5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Pflasterfugenmörtel 1K grau 25kg1 966,46 Kč/1kg
49 161,59 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg3 238,21 Kč/1kg
48 573,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg544,08 Kč/1kg
13 601,98 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
weber.tec 946 Injektionscreme 10 l1 217,13 Kč/1l
12 171,28 Kč
Prodejce: bauschnell

Soudal – tuhá pěna pro pistole, 750 ml
289,65 Kč/1l
217,24 Kč
Prodejce: MasterBau

vdw 400 plus ZementfugenMörtel 25kg anthrazit
43,77 Kč/1kg
1 094,22 Kč
Prodejce: bauschnell

E-COLL Sanitární silikon 310ml šedý
4 567,32 Kč/1kg
1 826,93 Kč
Prodejce: doenges1903

Ms lepicí tmel šedý 546185 fischer 290ml
1 076,66 Kč/1l
312,23 Kč
Prodejce: PolisElectro

Jurga Admix Tekutý Plastifikátor Pro Zdicí A Omítkové Malty 1L
510,98 Kč/1l
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

vdw 520 SplittBinder EP 2K 1,25kg
678,82 Kč/1kg
848,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
44,75 Kč/1kg
1 118,87 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro KeramikSilicon 310ml Grau 15
781,23 Kč/1l
242,18 Kč
Prodejce: bauschnell

Tekutý plastifikátor betonu 1l
42,50 Kč/1kg
85,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

RUBSON CF90 protipožární pěna - aerosol 600 ml - 161992
1 509,71 Kč/1kg
1 086,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Tmel na dřevo Ceys
801,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Hydroizolace Fischer Ms Grey 4 L
1 661,32 Kč
Prodejce: PolisElectro

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
141,37 Kč/1kg
2 827,30 Kč
Prodejce: MasterBau

Sopro FlächenDicht flexibel FDF Grau 20 KG Eimer
144,80 Kč/1kg
2 895,90 Kč
Prodejce: bauschnell

Pěna na pistole s nízkou expanzí, 750 ml
576,73 Kč/1l
902,26 Kč
-469,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
432,55 Kč
Prodejce: MasterBau
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
15 x Würth Purlogic Top 1C pistolová pěna Betonová šedá Stavební pěna Montážní pěna 0892142
Číslo položky 0892142
EAN : 4038898729785
jednosložková pistolová pěna pro širokou škálu aplikací
Malá plechovka s vysokou výtěžností
Až 40 litrů výtěžnosti pěny vypěněné z uživatelsky přívětivé, praktické plechovky.
Vhodná pro zimní období
Lze použít i při teplotách podkladu a okolí do -5 °C
Testované vlastnosti výrobku
Zvuková izolace spár: hlučnost (RST,w = 61 dB podle DIN 52210)
Tepelná vodivost: tepelné ztráty podle DIN 52612
Propustnost vzduchu: Zabraňuje průvanu, testováno podle EN 1026
Propustnost vodních par: Testováno podle DIN EN ISO 12572.
Úspora energie podle EnEV: Úspora nákladů na vytápění 6 % podle DIN 18055/EN 204
osvědčení o zkoušce obecného stavebního úřadu: Odpovídá třídě stavebního materiálu B2 podle DIN 4102, část 1
- Hmotnost
- 500 g
- Kód EAN
- 4038898729785
- Číslo produktu
- 15 x0892142
- Výrobce
- Würth
- Hmotnost
- 500 g
- Kód EAN
- 4038898729785
- Číslo produktu
- 15 x0892142
- Výrobce
- Würth
K tomu se hodí také

STRAIT-FLEX TUFF-TAPE rohová lišta pro sádrokartonové desky spojovací páska USA 30m
677,60 Kč
-127,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WallpaperTrader

Reolink Trackmix WiFi, venkovní 8MP PTZ kamera 4K s duálním objektivem, 2,4/5GHz WiFi, automatické sledování, detekce osob/vozidel/zvířat
4 190,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reolink

LED zrcadlo do koupelny EMKE s 3násobným zvětšením, dotykovým ovládáním, studeným bílým světlem, rozměry 80 x 60 cm, s funkcí proti zamlžování a s hodinkami
4 020,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMKE

