Už jen 3 ks za tuto cenu
MAPEI® ISOLASTIC 10 kg nátěr na lepicí maltu - elastické lepicí disperzní lepidlo na maltu
2 378,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 150,97 Kč-227,03Kč
215,10 Kč / 1kg
plus 149,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg25,22 Kč/1kg
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
ATLAS WODER DUO A+B Dvousložková hydroizolační hmota 32 kg (A 24 kg + B 8 kg)84,58 Kč/1kg
2 706,48 Kč
Prodejce: MasterBau

Další informace o reklamě
tubag Pflasterfugenmörtel PFF Sand 12,5kg Eimer140,09 Kč/1kg
1 751,13 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
FESTWALL 21,5 kg – mikrocement na stěny76,50 Kč/1kg
2 409,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ceresit CM11 univerzální lepicí malta 25 kg
16,71 Kč/1kg
417,78 Kč
Prodejce: MasterBau

CAPAROL Capatect 190 Lepicí a stěrková hmota, omítková hmota, 25 kg, šedá
24,12 Kč/1kg
602,91 Kč
Prodejce: MasterBau

Rychle tvrdnoucí tixotropní malta Mapei Planitop 400 25 kg
38,60 Kč/1kg
965,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Ceresit CM 17 Flexmörtel S1 – tenkovrstvá malta, lepidlo na obklady, 25 kg
33,83 Kč/1kg
845,77 Kč
Prodejce: MasterBau

Cementová malta Mapei Keracolor GG 144 čokoládová 5 kg
62,80 Kč/1kg
314,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Rychleschnoucí lepidlo, 1 kg, kbelík
462,69 Kč/1kg
485,82 Kč
Prodejce: ichzapfe

Sopro No.1 404 Flexkleber schnell 25kg
1 314,24 Kč
Prodejce: bauschnell

Stavební a elektrikářska sádra Modulan 107 1,5 kg
26,00 Kč/1kg
39,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Cementová malta Mapei Keracolor GG 111 stříbrnošedá 5 kg
62,80 Kč/1kg
314,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Adhezní a těsnicí přísada do malty – SIKA Sikadher – Wei – 2 l
658,22 Kč/1l
1 316,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

PCI Verlegemörtel Fliesenkleber 20 kg
18,15 Kč/1kg
363,08 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Fliesenkleber extra FKe 25kg
19,42 Kč/1kg
485,55 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
58,47 Kč/1kg
1 461,81 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Carraflex Fliesenkleber Natursteinkleber 5 kg
92,39 Kč/1kg
461,93 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX X 77 MICROTEC Fliesenkleber 25 kg Sack
63,33 Kč/1kg
1 583,37 Kč
Prodejce: bauschnell

Ceresit CX15 montážní malta 25 kg
29,96 Kč/1kg
749,11 Kč
Prodejce: MasterBau
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
-poskytuje vysoce elastické a pevné lepicí malty
-ideální pro podklady s kritickou přilnavostí a citlivé na deformace
MAPEI® ISOLASTIC se používá jako přísada do cementových lepicích malt, aby podkladům citlivým na deformaci nebo kritickým na přilnavost dodal zvýšenou pružnost a pevnost, např. jako přísada do ADESILEX P9.
Oblasti použití:
-vnitřní a venkovní plochy
-keramické obklady a desky všech typů
-přírodní kámen odolný proti odbarvení a deformacím
-prefabrikované potěry nebo dřevotřískové desky
lze ředit -1:1 s vodou
Technické údaje
-Barva: bílá
-GISCODE: D1
-EMIKÓD: EC1PLUS
-Spotřeba: 8,25 kg ISOLASTIC (čistý) na 25 kg ADESILEX P9
-Skladování: 24 měsíců
Důležité poznámky:
MAPEI® Isolastic by se neměl používat:
-pro pokládku přírodního kamene citlivého na deformace
-pro pokládku mramoru a přírodního kamene, který je citlivý na výkvěty nebo změnu barvy
-pro vodní nádrže, bazény nebo chladírny
-při teplotách pod +5 °C a nad +40 °C
- Hmotnost
- 10 kg
- Model
- ISOLASTIC
- Kód EAN
- 8022452001307
- Výrobce
- Hmotnost
- 10 kg
- Model
- ISOLASTIC
- Kód EAN
- 8022452001307
- Výrobce
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Fischer Injektážní chemická malta FIS V Plus 300 T
231,80 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sopro Designfuge Solitär F20 Sand 25kg
89,78 Kč/1kg
2 244,62 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Trass-Zement-Mörtel TZM 30 kg
11,32 Kč/1kg
339,45 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Pavifix CEM Rapid 25kg Zement-Pflasterfugenmörtel
37,06 Kč/1kg
926,38 Kč
Prodejce: bauschnell

CAPAROL Capatect 190 Lepicí a stěrková hmota, omítková hmota, 25 kg, šedá
24,12 Kč/1kg
602,91 Kč
Prodejce: MasterBau

ARDEX X 90 OUTDOOR Flexkleber 25kg Microtec
61,30 Kč/1kg
1 532,54 Kč
Prodejce: bauschnell

POSH asfalt za studena 50 kg asfaltové směsi 0-8 mm, 2 x 25 kg
24,40 Kč/1kg
1 219,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

tubag Trasszement TZ-o original 40 Liter 25kg
12,61 Kč/1kg
315,29 Kč
Prodejce: bauschnell

Ceresit CM16 Flexibilní lepicí malta 25 kg
17,21 Kč/1kg
430,13 Kč
Prodejce: MasterBau

KNAUF SM700 Pro Klebemörtel weiß 1,0mm 25kg
34,03 Kč/1kg
850,87 Kč
Prodejce: bauschnell

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Basalt
86,62 Kč/1kg
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell

Dyckerhoff Weisszement CEM I 42,5 R dw 25kg
17,48 Kč/1kg
437,00 Kč
Prodejce: bauschnell

Plastifikátor betonu 25 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
38,08 Kč/1l
952,00 Kč
Prodejce: Izosklep

3M ESPE Cavit™ W dočasná zubní výplň / zubní cement (bílý) (10 x 7g tuba)
1 538,09 Kč
Prodejce: Jasado

Zubní cement pro korunky + můstky, 3 kapsle
397,17 Kč
Prodejce: apohealth

Statický směšovač fischer FIS MR Plus, 1 ks.
2 925,20 Kč/1kg
292,52 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de

weber.therm 300 Klebe und Armierungsmörtel grau 30 kg
17,87 Kč/1kg
535,96 Kč
Prodejce: bauschnell

Mapei Eporip Turbo 508g Rychle litá pryskyřice pro uzavírání trhlin v potěru
1 202,46 Kč/1l
601,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Lis na maltu KOTARBAU® se 4 tryskami pro plnění cementovou maltou
1 164,26 Kč/1kg
647,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

PentaUSA sada na opravu spárovací hmoty na dlaždice, šedá, plnič spárovací hmoty, trojnásobná ochrana, rychleschnoucí, obnovuje linie spárovací hmoty, 250 g.
4 811,12 Kč/1kg
1 202,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Imerys Tonerdeschmelzzement Ciment Fondu 25kg
42,81 Kč/1kg
1 070,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Stavební a elektrikářska sádra Modulan 107 5 kg
23,80 Kč/1kg
119,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Prima Pflasterfugenmörtel 25kg Eimer 1K grau
59,30 Kč/1kg
1 482,61 Kč
Prodejce: bauschnell

Spenner Zementmörtel 25kg
6,73 Kč/1kg
168,34 Kč
Prodejce: bauschnell

BAUMIT Quellmörtel QM 120 25kg Verguss- & Füllmörtel
22,36 Kč/1kg
559,01 Kč
Prodejce: bauschnell

Přenosná elektrická pistole na maltu Rozprašovač malty Malta na ruční dveřní okenní spáry pro domácnost Cementová malta se 4 vyměnitelnými tryskami
797,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Molto Holz Fein Spachtel, Pasta
301,95 Kč/1kg
120,78 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

sádra plastická KITT 1kg
78,51 Kč/1kg
78,51 Kč
Prodejce: LAVONIO
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 25 kg Sack



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
999,58 Kč
Prodejce: bauschnell
39,98 Kč/1kg

Fischer 12x vysoce výkonná malta FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
8 026,61 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
741,83 Kč/1kg

Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg
16 061,51 Kč
Prodejce: bauschnell
642,46 Kč/1kg

BAUMIT Quellmörtel QM 120 25kg Verguss- & Füllmörtel
559,01 Kč
Prodejce: bauschnell
22,36 Kč/1kg

POSH asfalt za studena 500 kg asfaltové hmoty 0-8 mm, 20 x 25 kg
13 999,00 Kč
Prodejce: Posh
28,00 Kč/1kg

tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell
25,22 Kč/1kg

PCI Polyfix 5 Min. Blitz-Zement-Mörtel 5kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
267,25 Kč
Prodejce: bauschnell
53,45 Kč/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
7 055,54 Kč
-555,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 499,99 Kč
Prodejce: Posh
26,00 Kč/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 414,36 Kč
Prodejce: bauschnell
170,72 Kč/1kg

Izopress Easy – ruční maltařská pumpa, lis na maltu, maltařská pumpa, stříkačka na maltu
3 383,10 Kč
Prodejce: MasterBau
3 383,10 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Anthrazit 25kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 432,64 Kč
Prodejce: bauschnell
97,31 Kč/1kg

Tradiční Mexický Molcajete (kompaktní / malá velikost) 3 kg
4 577,76 Kč
Prodejce: LaProve
1 525,92 Kč/1kg

Romex ROMPOX® D1 Pflasterfugenmörtel 2K Basalt 25kg
2 584,76 Kč
Prodejce: bauschnell
103,39 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 19 Basalt 5 kg Eimer
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 47 Anthrazit 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 342,23 Kč
Prodejce: bauschnell
468,45 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 22 Sandgrau 5 kg Eimer
2 336,57 Kč
Prodejce: bauschnell
467,31 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg
2 433,24 Kč
Prodejce: bauschnell
97,33 Kč/1kg

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Basalt



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell
86,62 Kč/1kg

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Steingrau



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell
86,62 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Sand 25kg Eimer



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 195,77 Kč
Prodejce: bauschnell
87,83 Kč/1kg