5,0



Na základě 4 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sis Go energetický gel Cola, 60 ml, stříbrná barva, univerzální velikost1 253,55 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Další informace o reklamě
Science in Sport Beta Fuel + Electrolyte Gel malina & citron 30 x 60 ml716,88 Kč/1l
1 290,38 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Další informace o reklamě
SiS Beta Fuel + Nootropics Zitrone/Limette Gel SIS1313921 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Další informace o reklamě
Science in Sport GO Izotonický energetický gel, pomerančová příchuť, 30 x 60 ml540,71 Kč/1l
973,28 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

ŠVÉDSKÉ doplňky | THE BUTCHER 2.0 Watermelon Mania
2 447,15 Kč/1l
1 040,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Levrone | Black Line / Scatterbrain / Super koncentrované předtréninkové exotické ovoce
2 460,67 Kč/1l
664,38 Kč
Prodejce: NutraBestBG

FA Nutrition | Vitarade | Vitargo® Liquid Energy Strawberry
638,33 Kč/1l
38,30 Kč
Prodejce: NutraBestBG

PowerBar PowerGel Original Vanilla
1 604,37 Kč/1kg
1 578,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Proteinová tyčinka Mr. Zerro Malinová 50 g
322,80 Kč/1kg
87,00 Kč
-7%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Energy Gel 40g jablko
7 325,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Izotonický nápoj v prášku s příchutí citronu 550 g
868,35 Kč/1kg
574,79 Kč
-97,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
477,59 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Regulatpro
6 487,46 Kč/1kg
2 349,56 Kč
-78,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 270,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Energy Kick Gummies BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
312,74 Kč
Prodejce: FM_World_Deutschland

FA Nutrition | Carborade | Energy & Recovery Formula Strawberry
246,61 Kč/1l
246,61 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Eatyx Baton proteinowy 95 ml
1 501,79 Kč/1l
142,67 Kč
Prodejce: Tersorte

Amix Nutrition 8594060006130, Snack bars
546,44 Kč/1l
24,59 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Baton proteinowy GoOn Crisp o smaku Pistacjowym 45 g
198,96 Kč/1kg
70,73 Kč
-29%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,74 Kč
Prodejce: Katomix

Lazar Angelov Nutrition LA Glutamin v prku
1 741,63 Kč/1l
522,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Science in Sport GO Izotonický energetický gel Ananas 15 x 60 ml
729,35 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Skull Labs Angel Dust 270g plechovka
Doporučené dávkování: Užívejte 1 dávku = 4,5 g prášku (1 odměrka) s 100–150 ml vody každé ráno a 30–45 minut před tréninkem.
Doporučené dávkování: 1–2 porce denně.
Skladování: Skladujte v chladu a suchu.
Čistá hmotnost: 270 g (60 porcí)
Upozornění:
Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Tento produkt uchovávejte mimo dosah malých dětí.
Obsahuje kofein. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
Země původu: Polsko
Adresa výrobce: Fitness Authority, Sp.z o.o., ul. Konna 40, 80-174 Otomin, Polsko
Označení: Doplněk stravy, zejména pro sportovce.
Složení:
beta-alanin, betain anhydrid, aroma, L-tyrosin, cholin bitartrát, regulátory kyselosti (E296, E330), protispékavá látka (E551), regulátory kyselosti (E296, E330), gama-aminomáselná kyselina (GABA), kofein, chlorid sodný, koncentrát řepné šťávy, niacin, vitamin B6, sladidla: acesulfam K, sukralóza, stevioglykosidy ze stévie), koncentrát řepné šťávy, koncentrát černé mrkve, barviva (E160a), (E104), (E132), (E104)
Informace pro alergiky: Nejsou známy žádné alergeny.
Výživové údaje:
Na jednu porci (4,5 g prášku) | Na 2 porce (9 g prášku) | |
Beta alanin | 1600 mg | 3200 mg |
Betain | 600 mg | 1200 mg |
L-tyrosin | 400 mg | 800 mg |
GABA (kyselina gama-aminomáselná) | 200 mg | 400 mg |
Kofein | 200 mg | 400 mg |
Cholin bitartrát | 250 mg | 500 mg |
- z toho cholin | 102,5 mg | 205 mg |
Niacin | 5 mg | 10 mg |
Vitamin B6 | 1,4 mg | 2,8 mg |
*% NRV = procentní podíl referenční hodnoty denního příjmu pro dospělé
SKULL LABS ANGEL DUST je vícesložkový posilovač tréninku, který vám pomůže pracovat na vaší kondici a usnadní vám překonat nepřízeň osudu, která přichází s rostoucí únavou. Produkt je promyšleným složením pro fyzicky aktivní lidi v každé fázi pokroku. Předtréninkový přípravek mohou používat jak rekreační, tak profesionální sportovci, kterým zajistí optimální podporu při realizaci požadovaného cíle. Doplněk se doporučuje stejně pro ženy i muže a při různých sportech - je vhodný zejména pro silová a vytrvalostní cvičení.
- Výrobce
- Skull Labs
- Hmotnost
- 350 g
- Počet kusů
- 270
- Objem
- 270 ml
- Seznam přísad
- Viz obal
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Viz obal
- Doporučená spotřeba
- Viz obal
- Potravinářský podnik
- Fitness Authority® Sp. z o.o. Konna 40, 80-174, Otomin
- Prodejní název
- Angel Dust Pre-Workout / Energizér nové generace
- Kód EAN
- 5902448272245
- Výrobce
- Skull Labs
- Hmotnost
- 350 g
- Počet kusů
- 270
- Objem
- 270 ml
- Seznam přísad
- Viz obal
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Viz obal
- Doporučená spotřeba
- Viz obal
- Potravinářský podnik
- Fitness Authority® Sp. z o.o. Konna 40, 80-174, Otomin
- Prodejní název
- Angel Dust Pre-Workout / Energizér nové generace
- Kód EAN
- 5902448272245
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Kevin Levrone Scatterbrain 270g
533,41 Kč
Prodejce: VISO

Skull Labs ANGEL DUST 270g Orange Mango
2 535,07 Kč/1l
684,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ochranné pouzdro pro iPhone 15 Pouzdro kompatibilní s MagSafe Transparent Silicone Case
220,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Versace Eros Flame EDP 100 ml M
16 864,50 Kč/1l
1 686,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Mutant Madness 270 g orange rush / Předtréninkové stimulanty / Extrémní předtréninovka pro intenzivní trénink
1 650,11 Kč/1l
445,53 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

ESN Creatine Giga Caps (90 kapslí)
10 684,20 Kč/1l
534,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

American Supps Radical Riot V3 Hardcore Version-340 g Miami Peach
3 542,91 Kč/1kg
1 204,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Dior (Christian Dior) Sauvage čistý parfém pro muže 100 ml
22 760,10 Kč/1l
2 276,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Kevin Levrone Scatterbrain - 270 g-dávka Exotic
607,12 Kč
-124,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
482,26 Kč
Prodejce: VISO

Kevin Levrone Shaaboom Pump - 385 g - Can Exotic
1 203,05 Kč/1kg
657,47 Kč
-58,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
599,12 Kč
Prodejce: VISO

ESN Smartshake Reforce Stainless Steel 700 ml Black schwarz Jedna velikost
1 518,20 Kč
-910,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
607,39 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Dior - Sauvage EDT 100ml
16 111,70 Kč/1l
1 802,80 Kč
-191,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 611,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Kevin Levrone Scatterbrain 270g
1 414,57 Kč/1kg
560,17 Kč
Prodejce: FIT1EU

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Apple iPhone 15 128 GB černý
19 385,28 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Cellucor C4 Original 390-414 g modr malina / Pedtrninkov stimulanty / Vborn pedtrninovka s vylepenm sloenm
894,10 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Kevin Levrone Scatterbrain 270g
496,00 Kč
Prodejce: VISO

Černý Opice Ice Pump Předtréninkový Zelené Jablko, 300g - Kvalitní Předtréninkový Doplněk S Jablečnou Chutí
1 268,58 Kč/1l
304,46 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsle, L-arginin, 360 kusů, L-arginin HCl 750 mg 4500 mg z toho L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, Ráno a večer užívejte 2 kapsle s dostatečným množstvím vody, nejlépe před jídlem. po 30 minutách..., Přípravek skladujte neotevřený, v chladu, suchu a mimo dosah dětí.
2 127,12 Kč/1l
672,17 Kč
Prodejce: apohealth

Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí / Testosterónové stimulanty / Výživový doplněk s obsahem diosgeninu
14 891,93 Kč/1kg
1 310,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Powerstar BLACKOUT Hardcore Pre-Workout Booster 600 g | Vysoce účinný přípravek pro zvýšení prokrvení s přírodním kofeinem | Fitness, energie a soustředění | Zelený citron
4 389,88 Kč/1l
2 633,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mutant Madness Roadside Lemonade 225 g 17904
2 242,85 Kč/1l
448,57 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

BPV - TESTRIDAL 60 kapslí - Hardcore Booster - Vysokodávkovaný kombinovaný přípravek dokonale vhodný pro sportovce a aktivní muže - Se 7 vysoce kvalit
27 363,44 Kč/1kg
875,63 Kč
Prodejce: BPV-Sportnahrung

Gold Creatine, 300 g
784,30 Kč/1l
235,29 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Booster
Skvělý poměr cena/výkon Používám ho při svých trénincích Jsem velmi spokojený
Ohodnoceno dne 14. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Produkt je v originálním balení a vše je v pořádku.
Ohodnoceno dne 16. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré.
Pokaždé velmi dobře.
Ohodnoceno dne 3. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Před tréninkem
Produkt dobrý
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

SIS GO Isotonic Energy Gels (30 x 60 ml) Fruit Salad – Energie a vytrvalost – energetický gel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
973,28 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
540,71 Kč/1l

SIS Beta Fuel Gel (30x60ml) pomeranč - Energie & výdrž - Energetický gel



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
676,23 Kč/1l

Energetický gel Shimano Beta Fuel lemon yellow



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
20 286,83 Kč/1l

Science in Sport GO Izotonický energetický gel, balení 35 x 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 127,93 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

SIS GO Energy + Electrolyte Gels (30x60ml) Salted Caramel - Energie & Ausdauer - Energetický gel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 070,85 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Energy + Electrolyte Gel s příchutí malin 30 x 60 ml
1 095,24 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Izotonický energetický gel Ananas 30 x 60 ml
1 095,24 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Izotonický energetický gel, pomerančová příchuť, 30 x 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,28 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
540,71 Kč/1l

Science in Sport GO Izotonický energetický gel Citron & Limetka 30 x 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,28 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
540,71 Kč/1l

Science in Sport Beta Fuel energetický gel s nootropy, citron a limetka, 15 x 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,28 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Science in Sport Beta Fuel Energy Gel Nootropics Jablko 15 x 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,28 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

SIS Beta Fuel Gel (30 x 60 ml) Jahoda a limetka – Energie a výdrž – Energetický gel



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
20 286,83 Kč/1l

Science in Sport Beta Fuel energetický gel, neutrální, 30 x 60 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
676,23 Kč/1l

Science in Sport Beta Fuel + Electrolyte Gel malina & citron 30 x 60 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 290,38 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
716,88 Kč/1l

Sis Go energetický gel Cola, 60 ml, stříbrná barva, univerzální velikost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 253,55 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Sis Go Energy energetický gel s kofeinem a příchutí lesních plodů 60 ml, šedý Šedý, univerzální velikost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 253,55 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

SiS Beta Fuel + Nootropics Zitrone/Limette Gel SIS131392



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Izotonický energetický gel – černý rybíz 30 x 60 ml
973,28 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
540,71 Kč/1l

Science in Sport Beta Fuel Energy Gel Jahoda & limetka 15 x 60 ml
973,28 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Sis Go Electrolyte Energy Gel Raspberry 60ml Grey Grey One Size
1 095,24 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
18 254,00 Kč/1l