Kč/1l