Už jen 4 ks za tuto cenu
Bio Naturell Šampon s marockým arganovým olejem a kolagenem pro všechny typy vlasů, 946 ml
293,00 Kč
309,73 Kč / 1l
plus 96,90 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tresemmé | Šampon pro kudrnaté vlasy - s kokosovým olejem - hydratační - péče o kudrny - 828 ml361,10 Kč/1l
298,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Davines OI Shampoo vyživující šampon pro všechny typy vlasů 90 ml14 202,78 Kč/1l
1 278,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Další informace o reklamě
BIO NATURELL Kondicionér s avokádovým olejem a biotinem 946 ml11 680,20 Kč/1l
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Xpel Argan Oil Shampoo 300 ml
223,10 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Bioblas Botanic Oils Šampon s arganovým olejem proti vypadávání vlasů pro muže a ženy 360 ml
891,25 Kč/1l
320,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Bio Naturell Šampon s černým ricinovým olejem a keratinem pro všechny typy vlasů, 946 ml
293,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

HerbOlive šampon s arganovým olejem Pro všechny typy vlasů 200 ml
1 209,60 Kč/1l
241,92 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Hydratační šampon s arganovým olejem pro všechny typy vlasů (Hydrating Shampoo), 70 ml
4 628,57 Kč/1l
324,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Herbolie šampon pro všechny typy vlasů Olivový olej s avokádem 200 ml
1 209,60 Kč/1l
241,92 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Klorane Nourishing Shampoo vyživující šampon pro všechny typy vlasů 400 ml
887,25 Kč/1kg
412,57 Kč
Prodejce: MANADA

Pantene Pro V Šampon proti lupům pro všechny typy vlasů 500 ml 3 balení
385,39 Kč/1l
578,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Phyto Softness Shampoo uhlazující šampon pro všechny typy vlasů 500 ml
911,42 Kč/1l
455,71 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Timotei - Šampon - Mandlový olej - 2 v 1 - Pro všechny typy vlasů - 300 ml - Výhodné balení - 15 kusů
416,73 Kč/1l
2 045,86 Kč
-170,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 875,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Schauma šampon s marockým arganovým a makadamiovým olejem 400ml
163,10 Kč/1l
104,03 Kč
-38,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
65,24 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro všechny typy vlasů heřmánek
578,10 Kč/1l
231,24 Kč
Prodejce: Emerosa

Hydratační šampon pro všechny typy vlasů s Ibiškem 385 ml
829,87 Kč/1l
494,15 Kč
-174,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
319,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

NaturVital Šampon pro všechny typy vlasů se zázvorem a citronem, 300ml
965,73 Kč/1l
289,72 Kč
Prodejce: somnia24

Herbatint Hydratační šampon pro všechny typy vlasů 260 ml
1 230,77 Kč/1l
320,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objevte dokonalou péči o své vlasy díky šamponu Bio Naturell Premium s marockým arganovým olejem a kolagenem, který je ideální pro všechny typy vlasů. Tento šampon obsahuje vysoce kvalitní marocký arganový olej, který je známý svými hydratačními a vyživujícími vlastnostmi. Podporuje přirozenou regeneraci vlasů a dodává jim zdravý lesk. / Obsažený kolagen posiluje vlasy zevnitř, zlepšuje jejich pružnost a lámavost. Naše exkluzivní složení je navrženo tak, aby jemně čistilo pokožku hlavy a zároveň intenzivně vyživovalo a chránilo vlasy před poškozením vlivem okolního prostředí. / / Tento prémiový přípravek pro péči o vlasy s velkorysým objemem 946 ml nabízí možnost dlouhodobé aplikace, která vám pomůže optimalizovat péči o vlasy. Poznejte rozdíl hedvábně hladších a zdravějších vlasů, které se snadno upravují. Bio Naturell představuje kvalitu a přírodní složky, ideální pro lidi, kteří si cení udržitelné péče o krásu.
- Hmotnost
- 1020 g
- Objem
- 946 ml
- Složení
- Denaturovaný alkohol, parfém (vůně), voda, limonen, linalool, citral, citronellol, geraniol, kumarin, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometylionon
- Výrobce
- Bio Naturell
- Kód EAN
- 4820168433894
- Hmotnost
- 1020 g
- Objem
- 946 ml
- Složení
- Denaturovaný alkohol, parfém (vůně), voda, limonen, linalool, citral, citronellol, geraniol, kumarin, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometylionon
- Výrobce
- Bio Naturell
- Kód EAN
- 4820168433894
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

LED stolní lampa 14LED stolní lampička Stolní lampa na čtení Pracovní lampa Kancelářská lampa Otočná noční stolní lampa skládací stolní lampa 3W Retoo
273,92 Kč
Prodejce: Retoo

Špalda Spekulatius - Máslové sušenky Demeter 125g
486 879,98 Kč/1kg
77,95 Kč
-21%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,86 Kč
Prodejce: taleoo

Ben & Anna Zahncreme, Zubní pasta proti plaku, 100 ml, Dospělý, Pasta, 61 mm, 61 mm
170,17 Kč
Prodejce: taleoo

PHANTOM: A Dark Retelling
645,81 Kč
Prodejce: M_plus_L

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Espresso Libero - zrnkové bez kofeinu 250g
935,48 Kč/1kg
233,87 Kč
Prodejce: taleoo

Surový třtinový cukr - jemný a jemný demeter 1kg
155,65 Kč/1kg
155,65 Kč
Prodejce: taleoo

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schlaftroll-Matratzen

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4 749,99 Kč
-1 000,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Bioblas Botanic Oils Šampon s arganovým olejem proti vypadávání vlasů pro muže a ženy 360 ml
891,25 Kč/1l
320,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 705,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Xpel Argan Oil Shampoo 300 ml
223,10 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Posilující olej na vlasy a pokožku hlavy Rosemary Mint (Scalp & Hair Strengthening Oil) 59 ml
7 794,75 Kč/1l
459,89 Kč
Prodejce: somnia24

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 542,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Loreal Absolut Repair šampon 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10In1 90ml NOVINKA
3 695,86 Kč/1l
1 847,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

SONGMICS Čalouněná židle s kovovými nohami, sametová, tmavě šedá
1 898,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Severin ES 3566, Odstředivý odšťavňovač, Černá, Nerezová ocel, 19000 ot/min, 1,5 l, 0,5 l, 1,21 m
949,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Gorenje FH30EAW, 297 l, 16 kg/24h, SN-T, 37 dB, E, Bílá
23 733,14 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Dragtek-com

Redkey R10 robotický vysavač, 4L odsávací stanice, 4000Pa sací výkon, robotický vysavač s mopovací funkcí, 150 min robotický vysavač, LDS navigace
3 837,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MC-Smart-Store

Cestovní taška na kolečkách JOY 160l, černá
781,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Koupelnová zrcadlová skříňka s osvětlením 80x16x60cm zrcadlová koupelnová skříňka s LED a zásuvkou 80 cm široká dvoudveřová koupelnová skříňka se zrcadlem a policí, nástěnná skříňka, dotykový senzorový spínač, bílá barva
2 569,40 Kč
-211,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 358,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
460,32 Kč
Prodejce: apohealth
2 301,60 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
662,64 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,56 Kč
Prodejce: apohealth
1 682,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
339,25 Kč
Prodejce: apohealth
1 696,25 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
245,08 Kč
Prodejce: apohealth
2 450,80 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l