52V25Ah elektrické kolo 24 * 4.0inch FatBike E-Mountainbike 7-rychlostní E-BIKE MTB
36 399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Balkonová elektrárna 2000W Bifacial fotovoltaické sklo / sklo solární systém kompletní sada WIFI Smart mini PV systém 2000 wattů
21 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

karpal Hoverboard Seat, Hoverboard Kart Attachment, Self-Balancing Scooter Kompatibilní pro 6,5 -10" Velikost nastavitelná pro děti a dospělé
1 371,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

LogiLink Cat.6A Netzwerkdose UP2x RJ45 geschirmt,reinweiß (NP0128)
385,93 Kč
Prodejce: M_plus_L

Baterie elektrokola včetně nabíječky vhodná pro Flyer Deluxe 36V NKY352B2, NKY370B2 Panasonic Deluxe drive 36 Volt 17Ah 612Wh sedlová trubka
14 625,00 Kč
Prodejce: AkkuShop

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK

Makita Ultimate - Tasche für Werkzeuge - Lederriemen, Metallöse
1 189,87 Kč
Prodejce: Looev

Matrace ze studené pěny 80 x 190 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomická, prodyšná a bodově elastická
2 269,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

PARKSIDE PERFORMANCE® 20 V akumulátorový rázový utahovák »PASSP 20-Li C4«, s akumulátorem a nabíječkou
2 978,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: JR-Commerce

QLA Möbel skříňová postel Bergamo 200x200 se 2 zásuvkami, manželská postel s matrací a topperem, čalouněná postel, postel. Barva černá
13 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: QLA

30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
924,85 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home

Geberit ovládací deska Delta25, 2 objemy, plast, bílá, kulatá, 1 ks.
1 041,29 Kč
Prodejce: haustechnikpartner24

Vodicí lišta 1500 mm pro ponornou pilu Kotoučová pila 56484
1 894,69 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

Homcom HOMCOM Dětské auto Bentley GT elektrické auto s dálkovým ovládáním dětské bílé 370-045
3 394,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Elektrický skútr s homologací ABE E-scooter Elektrický skútr s homologací eKFV Skládací skútr EScooter - černý
17 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Puluomis koupelnové zrcadlo s osvětlením bez mlhy 80x60, s hodinami a teplotou Koupelnové zrcadlo LED 6500k stmívatelné IP44 odolné proti stříkající vodě
2 124,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Makita DTW190Z elektrický klíč 1/2" 2300 ot./min 190 N⋅m černý, modrý 18 V
2 026,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Makita E-08713 Sada nářadí 120 ks MAKPAC
2 349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Bílá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
4 372,23 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Dragtek-com

Makita DHR171Z, SDS Plus, Černá, Modrá, 1,7 cm, 680 ot/min, 1,2 J, 4800 bpm
4 023,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET

Koupelnové zrcadlo Puluomis 60x80 bez mlhy s 3barevným osvětlením, stmívatelný jas, koupelnové zrcadlo s digitálními hodinami, teplota stříbrná
2 249,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: Puluomis

LED stropní svítidlo Stropní svítidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W dálkově ovládané světlo nastavitelná barva/jas stmívatelné bílý lakovaný kovový rám svítidla
3 621,95 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Eurotondisplay

Einhell GC-PC 1435 I TC, 11000 ot/min, 35 cm, 0,26 l, Dvoutaktní motor, 33,5 cm, 21 m/s
3 586,00 Kč
-322,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 264,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iZelezarstvi

3cestná kuchyňská baterie, 360° otočná baterie na pitnou vodu s vytahovacím rozprašovačem, 3v1 černá kuchyňská baterie Nerezová baterie s vodním filtr
1 959,00 Kč
-90,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 869,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Würth 096509059 Ráčnový box na nástrčné klíče Zebra 1/4 + 1/2 palce 59dílný ráčnový box
6 308,64 Kč
Prodejce: HausDerGeschenke

Makita E-10883 - Sada nářadí - 221 dílů - v kufru
3 463,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Vše super
Ohodnoceno dne 30. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,63 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 573,19 Kč
Prodejce: bauschnell
3 238,21 Kč/1kg

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 167,22 Kč
Prodejce: bauschnell
46,69 Kč/1kg

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell
993,33 Kč/1kg

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,44 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 601,98 Kč
Prodejce: bauschnell
544,08 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 171,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 217,13 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 678,55 Kč
Prodejce: bauschnell
55,95 Kč/1l

weber.rep KB duo Korrosionsschutz & Haftbrücke 5 kg
11 820,63 Kč
Prodejce: bauschnell
2 364,13 Kč/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 809,72 Kč
Prodejce: bauschnell
326,99 Kč/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg