Esschert Design | Konvice na vodu - 1,65 l - černá s měděnou rukojetí - elegantní design - vysoce kvalitní ocel
Elegantní a funkční konev pro váš dům a zahradu.Vysoce kvalitní zpracování a moderní design
Konev Esschert Design spojuje funkčnost a estetiku v jednom výrobku. S objemem 1,65 litru poskytuje ideální množství vody, abyste svým rostlinám poskytli tu nejlepší možnou péči. Tato konev je vyrobena z vysoce kvalitní pozinkované oceli, takže je odolná a má dlouhou životnost. Jednoduchá černá barva konve tvoří atraktivní kontrast k elegantní měděné rukojeti, která je nejen atraktivní na pohled, ale zajišťuje také pohodlnou manipulaci. Ať už na zahradě, na balkoně nebo v interiéru - tato konev vytváří stylové akcenty.
Přesné zavlažování vašich rostlin
Chytrý design konve umožňuje cílené a přesné zalévání vašich rostlin. Dlouhý a úzký nalévací otvor je ideální pro zalévání obtížně přístupných rostlin a minimalizuje riziko rozstřiku vody. Díky tomu je konev obzvláště užitečná pro pokojové r...
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
376,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci
ESSCHERT DESIGN Konvička BOWL 1,3 l, nerezová
829,13 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 052,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci
Adriatická konev 14x15cm
509,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Esschert Design | Konvice na vodu - 1,65 l - černá s měděnou rukojetí - elegantní design - vysoce kvalitní ocel
Elegantní a funkční konev pro váš dům a zahradu.Vysoce kvalitní zpracování a moderní design
Konev Esschert Design spojuje funkčnost a estetiku v jednom výrobku. S objemem 1,65 litru poskytuje ideální množství vody, abyste svým rostlinám poskytli tu nejlepší možnou péči. Tato konev je vyrobena z vysoce kvalitní pozinkované oceli, takže je odolná a má dlouhou životnost. Jednoduchá černá barva konve tvoří atraktivní kontrast k elegantní měděné rukojeti, která je nejen atraktivní na pohled, ale zajišťuje také pohodlnou manipulaci. Ať už na zahradě, na balkoně nebo v interiéru - tato konev vytváří stylové akcenty.
Přesné zavlažování vašich rostlin
Chytrý design konve umožňuje cílené a přesné zalévání vašich rostlin. Dlouhý a úzký nalévací otvor je ideální pro zalévání obtížně přístupných rostlin a minimalizuje riziko rozstřiku vody. Díky tomu je konev obzvláště užitečná pro pokojové rostliny a balkónové květiny. S konví Esschert Design je zalévání rostlin hračka, protože si zachováte kontrolu nad množstvím a směrem vody.
Všestranná a stylová
Konev je vhodná nejen na zahradu, ale také jako stylový dekorativní předmět do vašeho obývacího pokoje. Její moderní tvar a atraktivní souhra černé a měděné barvy se hodí k široké škále interiérových stylů, od klasických až po moderní. Konev můžete použít jako poutavý doplněk na stole nebo jako praktickou pomůcku při péči o rostliny. Rychle se stane ozdobou každé místnosti a zároveň bude plnit svou funkci.
Výhody výrobku: - Vhodné pro použití v domácnosti, kde je možné používat vodu na zalévání:
Přesné zalévání: dlouhý úzký nalévací otvor umožňuje cílené zalévání i na těžko přístupných místech a minimalizuje riziko rozstřiku vody.
Elegantní design: Kombinace moderní černé a měděné barvy dodává konvici stylový vzhled, který skvěle vypadá v každém obytném nebo venkovním prostoru.
Vysoce kvalitní materiály: Použití pozinkované oceli zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům.
Ergonomická rukojeť: Kulatá měděná rukojeť zajišťuje pohodlnou manipulaci, takže zalévání rostlin je snadné a příjemné.
Všestranné možnosti použití: Ať už v interiéru nebo na zahradě, konev je praktickým nástrojem i dekorativním prvkem.
Nejlepší výhody používání výrobku
Konev Esschert Design v sobě spojuje funkčnost a estetiku v elegantním designu. Zajišťuje přesné zavlažování rostlin, je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a dokonale ladí s různými styly interiérů. Využijte výhod této stylové konve a proměňte zalévání rostlin v příjemný zážitek.
Kapacita:
1,64 l
Hlava rozstřikovače:
Ne
Barva:
Černá
Materiál:
Železo
Šířka:
370 mm
Hloubka:
126 mm
Výška:
230 mm
Hmotnost:
295 g
Hmotnost včetně balení:
325 g
Pokud hledáte stylovou konvičku, COOPER od firmy Esschert Design pro vás bude ta pravá.
S objemem 1,5 l zalijete velkou část vaší domácí džungle, nicméně neostýchejte se ji použít i na balkóně či terase. Konvička krom elegance oplývá také dlouhou štíhlou nálevkou a umožní vám tak přesné a bezproblémové zalévání i menších květináčů.
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(110)Počet hodnocení: 110
808,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
ESSCHERT DESIGN Konvička BOWL 1,3 l, nerezová
829,13 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 052,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci
Nejprodávanější
Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(61)Počet hodnocení: 61
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram
Esschert Designová konev se vzorem květin a včel 1,875 litru - kovová
388,26 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(15)Počet hodnocení: 15
727,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci
Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - růžové - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends
Zálivka 1.7 L LECHUZA YULA
255,88 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
435,00 Kč
Prodejce: Gardners
Plastová Konev Na Zalevaní 8L S Pružinou - Zelená - Kon 8L Plap
14,38 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(37)Počet hodnocení: 37
115,00 Kč
Prodejce: PENTA
Köhko® fontána „Greifenstein“, zahradní fontána s vzhledem přírodního kamene, s LED osvětlením, model 11002.
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 285,00 Kč
Prodejce: Koehko
Jasmín hvězdicovitý bílý - Popínavá rostlina mrazuvzdorná - Stálezelený voňavý jasmín - Rostlina jasmínu - 1,5litrový květináč - Růst až do výšky 400 cm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(44)Počet hodnocení: 44
563,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClematisOnline
Nejprodávanější
Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(634)Počet hodnocení: 634
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Konev ANTIQUA plastová se zlatou růžicí 10l
23,50 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
235,00 Kč
Prodejce: Eoshop
trendteam Living Příborník BrandsonBaxter White Décor 119 x 88 x 41 cm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(30)Počet hodnocení: 30
7 520,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
Hodnocení zákazníků
Průměrné hodnocení: 5,0
5,0Na základě 2 hodnocení
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%
0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%
0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%
0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%
0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
KOTARBAU® Konev 4,5 l Konev na květiny pro zahradu a domácnost s odnímatelnou sprškou Zalévání rostlin pro venkovní i vnitřní použití Plastová, oranžová
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
486,41 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: KOTARBAU
108,09 Kč/1l
Orion konev Plastová konev na zalévání rostlin bílá 1,6 litru
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
126,00 Kč
Prodejce: Vilde
Vilde zahradní konev konev klasického designu se sítkovým odstupňováním pro zalévání rostlin postřikem světle tmavě šedá 5l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
200,00 Kč
Prodejce: Vilde
40,00 Kč/1l
KOTARBAU® Konve na zalévání 2 litry Plastová zahradní konve na zalévání květin s dlouhou hubicí Malá konve na zalévání květin pro vnitřní i venkovní použití, pro domácnost, konve na zalévání rostlin Modrá konve na zalévání rostlin
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
337,90 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: KOTARBAU
Vintage - Oválná kovová smaltovaná konev - Retro konev na zalévání rostlin - 70 x 20 x 32 cm - zelená
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
730,10 Kč
Prodejce: Benza-nl
Stelton Original konvička na zalévání květin 1,7 l. ocelová
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 414,05 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-310,60 Kč
2 103,45 Kč
Prodejce: Aspect-Shop
KOTARBAU® Konev 10 l Konev na květiny pro zahradu a domácnost s odnímatelnou sprškou Zalévání rostlin pro venkovní i vnitřní použití Plastová, zelená
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
282,15 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: KOTARBAU
28,21 Kč/1l
KOTARBAU® Konev 1,8 l Konev na květiny pro zahradu a domácnost s odnímatelnou sprškou Zalévání rostlin venku i uvnitř Plastová Zelená
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
274,61 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: KOTARBAU
152,56 Kč/1l
Zrcadlová lampa LED 40 cm do koupelny, IP44, neutrální světlo 4000K, nástěnné svítidlo 230V, 250lm, chrom, moderní zrcadlová lampa LED do koupelny
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hajduk_furniture
Esschert Design zavlažování mùže vintage 2L vyrobené z plastové zelené 21,6 cm x 28,5 cm dekorace
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
516,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci
Plastová zahradní konev na zalévání rostlin a květin, 5 l